Değerlendir:
  • 44 Oy - 3.18 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Terazi
Yazar Mesaj
Cancer61 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Yükselen Terazi
(04-12-2020 02:35 PM)Hattusas Yazılan:  Hep özendiğim bir yükselendir. Yükselen burcun yakıştığı en güzel burç olabilir. Kişiye güzellik verir. Güzel olmasa bile sempatik ve tatlılık verecektir ki çevresinde hep tatlı bulunacaktır. Konuşması çok özenli ve düzgün, dışa gösterdiği hal ve tavırları çok doğal ve sempatiktir. Çok zariftir. Kavgayı sevmeyen kavga edecekse bile kelimeleri asla kabalığa kaçmadan seçen bir yapısı vardır. Yükselen gibi yükselendir. Yükselen burç bile Terazi olmak istemektedir bu özellikleri gördükçe :D

Belki ben de yükselen Terazi'yimdir. Yükselen Başak olmak pek istemiyorum zaten karakterim yeteri kadar Merkür içeriyor. Son birkaç derecesindeyim zaten. Titizlik ve düzen huyumun aşırı olmadığını ve bazen detaylara çok takılmadığımı bilsem kendimi Terazi olduğuma inandırabilirdim...

Ayrıca Başak burcundaki yükselenime Jüpiter, Mars, Merkür ve Ay kare yaptığı için zayıf olmamı ve kilo almamamı sağlıyor sanırım. Çünkü istesem bile kilo alamıyorum...

Ayni seyi hep bende kendime soruyorum. Benimde haritamda yukselen terazinin son derecelerinde. Insanlara karsi hep zarif, yumusak hosgoruluyum dür. Ama icimden hep daha acimasiz daha gaddar ezilen degilde de hep ezen yonetilen degilde hep yöneten olmak. bagimsiz olmak, guclu olmak istemişimdir.. aslinda progres haritamda yukselen akrepim. Belki o yuzden icimde bir kimlik catismasi yasiyorum bence.. bu sizdede boyle olmali..??

Progress = https://i.hizliresim.com/Z5q6mo.jpg

Kompozit = https://hizliresim.com/P7Mjg5

Placidus = https://www.hizliresim.com/an6PnB

Whole sign = http://www.hizliresim.com/3OnAQA
04-14-2020 12:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Hattusas Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Cvp: Yükselen Terazi
(04-14-2020 12:01 PM)Cancer61 Yazılan:  
(04-12-2020 02:35 PM)Hattusas Yazılan:  Hep özendiğim bir yükselendir. Yükselen burcun yakıştığı en güzel burç olabilir. Kişiye güzellik verir. Güzel olmasa bile sempatik ve tatlılık verecektir ki çevresinde hep tatlı bulunacaktır. Konuşması çok özenli ve düzgün, dışa gösterdiği hal ve tavırları çok doğal ve sempatiktir. Çok zariftir. Kavgayı sevmeyen kavga edecekse bile kelimeleri asla kabalığa kaçmadan seçen bir yapısı vardır. Yükselen gibi yükselendir. Yükselen burç bile Terazi olmak istemektedir bu özellikleri gördükçe :D

Belki ben de yükselen Terazi'yimdir. Yükselen Başak olmak pek istemiyorum zaten karakterim yeteri kadar Merkür içeriyor. Son birkaç derecesindeyim zaten. Titizlik ve düzen huyumun aşırı olmadığını ve bazen detaylara çok takılmadığımı bilsem kendimi Terazi olduğuma inandırabilirdim...

Ayrıca Başak burcundaki yükselenime Jüpiter, Mars, Merkür ve Ay kare yaptığı için zayıf olmamı ve kilo almamamı sağlıyor sanırım. Çünkü istesem bile kilo alamıyorum...

Ayni seyi hep bende kendime soruyorum. Benimde haritamda yukselen terazinin son derecelerinde. Insanlara karsi hep zarif, yumusak hosgoruluyum dür. Ama icimden hep daha acimasiz daha gaddar ezilen degilde de hep ezen yonetilen degilde hep yöneten olmak. bagimsiz olmak, guclu olmak istemişimdir.. aslinda progres haritamda yukselen akrepim. Belki o yuzden icimde bir kimlik catismasi yasiyorum bence.. bu sizdede boyle olmali..??

Aynı durum kesinlikle bende de var. Kavga ortamını hiç sevmem özellikle fiziksel kavgayı ki Başak burçları tartışmayı sever. Eleştirmeyi severim ama bu zaten aynı zamanda İkizler burcu olduğum için benim temam. Onun dışında iki burcun yükseleni de kibar ve özenlidir aslında. Başak burcu arkadaşlıklarına çok önem verir aynı zamanda Terazi de önem verir. Burada beni ayıran önemli nokta detaycı ve titiz olmam. Pastoral renginde bir hayat tarzım da var. Kendi içimde aynı yazdığım gibi gidip geliyorum.

Yükselenim Terazi olursa eksen kayacağı için Güneş ve Satürn 8. eve geliyor. Kendimde hep biraz olsun Akrep burcu temalarını bulmuşumdur. Yay burcu temaları bana uyuşmuyor. Merkür, Jüpiter, Ay kesin 9. ev olsa bile Güneş'imin orada olduğuna ben kendimi inandıramıyorum :D

Retrifikasyon çalışması yapıyor iyi Astrologlar. Doğum gününü ve saatini neredeyse net bir şekilde belirleyebiliyorlar. Tabii ki bu baya zor bir iş. Hayatındaki önemli olayları sana soruyorlar yakın birinin öldüğü tarih vb vs. buna göre de buluyorlar. İş zahmetli olduğu için de fiyatı da tuzlu biraz. Gerçekten iyi olduğunu düşündüğüm bir Astrolog var. Hep yaptırmak isteyip yaptıramadığım şeylerden biridir.

[Resim: 6IVuY5.png]
04-14-2020 05:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yükselen terazi fotoğraflar aeon 19 25,880 12-25-2014 12:50 AM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir