Değerlendir:
  • 50 Oy - 2.6 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Satürn Devinimi & Transitleri
Yazar Mesaj
keture Çevrimdışı
Saturna Vip
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 4

RE: SATÜRN DEVİNİMİ & TRANSİTLERİ
Saturn terazideyse benim 12.evde kilo aliniyorsa bu donem ben 20 kilo aldim nasil aldim anlamadim neyseki 5ini geri verdim su iki ayda 15i kaldi :p
bu saturn isleri yavaslatiyorsa 8 aydir is bulamadim hayret bisey nereye basvursam red sürprizzz
neyse transit 1.evde daha kotu etkileri oluyor dediler dogrumu nedir ? aðla...

http://e1202.hizliresim.com/u/9/2kbqn.gif[font=tahoma][/font]

Ben insanlari pencereden seyretmeyi severim..CB
02-14-2012 08:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
pinknilden Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 28

RE: SATÜRN DEVİNİMİ & TRANSİTLERİ
Satürn döngüsü yaşamaya başladım daha önce de sormuştum ama ağır bir döngü geçiriyorum transit satürn;pluto satürn kavuşumumla 5.evde kavuşuyor ve 11.ev güneşime de zıt bakıyor bu beni nasıl etkiler?Depresyondan uzak durmak için ne yapmalıyım satürnün bana verdiği ders ne transit jüpiter güneşim ile kavuştu ama hiç birş ey anlamadım transitlerime bakarsınız çok sevinirim

haritam

[Resim: astro2gw01elif776472562.th.gif]

Uploaded with ImageShack.us
03-22-2012 09:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
satürün Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: Satürn Devinimi & Transitleri
saklı süreç
06-02-2014 11:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aslında Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Satürn Transitlerini okurken , bir film izler gibi 2008 sonlarından başlayarak 2009 yılında yükselen ve hayatımın değişen yönlerini izledim. sayfaların sonuna geldiğimde "ohhh" diyebildim. o dönemde satürn benim için ici bici sevimli hatta kronostan ötürü, tatlı yüzüklerinden ötürü sevimli ve şirin bir gezegendi. bütün o sürec için "keşke daha çok şey bilseymişim" diye hayıflanarak okudum. ama bir şekilde üzerimden geçen satürn müydü bilmiyorum.İş yerimle ilgili büyük sorunlar yaşadım. nihayetinde hali hazırda devam eden hukuki bir süree girdim 2009 nisanında. işsiz kaldım. yaşadığım yeri değiştirmek ve bir süre ailem ile beranber yaşamak zorunda akldım. senkronize olarak, iş yerimdeki bir psikopat ile gerginlik yaşayarak aslında onun iğrenç ve pislik tarafını ortaya çıkarmak için vesile oldum. ama bir taraftan da duygularım incinerek.ve aslında bu süreçte benim de almam gereken dersler vardı. o süreçte fiziksel olarak daha yaşlandığımı bile düşünmeye başlamıştım. kendimi daha çirkin bulma dönemi.şimdi yaşadıklarımı satürne atfediyorum, ne kadar doğru yapıyorum bilmiyorum. terazi güneş burcum. terazide olması nedeni ile bunları söylüyorum. Sevgili didaktik öğretmen satürn o dönemlerde benimleydi de anlaşılan.
korkuyor muyum o höthötçü öğretmenden emin değilim, ama endişe verici. onun dağıttıklarını toparlamak benim için zor ve uzun oldu.ve belki o kadar hazırlıksız ve acemiydim ki toparlamayı başaramadıklarım bile var.
öğrendiğim şey ise, satürn de nihayetinde kendi doğası gereği davranıyor. yoruyor. ağır ağır ve ustaca kullanıyor tüm verileri, kontakları iyi kuruyor. kurgunun içinde nerden neyi kullanacağını biliyor.
Bu ağır misafir için evimizin hangi odasını açıyor olursak olalım beyaza da inanmak gerek belki.
Sevgiyle....

gökyüzü herkesindir...
06-03-2014 01:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

RE: Satürn Devinimi & Transitleri
Satürn öz burcumun gezegeni. aynı zamanda birinci 360lık derecesini tamamlamış durumda. Satürn döngüdsünün sonlarındayım başka bir deyişle.

bu etkiyi hissettim mi hissetmedim mi ayırt edemiyorum. doğduğumdan beri benim içime nüfuz etmesinden mütevellid benim hayatıma eskisine oranla ne kattı belki de başkalarına sormak lazım.

ne var ki eğer gözlemlerim doğruysa uzun zamandan beri hedeflediğim işi bitirmek, döngü esnasında oldu. üzerimdeki yük kalkmış oldu aynı zamanda aynı konuyla ilgili yeni yeni yükleri sırtlandığımı görür oldum. bu döngü 1. evimde gerçekleştiği için sağlık açısından da etkilendiğimi gördüm. bugüne kadar bütün olarak neredeyse kusursuz bir sağlığım varken son bir iki yıldır kemiklerimde ve cildimde yıpranmalar oldu. bu hasarlar kalıcı değil gibi görünüyor ama beni zorlamaya çalışıyor.

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
06-13-2014 10:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(10-06-2014 11:58 PM)anubis Yazılan:  BELA GERİ DÖNDÜ . Evet yine ben eski üye anubis . Size feedback yapmak istedim . Hayatımdan uzun zamandır memnunum çünkü astroloji gibi sözde insanı inceleyen bir bilimimsiye inanmıyorum . Satürn yükselenimşe kavuşuyor güneşime merkürüme kare yapıyor ayıma zıt açı yapıyor daha ne olsun şimdi ölmem falan gerekiyodu galiba . Oysa hayatımdan çok memnumum astroloji koca bi yalan sakın inanmayın benim bir yılımı çaldı . Astroloji okuyacağınıza bol bol kitap okuyun . Her şey sizin elinizde

Ya da Jüpiter Aslanda ilerlediği için, hayatındaki negatifleri silkeleyip pozitifleri çektiğin, Satürn'ün seni zorladığı son iki yıla kıyasla daha rahat ettiğin bir dönem olabilir mi Aslan burcu?
10-08-2014 02:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Marie Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 5

Satürn 6.evime girer girmez su çiçeği çıkardım. 1 ay oldu çıkaralı. Yüzümde iz var hala. O kadar dedim satürn'e yüzüme vurma diye :D daha saturnden çekeceğim var bi kaç yıl sanırım gülücük
02-21-2015 09:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Geçmiş transitlerime bakınca en çok canımı yakan transitlere sahip olduğunu kanaat getirdiğim gezegen. Hangi evdeyse genellikle o alan benim için normal düzeyde veya çok zor geçti, özellikle tam yeni eve giriş zamanları başlayan olaylar Satürn etkisini hissettiriyor. Benim kişisel transitlerimden çıkardığım ev çizgileri ustune yaptığı transitlerin önemli olduğu. Bu dönemde çıkan bi olay uzun süren ve kısıtlayan bi duruma düşürüyor. Geçmiş transitlerinizde saturnun ev çizgileriyle olan kavuşumlarina bakıp siz de bu fikri deneyebilirsiniz arkadaşlar.
06-16-2016 10:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

(06-16-2016 10:27 PM)capri Yazılan:  Geçmiş transitlerime bakınca en çok canımı yakan transitlere sahip olduğunu kanaat getirdiğim gezegen. Hangi evdeyse genellikle o alan benim için normal düzeyde veya çok zor geçti, özellikle tam yeni eve giriş zamanları başlayan olaylar Satürn etkisini hissettiriyor. Benim kişisel transitlerimden çıkardığım ev çizgileri ustune yaptığı transitlerin önemli olduğu. Bu dönemde çıkan bi olay uzun süren ve kısıtlayan bi duruma düşürüyor. Geçmiş transitlerinizde saturnun ev çizgileriyle olan kavuşumlarina bakıp siz de bu fikri deneyebilirsiniz arkadaşlar.

sonuna kadar katılıyorum , satürn acıtarak , uranüs aniden , neptün büyüleyerek ve plüto yıkarak (en şiddetlisinen) öğretiyor. satürnün bi konusuna yazmıştım 5.evimden gecerken (2012) ilk karşıtı yaşadım.biraz 4. evle alakalı ama liseye başladığım ve evden ayrılmak zorunda kaldığım seneydii tabiki bir ay oğlak olarak yalnızlığı yadırgamadım ancak 5. evle alakası akrebe geçtiği zamanlar 2013-2015 daha belirgindi(ozamanlar her işi şansa bırakır ancak neden sürekli şanssızlıklar beni buluyor derdim ) sonra 6.eve geçti okul ortam arkadaşlar ev her şey değişti . ünivesiteye hazırlandığım süre boyunca 6.evin sonunda misafir ediyorum , bugün ösym nin harika(!) üniversite sınavında yaydaki satürnün parmağının olduğunu düşünüyorum . satürn şuanda jupiiter kare , mars trine ve uranüs sekstil ve 9. evdeki venüse sekstil yapıyor . sınavın neden tüm sene emek vermeme rağmen kötü geçtiği ortada :(
isyan gibi oldu ancak sadece yorumuna katılmak istemiştim gülücük

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
06-19-2016 07:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Saturn Evlerde salmakis 191 339,171 11-01-2021 09:32 PM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Ay'a Açı Yaparsa astrosohbet 33 42,347 12-13-2019 04:53 PM
Son Mesaj: justicee
  Transit Satürn Açıları Simurg 69 140,445 03-11-2019 12:03 AM
Son Mesaj: merkür_yen
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Güneşe Açı Yaparsa astrosohbet 11 21,774 04-06-2018 09:47 AM
Son Mesaj: say24
  Transit Satürn Yay Burcu Geçişi tools 17 25,298 01-10-2018 12:58 AM
Son Mesaj: Kumsal
  Transit Satürn akrep burcunda. Tuğçe 29 40,176 04-23-2016 09:00 PM
Son Mesaj: ekinoks
  Transit Satürn' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 75 110,090 10-01-2015 09:09 PM
Son Mesaj: Didemm
  Satürn Yüzünden mi? dubletoprak 9 15,208 01-15-2013 12:52 AM
Son Mesaj: hulya35
  Transit Satürn Akrep Sınırlarında Lajâ 96 114,082 12-27-2012 03:55 PM
Son Mesaj: Mavisahram
  Transit Satürn Terazi Burcunda astrosohbet 92 110,521 02-11-2012 08:17 PM
Son Mesaj: cemdoner

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir