Değerlendir:
  • 17 Oy - 3.18 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haritamı Yoruma Açmak İstiyorum
Yazar Mesaj
nev_bahar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

Haritamı Yoruma Açmak İstiyorum
HERKESE SELAMLAR BU SİTEYE İYİKİ ÜYE OLMUŞUM.ASLINDA ASTROLOJİYE MERAKLI OLANLAR İÇİN YOL GÖSTERİCİ BİR SİTE.ÇOK ŞEYLER ÖĞRENDİM BU SİTEDE AÇIKCASI MEMNUNUM.ASLINDA BU SİTEDEN ÖĞRENDİKLERİMLE BİRAZ YORUM YAPABİLDİM KENDİ ÇAPIMDA SİZİN GİBİ DENEYİMLİ VE BU KONU HAKKINDA BİLGİLİ İNSANLARDAN DA YORUM BEKLİYORUM.ŞİMDİDEN HEPSİNİZE EMEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER....

HARİTAMMMMMM

YEZDAYA DA AYRI TEŞEKKÜRLER HARİTA İÇİN....

ڪےєνмєк ßαzєη ναzgєçмєуi ßiŁмєктiя..
Bazen...! Unutmak Gerekiyormuş UNUTANI..
нєяşєч вєиdє вαşLαя вєиdє вітєя.
06-03-2008 04:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
çilekli süt
Kayıtsız

Cvp: HARİTAMI YORUMA AÇMAK İSTİYORUM.YORUMLARSANIZ SEVİNİRİM.
Siftah benden gelsin o zaman gülücük

5.evde Akrep burcunda Güneş-Uranüs kavuşumu sana inanılmaz üretme ve tasarlama kabiliyeti verebilir, sahne yeteneğin olabilir, çocuklarla iyi anlaşırsın, magazini ve pırıltılı hayatları seversin, aşkta maceracı ve özgürlükçüsün, bağlanma problemlerin olabilir.

Bu arada belki de 5.evdeki (Aslan'ın evindeki) Güneş'in nedeniyle kendine "aslan" nickini seçmişsindir içgüdüsel olarak gülücük

Sevgiler..
06-04-2008 03:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
çilekli süt
Kayıtsız

Bu arada K.Ay Düğümün de Aslan'daymış bunu da yeni farkettim. Yani gerçekleştirmen gerekenler.. Yine bu da, şu anki nickini seçtiren diğer bir içgüdüsel sebep olabilir gülücük
06-04-2008 03:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nev_bahar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

RE: HARİTAMI YORUMA AÇMAK İSTİYORUM.YORUMLARSANIZ SEVİNİRİM.
sağol çilekli süt yorumların için.gülücük))evet dediğin gibi çocuklarla iyi anlaşırım.o yüzden öğretmen oldum herhalde.aslannn nickine gelince yıldırımın dediği gibi soyismim olduğundan yazmışdım ama hiç düşünmeden direk aslannn nickini yazmıştım.Belki de senin dediğin gibi içgüdüsel sebeb olabilir.bazen bana oluyor.o an düşündüğüm şey 2 dakika sonra karşıma çıkıyor.bende şaşırıyorum.ama bazen hiç iyi olmuyor.bazı durumlarda aðla...

06-04-2008 02:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SESAME Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

jüpiter terazi/akrep(dwad)
kendi çıkarlarının yanında başklarının haklarınıda kolluyor, yaşadığın çevrede iyi konumda olmak istiyor ve iyi konumdaki kişilerle bir araya gelmeyi seviyor olmalısın. eğer senin konumun da iyi ise sorun yok, ama değilse bu sende biraz kıskançlık duyguları uyandırıyor olabilir. Mars karesi; yaptığın her işte plan ve programa ihtiyaç duyduğunu ve eğer yaptığın işe 'inanırsan' , sonucunda azim ve başarıyı yakalayacağına vurgu yapıyor. senden daha eğitimli,bilgili,tecrübeli olduğunu düşündüğün bir rakip ile rekabetten 'bana göre çok daha avantajlı' diyerek vazgeçebilirsin. Sana verilenin' senin için en iyisi' olduğunu ve bekleninde bunun üzerinde birşey olmadığını tecrübeyle farkedeceksin gülücük

Saturn terazide yüceliyor, yani en güzel özelliklerini, yardımlarını sana sunuyor..Jüpiterin abartma eğilimini sana zor dersler vermeden düzenliyor gülücük

asıl benim dikkatimi çeken iki gezegenin kavuşumu;
bu kavuşuma sahip kişiler bir inanç sistemini yada felsefeyi tümüyle kabul etmez, olduğu gibi benimsemezler. farklı inanışların,felsefelerin iyi ve güzel kısımlarını alırlar.sonra bu aldıklarını, parça parça birbirlerine ekleyerek bir bakıma kendi ahlak anlayışlarını, inanışlarını ve felsefelerini ortaya çıkarırlar. :)bu konum ve ayrıca gece haritası olması sebebiyle, haritanda özellikle vurgulanan; gereksiz hayaller, yanlış inanışlar peşinde koşmayı değil, inanılacak gerçekleri bulmayı amaç edineceğin yönünde..

love gülücük

Karanlığın en çok arttığı anda, gökteki yıldızları görebilirsiniz.
06-04-2008 03:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nev_bahar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

yorumların için çok sağol sesamegülücük))))gereksiz hayaller konusunda doğru söylemişsin.

06-04-2008 09:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

burası birkaç gün içinde dolacak ;)

06-10-2008 12:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nev_bahar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

SUN Güneş Scorpio Akrep 4. evde . 5.evde
MOON Ay Pisces Balık 8. evde . 8/9 Ay, ev 8i'nin sonunun teknik olarak yakınındadır, ve ev 9u'nda yorumlanır.

MERCURY Merkür Scorpio Akrep 4. evde
VENUS Venüs Libra Terazi 3. evde . 4.evde
MARS Mars Sagittarius Yay 5. evde . 6.EVDE .
JUPİTER Jüpiter Libra Terazi 3. evde
SATURN Satürn Libra Terazi 3. evde 3/ 4 Satürn, ev 3ü'nün sonunun teknik olarak yakınındadır, ve ev 4ü'nde yorumlanır.

URANÜS Uranüs Scorpio Akrep 4. evde . 5.evde
NEPTUNE Neptün Sagittarius Yay 5. evde . 5/6 Neptün, ev 5i'nin sonunun teknik olarak yakınındadır, ve ev 6ı'nda yorumlanır.

PLUTO Pluton Libra Terazi 3. evde .4.evde
Ay düğümü Leo Aslan 1. evde 1/2

şimdi iki farklı yerlerden doğum haritamı çıkardım.bazılarında farklı farklı çıktı .hangisi doğru bana yardımcı olabilir misiniz??mesela venüs bir yerde 3.evde çıkıyor bir yerde 4.evde hangisi???
yardımcı olursan sevinirim....

06-18-2008 02:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Astrodienst haritan(Büyütmek için üstüne tıkla):
[Resim: astro2gw01aslann3951414ed0.th.gif]

Buda astrozoom haritan:

aslann

Nin.Me.Sar.Ra
06-18-2008 03:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

1. evinde Kuzey ay düğümü ve Güneş-Uranüs birleşimin ASC'ye yaptığı üçgen senin çekici bir insan olduğunu gösteriyor.

Venüs-Pluton birleşimi ve Balıktaki Ayın bu birleşime yaptığı 135 derecelik açı uğradığın haksızlıkları kolay kolay unutamayacağını gösterir.Bir parça kinci olabilirsin bu nedenle.

Mars Neptün birleşimi Venüs pluton birleşimine uyumlu açı yapıyor.Dansla,fiziksle enerjinin estetik dışa vurumunu gerektiren her türlü aktivitede başarılı olabilirsin.Venüsün Terazide olup Neptünle uyumlu açıda olması ve Balıktaki Ayın senin güzel sanatlara yetenekli olmanı sağıyor.Estetiğe ,güzelliğe önem veriyorsun.Renkler, müzik,kokular seni çok fazla etkiliyor.

Nin.Me.Sar.Ra
06-18-2008 03:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz? lansor 55 67,584 10-25-2017 09:17 AM
Son Mesaj: tugsem_10
  Doğum haritamı yorumlar mısınız?Lütfen... alaskadangelenler 11 16,868 05-02-2015 01:25 AM
Son Mesaj: hayali01
  HARİTAMI YORUMLAYAN AŞKI BULSUN :) lamia 17 19,260 03-11-2015 12:11 PM
Son Mesaj: lamia
  Doğum haritamı Yorumlar mısınız? (Not: Bol Bol 180 ve 90 derecelik açı içerir...) dilek8855 26 32,709 02-23-2015 01:41 AM
Son Mesaj: dilek8855
  Doğum Haritama yorum istiyorum? ddmmyyy 10 16,841 12-16-2014 02:36 AM
Son Mesaj: josii
  Benimde haritamı yorumlar mısınız değerli forum arkadaşlarım :) yosunaki 1 4,154 08-22-2014 09:26 AM
Son Mesaj: yosunaki
  Benim de haritamı yorumlayabilir misiniz :) lust 8 12,986 08-20-2014 10:35 AM
Son Mesaj: yosunaki
  Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz ??? sonbahar96 10 17,441 07-12-2014 07:23 PM
Son Mesaj: sonbahar96
  benimde haritamı yorumlarmısınız lütfen :) Venüs* 9 11,051 07-11-2014 11:12 PM
Son Mesaj: BayanKedi
  merhabaaa doğum haritamı yorumlar mısınız ?? lütfen.. ayyengeç 4 6,010 06-24-2014 05:17 PM
Son Mesaj: milagros

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir