Değerlendir:
  • 30 Oy - 3.17 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

VEDİK - KALA SARPA YOGA
Yazar Mesaj
dubletoprak Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: VEDİK - KALA SARPA YOGA
"Güney ay düğümü bu bedenlenmemizde beraberimizde getridiğimiz kişiliğimizin güçlü ve zayıf yönlerini gösterir, g. ay d. en az direnç gösterebildiğimiz noktadır, onun yer aldığı burç ve evin özelliklerini ifade etmek için geriye gitmeye eğilimliyizdir, çünkü o düzeyde tepki verdiğimizde kendimizi güvende hissederiz, fakat bu nokta üzerinde yoğunlaşmak geri gitmemize sebep olur ve önümüze çıkan fırsatları sınırlandırır oysa amacımız g. ay d.'nin yeteneklerini, anlamını beslemek üzere kuzey ay düğümünün (ev, burç ve yer aldığı burcun yönetici planetinin konumuna göre) anlamını beslemek üzere kullanmaktır. K. ay d.'mizi geliştirmek özellikle haritamızdaki planetlerden kare ve karşıt açı alıyorsa bizim için pek kolay olmaz, sürekli g. ay d.'mizin bulunduğu burç ve evin temsil ettiği alışkanlıklara, davranış kalpılarına doğru çekildiğimizi hissederiz. Öte yadan , k.ay d'nin burcunun enerjilerini aktif bir şekilde ifade ederek ve yer aldığı evin hayat alanında etkin bir faaliyet yürüterek , evrenin yardımcı ve iyileştirici etkilerini kendimize çekeriz." (Doğum Haritası Yorumlama Sanatı, Tracy Marks)

şimdi bu bilgiler ışığında aklım daha da karışıyor çünkü
benim k. ay d. 11. evde aslanda
g. ay d. 5 . evde kovada, yani kova 5, aslan 11 olarak rahat edemeyecekleri karşıt evlerdeler
aslanın yöneticisi güneş 4. evde oğlakta, kafam giderek karışıyor
yani ben 11. evin konuları olan sosyal ilişkiler, arkadaş ortamı, sosyal faaliyetle gibi durumlarda bir aslan gibi yaratıcı, lider, parlayan ve cömert olmalıyım mı?, ne demek şimdi bu?
ki bir sosyal grubun liderliği eğer benim bu yaşamımın amacıysa, aslanım niye 12. evde ve ayda,
içimdeki aslanı hiçbir zaman dışarı vuramıyorum ki.......
sorumu anlayan var mı, parça parça bilgiler biraraya gelince nedense hiçbir şey ifade etmiyor,
ya da ben çözemiyorum Hmm
06-03-2008 07:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
VEDİK - KALA SARPA YOGA - nev_bahar - 05-28-2008, 03:15 PM
RE: VEDİK - KALA SARPA YOGA - yezda - 05-28-2008, 05:46 PM
RE: VEDİK - KALA SARPA YOGA - nev_bahar - 05-28-2008, 06:39 PM
RE: VEDİK - KALA SARPA YOGA - nev_bahar - 05-28-2008, 06:49 PM
RE: VEDİK - KALA SARPA YOGA - dubletoprak - 06-03-2008 07:40 PM
RE: VEDİK - KALA SARPA YOGA - astrosohbet - 06-03-2008, 10:56 PM
RE: VEDİK - KALA SARPA YOGA - dubletoprak - 06-04-2008, 03:14 AM