Değerlendir:
  • 32 Oy - 3.81 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Kova
Yazar Mesaj
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Yükselen Kova
Eğer yükselen burcunuz Kova ise uzak görünüşünüze rağmen insanlığa yönelik büyük bir ilginiz ve endişeniz vardır. Kova etkisi nedeniyle kolaylıkla arkadaş edinirsiniz. Yine de bazen kaba ve düşüncesiz olabilirsiniz, elbette egzantrik de...
Bütün bu özelliklerinize rağmen daima popülersinizdir; çünkü insanlar sizdeki yenilikçi Kova beynini severler.

Yükselen Kova'lar eşsiz ve orijinaldir. Bu gerçeği unutmanıza da izin vermezler. Yükselen Kovaların ciddi bir entelektüel potansiyelleri vardır. Gerek bilime, gerekse metafiziğe çok meraklıdırlar ve çabuk öğrenirler. Genellikle insan ırkının ilerlemesini ilgilendiren her türlü konu ilgilerini çeker.

Bir yükselen Kova'yı şoke etmek kolay değildir. Her şeyi biliyormuş gibidirler, en azından size bu izlenimi verirler. Aslında onların sevdiği şey başkalarını şoke etmektir. Ateşli bir doğaları yoktur ama insanlarda merak duygusu uyandırmaktan hoşlanırlar. Provokatif olma eğilimleri vardır.

Yükselen Kova'lar arkadaş canlısı ve eğlencelidirler. İnsanlarla genelde iyi geçinirler. İnsanlara gerekli özgürlük alanını tanıyıp bunu bir kural olarak kabul ederler.

Çocukken bağımsız ve orijinal olarak etiketlendirilmişlerdir. Hayatları boyunca da "farklı" ve "özel" olarak kalırlar. Hep dışardan bakıyormuş gibidirler, gözlem yetenekleri son derecede keskindir. Herhangi bir konuda ya da projede hiç bir araya gelmeyecek tuhaf parçaları birleştirerek meseleye bakar ve bilmecenin parçalarını birleştirirler. Gruplar içinde ekip başı ve lider genelde onlardır.

Yükselen Kova'lar biraz beat kuşağı stilinde giyinme eğilimindedirler. Her zaman yenilik peşinde koştukları için bazen bir konuda ileri derecede sabit fikirlilik yaparak herkesi şaşırtabilirler. Ama sonuç olarak Kova sabit bir burçtur, bunu hatırlamakta yarar var. Bütün yenilikçiliklerine rağmen direttikleri konularda hiçbir esnekliğe sahip olmamaları ve zaman zaman da insanlara kendi fikirlerini empoze etmeye çalışmaları sorun yaratabilir. İnsanlığın geleceğine gözlerini dikmiş olduklarından bazen en yakınlarındakilerin sorunları ve arzularıyla ilgilenmeyi unutabilirler.

Sinema oyuncusu Matt Damon ile Michael J. Fox yükselen Kova'ların iyi birer örneğidir.
fallar net. ten alıntı

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
03-07-2011 05:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

RE: Cvp: Yükselen Kova
(08-31-2008 04:12 AM)nadya Yazılan:  Benim de yükselenim kova güneş burcum başak. iki burcunda özelliklerini taşıyorum. garip bir insan oluyorum sanırım. kolay anlaşılamayan biri olduğumu söylerler.

nadya güneş başak yksl kova tipi olarak koyduğun resim çok uygun geldi bana.zarif ama soğuk yeri gelince tüm insanlığı düşünüp en yakınındakini umaursamaz tiplergülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
03-18-2011 09:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aphrodite Çevrimdışı
Uranyen Vip
Uranyen Vip
lt=

(12-25-2008 12:18 AM)nuray esen Yazılan:  bende kovayım gercekten cok sıradışı kısılerız astrolojıye cok meraklıdırlar ozgurluğune duskundurler akılsız ınsanlara tahammulu yoktur radıkal ınsanlardır sıradan ınsanlar kovaları cok sıkar farklı konulara deyınmeyı severler elektronık seylere meraklıdırlar orneğın bılgısayr hastası kısılerdır teknolojıye cok meraklıdırlar kısacası ben farklıyım dıyen tıpplerdır
(03-07-2011 05:43 PM)ayşe kara Yazılan:  Eğer yükselen burcunuz Kova ise uzak görünüşünüze rağmen insanlığa yönelik büyük bir ilginiz ve endişeniz vardır. Kova etkisi nedeniyle kolaylıkla arkadaş edinirsiniz. Yine de bazen kaba ve düşüncesiz olabilirsiniz, elbette egzantrik de...

Yükselen Kova'lar arkadaş canlısı ve eğlencelidirler. İnsanlarla genelde iyi geçinirler. İnsanlara gerekli özgürlük alanını tanıyıp bunu bir kural olarak kabul ederler.

Çocukken bağımsız ve orijinal olarak etiketlendirilmişlerdir. Hayatları boyunca da "farklı" ve "özel" olarak kalırlar. Hep dışardan bakıyormuş gibidirler, gözlem yetenekleri son derecede keskindir. Herhangi bir konuda ya da projede hiç bir araya gelmeyecek tuhaf parçaları birleştirerek meseleye bakar ve bilmecenin parçalarını birleştirirler. Gruplar içinde ekip başı ve lider genelde onlardır.

bu özellikler gerçekten beni anlatıyor. özellikle çocukken arkadaşlarımın ekip başı gibiydim ve genelde yaratıcı fikirler benden çıkardı. eski sevdiğim arkadaşlarımdan ayrıldıktan sonra arkadaşlık ilişkilerini hep yüzeysel tuttum ama kim olursa olsun insanlar arkadaşlık kurmaya çalışırsa ben daha çok yaklaşırım.
kovanın bana uymayan tek özelliği kendini beğenmişlik. belkide tr. neptün 1. evde olduğu içindir bilmiyorum. ama o tür insanlardan da pek hoşlandığımı söyleyemem.
yorumlarda hep kova burcu farklı olmayı sever,farklılık hobi gibidir onun için diyor ama benim elimde değil farklı düşünmek,farklı davranmak..farklı olmaya çalıştığı için değil farklı olduğu için farklıdır kova burcu bence..
12-26-2011 10:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Yükselen kovalar elektrik akımına kapılmış gibi ani hereketlerle çevresindekileri şaşırtırlar.
İnsanları en ince ayrıntısına kadar incelerler.
Çok soru sorarlar, bıktırırlar.
03-20-2012 10:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yükselen kova fotoğraflar aeon 26 31,823 10-08-2017 10:28 PM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir