Değerlendir:
  • 39 Oy - 2.64 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Akrep
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Yükselen Akrep
Arkadaslar... ben esimin tam olarak yükselen akrep mi yoksa yay mi olduguna karar veremiyorum... genelde kas kismi gözlerinden biraz cikik mi oluyorlar... yay olunca fazla sempatik yüz oluyor sanirim... ama esim normal durdugunda gayet ciddi bir durusu var...tabi bunu ben anlayamiyorum her zaman yanimda gördügüm kisi oldugu icin... ünlülerinle falan karsilastiriyorum zor yani...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
12-07-2010 02:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

yükselen akreplerde kızdırılmaya gelmiyolar.hele ayı da akrepteyse.akrep karakter olarak yardımcı yöneticisi mars olduğundan savaşçı güçlü şiddetli bi burç olsada ateş burçları kadar gururlu değil ve onlar kadar güçlü bi egoya sahip değil.o yüzden bence genelde haklı yere kızıyolar.ama intikam almayı unutmuyolar.yükselen akrep de o yüzden heleki haritasında başka akrep etkiside varsa kızdığında öyle bi bakıyoki offf...o donuk ve derin bakışların altındaki intikam duygusunu okumak bile daha bişey yapmasına gerek kalmadan yetiyo.

u_u
12-21-2010 07:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aisha Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 2

yükseleni akrep olan boğa burcu bir arkadaşım var.nedense yükseleninin akrep olduğuna inanasım gelmiyor.pek güzel olmasada gözlerde derinlik var.çenesi de büyük ama çok gülüyor.ciddi olmaya gelmiyor.aydaki koç çocuksu bir kişilik vermiş olmalı. (yaz saati uygulamasımı bana problem çıkardı acaba)

geniş ailenin cevahirinin de yükseleni akrep olabilir gibi geliyor bana
12-29-2010 02:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
malice071 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 25

benimde astro.comda yükselenim akrep çıkıyor ancak kesinlikle akrep olduğumu düşünmüyorum.yükselenim yaygülücükGözlerimde farklı bir etki var ancak ben onun koç burcumdan gelen bir parıltı olduğunu düşünüyorum:)yani akrep sonlu yükselen yay tanımlaması var ise o zaman kabul edebilirim belki ama her derin farklı göz akrep olmuyo en azından ben hala o ayrımı yapamıyorum. Mesela çevremde akrep die düşündüğüm insanlar var gözlerini dikkate alarak ilk etapta ancak ikizler burcu..
12-29-2010 03:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Lajâ Çevrimdışı
.::скорпион::.
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 44

Yükselen Akrep burcunun tipi: Yükselen Akrep burçları orta veya daha uzun boylu, kalın kemikli, güçlü beden yapısına sahiptirler. Yüzleri büyükçe oval, ciltleri esmer veya buğday – soluk renklidirler. Saçları gür ve dalgalı ya da kıvırcık, kumral veya kahverengidir. Gözleri genellikle mavi veya açık renkli, derin bakışlı ve etkileyicidir. Boyun kalınca orta uzunlukta, kulaklar başa yapışık, ağızları büyükçedir. Kasları gelişmiş kol ve bacakları güçlü, bazılarının bacakları çarpık ayakları biçimsizdir. Yükselen Akrep burcu olan kişilerin ilk bakışta insanları etkileme güçleri vardır.

Yükselen Akrep burcunun kişiliği: Yükselen Akrep burçları iradeli, dayanma gücü fazla, sabit fikirli, sabırlı ve kararlı insanlar olarak tanınırlar. Olaylar karşısında paniğe kapılmaz, gayet soğukkanlı davranırlar. Güçlü ve ünlü olma isteğinde hırslı insanlardır. Kuşkucu, kıskanç, inatçı ve kinci yaradılışları vardır. Konuşmaları etkileyici, dostluklara önem veren kişilerdir. Sır saklamasını iyi bilirler. Kendi durumlarını açıklamaz, duygularını büyük bir beceri ile saklar, hallerini belli etmezler. Sezgi güçleri gelişmiş otoriter yapıya sahip, kendilerine karşı çıkılmasından hoşlanmayan insanlardır. Gizli olan her şey ilgilerini çeker. Sevgiye önem veren, aşk konusunda kıskanç davranan, cinsel gücü fazla olan kişilerdir. Bağımlılık yapan şeylere karşı zaafları vardır. Bilimsel konularla ilgilenen, araştırmacı ruha sahiptirler. Ölüm ve ölüm ötesi yaşam onları fazlasıyla ilgilendirir. Sevdikleri ve sevmedikleri şeyler kafalarında kesin çizgilerle ayrılmıştır.

Yükselen Akrep burcunun hayat akışı: Yükselen Akrep burçları iradeleri güçlü, sabırlı, hırslı ve başarılı insanlardır. Kafalarında belirledikleri hedeflere ulaşmak için plan yapar, inatla çalışır çabalar sonunda istediklerini elde ederler. Zorluklar karşısında kolay, kolay pes etmez, inatla karşı çıkarlar. Her şeyden önce paranın gerekliliğine inanır, kazanmak için de var güçleriyle çalışırlar. Zamanı iyi kullanır, boş laf ve sözlerle uğraşmaz, kendilerini sonuca götürecek işlerle ilgilenirler. Konuşmaları ölçülüdür, fakat tartışma gerektiren durumlarda kelimeleri büyük bir ustalıkla kullanarak haklı çıkmayı becerirler. Sabit ve kararlı olmalarına karşın yeni düşünce ve fikirlerden yararlanarak işlerinde ilerler. Yöneticilik yetenekleri gelişmiştir. Dayanma güçleri fazla olduğu için, zor işler gözlerini yıldırmaz. Askerlik, denizcilik, tıp dallarının diş ve cerrahi bölümlerinde başarılı olma şansları fazladır. Gizlilik gerektiren konuları araştırmayı sevdikleri için istihbarat ve polisiye işlerde de çok başarılı olurlar. Kimya dalları ile ilgilenebilir, bilimsel konularda başarılı araştırmalar yapabilirler. İyi bir gözlemcidirler, çevrelerinde olup biten her şeyden haberleri vardır. Eş seçiminde son derece dikkatli davranır, kafalarına uygun eşi bulmadıkça evlenmezler. Gizli aşk ilişkileri yaşamaları ve birden fazla evlilik yapmaları söz konusu… Çocuk konusunda şanslıdırlar, hatta ikiz çocuk sahibi olabilirler. Ev ve aile yaşamı konusunda tutucu davranırlar. Her şeyin kendi kontrolleri altında olmasını isterler. Ortak çalışmalar açısından şanslı olmamalarına rağmen, parasal konularda başarılıdırlar. Yaratıcı düşünce güçleri vardır. Genellikle sağlık sorunları üreme ve cinsel organlarıyla ilgilidir. Yaşamlarının ilk yarısı zorluklar içinde geçse bile, ikinci yarısında şans yüzlerine gülecek istedikleri şeyleri elde edeceklerdir. Miras yönünden şanslıdırlar. Eşlerinin ya da yakın akrabalarının mirasından yararlanırlar. Başarılı olabilmeleri için iş ilişkilerinde biraz daha ılımlı olmalı, tartışmalardan uzak durmalıdırlar. Sağlıklarını korumak için bedensel temizliklerine dikkat etmeleri, hijyen konusunu önemsemeleri gerekir. Yaşadıkları ilişkilerde çıkan sorunlar nedeniyle içlerinde biriktirdikleri kin ve nefret duyguları sağlık sorunlarına neden olabilir. Affedici olmaları ruhlarını özgürleştirecek ve onlara mutluluğun, başarının kapısını açacaktır.

Filiz Mete

Bizi başınızdan geçenler değil kafanızdan geçenler ilgilendirir..
. .. . . ... .. .. ...
.. .
. .. . ... .
. . ..
12-30-2010 05:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
marskovası
Kayıtsız

(05-29-2010 01:06 AM)aeon Yazılan:  bir de akrep başlıklarına inanılmaz bir rağbet oluyor hep. bir de balığa oğlağa yazın bişiler koptum.w
Yüzyılımızda kötüler rağbet görür ve çekermiş insanları. Mevlana gibi yari olsa insanın bir zaman sonra sıkıcı da bulabilir onu bu yüzyılda, hiçbir entrika yok, hep huzur, tekdüze bir yaşam...? Handikaplar, dalavereler; boşa gitmiyor bu sistemde onca oy gölge akreplere politikada... Afrodit evlenmek için Ateş Tanrısı Hephaistos'u seçmiş ancak Ares ile onu aldatmıştır. Kötü (güç) çekiyor demek...
02-18-2011 11:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(02-18-2011 11:01 AM)marskovası Yazılan:  
(05-29-2010 01:06 AM)aeon Yazılan:  bir de akrep başlıklarına inanılmaz bir rağbet oluyor hep. bir de balığa oğlağa yazın bişiler koptum.w
Yüzyılımızda kötüler rağbet görür ve çekermiş insanları. Mevlana gibi yari olsa insanın bir zaman sonra sıkıcı da bulabilir onu bu yüzyılda, hiçbir entrika yok, hep huzur, tekdüze bir yaşam...? Handikaplar, dalavereler; boşa gitmiyor bu sistemde onca oy gölge akreplere politikada... Afrodit evlenmek için Ateş Tanrısı Hephaistos'u seçmiş ancak Ares ile onu aldatmıştır. Kötü (güç) çekiyor demek...

:D

aslanında reytingi fena değil sitede.
koç aslan akrep başlıkları her zaman ilgi görür.

afrodit efendi adamla evlenmiş , fırlamayla aldatmış :D
02-18-2011 11:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
esraerdem Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

yükselen akrebin tek başına dediğiniz özellikleri verdiğini düşünsek bile 1. evinizde başka gezegen varsa akrep olmaktan çıkabilyosunuz benim gibi.

neptün 1.evde

ay balık

balık efsanesi
02-25-2011 02:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dinoo Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

Çok ilginç
yükselenim akrep
mars akrepte
satürn akrepte
yükselende pluton

gözlerim hiç belirgin, delen bakışları olan, derin bakan gözlere sahip değilimdir

aksine herkes hep gözlerinin içi gülüyor der

http://solarlunarx.blogspot.com/

Haritam

Kusurlarımız ile Mükemmeliz.!
02-25-2011 04:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(02-25-2011 04:02 AM)Dinoo Yazılan:  Çok ilginç
yükselenim akrep
mars akrepte
satürn akrepte
yükselende pluton

gözlerim hiç belirgin, delen bakışları olan, derin bakan gözlere sahip değilimdir

aksine herkes hep gözlerinin içi gülüyor der
Şekille ilgili bilgiler pek oturmuyor gibi geliyor bana ,neptün venüsün üst oktavıysa benim de hülyalı bakan afrodit olmam gerek ama normal bakarken niye kızdın diyen o kadar çok ki..
02-25-2011 04:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yükselen akrep fotoğraflar aeon 101 123,020 04-09-2018 09:10 PM
Son Mesaj: melody

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir