Değerlendir:
  • 21 Oy - 3.14 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Horoskoplarımızdaki Kavuşumlar ve Hissettirdikleri.
Yazar Mesaj
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

RE: Horoskoplarımızdaki Kavuşumlar ve Hissettirdikleri.
bi toplantıdayız.. 3-4 adım ötemizde bir bayan.. renkli gözlü..bayanı gördüm, görürgörmez arkadışıma eğildim ''baksana bayanın gözlerindeki lens'' dedim.. arkadaşım kafasını salladı falan.. karşıdaki bayan bana döndü ''evet lens gözlerim'' dedi.. (bayanın kulaklarında maşaallah gülücük ) arkadaşım ''aaa lens mi ''dedi.. ben çok utandım tabi gülücük) arkadaşım sürekli nasıl anladın diye soruyor, ona söylediğimde de öylesine kafa sallamış, anlammaış zaten gülücük)

işyerinde bi erkek arkadaşın masasında bi kitap.. aldım elime bakacağım.. arka kapakda bi yazı, kalemle yazılmamış, yani başka bi kağıda bu kitap üzeirnde yazılmış, kitaba yazının gölgesi düşmüş.. orda yazılan, kız ismini, adresini, telini okudum arkadaşa gayriihtiyarı, arkadaşın benzi soldu.. öyle heyecanlandı teleşlandı ki ''hani nerde'' diye soruyor.. işte burda diyorum.. o bi türlü göremedi gülücük) hala söyler ''o yazaıyı nasıl fark ettin idye''

bi arkadaş aile resimlerini gösteriyor, kızkardeşinin resimleri, bi rsmin üzerinde ''aşkım....'' yazıyor, yine kalemle değilde, kalemin gölgesi düşmüş.. okudum, ismi söyledim, arkadaş çok şaşırdı.. bi türlü yazıyı ona gösteremedim.. aile faciası çıkacaktı :P

bunlar aklıma ilk gelenler ve bunlar gibi bir sürü yaşadığım olay.. bunları hep başaklıkdan diye düşünüyordum, ama merkür-pluto da uyuyor..

birde;
neptün kare güneş
neptün kaer ay
ay balık... bnlarda dalgınlık veriyor, 3 adım ötemde bana doğru gelen abimi göremiyom gülücük) buda ayrı bi konu..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
10-30-2010 02:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Horoskoplarımızdaki Kavuşumlar ve Hissettirdikleri. - çilekli süt - 05-27-2008, 01:15 AM
RE: Horoskoplarımızdaki Kavuşumlar ve Hissettirdikleri. - çilekli süt - 05-27-2008, 01:21 AM
RE: Horoskoplarımızdaki Kavuşumlar ve Hissettirdikleri. - tiyatral_gitarist - 10-30-2010, 01:16 AM
RE: Horoskoplarımızdaki Kavuşumlar ve Hissettirdikleri. - eylülmavi - 10-30-2010 02:04 AM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir