Değerlendir:
  • 40 Oy - 2.85 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

VESTA - Bulunduğu Ev ve Burçlar(ETKİLERİ)
Yazar Mesaj
Derin
Kayıtsız

RE: VESTA - Bulunduğu Ev ve Burçlar(ETKİLERİ)
Güllüsütçü nün eklediği yazının içinde vardı transit Vesta evlerde diye arada kaybolmasın diye buraya ekledim

Transit Vesta şuanda hangi evinizin üzerinde bir bakın.
Şayet 1. Evinizden geçiyorsa;
“Kendinizi bulmak uğruna kendi kimliğinizi keşfetmek adına tüm uzun süreli ilişkilere elveda demeniz olasıdır.
Transit Vesta 2. evden geçiyorsa: Kendinizi maddesel güvence arayışı içinde bulabilir. Sevginizi sunmak için maddeyi kullanabilirsiniz. Sınırsız zevkler yaşamak hayatınızın amacı olabilir.
Transit Vesta 3.evden geçerken: Bilgiyi yaymak iletişim ve tüm gizli kalmışları öğrenmek hayatınızın amacı olabilir.
Transit Vesta 4.evden geçerken: Ev ve aile ilgili konularda sorumluluklar almak ve bu sorumluluklara sıkı sıkıya bağlı olmak özgürlüğü engellerken yaşam yolunda gelişmek için hayatın amacı olacaktır.
Transit Vesta 5.evde geçerken: Tanınmak isteyecek mesleğinizde yaratıcılığınızı konuşturarak hayatınızın amacının peşine düşeceksiniz. Belki de tüm yaşam enerjinizi cinselliğe yönelterek ve cinsellikten alarak duygusal anlamda bazı ikilemler yaşayacaksınız.
Transit Vesta 6.evde ilerlerken: Yaşam amacı sağlığa yönlenir. Bu görünüm yeni beslenme şekillerini deneyerek pozitif düşüncelerinde hayatınızı etkilemesine ve yeni bir bedensel kimliğe bürünmenize yarayabilir.
Transit Vesta 7.evde: Hayatın amacı ve belki de en önemli alanı ilişkiler üzerinedir. Bağlılık yada bağımsızlık arasında tercih yapmak duygusal gelgitler yaşamak sizi yıpratacaktır.
Transit Vesta 8.evde ilerlerken: Gizli sırların peşine düşmek ve kendinizi cinselliğin keşfine adamak hayatınızın amacı olacaktır. Kişisel arzularınızın peşinde giderken size uygun bir ortak ararsınız.
Transit Vesta 9 evde: İnanç sisteminizi ya sınırlar yada sonsuz bir alana yayar. Bu görünümün en tehlikeli yanı fanatizimdir. Gerçeği ararken gerçek olmayana takılıp kalmaktır. İnanç sistemindeki sınav hayatınızın amacıdır.
Transit Vesta 10.evde: Disiplinli bir çalışma kariyerde başarı sağlama ve hedeflere ulaşma işte hayatınızın şu andaki amacı bu olmalı. Belki de kadersel bir amacın peşinden gidiyorsunuz.
Transit Vesta 11.evde: Kendinizi özgür hissettiğiniz ve bireyselliği hayatınıza amaç edindiğiniz bir dönemdir. Ne istediğinizi ve ideallerinizi tanımlayabilmek en büyük isteğinizdir. Grup çalışmaları ile kendinizi ifade edebilirsiniz.
Transit Vesta 12.evde: Güvenmek ve güvendiğine teslim olup fedakârlık yapmak hayat yolunda dönemsel olarak yaşam amacınızdır. Spiritüel konular gündemdedir ama korkular yüzünden diğerlerinden uzaklaşılabilir. Şimdi güven duygusu ve korkular yer değiştirmek zorunda yoksa olduğunuz yerde saymak zorunda kalırsınız.

astro Benefik

arzu Cengiz
05-06-2011 02:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
v_k Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

(08-08-2011 04:34 PM)Mahinur Yazılan:  Benim Vestam da 8.evde Koç burcunda.
Vestanın 8.evde olması bilinmeyenlere tarihe olan merak.Kişiye güçlü bir sezgi sağlıyor.
Koç burcunda olması da zaten Vesta'nın etkisini artırıyor.

Benim de vesta 8.evde ve koç burcunda yukarıdaki yorum aynen geçerli , tarih hastasıyım
02-14-2013 01:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Vesta 2.evde: Hayat amacı, bolluk, güvenlik verme ve sevgi
ile gösteriyor. Tecrübe amaçlı zevklerini sınırlamaz sonuna kadar
gidebilir ve bitimde kendini teselli edecek meydan okuyucu güce
sahiptir.

(Hayat amacım doğru,genelde kendimi toparlayabiliyorum bu da doğru ama ruhum Dingo'nun Ahırı değil ya zevklerin de bir sınırı var.)

Vesta Başakta: Ciddi olabilmekte baskı hissedebilir. Görev sorumluluğu
üst seviyelerdedir, ancak kişilerdeki zayıflıkları sindirmezse ya da
güç eğilimlerinde savaşırsa cinselliğini bastırır, yaşayamaz. Gevşeyip,
oyun oynamayı, eğlenmeyi öğrenmelidir. Genelde çok yetenekli ve üreticidir.

(Ciddi olabilmekte evet bir nebze sorun yaşayabiliyorum,hatta genelde ti'ye alıyorum pekçok şeyi,oyun oynamaya karşı tam tersine tutkum var ama aradaki cümle de doğru diyebilirim )

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
02-21-2017 06:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Vesta açıları Yakamoz 2 56,775 02-21-2017 06:36 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Vesta Angel 12 24,779 01-06-2013 06:57 PM
Son Mesaj: bu şarkı yarınlara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir