Değerlendir:
  • 40 Oy - 3.35 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay Kova
Yazar Mesaj
deniz kaya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Ay Kova
Ben ay kovası değilim ama pekçok özelliği bana uyuyor. Sosyalizm yanlısı vs daha pekçok özellik var. İşin ilginci benim ayım akrepte.Birkaç aydan beri mc uranüs transiti yaşıyorum. Şu an uranüs mc de pallas üçgen transitinde. Birde haritamda 3.evde uranüs mars ve plüton başak kavuşumları var. Ayrıca birkaç uranüs açım var. Bilmiyorum bunlarla da ilgili olabilirmi?İmzama yıldız haritamı benim makinemden kaynaklı sorunlardan dolayı ekleyemiyorum.
Neptinuan arkadaş, imzama yıldız haritamı eklediğiniz için teşekkür ederim.

http://a1210.hizliresim.com/12/m/f2y65.gif
06-29-2012 11:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(06-29-2012 11:09 PM)deniz kaya Yazılan:  Ben ay kovası değilim ama pekçok özelliği bana uyuyor. Sosyalizm yanlısı vs daha pekçok özellik var. İşin ilginci benim ayım akrepte.Birkaç aydan beri mc uranüs transiti yaşıyorum. Şu an uranüs mc de pallas üçgen transitinde. Birde haritamda 3.evde uranüs mars ve plüton başak kavuşumları var. Ayrıca birkaç uranüs açım var. Bilmiyorum bunlarla da ilgili olabilirmi?İmzama yıldız haritamı benim makinemden kaynaklı sorunlardan dolayı ekleyemiyorum.

Doğum haritanızda Mars-Uranüs kavuşumu kuvvetli görünüyor evet

06-30-2012 01:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Celine Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 4

Benim de ay'im kova da 8 ev.de . Yazilar ayni ben. Hiç ilgilenmedigim erkeklerle arkadas olurum rahatca fakat ilgilenirsem .. kaçacak delik ararim resmen. Bugune kadar çok iliskim olmadi fakat zekaya çok onem veririm ve çabucak bunalmaya baslarim , ozgurlugumun kisitlandigini hissederim ... neyin ozgurluguse .. yukselen yengeç muhtemelen çay içme, çikolata yeme ve ask filmi izleme ozgurlukleridir ahahaha.

http://i.hizliresim.com/Zd5XDG.gif
06-25-2016 10:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
carmen Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: Ay Kova
dibaz insanları severim ama boş konuşan değil ayrıntı yakalayabilen insanları ve evet ben de sıkılıyorum o yüzden karşımdaki kişi entellektüel olmalı yorum gücü olmalı ezberci olmamalı hayatı detayları anlayabilmeli böyle isnanlar beni hep çok çekti bu bana tipten de çok çekici geliyor
06-25-2016 11:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Sevdeed Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Benimde ayım kovada ama pek uymuyor galiba. Hiç mesafeli ve soğuk değilimdir zıttı çok çabuk kaymasının hep gulumserim insanlara. Bir de bazen hemen samimi oluyorum hayatımı anlatırken buluyorum kendimi ilk günden :D

http://i.hizliresim.com/An1YR0.gif
12-28-2016 06:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
carmen Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Cvp: Ay Kova
2 ay kovası karşı cins ilişkileri olarak nasıl anlaşır bu arada telepatiyi arttırır mı
03-02-2017 12:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir