Değerlendir:
  • 21 Oy - 3.14 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Horoskoplarımızdaki Kavuşumlar ve Hissettirdikleri.
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Horoskoplarımızdaki Kavuşumlar ve Hissettirdikleri.
Mavi Yazılan:
Yıldırım Yazılan:
Mavi Yazılan:9. evimde ay- jupiter kavuşumum var çok güzel ,açının verdiği tüm özellikleri taşıyorum jupiter burda çok kuvvetli çünkü, yüksek öğrenim, din tahsili dini hertürlü şeyle ilgilenme, yurt dışına gitme isteği ya da ilgilenme ; buraya kadar sorun yok fakat bu muhteşem kavuşum kovada gerçekleşiyor jupiterin genişletici özelliği kovayı aşamıyor ve ben "herşeyden biraz" diye nitelediğim cv özelliğimle öle kalakalıyorum, bakalım bu kavuşumun başlattığı muhteşem duyguları ve özellikleri tetikliyecek bir açı gösteren olabilecek mi? güzel bi soru bence ? arkadaşım şu açını tetikleyen şöle bi transit geldiğinde değerlendir diyebiliyorsanız teker teker alim, şimdiden teşekkürler ask

güzel bir soru Mavi -ok

Ocak-şubat 2009 döneminde transit jüpiter bahsetmiş olduğun tetiği çekebilir ;)
12 yılda bir gerçekleşen jüpiter döngüsü yaşayacaksın.
teşekkür ederim , evet şans demek kısaca jupiter çok güzel ama 12 yıl önceye dönüyorum öle çok özel bişi yokgülücük orda takılıyorum bu farklı olur mu? olursa neden? başka sorum yok

mesela mematinin küçük yorumunda birkaç faktörden bahsettim. haritanın diğer faktörlerine de bakmak lazım.

mesela 12 yıl önce ki jüpiter döngüsünde belkide aynı zamanda satürn sert transidi vardı ve jüpiterin yinede size getirmiş olduğu özel bir şeyi farkedemediniz belkide..

05-28-2008 02:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Horoskoplarımızdaki Kavuşumlar ve Hissettirdikleri. - çilekli süt - 05-27-2008, 01:15 AM
RE: Horoskoplarımızdaki Kavuşumlar ve Hissettirdikleri. - çilekli süt - 05-27-2008, 01:21 AM
RE: Horoskoplarımızdaki Kavuşumlar ve Hissettirdikleri. - astrosohbet - 05-28-2008 02:14 AM
RE: Horoskoplarımızdaki Kavuşumlar ve Hissettirdikleri. - tiyatral_gitarist - 10-30-2010, 01:16 AM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir