Değerlendir:
  • 47 Oy - 3.13 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AY OĞLAK
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: AY OĞLAK
(07-11-2012 08:55 PM)xclsx Yazılan:  
Neptunian dateline='[url=tel:1342013385' Yazılan:  1342013385[/url]']
xclsx dateline='[url=tel:1342010308' Yazılan:  1342010308[/url]']
Beren saat, yiğit özsener, Tuğba buyukustun, hazal Kaya, Nur fettahoglu daha aklıma gelmiyor ama pek cok oyuncunun ay burcu oğlak. Bu sizce tesadüf müdür yoksa ay oğlakla un şöhret ve oyunculuğun bı etkisi var mıdır ??

Ay Oğlak ham haliyle oyunculuk için uygunmudur bilemiyorum, başarı dürtüleri kuvvetli olduğundan sadece sanat değil pek çok alanda başarılı olma potansiyelleri var. Biraz eli yüzü düzgün olanların ajanslarda şansı daha fazla olabiliyor konunun bu yönüde var.

Ve tabi genç ay oğlak nesli neptün-ay kavuşumuna sahip olabiliyor ve sanatsal başarı olasılığını destekleyen bir görünüm mesela Tuğba Büyüküstün'de ay-neptün kavuşum vardı
Yıldırım ben de senin dediğin gibi düşünüyorum ay neptun kontagindan dolayı olabilir. Bu arada şey yazmışsın eli yüzü düzgün olanlar ajanslarda daha şanslı oluyor ben o kısma katılmıyorum gülücük Ben 1.5 senedir ajanslara çalışıyorum kendime bakıyorum arkadaslarıma bakıyorum ve bu olayın zerre güzellikler alakası olmadıgını görüyorum. Başka bı şey arıyorlar bence kameraya yakışmak iyi resim vermek böyle seyler olabilir ama eminim ki güzellik değil gülücük

hımm olabilir yinede yukardaki isimlerin gayet çekici insanlar olduğunu söyleyebiliriz

bu arada ajansta çalıştığını söylemen iyi oldu, Beren Saat'e nuri alço'luk yapacak figüran lazım olursa haberimiz olsun söyle lütfen :D

07-12-2012 03:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Ben de bir arkadaşımın haritasını ekliim, kendisi beren saat'e benziyor, oldukça hoş ve cekici bir bayan.Ben hep venus uranus açısına ve yukselen terazi olmasına baglamıştım gülücük ay neptun kavusumu da 8 orb biraz zorluyor gibi ama olsun.Ay mars açısı guzellik değilde seksapalite katıyor sanırım
[Resim: 9nkqq.png]

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=
07-12-2012 04:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Moda, arkadaşının Yükselen yöneticisi Venüsün Ay ile Mars ile Neptün ile üçgen açıları var bu güzel.

07-12-2012 05:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
deniz kaya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Neptunian arkadaş,
Astroloji org, haluk akçam ve Astrozoom(kemal milar) 4.6.1963 saat 07.20 de Türkiyede ileri saat uygulaması varmış
andığım siteleri hepsi o tarih ve saatte asc uranüs sekstil açısı veriyor.
Bir zahmet ASTROOZOMA GİRİN O OTOMATİĞE BAGLAMİŞ VE ASC URANÜS SEKSTİL AÇISI ÇIKACAK.
AMA SİZDE HAKLISINIZ ASTROCOM İLERİ SAAT UYGULAMASINI ALMADIĞI İÇİN ASC URANÜS 42 YADA 45 LİK ÇIKIYOR.

http://a1210.hizliresim.com/12/m/f2y65.gif
07-12-2012 05:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Presence
Kayıtsız

(09-30-2012 03:19 PM)Lajâ Yazılan:  Ay Oğlak ama Jüpi karesi alan birinden daha Ay Oğlak olduğumu hissettim..
bu Satürn etkisi çok menem bişi.. Ay'ım çok yaralı yaa.. :( ezik..
zaman zaman öyle bi karamsarlık öyle bir sevgisizlik hissi var ki..
git nan başımdan Satürn diyorum.. sen sadece zansın.. gerçek öyle değil..
ama sonra gerçeği sorguluyorum.. evet sevgi-sevmek-ihtiyaçlar-yanlışlar-davranışlar
kesinlikle sevgi diye bişi yok insanlar arasında diyorum.. menfaatler var
öyle olması gerektiği için HERŞEY var.. bana iyi davranıyorsun çünkü bana ihtiyacın var
bende sana ayak uydurmak zorundayım çünkü iyi hissetmeye i h t i y a c ı m var..

velhasıl Satürn sevgi- aşk -duygu gezegenlerine çarpmamalı..

Bence sevgi, ait olduğunu hissettiğin yere duyulan özlemdir.

Uzağındadır ve özlersin.

Çünkü yakınında olsa insan sevgiyi hissedemez.

Sevgiden ilgi devşirmeye çalışır.

İnsan kendisine değer vermeyen insanları yüceltir, kendisine değer verenleri ise ezmeye çalışır.

Sevgiyi bulmak demek AİT olduğun ama SAHİP olamadığın bir sığınak bulmak demektir.

Ona ait olduğunu hisseder ama ona sahip olmaya çalıştığı an çoktan kaybetmiştir bile.

İnsan sevgiyi kendisi yüzünden elinden kaçırır.

Sevgi ancak onu zorlamadan, olduğu gibi kabul edecek olanındır.

Aksi şekilde bir dayanışmadan söz edilemez; böylesi dediğin gibi karşılıklı menfaati içeren bir ilişkidir. Mutualist bir anlayışın egemen olduğu fakat kalbin ihtiyacını karşılamayan; güven veren ama saadet içermeyen yalnızlık.

Böylesi bir beraberlik ancak yalnızlıktır.

Oysa sevgiye duyulan özlem yalnızlığa duyulan tepkiden doğar.

İnsan yalnızlığını kabul etmiştir artık.

Bir ön koşul oluşturmuş ve artık o hapsedici koşullara bağlıdır.

Koşullardan tek tek geçer insan, yaşamını geçmişte bırakır ve unutmayacağı bir deneyim elde eder.

Oysa güne tekrar başlamak için unutmak gerekir.

UNUTAMAZSAN, tekrar gün doğmaz.

Gecenin hiç geçmediğini, gündüzün hiç doğmadığını tasvir eder yalnızlık.

Yalnızlık, unutamamanın yarattığı bir kaderdir.

Bir gün doğar ise; o gün bütün geçmişi unutturacak olan; ait olunan AYDINLIK gerçek ortaya çıkar.

O gerçek, insana paha biçilmez bir sevgi verir.

Kaybetsende, kazansan da koymaz artık.

Çünkü artık unutmak istemeyeceğin tek gerçektir o.

Öte yandan yalnızlık ise unutma isteğinin çocuğudur.

Geçmiş geçmişte kalır; herşey çoktan geçmiş, yapılması gereken yapılmamıştır.

Artık yapılması gereken; silkinmek, insanın üstündeki ÖLÜ TOPRAĞINI, ait olduğu yere, toprağa atmasıdır.

Çünkü YAŞAM YADSINAMAYACAK BİR GERÇEKTİR.

EĞER İNSAN KENDİ YAŞAMINI YADSIRSA; BEYHUDE YAŞAR, BEYHUDE ÖLÜR.

Kimse ben düştüğüm zaman benim koluma girmedi, kalkmama yardımcı olmak için.

Özellikle güldüklerini gördüm de dua ettim başıma gelen başınıza gelsin diye.

Sonra düşündüm; gelse ne olacak.

Ben onlar gibi gülemiyorum ki.

Gelmesin:

Vazgeçtim.

Hakkım yoktur istemeye,

Ben koluma girmelerini beklediğimi unutmadım.

O halde düşenin koluna girmektir istediğim.

Ona gülmek değil.

Hakkım yoktur düşeni seyretmeye; eğer varsa bir vicdanım onun utancını taşırım.

Utanmaması gerekir; çünkü düşmek utanılacak bir kabahat değildir, kabahatin en kötüsü onu utandıran GÜLÜŞLERİNDİR.
Bir olguyu unutmanın tek yolu onu yenmektir der Nietzsche.

Yenilmez tek olgu aslında oluşmamış olan bir olgudur.

Bu yüzden oluşmamış olan güç aslında hınçtan kaynaklanan güçtür.

Nietzsche'de böyle ifade eder GÜÇ istencini.

Güçsüzler ve güçlüler arasındaki ayırım böyledir.

Güçsüz insan güçlüleri her zaman yener.

Ama bunu gücüyle değil, güçlünün gücünü bölerek yapar.

Hınç duyan insan bu yüzden kendisinin 'iyi' olduğunu kabul eder.

Çünkü o kabul görmeyen davranışı bir olgu haline getirmez.

İçinde tutar ve hınç duyar.

Zamandan içten içe nefret eder.

Çünkü unutamadığı hıncı onu acıların insanı haline getirir.

Unutmanın yolu intikam almaktan geçer.

Duyulur dünyayı, öteki dünyaya tercih etmemelidir.

O kendinin değerini yaratmak için yaşamalıdır.

İntikam almak aslında tepkisel kuvvetlerin zaferidir.

Ve dolayısıyla bu zafer bir etki oluşmadan var olamaz.

O etki duyulur dünyadan elde edilir.

Dolayısıyla intikam da öteki dünyaya karşı olan bir eylem biçimidir.

Zaman herkese borcunu öder.

Kimsede hesabı kalmaz.
Zamandan çok bir başka çok yoktur.

Zaman mı istiyorsun? Al sana zaman der zaman.

Çok zamanlıdır.

Bir göz kırpışı kadar.

Zamanın doğası yıpratıcı.

Maddeyi yıpratır.

İnsan da madde olduğu için yıpranır.

Değerler eskir ve yeni değerler üretilir.

Eski ve yeni sürekli aşağılanma ve yücelme halidir.

Fakat tercih bir ÖZGÜR İRADEDİR.

Özgür iradenin olabilmesi için kişinin kendine özdek olduğunu bilip eylemlerini bildiğini vurgulaması gerekir.

Ben eylemlerimin ve sonuçlarının farkındayım diyebilmektir.

İnsan nesne olduğu gerçeğini yadsırsa aslında savunduğu değerin oturacağı bir temeli olmaz.

düşünce kendisini var edemez.

düşünce kendisini kanıtlamaktan çok uzaktır.

o ancak insan aracılığı ile örneklerle açıklanabilir.

soyut idea anlamaya olanak tanımaz.

çünkü soyutu deneysel görü sayesinde elde etmeyiz.
09-30-2012 08:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Cvp: AY OĞLAK
Hayat boyu beni bırakmayan şey , Ay Oğlağı

Ciddi ciddi bazen icimde bir oğlak erkeği var diyorum. Gercekten kücük yaşta sorumluluk almak üzerine kurulu zor bir cocukluğum oldu. Aşırı derecede sorumluluklarımın bilincinde olurum.

Ay oğlak arkadaşlarımda tek fark ettiğim şey hepimizin içinde bir şöhret isteği var sanıyorum çalışmayı cok seviyoruz ve ay oğlaktayken ciddi anlamda para hırsı verir. Doğrudur cünkü ben hep ekonomik açıdan özgür olmak isterim.

Ayrıca bir işe başladım mı inatım cidden oğlak gibi işkoliğim. Ancak bir sorun var ben ikizler yükselenine sahibim ve ikizler cevresine düskün arkadaşsız yaşayamaz bir yapı veriyor bana oğlak da yalnızlığı sever bazan yanlız olmak gerektiğini hissettirir. İşte bazen öyle çok bastırıyorum ki icimdeki oğlağı bir gün yalnızlık krizleriyle başbaşa buluyorum kendimi ama ertesi gün bir oğlak enerjisi ile derslere kafamı gömmüş kimseyi umursamaz duygusuz bir insan oluyorum. ( bende anlamış değilim ) benim açımdan ay oğlağı böyle.

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
02-03-2016 12:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Soğuk oluyorlar, duygularını da sıcak biçimde ifade etmezler. Ciddi, olgunlar fakat iletişim konusunda mesafeli duruşları handikapları. Gözlemim kendilerine has oldukları, ayrıca ilk yorum da çok başarılı okudukça aynen dedim.
08-07-2016 05:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

(02-03-2016 12:41 AM)Alejandro Yazılan:  Hayat boyu beni bırakmayan şey , Ay Oğlağı

Ciddi ciddi bazen icimde bir oğlak erkeği var diyorum. Gercekten kücük yaşta sorumluluk almak üzerine kurulu zor bir cocukluğum oldu. Aşırı derecede sorumluluklarımın bilincinde olurum.

Ay oğlak arkadaşlarımda tek fark ettiğim şey hepimizin içinde bir şöhret isteği var sanıyorum çalışmayı cok seviyoruz ve ay oğlaktayken ciddi anlamda para hırsı verir. Doğrudur cünkü ben hep ekonomik açıdan özgür olmak isterim.

Ayrıca bir işe başladım mı inatım cidden oğlak gibi işkoliğim. Ancak bir sorun var ben ikizler yükselenine sahibim ve ikizler cevresine düskün arkadaşsız yaşayamaz bir yapı veriyor bana oğlak da yalnızlığı sever bazan yanlız olmak gerektiğini hissettirir. İşte bazen öyle çok bastırıyorum ki icimdeki oğlağı bir gün yalnızlık krizleriyle başbaşa buluyorum kendimi ama ertesi gün bir oğlak enerjisi ile derslere kafamı gömmüş kimseyi umursamaz duygusuz bir insan oluyorum. ( bende anlamış değilim ) benim açımdan ay oğlağı böyle.

Bana sanki birini anlattın :D İşyerinde yaşasa arada evde sadece banyo yapmaya gider öyle bir tip,gerçekten kazanmaya karşı hırsı var ve çevresindekilerin de olabildiklerinin en iyisi olmasını ister.Aslında iyi dost olur bu Ay Oğlaklar,ama berbat sevgili olduklarını söyleyebilirim. :D Aslında soğuk da değiller,özlerinde olmadık yerden olmadık sıcaklıkta insanlar çıkabiliyor ama sadece kendilerini ifade etmeyi beceremediklerini düşünüyorum.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
08-14-2016 03:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

(08-14-2016 03:35 AM)libr(a)quarius95 Yazılan:  
(02-03-2016 12:41 AM)Alejandro Yazılan:  Hayat boyu beni bırakmayan şey , Ay Oğlağı

Bana sanki birini anlattın :D İşyerinde yaşasa arada evde sadece banyo yapmaya gider öyle bir tip,gerçekten kazanmaya karşı hırsı var ve çevresindekilerin de olabildiklerinin en iyisi olmasını ister.Aslında iyi dost olur bu Ay Oğlaklar,ama berbat sevgili olduklarını söyleyebilirim. :D Aslında soğuk da değiller,özlerinde olmadık yerden olmadık sıcaklıkta insanlar çıkabiliyor ama sadece kendilerini ifade etmeyi beceremediklerini düşünüyorum.

Bu kisi başarılı mı çok merak ediyorum. Çünkü bu hırs bende de var. Oğlak azmi gerçekten. Önüme kim gecerse ezerim. Bu iş hayatında kimseyi çiğnemedikçe başarılı olamazsın bakışı var herkes bir rakip benim icin ama coğu dostum. Evet bazen dostlarımın bile emellerimi geçtiğini görünce eyleme geçiyorum. Buna oğlak hırsı diyebiliriz. Her şeyi. En iyisii yapıcam en iyisini ben bilirim ben yaparım. Herkes sıradan ben başarılıyım. Bunlar güneş koç ay oğlak olan birinin anahtar kelimeleri acaba kim ?

Sevgili konusunda berbatiz. Bu bi gerçek. Ayrıca bi yerde okudum yükselen burç sevgiliyi de etliliyomus mesela yükselen ikizlerler terazilerle aşk yaşarmış. Senin aquarius da yükselen ikizler cıkıyodu ama boğa gibi demistinn yükselen boğa yine böle kısık gözlü esmer tenli toprak kokan bir bey ise evet cildinden ve saçından anlaşılır. Yükselen ikizlerse uzun boylh saçları kıvırcık kuru elleri uzundur

Biz ne sevgili ne dostuz biz babayız. Ay oğlaklar babadır. Candır. hem sever hem döver mantığı gibi. Genelde soğuk kendinii ifade edemez ancak yeri gelince cok sıcağızdır.

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
08-14-2016 04:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

(08-14-2016 04:26 AM)Alejandro Yazılan:  Bu kisi başarılı mı çok merak ediyorum. Çünkü bu hırs bende de var. Oğlak azmi gerçekten. Önüme kim gecerse ezerim. Bu iş hayatında kimseyi çiğnemedikçe başarılı olamazsın bakışı var herkes bir rakip benim icin ama coğu dostum. Evet bazen dostlarımın bile emellerimi geçtiğini görünce eyleme geçiyorum. Buna oğlak hırsı diyebiliriz. Her şeyi. En iyisii yapıcam en iyisini ben bilirim ben yaparım. Herkes sıradan ben başarılıyım. Bunlar güneş koç ay oğlak olan birinin anahtar kelimeleri acaba kim ?

Sevgili konusunda berbatiz. Bu bi gerçek. Ayrıca bi yerde okudum yükselen burç sevgiliyi de etliliyomus mesela yükselen ikizlerler terazilerle aşk yaşarmış. Senin aquarius da yükselen ikizler cıkıyodu ama boğa gibi demistinn yükselen boğa yine böle kısık gözlü esmer tenli toprak kokan bir bey ise evet cildinden ve saçından anlaşılır. Yükselen ikizlerse uzun boylh saçları kıvırcık kuru elleri uzundur

Biz ne sevgili ne dostuz biz babayız. Ay oğlaklar babadır. Candır. hem sever hem döver mantığı gibi. Genelde soğuk kendinii ifade edemez ancak yeri gelince cok sıcağızdır.

Evet başarılı,ama şöyle; eczacı olduğu için zaten işyeri kendisinin ve sollaması gereken kimse yok,sadece para kazanmaya ve bilgisini geliştirmeye bakıyor,ama yine de idealist ve vicdanlı bir tarafı var,mesela doktor sana aynı reçetede hem kas gevşetici hem ağrı kesici verir,o bu ilaçları hastalara verirken aynı gün kullanmamalarını söyler,bilgisini paylaşmaktan sakınmaz,insanlığı hep en ön sırada.Güneş ve Mars'ındaki Koç etkisi de bence senin hırsını katlıyor,Mars onda da Koç ama Güneş sonuçta Kova.Ama Oğlak hırsını şu destekleyebilir,bu yaşa kadar evlenmeyişi,hem annesiyle yaşayıp hem de çalışma hayatına bu kadar kendini odaklaması Ay Oğlak'ın sağlamcı ve aşkta hemen yanaşamayan tarafını ifade ediyor.Olsa olsa ciddi bir ilişkisi olup bitmiştir.

Yükselen konusuna gelince evet elleri uzun ama dolgun,boyu orta boy 1.71 civarı filan,koyu buğdayımsı bir rengi var,gözleri hafif çekik ve kısık,boynu kısa,kemikleri iri ve kilo almaya meyilli,zaten biraz da kilolu :D Boğalar ve Teraziler'in de birbirlerini çektiklerini düşünüyorum,kaldı ki Güneş Terazi-Kova olayı var burada gülücük Yok iyi bir dost ama bazen şaşırtan babacan tarafları çıkıyor,başıma bir şeyler geldiğinde korkması cabası zaten,özünüzde iyi insanlarsınız ama biraz sevgili olabilseniz :D

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
08-14-2016 11:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ay Oğlak Burcunda: Deniz Keçisi Feslegen 0 2,788 05-14-2019 03:59 PM
Son Mesaj: Feslegen

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir