Değerlendir:
  • 57 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar(ETKİLERİ)
Yazar Mesaj
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

RE: LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar(ETKİLERİ)
Sahinde Hülya Yazılan:
Yıldırım Yazılan:ben ilgili ve bilgili olduğum konularda kitap yazmayı tercih ederdim ki bunu zaten düşünüyorum ileriki yıllarda.
ama sizin ilgili ve bilgili alanlarınız farklı olabilir bu yüzden bu konuda bence kendi içinize yönelin ve hangi konuda yazmak hoşunuza gidecekse onu seçin derim.
yazarken sıkılmayacağınız bir konu seçin.
Rabbim planladigin/arzuladigin gibi nasip eder insallah...
-cok haklisin aklimdan bir iki konu geciyor ama her zamanki gibi karasizim... acaba bu konulari harmanlayabilirsem sayet daha iyi olur...
-zaten bir baslasam gerisi gelir eminim, cünkü siir yazarkendde öyle olur genelde...
-desene bu gece uyku yok bana... birazda nette arastirma yapayim, belki aklima bir sey takilip gelir...
hadi size hayirli geceler ve duanizi eksik etmeyin bneden... sevgiyle kal ve teşekkürler

inşallah hayırlısı olur diyorum şahinde.yazma konusunda oldukça istekli;ama ufak tefek şeyler dışında pek bunu başaramamış biri olarak sana manevi desteğimi yollamak istiyorum.çok şiir yazdım ama iş uzun yazmaya gelince hep yapamam gibi geldi bana.umarım başarırsın.yalnız önümüzdeki günlerde bir merkür retrosu var.sen ikizler yükselen ve merkür 12. ev olarak eminim bu retrodan fazla etkileneceksin.bol şans şimdidengülücük

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
09-05-2008 01:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
acmiyam Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Lilith Başakta: Paradokslarını içte yaşadığından ve de yanlış yer ve
zamanda ifadeleri kullandığından şaşırtabilir karşındakini. Sosyal
ilişkilere umutsuz yaklaşır. Psikolojik ve analitik yetenekler çok
kuvvetlidir, sezgileri güçlüdür. Sorun ise, ya yeteneklerinin bilincinde
olmadığı ya da onları kabul etmediğidir.
Lilith 6.evde: Genelde mükemmellik, doğruluk ve hijyene teslimdir.
Bir yandan da sezgiyle elde edilen mantıksız bir cazibe başgösterir.
Çatışma anlamak ve hissetmek arasında yaşanır. İçten içe mükemmellikten
nefret eder. Fazla stresli ortamlardan çekinir. Doyumu başkalarına
yardımda bulabilir)evet bana uyuyor

bu da ben
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=h...&rs=0&ast=
01-23-2009 04:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

vuslat Yazılan:lilitim balıkta ve 5.evde

Küçük bir yorum yapalımgülücük,

Balığın size kattığı saf düşünceden dolayı çevrenizle ilişkilerinizde ciddi yanlış anlaşımlalar yaşıyor olabilirsiniz.Sezgiselliğinizi kullandığınızda, hayal güzünüzüde katarak sanatsal şeyler yarabilirsiniz ama lükse olan iginiz sizi zor durumda bırakabilir. Açılarada baksaydık belki daha net yorumlar olabilirdi. Sonuçta genel bir yorumda diyebilizgülücük
Zaten çokta birşey bildiğim söylenemez lilithle ilgili.çiçek

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
01-24-2009 01:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Aprilios Yazılan:Ben de küçük bir yorum isteme şansına sahip olabilir miyim gülücük sevgili Beyhan?

Aslan, 5. evde.

Satürn, Uranüs, Merkür, Güneş - Üçgen.

Lilith bilinçaltında saklı, esrarengiz düşünceleri ortaya çıkarır. Yer aldığı burç ve evin gölgelerini temsil eder.

Senin haritandaki konumuna baktığımızda;

Lilith Aslan burcunda ve 5. evde ve Güneşle üçgen açı bulunmakta.
Şimdi Lilithin haritanda güçlü konumda olduğunu söylemek isterim. Neden; çünkü Aslan burcunun yöneticisi Güneşle üçgen açı mevcut ve Güneşin evi 5. ev.

Lilithin burçlar ve evler üzerine derin bir yorum okumadım hiç, ben bir şeyler yazmaya çalışacağımgülücük

Yorum yaparken pek iyi şeyler söylemeyebilirimgülücük
İçinde hapsettiğin duygular ve düşüncelerde son derece baskıcı biri olabilirsin. Lükse düşkünlük söz konusu olabilir. Yaptığın bir işte takdir almak istekten öte bir zorunluluk olabilir senin için. Yani yaptığın bir şey için mutlaka ödüllendirilmelisin. Yaratıcı zekan yüksek olabilir fakat; bu durumu iyi yönde kullanman senin için faydalı olacaktır. Haritandaki konuma göre kumar gibi sana getirisi olumsuz olan bazı oyunlara ilgin olabilir, ya da böyle alışkanlıklar edinebilme olasılığı mevcutgülücük
5. evdeki gölgelenmiş yönlerini temsil ediyor Lilith.
5. ev konumuna da tekrar göz atmanı öneririm.
Lilithin özellikle Güneşle olan açılarının gülü olduğunu okumuştum. Güneşle oluşan kare açı;
Kullanıldığını düşündüğün anda karşındaki kişinin beklemediği kadar acımasız olabileceğini düşünüyorum. Lilithin acımasız öfkesi, intkam duygusu, inatlığı bu durumda ortaya çıkabilir.

Çok bir şey bilmemekle birlikte, kendimce küçük bir yorum yapmaya çalıştım, ne kdar Başarlı olduğum konusunda tartışmaya açığımgülücük
Bilgi konusunda gerçekten yetersiz olduğum bir konu, fakat; lilith ile ilgili bir kaynak bulunursa araştırılması gereken bir konu olduğunu düşünüyorum.

Lilithin sana vereceği mesaj şu;

Karanlıkta görmeyi ve yürümeyi öğren…

MEVLANA
[i]
01-25-2009 04:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Beyhan Yazılan:Lilith bilinçaltında saklı, esrarengiz düşünceleri ortaya çıkarır. Yer aldığı burç ve evin gölgelerini temsil eder.

Senin haritandaki konumuna baktığımızda;

Lilith Aslan burcunda ve 5. evde ve Güneşle üçgen açı bulunmakta.
Şimdi Lilithin haritanda güçlü konumda olduğunu söylemek isterim. Neden; çünkü Aslan burcunun yöneticisi Güneşle üçgen açı mevcut ve Güneşin evi 5. ev.

Lilithin burçlar ve evler üzerine derin bir yorum okumadım hiç, ben bir şeyler yazmaya çalışacağımgülücük

Yorum yaparken pek iyi şeyler söylemeyebilirimgülücük
İçinde hapsettiğin duygular ve düşüncelerde son derece baskıcı biri olabilirsin. Lükse düşkünlük söz konusu olabilir. Yaptığın bir işte takdir almak istekten öte bir zorunluluk olabilir senin için. Yani yaptığın bir şey için mutlaka ödüllendirilmelisin. Yaratıcı zekan yüksek olabilir fakat; bu durumu iyi yönde kullanman senin için faydalı olacaktır. Haritandaki konuma göre kumar gibi sana getirisi olumsuz olan bazı oyunlara ilgin olabilir, ya da böyle alışkanlıklar edinebilme olasılığı mevcutgülücük
5. evdeki gölgelenmiş yönlerini temsil ediyor Lilith.
5. ev konumuna da tekrar göz atmanı öneririm.
Lilithin özellikle Güneşle olan açılarının gülü olduğunu okumuştum. Güneşle oluşan kare açı;
Kullanıldığını düşündüğün anda karşındaki kişinin beklemediği kadar acımasız olabileceğini düşünüyorum. Lilithin acımasız öfkesi, intkam duygusu, inatlığı bu durumda ortaya çıkabilir.

Çok bir şey bilmemekle birlikte, kendimce küçük bir yorum yapmaya çalıştım, ne kdar Başarlı olduğum konusunda tartışmaya açığımgülücük
Bilgi konusunda gerçekten yetersiz olduğum bir konu, fakat; lilith ile ilgili bir kaynak bulunursa araştırılması gereken bir konu olduğunu düşünüyorum.

Lilithin sana vereceği mesaj şu;

Karanlıkta görmeyi ve yürümeyi öğren…
Lükse düşkünlüğüm yok denebilir sanırım, kısa bir zaman önce bu etkiyi Jüpiter Boğa'sının sağladığını öğrendim.

Yaptığım işte taktir görmek gerçekten de önemlidir, bu biraz da benim benimsediğim tavırla ilgili sanırım... Bana sunulan ya da emek kaydetmiş olduğuna inandığım en ufak şeyi bile önemseyip, taktir etme alışkanlığına sahip olduğum için, böylesi bir beklentiye kapılmak kolay olabiliyor.

Bir yükselen Boğası olarak gülücük) risk almaktan pek haz etmediğim için; şans oyunları vs. gibi alanları da kapsayan bir sempatim olmadı hiç, muhtemelen ileride de olmaz diye düşünüyorum.

Güneşle oluşan kare açı demişsin ama sanırım orada bahsettiğin üçgen açı idi çünkü yaptığın son yorum oldukça isabetli :

''Kötü niyet'' ve ''riyakarlık'' tahammül seviyemi zorlar.

Kolay affetmeyi henüz öğrenemedim, umuyorum ki; bir gün ''kolay affedebilme'' erdemine erişmiş insanlardan birisi de ''ben'' olacağım.gülücük

Değerli emeğin adına çok teşekkür ederim Beyhan, çalışmalarında başarılarının devamını diliyorum.

01-25-2009 05:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Beatricé Yazılan:3 farklı Lilith var, astro.com'da kutuda işaretlenince çıkan Dark Moon olan Lilith, ama diğer seçeneklerden seçersek ki kodları şöyle, 1181 ve h13. Haritaya bunları da eklerseniz 3 tane Lilith çıkıyor, ikisi yakın zaten ( bir kaç derece farkla ), diğeriyse ( 1181 olan ), bir ya da iki burç oynamayla çıkıyor. Neye göre değiştiğini tam olarak bilmiyorum ama anladığım kadarıyla bir kesinlik yok...

Evet 3 lilith var ve üçününde açıklamaları mevcut, forumda Lilith ile ilgili diğer konu başlığında 3 lilith ile ilgilide açıklamalar var, oradan bakabilirsin. Bizim incelediğimizkutuda işaretlenen lilith.

MEVLANA
[i]
01-25-2009 07:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Aprilios Yazılan:Lükse düşkünlüğüm yok denebilir sanırım, kısa bir zaman önce bu etkiyi Jüpiter Boğa'sının sağladığını öğrendim.

Yaptığım işte taktir görmek gerçekten de önemlidir, bu biraz da benim benimsediğim tavırla ilgili sanırım... Bana sunulan ya da emek kaydetmiş olduğuna inandığım en ufak şeyi bile önemseyip, taktir etme alışkanlığına sahip olduğum için, böylesi bir beklentiye kapılmak kolay olabiliyor.

Bir yükselen Boğası olarak gülücük) risk almaktan pek haz etmediğim için; şans oyunları vs. gibi alanları da kapsayan bir sempatim olmadı hiç, muhtemelen ileride de olmaz diye düşünüyorum.

Güneşle oluşan kare açı demişsin ama sanırım orada bahsettiğin üçgen açı idi çünkü yaptığın son yorum oldukça isabetli :

''Kötü niyet'' ve ''riyakarlık'' tahammül seviyemi zorlar.

Kolay affetmeyi henüz öğrenemedim, umuyorum ki; bir gün ''kolay affedebilme'' erdemine erişmiş insanlardan birisi de ''ben'' olacağım.gülücük

Değerli emeğin adına çok teşekkür ederim Beyhan, çalışmalarında başarılarının devamını diliyorum.

Zihnim çok dolu yorum yapınca yanlış yazabiliyorum Apriliosgülücük evet o açı üçgen açı olacak,sadece üçgen açı yerine kare açı yazmışım, muhtemelen o anda aklımdan başka bir haritanın yorumu geçiyordu. Yanlışlık için özür diliyorum.
Merkür retro olduğundan bu yana ben bayağ yanlışlıklar yapıyorumgülücük

Değerlendimen içinde ben teşekkür ederim. Bu konuyu senin vesilenle daha derin bir araştırma durumu oluştu ama kaynak açısıdan çok sınırlı bir konu..

İlk yorumumda aslında sana yaptığım yorum oldu, Lilithe ile ilgili yazıları okuyunca şunuda düşünebiliyoruz. Canı çok yandığı için herkesin canını yakmışgülücük

MEVLANA
[i]
01-25-2009 08:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Cvp: LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar(ETKİLERİ)
harpy Yazılan:Benim lilith'im güneşe kare yapıyor oldukça az bir açı farkıyla güneş kare lilith yorumu alabilir miyim müsait olduğunuzda?

Sevgili harpy bu konuda ben iyi değilim ama bildiğim kadarıyla birşeyler ekliyorum ayrıca senin lilith 2.evde ve balık burcunda.

Özgürlüğü,orjinalliği isteyen,inatçı,bağımsız,isyankar duygulardan dolayı hoşnutsuzluk olabilir.Anneyle problemler olabilir,,anneyle araya sınırlar konabilir,iletişim zor olabilir,kavga edilebilir. Kardeşilerin daha çok sevildiği düşüncesi olabilir,Rüyalar ilginç,uyarıcı olabilir,duygusal ve egosal mücadele olabilir.Dünyaya karşı hassas,öfkeli tepkiler sorun yaratabilir, maddiyata önem verme olabilir ve sadece maddiyata odaklanınca diğer sorunlar farkedilmeyebilir yada gözardı edilebilir,fazla hayallere dalma yanılgılara neden olabilir,mali bağımlılık nedeniyle bazı şeylerden vazgeçmek zor olabilir fakat sonradan pişmanlık görülebilir.Birbirinden alakasız,yeneğenin olmadığı konularda ekonomik girişmlerde bulunmak istenebilir ve başarısız olunabilir.
07-12-2009 03:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar(ETKİLERİ)
ginka Yazılan:benim lilithim 2. evde ve boğa burcunda yorum alabilirmiyim?

Para veya mal gizleme,fazla önem verme olabilir,maddi kaynaklarını paylaşmak konusunda cimrilik olabilir fakat zevkler için,eğlence için fazla harcama da görülebilir ,güven çok önemlidir.Daha hoş,çekici görünmek için maddi imkanlarından yararlanma olabilir.Burada sanat, resim ve özellikle şarkı için yetenek verebilir fakat bu yeteneklerini doğru kullanamayabilir,Çok gelenekçidirler ve aile kültüne saygıları vardır.
07-13-2009 02:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar(ETKİLERİ)
aeon Yazılan:
Serena Yazılan:benim lilithim de 11. evde mars ve venüsle koç burcunda kavuşumda.
venüs ve lilithi kavuşan kylie minogue için aeon '' dişi şeytan '' yorumu yapmıştı
cidden bu şekilde mi yorumlamalıyım ? evillgülücük)

gülücük)
mars ve venüs kavuşumuna eklendiği için.
aslında lilith haritanda biraz önem kazanmışgülücük
lilith hakkındaki veriler çok kısıtlı .ama lilith bir kadının annelik ve dişilik güdülerinin tıkandığı ve sadakatinin bittiği noktayı anlatıyor.
pek ayrıntılı olmadı ama verilerde çok az zaten.lilithe uyma saturne uy .yaşlı ihtiyarı dinle sen tamam mı gülücük)

yok yok dinlerim aeon sen merak etme gülücük sadık biriyimdir zaten, havailiği pek sevmem..
teşekkürler yorumun için çiçek

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
09-16-2009 03:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Lilith açıları Yakamoz 17 151,206 05-01-2019 01:15 PM
Son Mesaj: cancer123
  Haritalarda Lilith (Sinastri de Dahil) BayanKararsız 0 56,600 12-07-2018 06:02 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Lilith ve Kötülük astrosohbet 31 53,207 11-02-2018 12:47 AM
Son Mesaj: Taelalapupu
  Kara Ay Lilith yezda 11 63,266 07-13-2010 10:36 AM
Son Mesaj: Serena

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir