Değerlendir:
  • 38 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

12.evi irdeliyoruz..
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

12.evi irdeliyoruz..
bu başlık altında pek çok üyemizin 12.evini detaylı yorumlamak amacındayım. bilinçaltının bu karanlık bölgesini aydınlatalım istiyorum.
budan sonra da yorumlarımız önce bir konuya odaklanmak , o konuya ait pek çok arkadaşımıza yorum yapmak ve sonrada başka bir konuya geçmek şeklinde ilerleyecektir.
tabii bu süreçte başka konulara ait sorularınızada yetişmeye çalışacağız + detaylı doğum haritası + transit analizi + uyum analizi istekleri de dahil ;)
çok yakında , 12.cuma 12.sokak 12.evde görüşmek dileğiyle gülücük

06-10-2008 12:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alya Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 2

RE: 12.evi irdeliyoruz..
Benim Güneş, Ay, Merkür, Satürn, Venüs ve şans noktam 12.evde yani zor bir harita. Bu kadar yoğun 12.ev çok canlı bir bilinçaltı veriyor. Ama sinirleri zayıflatıyor. Bide bende hepsi ikizler burcunda. Yani Bakırköy'ün yolları taştan gülücük

Yapılan hiçbir iyilik cezasız kalmaz! Bekle gör ki yaptığın iyiliklerin cezasını çektirsinler!
06-10-2008 02:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dubletoprak Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

Alya Yazılan:Benim Güneş, Ay, Merkür, Satürn, Venüs ve şans noktam 12.evde yani zor bir harita. Bu kadar yoğun 12.ev çok canlı bir bilinçaltı veriyor. Ama sinirleri zayıflatıyor. Bide bende hepsi ikizler burcunda. Yani Bakırköy'ün yolları taştan gülücük

ne kadar ilginç Alya, 5 gezegenin birden 12. evde olması , yıldırım'dan rica edelim ilk seninkini yorumlasın bence....
sonra da benimkini gülücük)gülücük)gülücük)gülücük)gülücük) dermişim
benim 12. evimde ay var ve aslan'da, ben sadece ayın etkilerini bile bu kadar güçlü hissederken, sende bu kadar çok gezegen olması çok merak uyandırıcı.
ayım aslanda ve aslanın ne kadar özelliği varsa 12. evde olduğu için hiçbiri dışarı vurulamıyor, içimde patlıyor anlayın yani gülücük
06-10-2008 02:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alya Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Mars'ın bütün bu gezegenlere kare açısı var. Bide Neptün'ün Güneş ve Ayla karşıt açısı var. Onun dışındaki açılar güzel. Geriyede pek bişey kalmadı ama neyse gülücük

Yapılan hiçbir iyilik cezasız kalmaz! Bekle gör ki yaptığın iyiliklerin cezasını çektirsinler!
06-10-2008 02:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alya Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Astrolog bir arkadaşım bana bu kadar 12 ev ve ikizler burcu seni belli bir zaman sonra zorlar. Pluto ve Uranüs 5.evde yaratıcılık yoğun. Bir yere kapanıp mutlaka bişeyler yazıp bu enerjiyi seni kötü etkilemeden aktarman lazım demişti. Şiir yazıyorum ara sıra ama öyle ciddi bir eğilimim olmadı daha. Beklemdeyim. 60.şına gelince yazarım o zaman kadar tırlatmazsam gülücük

06-10-2008 03:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
memati Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Cvp: 12.evi irdeliyoruz..
alyanın haritasında satürn ün 12. evde olmasını nasıl yorumlamalıyız acaba?bildiğim kadarıyla satürnün en çok sevdiği evlerden biri 12. ev. bu ev karanlıkta kalan yerlerle,bilinçaltımızla ilişkilendirilir çoğu yerde. alya nın 12. evinin bu kadar yoğun olması ona güçlü bir önsezi kazandırmış olabilir diye düşünüyorum

Sen yıldız ol,ben yumruk, Fatsa'da buluşalım...
06-10-2008 10:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alya Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Ben şunu söyleyebilirimki arkadaşlarımın danışmanı pozisyonumdayımdır. Kimin derdi olsa bana gelir fikir alır. Bu bence iyi gözlem yapmamdan kaynaklanıyor. İnsanlar konusunda çok az yanılırım. Sadece duygusal yaşamımda bu dengeyi kuramıyorum görmediğim için değil görmezden geldiğim için. 12.ev ayrıca yapı olarak sukunet veriyor. En azından diğer insanlar öyle görüyorlar. Yapı olarak konuşkanımdır ama ortamı önce gözden geçiririm. Hemen bodoslama konuşmaya başlamam. Belki bir çok insanda vardır bende de bu var. Örneğin karşımdaki insana ne söylemem gerektiğini az çok anlarım. İncineceği bir konu hissedersem asla bahsetmem. Belki Ay'ım 12.evde o yüzden.

06-10-2008 10:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

dubletoprak Yazılan:
Alya Yazılan:Benim Güneş, Ay, Merkür, Satürn, Venüs ve şans noktam 12.evde yani zor bir harita. Bu kadar yoğun 12.ev çok canlı bir bilinçaltı veriyor. Ama sinirleri zayıflatıyor. Bide bende hepsi ikizler burcunda. Yani Bakırköy'ün yolları taştan gülücük

ne kadar ilginç Alya, 5 gezegenin birden 12. evde olması , yıldırım'dan rica edelim ilk seninkini yorumlasın bence....
sonra da benimkini gülücük)gülücük)gülücük)gülücük)gülücük) dermişim
benim 12. evimde ay var ve aslan'da, ben sadece ayın etkilerini bile bu kadar güçlü hissederken, sende bu kadar çok gezegen olması çok merak uyandırıcı.
ayım aslanda ve aslanın ne kadar özelliği varsa 12. evde olduğu için hiçbiri dışarı vurulamıyor, içimde patlıyor anlayın yani gülücük

haklısın d.t ; Alya 12.ev konusunda rakipsiz şampiyon ;) ve ilk yorumu onun için yapmayı düşünüyordum bende.

sonrada sırayla -özellikle 12.ev vurgusu olanlara- yorumlarımız gelecektir.

06-11-2008 12:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

12. evi yoğun olanlar bence hayatlarının belli bir döneminde mutlaka bir takım zorlanma ve kısıtlanmayla karşı karşıya kalıyor.bu kişiler illaki bir takım kayıplarla karşılaşıyor.bundan olsa gerek 12. evi yoğun olan kişiler daha olgun tavırlar içinde olabiliyor.bu alanda merkür bile tek başına zor açılarda kişiye öyle kısıtlama veriyorki alya gibi yoğun olanlar neler yaşar kendinden dinlemek gerek.en çok ilgimi çeken 12. evdir.bu ev de jüpiterin zorlayıcı açıları şizofrenlik bile verebiliyor.satürn 12. evde bastırılmış bilinçaltı.ama satürn bence 12. evde iyi çalışır.zorluklarla mücadele gücü verir.

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
06-11-2008 02:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

12. evde jüpiteri açmak istedim biraz.12. evde jüpiter oldukça zengin bir iç alem veriyor.herkesle dost olmak.her yaştan,her kültürden.çok sık ruhsal gezintiler veriyor kişiye.farklı şuur boyutlarında yaşıyor.düşüncelerinde isteklerine ulaşıyor.aslında olmayan şeyleri varmış gibi kabul ederek kendini kandırma eğilimi gösteriyor.abartılı fikirler ve takıntılar.fantaziler yoğun oluyor.zorda kaldığında hep bir desteği var sanıyor.manevi anlamda.tabi çok gergin açılar almışsa.6. evden satürnden bir 180 derece açı mesela.ve yine 6. evden merkürün zıt açısı düşünceleri abartmaya yetiyor.ve merkürün jüpitere böyle bir açısı kişiye ruhsal anlamda sağlık bozukluğunun bir göstergesi olabiliyor.dostça kalmanız dileğiyle...

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
06-11-2008 02:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir