Değerlendir:
  • 25 Oy - 3.32 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Psikolojik Astroloji
Yazar Mesaj
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Psikolojik Astroloji
(12-12-2010 12:08 AM)nazenin Yazılan:  t kare açı kalıbı nasıl oluşuyor?

iki kare ve bir karşıt açının birleşmesinden oluşuyor.

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
12-12-2010 12:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(12-12-2010 12:38 AM)nazenin Yazılan:  teşekkürler sanırım anladım....bende hiç t kare var mı?

rica ederim gülücük
hayır yok. 5 tane karşıt açı var. uranüs satürn neptün venüse karşıt. ay merkür plutoya karşıt.

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
12-12-2010 12:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(02-13-2011 12:19 AM)nfs hp Yazılan:  bişi aklıma geldi ya bu psikolojik deliler hangi açıda oluyo varmı böle bişi ?

her bir gezegen vurgusunun sağlıkla alakalı problemli tarafları görülebiliyor yani tek bir gösterge yok.

Plütonun paranoya ile alakası olabiliyor

Satürnün depresyonla alakası olabiliyor

Venüsün narsistlik ile alakası olabiliyor vb. gibi..

02-13-2011 12:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Bugün aldığım terapi sonrasında öğrendiklerimle haritamı bir arada düşündüm.Ve sizlerle paylaşmak istiyorum.Evin 5.cocugu olarak dünyaya geldim ve kardeşlerimle aramda çok az yaş farkı var.Annem bana hemileyken(istenmeyen bi hamilelik) beni gizlemek zorunda kalmış yakın akrabalarımızdan.Çünkü hamileysen cinsel ilşkiye girmişssindir ve 5.çocukta ne??? Aman yarabbim ne kadar ayıp bu kadarda sık yapılmaz! tarzı ayıplanma korkusuyla beni gizlemiş ve doğum yaklaşınca herkes ögrenmiş.Pek sevinçle karşılanmamış bu haber tabi ki.Hatta bazı akrabalarımız bi tarafını tutamadın mı tarzı sözler sarfedilmiş.Cinsel ilişki=Ayıp çünkü!
Anne karnındayken çocuğun karakteri büyük ölçüde şekillenir ve hayatına etki edermiş.Peki benim psikolojim anne karnındayken nasıldı? Hep hareketsizmişim,annem aşermezmiş dahi.Bazen öldüğümü düşünürmüş.Çünkü ben de anne karnında kendimi gizliyormuşum.Annemin psikolojisi bana etki ediyordu.Şimdiki hayatımda hala görünmez olmak isteyen,ayıplanmaktan yargılanmaktan çok korkan bi insanım.
12.evimdeki güneş(ben)gizli,kapalı bi yerde.Tamamen herseyimle dısarı kapalıyım

haritam: https://hizliresim.com/AD7p3v
09-10-2019 10:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Seher56 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Cvp: Psikolojik Astroloji
(09-10-2019 10:12 PM)justicee Yazılan:  Bugün aldığım terapi sonrasında öğrendiklerimle haritamı bir arada düşündüm.Ve sizlerle paylaşmak istiyorum.Evin 5.cocugu olarak dünyaya geldim ve kardeşlerimle aramda çok az yaş farkı var.Annem bana hemileyken(istenmeyen bi hamilelik) beni gizlemek zorunda kalmış yakın akrabalarımızdan.Çünkü hamileysen cinsel ilşkiye girmişssindir ve 5.çocukta ne??? Aman yarabbim ne kadar ayıp bu kadarda sık yapılmaz! tarzı ayıplanma korkusuyla beni gizlemiş ve doğum yaklaşınca herkes ögrenmiş.Pek sevinçle karşılanmamış bu haber tabi ki.Hatta bazı akrabalarımız bi tarafını tutamadın mı tarzı sözler sarfedilmiş.Cinsel ilişki=Ayıp çünkü!
Anne karnındayken çocuğun karakteri büyük ölçüde şekillenir ve hayatına etki edermiş.Peki benim psikolojim anne karnındayken nasıldı? Hep hareketsizmişim,annem aşermezmiş dahi.Bazen öldüğümü düşünürmüş.Çünkü ben de anne karnında kendimi gizliyormuşum.Annemin psikolojisi bana etki ediyordu.Şimdiki hayatımda hala görünmez olmak isteyen,ayıplanmaktan yargılanmaktan çok korkan bi insanım.
12.evimdeki güneş(ben)gizli,kapalı bi yerde.Tamamen herseyimle dısarı kapalıyım

Selamlar justicee

Ilgimi çektin. Yazmak istedim. Evet dogrudur. Kişinin mizacı huyu karakteri henüz daha anne karnındayken sekillenmeye baslar. Bebeğin alıcılari açiktır o sira cevresindeki olaylardan etkilenir. Hem ruhu hem de bedeni. Ama burda annenin tavrı da önemli. Annen daha fazla dış cevreye karşı dik durmayı goze alabilseydi. Bu sana da yansırdı.

Bir de bilemedim bu nasıl bir akrabadir böyle. Biz ayni anadan 9 kardeşiz. Aralarımizda pek yaş farkı yoktur. Doğu kültüründeniz bizlerde normal karşılanır ama az cok bilirim benim anneme de benzer yorumlar gelmiş ama annem çok cocuğu olsun istiyormuş ve amacına da ulaşmiş kendisi.;) Sonuc ortada. Bu noktada senin annenin ve babanın tutumu çok önemliydi. Onlar sana dunyaya gelmen için uygun ortami hazırlamali. Sana kendini guvende hissettirmeli ve ileri atılmak icin cesaret vermeliydi. Olmadi mi. Baktin. Bunu yapmamişlar. Bitti sayılmaz. Bitip bitmedigini sen belirlersin. Top sende. Şimdi sen birşeyleri degistirebilirsin işte. Kendini yeniden sekillendirebilirsin. Reform rönesanıni yaşarsın.
Diyeceksin ki soylemek kolay. Gel sen yap diye. De benim şu yaşima kadar ömrüm isyanla geçti. Anlatsam bana Zeyna dersin. Zaten lakabım anarşik savaşçı. Ama vazgecmeden. Inatla kendin için en doğru bildigini yapmaya gayret et.

Etrafindaki her insanin her sozünü ciddiye alma çünkü insanlar insan olmayabilir. En guvendigin kişi dahi senin ondan iyi olmanı hazmedemeyecek olabilir. Bu yüzden kendinle ilgili bir yorum yapacaksan bunu sen yap. Eleştirileri dinle. Ama son karari hep sen ver.

Iyi ya da kötü. Yaşamak için mükemmel olmana gerek yok. Ya da herkes tarafindan sevilmeye. Takdir edilmeye. Onay almana da gerek yok.

Inan beni sevenlerimden çok sevmeyenlerim motive eder. Karşı savas icin içimde itici güç oluştururlar;) o sebeple beni sevmeyin bak ben pisliğim bencilim diyip alaya alirım da bir derece ciddiyim. Sevmeyin ki. Ben de kıpırti olsun. Biraz psikopatça biliyorum ama ben de pek normal sayilmam;)

Simdi haritan bu diye. Anne karninda bunlar bunlar yaşanmis diye bu böyle gidecek değil bunu bil.

Zaten sen bunun için geldin. Iraden bu yüzden var. Bu yüzden sana kırmizı mi mavi mi dendiginde birini secip diğerinden vazgeciyorsun.

Sinırlarıni aşmak denir buna.

Bak benim haritam asagida ama inan o haritadaki ben ile simdiki ben de bir değil.

Zaten bunun için insansin kendini aşmak için.

Harita sana kisıtlama getirmişse. Bu senin aşman için.

Bunu yaparken fiziki bir engelin de olabilirdi. Ciddi bir sağlik sorunun da olabilirdi. Ama ne derece saglik sorunu yasayan insanlar bile neleri basarıyor.

Sen kendinden öyle kolay vazgeçme

Hem... Olmaz da deme.

Kendine iyi davran bak demedi deme. Ömür geçiyor. Son nefesinde kısa bir süreliğine bütün ömrünün pismanlığıni yaşarsın sonra. Keske dersin ve film biter. Sen de yasayabilecekken yaşayamadıklarinla kalirsın. O son andaki pismanlıgıni da gidip kimseye anlatamazsın.

Sen yaşa olur mu. Hayatin senin olsun. Sana ait olsun

HOMOSAPIEN'''DEN İNSANA EVRİLİYOR...[/size]

Bu Placidus ev sistemi haritam:
https://i.hizliresim.com/00gNO8.png

Bu da Whole sign ev sistemi:
https://i.hizliresim.com/5NXmPL.png

09-11-2019 04:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Yorumunuz,tavsiyeleriniz için teşekkür ederim Zeyna gülücük
İçimde geç de olsa bişeyler uyandı.Jüpiter ve Uranüs transitleri sagolsun içimi dısarı dökmemi kolaylaştırıyor.Değiştiğim,büyüdüğüm,artık herkese inanmadığım bi dönem.Çok şükür ki doğru insanlara karşılaştım ve bu konuda bilinçlenmeye başladım.
Eskiden olsa doğum haritam bu,benim kaderimde bu diye bi yaklaşım sergilerdim.Haritamdaki her bir engeli aşmak benim için çok önemli.Hem güzel bi hayat yaşamak hem de ilerde çocuklarımın güzel bi hayat yaşaması için

09-11-2019 06:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Seher56 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

(09-11-2019 06:23 AM)justicee Yazılan:  Yorumunuz,tavsiyeleriniz için teşekkür ederim Zeyna gülücük
İçimde geç de olsa bişeyler uyandı.Jüpiter ve Uranüs transitleri sagolsun içimi dısarı dökmemi kolaylaştırıyor.Değiştiğim,büyüdüğüm,artık herkese inanmadığım bi dönem.Çok şükür ki doğru insanlara karşılaştım ve bu konuda bilinçlenmeye başladım.
Eskiden olsa doğum haritam bu,benim kaderimde bu diye bi yaklaşım sergilerdim.Haritamdaki her bir engeli aşmak benim için çok önemli.Hem güzel bi hayat yaşamak hem de ilerde çocuklarımın güzel bi hayat yaşaması için

Rica ederim gülücük

Bunlari duymak güzel. Bu yolda istikrarli olursan illa ki karsılığıni alirsın. Ama sen yine dogru dedigin insanlar icin de bir açık kapi birak. %100 olarak güven atfetme kimseye. Ki bu normal bir şart. %99 bile olur ama tam olursa sana zarar verir. Herkesten her davranişa açık olmak seni daha kendine karşi daha korumaci yapar. Pürüzleri daha kolay atlatırsin.

Ama farkınfalığın artmıs. Zihnin daha iyi çalışiyor belli. Sen ne yapacagıni biliyorsundur gözkýrpma

HOMOSAPIEN'''DEN İNSANA EVRİLİYOR...[/size]

Bu Placidus ev sistemi haritam:
https://i.hizliresim.com/00gNO8.png

Bu da Whole sign ev sistemi:
https://i.hizliresim.com/5NXmPL.png

09-11-2019 03:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Bu dediğinize özellikle dikkat edicem,bugün ikinci kez bu şekilde uyarıldım demek ki özel bi dikkat gerekli

09-11-2019 06:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Hiperaktivite / Dikkat Dağınıklığı ve Astroloji Hattusas 0 3,183 04-17-2020 02:03 PM
Son Mesaj: Hattusas
  Aşık Olma Mekanizmaları ve Astroloji Derin 41 39,442 11-23-2017 09:59 PM
Son Mesaj: Liaa
  Psikolojik ve Ruhsal Astrolojik Bağlantılar zeynepelif 5 7,607 05-02-2017 12:36 AM
Son Mesaj: melody
  Bir Ruhani Bilim Olarak Astroloji 1 Derin 4 7,923 08-08-2012 04:37 PM
Son Mesaj: freyja

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir