Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Aslan
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Yükselen Aslan
Yukselen aslan da 1. Evde venusun de bulunmasi asc aslan ozelliklerini goruntu itibariyle yumusatabilir mi ? Ornegin kasli kollar yerine kibara yakin omuzlar, ayrica dis gorunumune kiyafet olarak duskunluk? Estetik bir disa vurgun dis gorunus?

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
09-23-2012 02:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Reinarubia Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

(09-23-2012 02:01 AM)Mavisahram Yazılan:  
sankigibibiraz dateline='[url=tel:1319889074' Yazılan:  1319889074[/url]']
Bütün yükselen Aslanlardan özür dileyerek çok kısa bir yükselen Aslan hikayesi anlatacağım. Hakkında çok fikre sahip olmadığım bir İkizler erkeğinin -Öz burcunu sormuştum gerisi muamma- buluşma teklifini kabul ederek onunla buluştum.Belirli bir kariyeri olan yakışıklı bir erkekti.
Oturacağımız masadan içeceğimiz şeylere kadar kendisi seçti ilk eksi puanını almış oldu böylece. Ben kendimden yana daha birkaç cümle sarf etmiştim ki hemen devreye girip iş arkadaşlarının, üniversiteden arkadaşlarının, akrabalarının vs. kendisini ne kadar çok sevdiğini anlatmaya başladı. Evet bu bir problem değil ama mahallenin çocuklarının komşusunun küçük köpeğinin bakkal amcanın ve dahi kimi tanıyorsa hepsinin kendisini ne çok sevdiğini anlatması tam bir saat sürdü. Sonraki bir saati lisedeyken okulun futbol takımında harika bir oyuncu olduğu ne goller attığı nasıl alkışlandığı üniversitede kızların ona nasıl da hayran olduğu falan filan gibi gereksiz sohbetlerle sürdürdü. Bu kadar kendini kanıtlama peşinde bu kadar özgüven patlaması yaşayan bir insanla ne diye orada oturduğumu sorgularken onun tam bir yükselen aslan olduğunu fark ettim. Ve derhal sordum "senin yükselenin aslan mı? Cevap "evet"ti. Kendisine çok sıkıldığımı ve kalkmak istediğimi söyledim çok gururlu bir tavırla beni eve bırakabileceğini söyledi ama kabul etmedim ve derhal oradan ayrıldım.

Şunu anladım ki İkizler gevezeliği Aslan övüngenliği ile birleşince ortaya çok rezil bir şey çıkıyormuş.
Buna sadece katilabilirim diyorum.... Hayat onlari umarim törpüler ve oyle de olmali... Yukselen bir aslan olarak bunu diyebilirim ikizler ve aslan birlesimi sonucu gercekten ortaya cikan durum vahim... Yada gunes ikizler venus aslan icin daha uygun surekli kendinin sevildiginden bahseden cok tanidik geliyor...

Ben tipik bir yükselen aslan-güneş ikizlerim. Kendini ön plana atma arzusu ve gevezelik bir arada. Eskiden daha da burnum havadaydı, ama yaş oldu 34, artık eskisi gibi değilim. Ama benim gibi yükselen aslan-güneş ikizler bir bayan arkadaşım var. O tam anlattığınız gibi. Bir de üstüne gurur kumkuması. Hayatında herşey kötü giderken bile, kendini iyi gösterecek ve hava atacak birşeyler bulup dikkat çekmeye çalışıyor.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...&rs=0&ast=
09-23-2012 11:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
v_k Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Burcum Başak , yükselenim aslan , ay burcum oğlak venüsüm akrepte , satürn oğlakta , mars ise başakta ...
bazen çok büyük bi aşk yaşamak istiyorum , sevdiğim kadının beni deli gibi sevmesini istiyorum
bazense saygın bir devlet kurumunda iyi bir mevkiye sahip olmama rağmen kendimi yetersiz görüp daha da yükselmem gerektiğini düşünüyorum ve kadınların beni alıkoyduğunu düşünüyorum
bu git-geller hem bana hem çevreme zarar veriyor ,
yalnız kalmak istiyorum insanlar yanlış anlıyor bana yardımcı olursanız sevinirim
01-18-2013 01:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-18-2013 01:30 AM)v_k Yazılan:  Burcum Başak , yükselenim aslan , ay burcum oğlak venüsüm akrepte , satürn oğlakta , mars ise başakta ...
bazen çok büyük bi aşk yaşamak istiyorum , sevdiğim kadının beni deli gibi sevmesini istiyorum
bazense saygın bir devlet kurumunda iyi bir mevkiye sahip olmama rağmen kendimi yetersiz görüp daha da yükselmem gerektiğini düşünüyorum ve kadınların beni alıkoyduğunu düşünüyorum
bu git-geller hem bana hem çevreme zarar veriyor ,
yalnız kalmak istiyorum insanlar yanlış anlıyor bana yardımcı olursanız sevinirim

Ay Oğlak burcunda

Başarılı olma ihtiyacındadır. Çevresinde saygı duyulan biri olmaya ihtiyaç duyuyor gibidir.
Bazen bu ihtiyaç olgun ve ciddi bir izlenim uyandırmasının sebebidir.

Duygular disipline edilmiş gibidir. Ciddi bir tavır takınma hüneri vardır. Dışarıdan bakılınca pek heyecan verici biri gibi durmayabilir. Onun hüneri heyecan ve aksiyon değil , güven vermektir. İnsanların güvenini kazanmakta başarılıdır. İlişkilerinde saygı ve güven kavramına öncelik verir. Karşı taraf ne kadar çekici olursa olsun güven vermiyorsa , ilişkiye başlamakta tereddüt edebilir.

Pek duygusal biri sayılmaz. Daha doğrusu duygularını öyle sık sık ortaya koyan biri değildir. Romantik konularda becerikli olduğu söylenemez.
Genelde mantık odaklı düşünür. Somut elle tutulur konularla meşgul olmayı tercih eder. Muhtemelen az sayıda yakın arkadaşı vardır. Çünkü zamanını arkadaş ortamlarında eğlenceli vakit geçirmek adına uzun süre tüketmez. Zamanını çalışmaları doğrultusunda kullanmayı tercih edebilir.

İnatçı ve kararlı bir yapısı vardır. Kafasına koyduğu bir işin üstesinden gelme gayretini gösterme hüneri vardır ve genelde başladığı işleri bitirir.

Çok sosyal biri olmadığından , kalabalıklar karşısında çekingen ve tereddütlü olabilir. Mesleki konular onun için uygun bir sığınak gibidir.

Ciddi bir duygusallığı olduğundan , istikrarlı ilişkilere imza atma potansiyeli taşır. Başka sert etkiler yoksa , duyguları inişli-çıkışlı değildir aksine istikrarlıdır.
Yaş farkı olan kişilerle iyi anlaşabilir.

Saygısızlık görmek , dışlanmak , rededilmek gibi korkular taşıyor olabilir. Belki de bu korkular nedeniyle yeni tanıştığı insanlara ilk etapta temkinli yaklaşabilir.

Duygusal krizlerde depresyona girme eğilimine dikkat diyelim.

Mars Başak burcunda

Mars fonksiyonları ile Başak burcunu harmanlıyoruz.

Mars Başak kişisi mükemmelliğin peşinden gitme hevesine sahiptir.
Bazen harekete geçmek için şartların mükemmel olmasını bekleyebilir.
Elini attığı bir işte görev dürtüsüyle hareket eder. Başkalarına katkı sunmaya heveslidir.
Örneğin sevdiği biri hastalanırsa onun sağlığıyla ilgili yapılması gerekenleri üstlenebilir.

Mars Başak kişisi eleştiriler ve gereksiz laf sokmalar karşısında öfkelenme eğilimi taşır.
Kendisi de öfkesini iğneleyici bir tarzda ifade etmeyi tercih edebilir.

Mars Başak kişisi mücadelesini gürültülü şekilde yapmaz. Alttan alıyormuş gibi görünür , şartların uygun olmasını bekler ve kusursuz bir darbe vurmak ister.
Pek atak biri olduğunu söyleyemeyiz. Belki çalışma hayatında daha atak olabilir ama duygusal ve sosyal ilişkilerinde değil.

Mars Başak kişisi için çalışma hayatı hareketli olacaktır. Biraz da gerilimli olacaktır.
Çalışma arkadaşlarıyla zaman zaman gerilimler yaşayabilir.
Huzursuz ve enerjik bir işçidir. Etrafında insanlarında benzer şekilde görevlerini yapmasını , sisteme uymasını isteyecektir. Görevini yapmayan rahat tiplerle geçinmesi zordur.

Mars Başak kişisi enerjisini çalışma hayatına ve araştırmalar yapmaya yönlendirirse verimli olacaktır. Onda heves uyandıran konuları saatlerce araştırabilir.

Mars Başak kişisi tutkularını direkt ortaya koymayacaktır. Seçici biridir ve her seksüel çağrışım onu baştan çıkarmayacaktır.
İlgisini sade bir tarzda ifade etmeyi tercih edebilir.

Oğlak ve Başak burçları, sosyal dünyanın yalnız kovboyları olabiliyor.
Aşk ve ilişkiler konusunda beceri ve özgüven zaafları olabiliyor.
Dikkat çekici, çarpıcı ve HEY BEN BURADAYIM diyecek en son kişiler Başak-Oğlak etkileri taşıyanlardır -genelde-

Bardağın dolu tarafına bakalım

Duygularını ve beğenilerini SADE şekilde ifade etmeyi tercih ederler.
Sade giyim, sade bir yemek, sade bir iki iltifat yeterlidir genelde.
Öyleyse gösteriş seven fazla renkli kişiliklerle ilişki kurmak uygun olmayabilir.
Oğlak-Başak kombinasyonu GÜVEN verir ve güvenmek ister.
Öyleyse dötü başı ayrı oynayan sosyal kelebekleri de elemenizi önerebilirim. Su (Yengeç-Akrep-Balık) ya da Toprak (Boğa-Başak-Oğlak) burçlarından kişiler size daha uygun olabilir. 7.eviniz Kova olduğundan Kovayı da ilave edebiliriz.

Dayanıklılık..
Oğlak-Başak kombinasyonu ilişkiyi KISIK ATEŞTE PİŞEN YEMEK GİBİ yaşar.
Bekleyebilenler yemeğin böyle daha lezzetli olduğunu görenlerdir.
Diğerleri adına aşk dedikleri HEVESİN peşinden koşarlar ve çabuk tükenirler, aşklarını (heves kaynaklı olduğundan) çabuk tüketirler genelde.
Bu özelliğin değerini farkedebilecek akıllı birini bulmak sizin uygun bir seçim olacaktır.

01-18-2013 07:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Rosa Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Yükselen aslanın en negatif özelliği kendini aşırı beğenmesi ve öğretmen edasıyla konuşmalar yapması.Biraz denge kurmayı başaranlar hayatta daha başarılı oluyor egoyu indirin bakim yükselan aslan kızçeleri
12-24-2020 12:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yükselen aslan fotoğraflar aeon 21 30,484 03-08-2017 01:33 AM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir