Değerlendir:
  • 32 Oy - 2.94 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Yay
Yazar Mesaj
sensela Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Yükselen Yay
Görünüş olarak genelde geniş alın,iri gözler,atletik beden ve kalın dudakları oluyor.İyimser ve maceraperest olmalarına rağmen bazen çok sessiz ve içine kapanık da olabiliyorlar.Biraz da fanatik oluyorlar sanki inandıkları konularda, tabi ay burcu da çok etkiliyor.
01-13-2010 04:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nisan Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Benimde yükselenim yay fakat benim 1. evimde neptün de var. Fiziksel özelliklerim yükselen yay'a pek benzemez. Neptünün etkisiyle olduğunu düşünüyorum burcumu tahmin etmek isteyenler hep su grubu olduğumu düşünür özellikle akrep.

[img]http://[Resim: astro2gw02nisanhw555281.th.gif][/img]
08-01-2010 08:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

(01-14-2009 07:24 PM)nuray esen Yazılan:  benım tanıdığım butun yaylar cok neselı hayat dolu keyfıne duskun verıcı hayata hep olumlu bakan ozellıkle gezmeyı cok seven ınsanlar cokta sanslılar herzaman 4 ayağının ustune duserler nedense en onemlı ozelııklerı herseyı cok abartırlar

Evet herseyi abarttiklarina katiliyorum, yalniz eger bir olumsuz kisilige sahip olup da yükseleni de yay olursa.. artik tüm olumsuzluklar abartilinca insann bir bunalim geciresi geliyor gülücük

Esimden biliyorum... bu beni cok üzüyor...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
08-03-2010 03:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kader Çevrimdışı
Üye
**
lt=

evet ama yaylar ne kadar dışadönük yardımseverse koçlarda bi o kadar kendilerine dönüktür.yani birazbencil oluyorlar.ben yükselenbir yay olarak yazılanbütün özellikleri taşıyorum diyebilirim.mesela spor hayatımın vazgeçilmezidirgülücük))

http://img36.imageshack.us/img36/2388/as...598120.gif
09-24-2010 11:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kader Çevrimdışı
Üye
**
lt=

gülücük))bende güneşi aslan olan bir yükselen yayım.eskiden aslanın o kabarık egosunu çok fazla yansıtırdım.ama şimdi nerdeyse yay oldum tamamen.ego falan hak getiregülücük)hayata daha iyimser bakıyorum.herşeyin günün birinde yoluna gireceği inancımı koruyorum.:)mesela kızkardeşimin güneşi yay eskidenhiç anlaşamazken şimdi çok iyiyizgülücük

http://img36.imageshack.us/img36/2388/as...598120.gif
09-24-2010 12:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

(08-27-2010 10:37 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  yükselenim yay gülücük olumlu özelliklerinin yanında olumsuz yönlerini de gördüm. mesela çok sakarım. yaradılış gereği çok patavatsızdım. hiç esnetmezdim sözlerimi.yeni yeni öğreniyorum böyle davranmamayı. ve yükselen burcumda venüsün uranüsle kavuşumu ve neptünün jüpiterle kavuşumu beni o kadar iyi niyetli ve saf insanı yapıyor ki biri ne söylese hemen inanıyordum. sürprizzz film yapılacak kadar saf davranışlarım vardı. suna-bak dünya toz pembeydi sanki.ama bunu pek yenemedim. birazcık yenebildim sanırım açıların çok güçlü olmasından. ve olumsuz açı almamasından.

Evet bu kesin, sakarlik cok var ya patavatsizlik da öyle... bu yüzden esimle ilk tanistigimizda beni cok kirardi olan seyi hemen söylerdi tabi bende sok olurdum, ondan kirilabilecegimi düsünmezdi bile buna cok üzülürdüm... evet iyi niyetliler sonuna kadar bu kesin.. Bazen ben bu sakar olayini fazla düsünmemeye yoruyorum ne kadar dogru bilemiyorum... hani tedbirsizlik gibi... ama degismez bir sey yaradilisda var sonucta... ben daha tedbirliyim bu konuda ama bu da beni mükemmelliyetcilige zorluyor sakar olursam bunu benim psikolojim kaldirmiyor örnegin gülündügü zaman bu da aslan olmamdan kaynaklaniyro sanirim... genel olarak yani..

09-24-2010 04:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 1

(10-07-2010 02:59 AM)Mavisahram Yazılan:  Bence fazla herseyi söylememeyi deneyebilirsiniz... belki bazilarinin sIr olarak verdiklerini, siz söyleyip ortaligi karistiriyor olabilirsiniz... Biraz icinizde kalmasini deneyin... Ask hayatina gelince... sevdiginiz insani anlamaya calisin... hemen yüzünde örnegin bir sivilce ciktiginda...aa yüzün sivilce dolmus vs.. gibi söylemeyin... Bu bir örnekdi yani...yada duygulariyla ilgili oladabilir bu...

Evet, bence de herşeyi söylememeyi deneyebilirler.Yükselen yayın en gıcık gittiğim yanı belki bu...
Her konuya bir yorum,hem de üç beş bilgi kırıntısı varsa bile ,çok biliyormuş gibi tepeden tepeden.İyi niyetli olmadıklarını bilsem yakıcam canlarını ya,yine de gıcık gidiyorum vallahi.

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
10-20-2010 01:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Misnur sen yine komsu burcu olaraktan az daha hosgörülü bakiyorsun canlarini yakacam iyi niyetli olmadiklarini bilsem diyorsun... Ben iyi niyetli olduklari düsünmüyorum bazen... sinir bozucu oluyor... bence evlilik cekilmiyor ya... niye böyle anlamadim... yükselen aslan ve yükselen yay... bu cocugun yay burcuna gecmesini mi beklemeliyim 30 yasindan sonra isimiz var... bir bilmisligi var sorma gitsin... alttan almak sifir, bir kerede kendi sucunu itiraf etmek sifir, sen bir sey diyecek olursun hemen su dur bu dur diye konusmasi sifir... ya bi dinle diyorum önce... sanirim benim günesimin 12. evde olmasi mütevazilestiriyor beni... ama onun ki mubarek 7. evde al sana dengesizlik bir yükselen yay... aman neyse..durmadan günahini aliyorum ya gülücük cok dertliyim misnur gülücük napmam lazim.. inanki gülüyorum falan ama sagligim söz konusu oldu bu yüzden yeni yeni topralaniyorum iste...

11-12-2010 06:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Lajâ Çevrimdışı
.::скорпион::.
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 44

Yükselen Yay burcunun tipi: Yükselen Yay burçları uzun boylu, ince biçimli vücutlu, güler yüzlü insanlardır. Tenleri pembe – beyaz, esmerimsi ve soluk renklidir. Ciltleri güneşten çabuk yanar ve çillenir. Saçları koyu kahve, kestane, kumral genellikle dalgalıdır. Erkeklerin saçları genç yaşlarda şakaklardan dökülmeye başlar. Yüzleri uzunca, gözleri kahve veya ela, bakışları canlı ve içtendir. Burunları orta büyüklükte etli, kapalı fakat büyükçe ağızları vardır. Dudakları koyu kırmızı, ön dişleri iri birazda çıkıktır. Elleri ve ayakları biçimli büyükçe, vücutları kamburumsu görünüşlüdür.

Yükselen Yay burcunun kişiliği: Yükselen Yay kişiye çok güzel ahlaki değerler verir. Sevdikleri için özveride bulunan, açık sözlü, cömert ve sempatik insanlardır. Neşeli canlı, şakacı, sosyal ilişkilerde başarılı ve yeniliklere ilgi duyan kişilerdir. Onlar için önemli olan şey gezmek, eğlenmek, arkadaşlarıyla bir arada bulunmak ve yaşanılan duyguları paylaşmaktır. Yay yükselen kişiler ileri görüşlü ve hoş sohbet insanlardır. Aşk konusunda havai yaradılışlı ve cinsel konularda duygusal davranan insanlardır. Bu kişiler için eylem önemlidir, sonuç değil. Hem şanslarını, hem yaşamlarını riske sokmaktan çekinmezler. Özgür ve cesur ruhludurlar. Rahat ve kendi başlarına yaşama arzuları her şeyden önce gelir. Engellenme karşısında sert tavır takınırlar. İyimser başkalarının mutluluğu için ellerinden geleni yapmaya çalışan, eli açık insanlardır. Çabuk fikir değiştirirler. Din ve ahlak konularına ilgi duyar ve tartışmalı ortamlarda huzursuz olurlar.

Yükselen Yay burcunun hayat akışı: Yükselen Yay burçları gezmekten eğlenmekten hoşlanan, cana yakın, hayat dolu insanlardır. Sabırdan yoksun oluşları ve çabuk fikir değiştirmeleri nedeniyle hayatları iniş – çıkışlarla doludur. Yay yükselen kişiler çift kısmetli olurlar. Anlayışlı ve başarı hırsıyla hareket eden kişilerdir. Olaylardan çabuk etkilenir ve karar verirken duygusal davranırlar. Cesur ve atak oluşları nedeniyle her şeylerini riske atabilir ve çabuk varlıklı olma projeleri peşinde koşabilirler. Özgür ve rahat ruhlarının etkisiyle çok seyahat eder, yaşadıkları yeri çok sık değiştirirler. Yeniliklere kolay uyum sağlayan kişilerdir. Gezip görerek öğrenmek ister ve her şeyi araştırırlar. Çok yönlü kişilikleri sayesinde birkaç alanda beceri sahibi olur ve birden fazla işle ilgilenirler. Para kazanma konusunda şanslı ve pratik zekâ sahibidirler. Halkla ilişkiler konusunda başarılı, sosyal ilişkilerde öncüdürler. İyi bir öğretim görevlisi, din adamı, sporcu ve yayıncı olabilirler. Seyahat işletmeciliği, basın – yayın ve turizm ile ilgili işlerde başarılı olma şansları fazladır. Uzun süreli değerli çalışma hayatları olacaktır. Yakın çevre ve kardeş ilişkilerinde eli açık verici olur, etraflarında bulunan kişilerin sorunlarıyla ilgilenirler. Yaptıkları iyilikler ruhlarını olumlu yönde etkiler ve mutlu olmalarına yardım eder. Anne babaları tarafından çok sevilmelerine karşın ilişkilerinde gevşek davranır ve ailelerinden uzaklaşırlar. Çocuklarına karşı sevecen davranır, ileri görüşlü oldukları için çocuklarını iyi yönlendirir ve eğitimlerine önem verirler. Grup çalışmalarında başarılı olur ve iş arkadaşlarıyla iyi anlaşırlar. Sağlık sorunları çoğunlukla uyluk ve kalçalarıyla ilgili olur. Sağlıklarını korumaları için zihinsel ve fiziksel egzersizlere ihtiyaçları vardır. Romatizma ağrılarından fazlasıyla şikâyet eder ve sinirsel gerilim yaşarlar. Eş seçimine özen göstermez ve seçtikleri eşe büyük bir bağlılık duyarlar. Cinsel isteklerinde duygusal davranır, neşeli hoş ve hayat dolu insanlardan hoşlanırlar. Birden fazla evlilik ve aşk ilişkisi yaşar, aşk konusunda havai davranırlar. Dini ve ahlaki değerlere ilgi duyar, uygulamalı ibadetlere uymasalar bile, dinin anlamına ve ruhuna bağlı kalırlar. Hayatlarının sonunda doğdukları yerden çok uzaklarda rahat ve huzur içinde olacaklardır. Başarılı olabilmeleri için ellerinde bulunan değerleri iyi korumasını öğrenmeli, riskli işlerden kaçınmalı, sabırlı sebatlı çalışmalıdırlar. Yeni keşfettikleri her şey ve yeni gördükleri her yer onlara mutluluğun kapısını açacaktır.

Filiz Mete

Bizi başınızdan geçenler değil kafanızdan geçenler ilgilendirir..
. .. . . ... .. .. ...
.. .
. .. . ... .
. . ..
12-30-2010 05:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

yay yorumlarını her okuduğumda aynı ben diyorum gülücük

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
02-18-2011 02:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yükselen yay fotoğraflar aeon 38 44,395 03-09-2017 11:13 PM
Son Mesaj: say24

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir