Değerlendir:
  • 47 Oy - 3.13 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AY OĞLAK
Yazar Mesaj
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: AY OĞLAK
bana gorede yazık duygularını bı turlu soyleyemezler gosteremezler ama ıclerınde yasatırlar belkıde yansıtamadıkları ıcınde yanlıs anlasılada bılırler yada fırsatları kacırırlar gülücük

YILDIZ HARITAM
08-04-2008 02:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mislina Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: AY OĞLAK
gördüğüm kadarı ile ay oğlaklar kendileerinden yaşça büyük yada olgun kişilerle evleniyor solielde olduğu gibi =P fazla genelleme oldu sanki

●•۰Yıldızlarım•●
08-04-2008 11:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Orçun
Kayıtsız

redroseee Yazılan:bana gorede yazık duygularını bı turlu soyleyemezler gosteremezler ama ıclerınde yasatırlar belkıde yansıtamadıkları ıcınde yanlıs anlasılada bılırler yada fırsatları kacırırlar gülücük

Duygularımı gösteririm ama pattadanak seni seviyorum demem ve sevdiğimi karşımdakine belli edecek davranışlarda bulunurum. Bu konuda hiçbir fırsat kaçırmadım, anladılar hepsi beni melek
08-04-2008 09:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Soleil Çevrimdışı
Üye
**

LUNA Yazılan:Doğrusu da bu değil midir zaten? Arada en az 5 yaş olmalı bence. Bu hem kadın hem erkek için doğru olur.Yani ben böyle düşünüyorum.Bana katılmayabilirsinizgülücük

Yok benimki 5 degil daha fazla gülücük)
Aslinda bu durum kisiden kisye degisiyor Luna, hani karsindaki sana ayak uydurabilecek gibiyse, yas farkinin onemi kalmiyor, hissetmiyorsun bile, ama ayni yasta olup ta anlasamayanlar da bu sefer farkli bahaneler uyduruyorlar, yok kultur farki bilmem ne diye.
Benim esim benden buyuk ama ikizler burcu gülücük) Yaslanmaz bunlar, yaslansalar da buyumezler zaten gülücük)

Soleil
08-04-2008 11:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Soleil Çevrimdışı
Üye
**

LUNA Yazılan:Canım 10 a kadar yolu vargülücük) Şaka bir yana dediğin gibi yaş değil de kişlerin birbirini anlaması önemli. Yoksa benim yaşıtım olmuş da ben kara derim o beyaz olmaz öyle. Tabii ki tamamıyle birbirine benzemeye karşıyım.Farklılıklar olacak(tartışabileceğin birşeyler olmalı!) Bir de ne var biliyor musun Soleil? Kadın hangi yaşta olursa olsun erkeğin ona göre mutlaka olgun olması lazım(bu zamanda samanlıkta iğne aramaya benzergülücük ) bu demek değildir ki kadınlar kendilerinden küçük yaşataki erkeklerle evlenemez. Bir tarafın mutlaka daha olgun, görmüş geçirmiş olması lazım bence.
Soleil Yazılan:
LUNA Yazılan:Doğrusu da bu değil midir zaten? Arada en az 5 yaş olmalı bence. Bu hem kadın hem erkek için doğru olur.Yani ben böyle düşünüyorum.Bana katılmayabilirsinizgülücük

Yok benimki 5 degil daha fazla gülücük)
Aslinda bu durum kisiden kisye degisiyor Luna, hani karsindaki sana ayak uydurabilecek gibiyse, yas farkinin onemi kalmiyor, hissetmiyorsun bile, ama ayni yasta olup ta anlasamayanlar da bu sefer farkli bahaneler uyduruyorlar, yok kultur farki bilmem ne diye.
Benim esim benden buyuk ama ikizler burcu gülücük) Yaslanmaz bunlar, yaslansalar da buyumezler zaten gülücük)

Her iliskide bu iliskinin bir baskani olsun diye dusunuyorsun anladigim kadariyla, daha deneyimli, daha bilgili, daha korumaci vs.
Evet taraflardan birinin bence de daha olgun olmasi gerekiyor ama olgunluk dedigimizde bence bu isi erkege birakalim gülücük)
Ben sahsen kendimden kucuk birisiyle evlenmeyi istemezdim, zaten erkeklerle yasamak zor bir de adam kucuk olursa, vay halimize gülücük) gülücük)
Butun erkekler eslerini bir de anne olarak gorme egiliminde oluyorlar zaten, eeeee ben aslanim ( gerci sende aslansin ) ben annesi falan olmak istemem kimsenin, o halde beni kim simartacak? Simartilmayi, sevilmeyi biz aslanlar sevmeye tercih ederiz. Cok genelleme yaptim, etrafimda tanidigim aslanlarin buyuk bir bolumunun benim gibi dusunduklerini ve evliliklerini de bu yonde yaptiklarini gordum gülücük

Soleil
08-04-2008 11:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
LUNA Çevrimdışı
Üye
**

Doğru ben de erkeğin büyük olması taraftarıyım.Ancak yeri geldi mi ister istemez erkeğe anne olmak zorunda kalacaksın bunu unutma.Sadece anne değil, kardeş,sırdaş,arkadaş,v.s. bu böyle uzar gider gülücük)
Ama biz aslanlar olarak her işin üstesinden hakkıyla gelebilme özelliğine sahibiz. Her role bürünebilirizgülücük
Kahretsin mükemmel miyiz negülücük)

BİRŞEY BİLİYORUM; O DA HİÇBİRŞEY BİLMEDİĞİMDİR.

SOCRATES
08-04-2008 11:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Cvp: AY OĞLAK
Siz aslanlar var yaaaaaa.....gülücük)) yönetmeye bayılırsınız ...eleştiri kabul etmezsiniz ama bol bol eleştirirsiniz... siz ne anne, ne kardeş, ne sırdaş olun, siz iyi bir eş olun yeter...Aslanlardan cok cektim de....gülücük)) siz bakmayın bana...

ama yaşıma ve tecrubelerime dayanarak ilişkiler hakkında bir tespit yaptım ben...

Her ilişkide bir güçlü bir de güçsüz vardır...ve sorun çıkartan hep güçlü olandır.

İkinci bir tespitim daha var...
Biz erkekler , erkek kafa yapısıyla , mentalitesiyle bir kadını anlayamayız... Kadınlar da kendi düşünce yapılarıyla, mentaliteleriyle bir erkeği asla anlayamazlar... Bu yuzden herkes kendini anlamaya calısmalıdır. Kendinin farkına varırsan ve kendini anlayabilirsen, o zaman karsı cinsi anlamaya ihtiyacın olmaz zaten...

sevgiyle kalın...gülücük))

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
08-05-2008 12:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Soleil Çevrimdışı
Üye
**

RE: Cvp: AY OĞLAK
uranus Yazılan:Siz aslanlar var yaaaaaa.....gülücük)) yönetmeye bayılırsınız ...eleştiri kabul etmezsiniz ama bol bol eleştirirsiniz... siz ne anne, ne kardeş, ne sırdaş olun, siz iyi bir eş olun yeter...Aslanlardan cok cektim de....gülücük)) siz bakmayın bana...

ama yaşıma ve tecrubelerime dayanarak ilişkiler hakkında bir tespit yaptım ben...

Her ilişkide bir güçlü bir de güçsüz vardır...ve sorun çıkartan hep güçlü olandır.

İkinci bir tespitim daha var...
Biz erkekler , erkek kafa yapısıyla , mentalitesiyle bir kadını anlayamayız... Kadınlar da kendi düşünce yapılarıyla, mentaliteleriyle bir erkeği asla anlayamazlar... Bu yuzden herkes kendini anlamaya calısmalıdır. Kendinin farkına varırsan ve kendini anlayabilirsen, o zaman karsı cinsi anlamaya ihtiyacın olmaz zaten...

sevgiyle kalın...gülücük))

Aslan kadini basliginda yazmistim zaten, cumleye aynen soyle baslamistim ;
Offff biz aslanlar... gülücük)
Herseye ragmen eglenceliyiz ama gülücük)

Soleil
08-05-2008 12:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Cvp: AY OĞLAK
esraa Yazılan:benimde ay burcum oglak soleil sana katılıyorum benim esimde benden büyük hayatım boyuncada olgun erkeklerden hoslanmısımdır ve gayette mutluyum benimde rastladıgım ay burcu oglak olanlar kendilerinden yasca buyuk erkekle evlenmeyi tercih ediyorlar

evet arkadaşlar aslında bunu Ay burcu oğlakla sınırlamayalım bence.
genel olarak haritada oğlak ve satürn vurgusu bulunan insanlarda yaş farkı önemli olmuyor. genellikle oğlak enerjisi taşıyan bayanlar olgun erkekleri tercih edebilirken , oğlak enerjisi taşıyan erkeklerde yaş farkı olsada genç bayanları tercih edebiliyorlar. tezatlık şu ki , oğlak tipi erkekler gençliklerinde de olgun bayanlardan hoşlanabiliyorlar.
her halde satürnün zamanı yönetmesi , oğlak karakterinin bu yönünü anlamamızı kolaylaştırmaktadır.

Linda Goodman'ın BURÇLAR isimli kitabında oğlakın bu yönü güzelce anlatılmış bence.
kısaca , oğlaklar genliklerinde baykuş kadar ciddi ve sessiz yol alırlar ki hedefledeikleri Dağa doğru tırmanış yaparlar.
ilerleyen yaşlarda ise gençliklerinde yapamadıkları çılgınlıkları daha seviyeli biçimde yaparlar..

08-27-2008 02:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Uranos Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Benim ay burcum oğlak değil ama satürn vurgusu güçlü. Olgundan kasıt yaşlı erkekler ise kesinlikle olgun erkeklerden hoşlanmıyorumgülücük) Özellikle o tip erkekler arayan bayanların ise psikolojisini irdelemek lazım diye düşünüyorum çünkü bu elektra kompleksinin maskelenmiş hali olabilir. Ben şahsen yanımda abim gibi duracak birini istemem-ok
08-28-2008 11:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ay Oğlak Burcunda: Deniz Keçisi Feslegen 0 2,778 05-14-2019 03:59 PM
Son Mesaj: Feslegen

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir