Değerlendir:
  • 50 Oy - 2.6 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Satürn Devinimi & Transitleri
Yazar Mesaj
baharhan Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Transit Satürn - Ay zıt açısı
Merhaba,

Bir tanıdığımın Ay'ı Balıkta, bu da bazı yorumlara göre 2. evlilik anlamına geliyor. Kendisine bir yorum yapamadım, Satürn transiti de buna zıt açı yapıyor. Acaba evliliğini bitirip ikinciyi mi düşünecek ?

Teşekkürler...
01-22-2009 01:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Transit Satürn - Ay zıt açısı
baharhan Yazılan:Merhaba,

Bir tanıdığımın Ay'ı Balıkta, bu da bazı yorumlara göre 2. evlilik anlamına geliyor. Kendisine bir yorum yapamadım, Satürn transiti de buna zıt açı yapıyor. Acaba evliliğini bitirip ikinciyi mi düşünecek ?

Teşekkürler...

bu soruyu TRANSİTLER konu başlığından da sorabilirdin Baharhan , yeni konu açmana gerek yoktu bilgin olsun ok

cevaba gelince ; Ay Balık için yapılan o ''bazı yorumlara'' inanma derim.
hatta şu etki şuna işarettir gibi iddialı ve olumsuz yargı ifade eden yorumların çoğuna akılcı yaklaşmanızı ve saçma bulduklarınıza inanmamanızı öneririm.

nasılmı saçma ; bir düşünsenize dünyada milyonlarca Ay burcu Balık olan insan var ki bu forumda bile en az 5-6 tane vardır mutlaka.
şimdi bunca insan 2.evlilik mi düşünüyor acaba , birincisini bulamayan var ayol gülücük)

01-22-2009 02:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
baharhan Çevrimdışı
Üye
**

Yeni üye olarak, mesajınızı aldım gülücük

Bana da çok saçma geldi zaten. bütün Ay Balıklar ikinci kez evlenemezler.
Peki Satürn zıt transitinin etkisini yorumlayabilir miyiz ? Ay hangi evde bilemiyoruz.
01-22-2009 02:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

baharhan Yazılan:Yeni üye olarak, mesajınızı aldım gülücük

Bana da çok saçma geldi zaten. bütün Ay Balıklar ikinci kez evlenemezler.
Peki Satürn zıt transitinin etkisini yorumlayabilir miyiz ? Ay hangi evde bilemiyoruz.

Transit Satürnün Ay'a zıt açısı ; Duygusal konularda problemlerle yüzleşmek durumunda bırakabilir en kaba yorum olarak. anne kavramıyla ilgili ya da bilinçaltı alışkanlıklarla ilgili zorlanmalara da işaret edebilir.

oysa şunu unutmayalım ; Transit Uranüs Balık burcunda ve satürnle zıt açı halinde şu önümüzdeki 1-2 yıl boyunca.
bunun anlamı , arkadaşına hem satürn hem uranüs transit etkisi var.
birlikte yorumlanması gerekir.
çünkü büyük ihtimalle transit uranüs aynı zamanda , arkadaşının Ay Balığına Kavuşum yapıyordur.

Uranüsü yoruma dâhil edince , eskiyle yeninin karşılaşması , eski kalıp ve alışkanlıkların belkide aile yapısının değişime uğraması olasılığı vardır.

ama bunlar sadece olasılıktır , arkadaşının dış dünyasında hiçbişey olmayabilir , boşanmayabilir ama İÇ DÜNYASINDA MUTLAKA VE MUTLAKA satürn-uranüs zıtlaşmasını DUYGUSAL BOYUTTA yaşayacaktır..

01-22-2009 02:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
baharhan Çevrimdışı
Üye
**

Teşekkürler Yıldırım.

Aynen Uranüs Ayın üzerinden geçti ve şimdi de Mars'ın üzerinde ve kafası son derece karışık.
Buradan ekleyemedim chartını, 12.11.56 diye görebilirsiniz. Satürn büyük üçgenini de tetikledi.
01-22-2009 02:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

galaxia Yazılan:
Yıldırım Yazılan:birincisini bulamayan var ayol gülücük)

-alkış -alkış verygood gülücük) gülücük)
bulanların sanki başı göğe erdide gülücük
01-22-2009 03:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

RE: SATÜRN DEVİNİMİ & TRANSİTLERİ
Beatricé Yazılan:Şu nerede değişken burç görseler çok evlilik var çok diyenlere inanmayın, yok Güneş, Ay, 7. ev hatta bazıları Venüs ve Mars değişken burçtaysa çok evlilik var diyor. Bir tek Merkür kaldı kişisel zaten, zaten 3 grup var 1 tanesini tüm kişisel gezegenlere genelleyip böyle saçma bir sonuca ulaşmak, en basit mantıkla da ters zaten. Mesela bu durum 7.ev Mars yorumlarında da var, aman sakın evlenmeyin, yok efendim Marsinyen koca verir ( Marsinyen de Uranüsyen, Venüsyen gibi bir şey yahu öcü değil, öyle her Marsinyen adam şiddet meraklısı olmuyor ), kavga, mutsuzluk, huzursuz bir evlilik, hatta garanti boşanma, işte benim hayatımda kumarbaz, aldatan, şiddete eğilimli bir eski eş olduğunu 7.evimdeki Marsa bakarak görebilirsiniz cümleleri... ( Bunu astrolojiden para kazanan bir bayan söylemişti ) Haritadaki hiçbir şey bu kadar basit değil, insan nasıl basit değilse. Tek bir açıdan hatta bir kaç açıdan, tek bir konumdan ne kimse çok evlenir, boşanır, mutlu veya mutsuz, zengin olur ne de ölür.

evet Beatrice , biz astrosohbet olarak , astroloji hakkındaki bu tür yanlış bakışaçılarını düzeltecez inşallah diyeyim ;)

bu saçmalıklardan para kazananları görünce , işi az buçuk bilen ama borçlarını ödemekte zorlanan biri olarak ''tebessüm'' etmiyor değilim..

imza = Venüs Oğlak gülücük

01-22-2009 05:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
baharhan Çevrimdışı
Üye
**

Benim de Mars'ım 7. evde. Çok da uysal ve geçimi kolay bir insanımdır gülücük Hatta kavga etmeyi hiç sevmem.
01-23-2009 01:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
baharhan Çevrimdışı
Üye
**

Eşim Yengeç, Marsı 9. ev Aslanda. Marsı kuvvetli ama direk Marsinyen değil (04.07.73, 08:00, Mersin). Ben de son karar veren kişi olmak niyetinde değilim aslında.
01-29-2009 10:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

Cvp: RE: SATÜRN DEVİNİMİ & TRANSİTLERİ
baharhan Yazılan:Eşim Yengeç, Marsı 9. ev Aslanda. Marsı kuvvetli ama direk Marsinyen değil (04.07.73, 08:00, Mersin). Ben de son karar veren kişi olmak niyetinde değilim aslında.

marsının 7. evde olduğuna eminmisin? yada marsın hangi burçtada olduğu önemlidir. bazı burçlarda nötr olabilir. benim marsım mesela akrepte ve 7. evde .beni çok etkilediğini söyleyebilirim
sadece eş olarak ele alınmaz 7. ev. arkadaşlık ikili ilişkiler ve düşmanlar olarakta görülür. satürünümde maşşallah 7. evimde şuan :D
dur bakalım daha neler bekliyo beni belemiyorumgülücük)
05-20-2009 05:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Saturn Evlerde salmakis 191 339,154 11-01-2021 09:32 PM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Ay'a Açı Yaparsa astrosohbet 33 42,342 12-13-2019 04:53 PM
Son Mesaj: justicee
  Transit Satürn Açıları Simurg 69 140,435 03-11-2019 12:03 AM
Son Mesaj: merkür_yen
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Güneşe Açı Yaparsa astrosohbet 11 21,771 04-06-2018 09:47 AM
Son Mesaj: say24
  Transit Satürn Yay Burcu Geçişi tools 17 25,297 01-10-2018 12:58 AM
Son Mesaj: Kumsal
  Transit Satürn akrep burcunda. Tuğçe 29 40,169 04-23-2016 09:00 PM
Son Mesaj: ekinoks
  Transit Satürn' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 75 110,084 10-01-2015 09:09 PM
Son Mesaj: Didemm
  Satürn Yüzünden mi? dubletoprak 9 15,206 01-15-2013 12:52 AM
Son Mesaj: hulya35
  Transit Satürn Akrep Sınırlarında Lajâ 96 114,074 12-27-2012 03:55 PM
Son Mesaj: Mavisahram
  Transit Satürn Terazi Burcunda astrosohbet 92 110,514 02-11-2012 08:17 PM
Son Mesaj: cemdoner

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir