Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.58 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

7. evde mars
Yazar Mesaj
ginka
Kayıtsız

RE: 7. evde mars
(01-23-2012 01:11 PM)nisan15 Yazılan:  makara sakarlıktan ziyade dalgınlık dikkatsizlik sakarlık ta hat safha da tabi çiçek

sakarlık, dalgınlık ve dikkatsizlikten kaynaknalanır , açıklamaya gerek duymadım yükselen balık güneş yay olarak ayrıntılar beni yorar tümden gelim tercihim hıh :D
çiçek .
01-23-2012 04:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Meren Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

merhaba arkadaşlar bu 7. ev mars başımın belası benim. 7. evim 0-2 derece akrepte, mars ve pluto akrep. İlişkilerimde kavgalar bitmek bilmiyor, gerilim filmi gibi ilerliyor ilişkilerim gülücük bir arkadaşım haritamdaki bu konumun bana marsı akrep-oğlak-koç gibi dominant karaktere sahip burçların yerleşiminde olan kişilerin seni bulacağını (yada senin öyle kişilere çekileceğini) söylemişti. son iki ilişkime baktığımda haritalarında mars koçta olan kişilerdi. şuan aramızda birşey olmasa da olmasını umduğun kişininde marsı oğlakta.
10-08-2016 02:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

İkili ilişkilerde sevgili eş durumunda 7. ev marsa sahip kişi sakin yapılı biriyle birlikte olursa sıkıntı çıkarabilir. 7. ev marsa sahip kişi bu durumda ya ilişkiden umduğunu bulamaz çeker gider ya da marsın ihtiyaçlarını kendisi karşısındakine yansıtarak çıkarabilir. Eğer 7. evde marsa eşlik eden başka gezegenler varsa, bu durumda kişi partnerine karmaşık görünebilir. Uzun süreli beraberlikleri 7. eve düşen burç ya da buraya etki eden gezegenleri kuvvetli insanların birlikte olduğunu gördüm ben daha çok. Buradan yola çıkarak bu konuma sahip kişilerin güçlü eş aradıklarını söyleyebilirim, erkekse erkek gibi yumuşak olmayan kadın figürü kadınsa karizmatik kendine güvenen kazak erkek figürü gibi.
10-08-2016 11:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
idrilhawke Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

Cvp: 7. evde mars
arkadaşlar benim gibi 7.evinde mars koç burcunda olan biri için ne derdiniz ne gibi önerileriniz olurdu haritamda tek sevdiğim yer ve çok kötü açılar mevcut yorumlarınız bekliyorum şimdiden teşekkürler

Pladicus: https://i.hizliresim.com/JDDXJW.png
Whole Sings: https://i.hizliresim.com/lZZL5E.png
03-10-2018 02:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir