Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Aslan
Yazar Mesaj
destrudo
Kayıtsız

RE: Yükselen Aslan
güneş boğa asc aslan . geçenlerde astroloji ile ilgili bir arkadaşım asc yengeçe benziyosun dedi ama tabi fiziksel olarak... asc deki satürnün payıdır sanırım yani annem çok emin doğum saatimden ama o hep çok emindir bilemedim ki bir satürn çarpmış asc aslan ne kadar benzer yengece ???
06-20-2012 12:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kayasran Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 11

(06-20-2012 12:07 AM)destrudo Yazılan:  güneş boğa asc aslan

bende de güneş ve asc(ikinci orb aralığı) aynı burçlarda.
Ortalama bir boy, renkli gözler, küçük el ve ayaklar bunlar yoksa bi araştır doğum saatini

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...r=4&nho2=4
06-20-2012 10:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

(06-20-2012 10:24 AM)kayasran Yazılan:  
(06-20-2012 12:07 AM)destrudo Yazılan:  güneş boğa asc aslan

bende de güneş ve asc(ikinci orb aralığı) aynı burçlarda.
Ortalama bir boy, renkli gözler, küçük el ve ayaklar bunlar yoksa bi araştır doğum saatini
teşekür ederim.küçük el ayak tamam da genetik olarak renkli gözlü olmam imkansız gülücük bir de asc yengeçlere baktığımda feminen bir görüntü gözlemliyorum o da uymuyo yok benim asc gülücük)
06-20-2012 01:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Ben de Güneş Boğa,Yükselen Aslan birini tanıyorum.
Orta-uzun boy,açık renk saçlar ve gözler.Saçlar çok gür,yazılanların aksine elleri büyük duruşu bile ''ben yaparım ben ederim,yönetirim.'' tadında.
06-20-2012 04:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kayasran Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(06-20-2012 04:00 PM)Mahinur Yazılan:  Ben de Güneş Boğa,Yükselen Aslan birini tanıyorum.
Orta-uzun boy,açık renk saçlar ve gözler.Saçlar çok gür,yazılanların aksine elleri büyük duruşu bile ''ben yaparım ben ederim,yönetirim.'' tadında.

yükselen, aslanın ilk on derecesindedir. O yüzden gülücük

06-20-2012 08:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

(06-20-2012 08:28 PM)kayasran Yazılan:  
(06-20-2012 04:00 PM)Mahinur Yazılan:  Ben de Güneş Boğa,Yükselen Aslan birini tanıyorum.

13 derece Aslan. gülücük
06-20-2012 09:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

(06-20-2012 09:27 PM)Mahinur Yazılan:  

13 derece Aslan. gülücük
2 derece aslan ilk 10 lukta.... sanırım tadı veren derece değil
06-20-2012 09:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kayasran Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(06-20-2012 09:49 PM)ekinoks Yazılan:  Sevgili kayasran fiziksel görüntü dekan yoneticisimi yoksa element burçlarının burç içinde dekan sıralanmasiylami ilişkili (sirasiyla 0-10aslan/10-20yay/20-30koç gibi)

0-10aslan/10-20yay/20-30koç
yukarıdaki dekansal bilgiler fiziksel görüntü iile ilgili bilgi verecektir. yani dekan yöneticilerimiz vücut şeklimiz ile ilişkilidir çoğu zaman.

06-21-2012 10:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kayasran Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(06-20-2012 09:27 PM)Mahinur Yazılan:  

13 derece Aslan. gülücük

II. Dekan ( 10-20 Derece)

Yay / Jüpiter dekanı.

Jüpiter etkisi, yükseltmeye yöneltir, büyütür, ve daha göreneksel olan Aslan karakteristiklerini de büyütmüş olur.

İlk veya üçüncü dekan yükselen Aslan bireylerinden daha uzun veya daha iri olabilir.

Baş çoğunlukla, tamamen büyüktür. Işıldayan ve geniş bir gülümseyişten söz edebiliriz.

Kilo aldırmaya son derece meyilli olan Jüpiter, kişide sürekli olarak diyet zorunluluğuna dikkat çekebilir.

06-21-2012 10:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

sankigibibiraz dateline='[url=tel:1319889074' Yazılan:  1319889074[/url]']
Bütün yükselen Aslanlardan özür dileyerek çok kısa bir yükselen Aslan hikayesi anlatacağım. Hakkında çok fikre sahip olmadığım bir İkizler erkeğinin -Öz burcunu sormuştum gerisi muamma- buluşma teklifini kabul ederek onunla buluştum.Belirli bir kariyeri olan yakışıklı bir erkekti.
Oturacağımız masadan içeceğimiz şeylere kadar kendisi seçti ilk eksi puanını almış oldu böylece. Ben kendimden yana daha birkaç cümle sarf etmiştim ki hemen devreye girip iş arkadaşlarının, üniversiteden arkadaşlarının, akrabalarının vs. kendisini ne kadar çok sevdiğini anlatmaya başladı. Evet bu bir problem değil ama mahallenin çocuklarının komşusunun küçük köpeğinin bakkal amcanın ve dahi kimi tanıyorsa hepsinin kendisini ne çok sevdiğini anlatması tam bir saat sürdü. Sonraki bir saati lisedeyken okulun futbol takımında harika bir oyuncu olduğu ne goller attığı nasıl alkışlandığı üniversitede kızların ona nasıl da hayran olduğu falan filan gibi gereksiz sohbetlerle sürdürdü. Bu kadar kendini kanıtlama peşinde bu kadar özgüven patlaması yaşayan bir insanla ne diye orada oturduğumu sorgularken onun tam bir yükselen aslan olduğunu fark ettim. Ve derhal sordum "senin yükselenin aslan mı? Cevap "evet"ti. Kendisine çok sıkıldığımı ve kalkmak istediğimi söyledim çok gururlu bir tavırla beni eve bırakabileceğini söyledi ama kabul etmedim ve derhal oradan ayrıldım.

Şunu anladım ki İkizler gevezeliği Aslan övüngenliği ile birleşince ortaya çok rezil bir şey çıkıyormuş.
Buna sadece katilabilirim diyorum.... Hayat onlari umarim törpüler ve oyle de olmali... Yukselen bir aslan olarak bunu diyebilirim ikizler ve aslan birlesimi sonucu gercekten ortaya cikan durum vahim... Yada gunes ikizler venus aslan icin daha uygun surekli kendinin sevildiginden bahseden cok tanidik geliyor...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
09-23-2012 02:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yükselen aslan fotoğraflar aeon 21 30,688 03-08-2017 01:33 AM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir