Değerlendir:
  • 22 Oy - 3.05 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Burcumuz ve Yükselen Burcumuzdaki Gezegenlerin Anlamları..
Yazar Mesaj
nuray esen Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Yükselen Burcumuz ve Yükselen Burcumuzdaki Gezegenlerin Anlamları..
benımde 1 evımde merkur var ama hıperaktıve bırı değılım yukselenımde kova ustelık gunesde 1 evımde bence yuzde ellıde genlerle alakalı yuzde ellısıde burclar

[Resim: nurayesen.th.gif]http://img38.imageshack.us/i/nurayesen.gif/http://img38.imageshack.
01-16-2009 11:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nuray esen Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 2

nneptun 1 evde kısıyı cok ağır yapar dıye bılıyorum nekadr burcunuz ateste olsa harketler cok yavas oluyor kardesımde yukselen ayya neptun 1 evde cok yavas gorende toprak veya su zanneder neptun 1 evde kıbar ve ıcıne kapanıklık verır ..........ALINTI NURAN TUNCEL A DAN Z YE ASTROLOJI

[Resim: nurayesen.th.gif]http://img38.imageshack.us/i/nurayesen.gif/http://img38.imageshack.
01-17-2009 02:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

He Ran Yazılan:yükselenin 12.evdeki ay ve plutoyla kavuşumda olması ne anlama gelir.?

aileye veya eve düşkünlük,yuvarlak bir yüz,duygusal iniş çıkışlar,bazen yalan görülebilir renkli bir hayal güçleri vardır,duygularını saklamakta usta olabilirler,çevrelerinden etkilenebilirler,insanlarla yakın,samimi olmayı severler.yaratıcıdırlar.Bağımsız gibi görünürler ama birilerinin onları koruduğunu,yanlarında olduğunu bilmek isterler,anneleri yaşamlarında önemli bir yer tutarlar.diğer insanlardan farklı gözükmeyi isteyebilirler,kendi tarzları vardır.bazılarına kaprisli ve değişken yapılı görünebilirler ama böyle olmadıklarını kendileri bilirler.iyi bir aktör yada aktrist olabilrler kimin neyi duymak istediklerini iyi bilirler.
Kişisel meselelerinde suistimale uğramak hoşlarına gitmez hatta çok da sinirlendiri bu durum.Yaşamdan ne istediklerini bilirler ,amaçlarını farketmek için yeteneklere ve gayrete sahiptirler.sevdiği kişiler onların kendilerini ,haklarını koruyacaklarını bilirler.Akrabalarlarıyla şiddetli tartışmlar yaşayabilir yada düşmanlığa neden olabilir.insanların kötü yönlerini çabuk farkedebilirler.Yaşamlarında şiddetli sonlanmalar yada ani başlangıçlar görülebilir.özgürlük ve bağımsızlığa kavuşmak zorunda hissederler kendilerini.keskin,sabit bir bakış açıları vardır ve bazen keyfi olarak otoriteye başkaldırı görülebilir.vucutları kuvvetlidir ama kendilerini korumasız hissederler.derin bilmek için ,istekli,ısrarlıdırlar.halkı bilinçlendirmek,uyandırmak gibi bir misyon edinirler.Çekici ve karizmatik görünürler.
01-23-2009 11:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
harpy Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Yükselen Burcumuz ve Yükselen Burcumuzdaki Gezegenlerin Anlamları..
plutonik Yazılan:yükselenim terazi ve 1. evimde pluton var... ah ah bırakır mı bu pluton beni,insanın yaşamını bu kadar zora sokan başka bir gezegen daha var mıdır acaba... sizin yorumlarınızı da merak ediyorum..

plüto benim için çok önemli bir gezegen açıkçası 1. evindeki plütonun sana çok müthiş bir güç getirebileceğini düşünüyorum ki ben transidinde bu gücü farkettim plütonun bir haritada güçlü olmasının avantajı dönüşüm gücü , ve hayatta değişim her zaman var önemli olan gücünü farketmek ve yönetebilmek gözkýrpma

Haritam;

[Resim: astro2gw01medinecam6706.th.gif]
08-02-2009 06:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Cvp: Yükselen Burcumuz ve Yükselen Burcumuzdaki Gezegenlerin Anlamları..
hilal-e Yazılan:1 ci evde

Uranus
Neptun ve
Saturn olursa ve hepsi oğlak burcunda olurlarsa nasıl bir görünüm verirler acaba?

Güneş terazi

benim var çevremde ama satürn oğlakta ve 1.evde değil kovada.Dikkatimi çeken vücut çok zayıf yüz yuvarlak eller ayaklar küçük güzel bacaklar ince.Neptün pembemsi bir ten verir derler ama kişilik çok açık buğday ten gibi ruh gibi ,gözler badem gibi siyah, kaş ve kirpik pek yok doğrusu saçlar gür gerçi 12.evden ascyle kavuşan güneşi var ondanda olabilir yani:D e tabi bide genetik....Ama dikkatimi çeken özellikle karın bölgesi yanlardan hiç kilo almıyor bacaklar ince ve çok zayıf pek kilo almayan biri.
08-02-2009 07:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
harpy Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

hilal-e Yazılan:1 ci evde

Uranus
Neptun ve
Saturn olursa ve hepsi oğlak burcunda olurlarsa nasıl bir görünüm verirler acaba?

Güneş terazi

benim uranüs,neptün ve satürn 1. evde satürn kovada ama he ran'ın anlattığından yükselen oğlakolduğunda ve belkide satürnden esmerim,kemikler bellidir elmacık kemikleri çıkık değişik mimikler kullanırım geneldegülücük)

Haritam;

08-02-2009 08:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Benim bu arkadaş çok aklımı (erkek)

Önceden yükselen yengeç diye tahmin ettim ama şimdi şüphedeyim.
Oğlak ola bilir diye şüphelendim ve doğum tarihine göre o halde bu 3 gezegen 1 ci eve düşüyor.....

Fiziyini tağrif edeyim baridil çýkarma

Boy-1,70
kg-63 civarı

vucut zayıf ama omuzlar geniş ve kaslı o yüzden cılız bir görünümü yok

yüz-yuvarlak...buğday ten....güzler badem/yuvarlaksı.
gülen gözler (Josh Hartnett gözleridil çýkarma gibi) kiprikler çok uzun

olduğu yaştan (18 den) daha olgun görünüyor 20-21 filan
(16 yaşında ikende insanlar 20 filan sanarmış)
Eller çok kibar...ince uzun.....ressam kabiliyeti yüksek

Yürüyüş çok aheste deyişik ve biraz salınarak

Aslında saturn soğuk görünüm verir diye biliyorum ama yaşından olgun göstermesi belki saturne bağlıdır?

Gözler ve artist kabiliyeti neptun? ama neptun yuvarlak yüz verirmi?
of aklım çok karıştı benim yaaa .hımm.....yengeç deyip geçesim var aslında ama.....sizler ne dersiniz?

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
08-02-2009 10:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
harpy Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

hilal-e Yazılan:Benim bu arkadaş çok aklımı (erkek)

Önceden yükselen yengeç diye tahmin ettim ama şimdi şüphedeyim.
Oğlak ola bilir diye şüphelendim ve doğum tarihine göre o halde bu 3 gezegen 1 ci eve düşüyor.....

Fiziyini tağrif edeyim baridil çýkarma

Boy-1,70
kg-63 civarı

vucut zayıf ama omuzlar geniş ve kaslı o yüzden cılız bir görünümü yok

yüz-yuvarlak...buğday ten....güzler badem/yuvarlaksı.
gülen gözler (Josh Hartnett gözleridil çýkarma gibi) kiprikler çok uzun

olduğu yaştan (18 den) daha olgun görünüyor 20-21 filan
(16 yaşında ikende insanlar 20 filan sanarmış)
Eller çok kibar...ince uzun.....ressam kabiliyeti yüksek

Yürüyüş çok aheste deyişik ve biraz salınarak

Aslında saturn soğuk görünüm verir diye biliyorum ama yaşından olgun göstermesi belki saturne bağlıdır?

Gözler ve artist kabiliyeti neptun? ama neptun yuvarlak yüz verirmi?
of aklım çok karıştı benim yaaa .hımm.....yengeç deyip geçesim var aslında ama.....sizler ne dersiniz?

hilal-e inanırmısın benimde kafam karıştıgülücük 1. evde birçok gezegen olunca yükselen belirlemek zorlaşıyor eğer elmacık kemikleri üstündeki etler çok dolgunsa yengeç yükselen olabiliyor öyle gözlemledim umarım yardımcı olur
yükselen yengeç boyu biraz kısaltır diye biliyorum birde

Haritam;

08-02-2009 11:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

şu linkte konuyla ilgili sıkı bir çalışma yaptığımızı hatırlıyorum ;

http://www.astrosohbet.com/showthread.ph...40&page=35

35.sayfadan 38.sayfaya kadar göz atmanızı öneririm ve özellikle son değerlendirmeyi okuyunuz bence , karışıklık bitecektir diye düşünüyorum ;)

08-03-2009 03:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Cvp: RE: Yükselen Burcumuz ve Yükselen Burcumuzdaki Gezegenlerin Anlamları..
ariess Yazılan:1.evde saturn zaten soguk bır tavır verıyor neptunu bılmıyorum... yukselen yengecle ılgılı kendı gozlemlerım bunlar bırkac tanıdıgım var. suyu sevıyormu ? yanı denızı falan , bogaların ve terazılerın denıze ozel bır tutkusu yoktur. oglaklarında . ama yengecse bıraz daha sever ;)

bir keresinde sormuştum 'yüzmeyi severmisin? diye'
Kibarca 'imkanlar müsait olursa demişti:D ama ayrıca biraz tembel ve rahatına düşkün olduğundan onu yüzer iken görmek pekde mümkün olmaz herhalde:D

Ben ise yüzme hastasıyım:D

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
08-07-2009 11:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini Alya 473 712,718 12-06-2020 01:58 AM
Son Mesaj: daydreaminblue
  YÜKSELEN NE DEMEK vivienleigh 33 51,583 09-02-2019 06:58 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Yükselen Yöneticisi astrosohbet 122 162,306 04-28-2019 12:34 PM
Son Mesaj: Minais
  Otuzlu Yaşlarda Yükselen Etkisi plutomania 17 23,338 02-03-2019 05:46 PM
Son Mesaj: say24
  Yükselen burçlar-12. ve 1.evden gelen kavuşumlar... SeLiN 24 38,512 04-10-2018 04:12 PM
  Yükselen burcumun beni engellemesinden nasıl kurtulurum? hilal-e 9 17,205 09-08-2017 06:24 PM
  Yükselen Burç - Astrolojik Maskeniz Volume 2 :) astrosohbet 11 22,096 11-18-2012 03:44 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Yükselen Burç - Astrolojik Maskeniz astrosohbet 8 23,383 10-17-2012 01:56 AM
Son Mesaj: Yakamoz
  Yükselen Burcumuzu ve 1.Evlerimizi İrdeleyelim astrosohbet 192 226,318 08-23-2012 02:41 PM
Son Mesaj: Liya
  insan, otuzundan sonra neden yükselen burcunun özelliklerini daha fazla taşır(mış)?? bu şarkı yarınlara 28 43,319 05-23-2012 11:32 PM
Son Mesaj: bu şarkı yarınlara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir