Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Aslan
Yazar Mesaj
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

RE: Yükselen Aslan
ben astrolojiden anlamam cok ama sinirda dogmaniz her iki burctanda ozellik verebilir size.. bu mumkun degilmidir arkadaslar?

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
12-11-2011 09:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(12-11-2011 04:53 PM)Kıvılcım Yazılan:  Dün anneme uğradım...Doğum saaatim için öğrendiğim tek şey
Kızım doğumhanedeydik ama göbek bağın mı kesiliyordu yıkıyorlarmıydı bilmiyorum ama doğumhanedeydik ve ezan okundu o arada hemşire bak kızın sabaha karşı doğdu adı Sebahat olsun demiş ....
Şimdi bunu düşündünce 11.08.1974 de imsak 04:21 de girmiş 04:51 de ezan okunumuş ve 04:46 dan sorası yükselen Aslan sizce yükselen Aslan mıyım ?
Kendi burcum Aslan Yükselen Aslan Güneşim 1.evde olur o zaman
Rektifikasyon bilen varsa bakabilir mi ?
Daha önce yapılıyordu ancak yarım kaldı Dinoo nerdesin?

kıvılcım, bu şarkı yarınlarada güzel ifade etmiş, bencede asc yengeçsin..

bir de şöyle bir şey hatırlıyorum, güneşin doğuşuyla birlikte, gökyüüznde o anki burç yükseliyor.. sen güneş doğmadan önce doğduğuna göre, ezan vaktine göre, asc yengeç oluyorsun..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
12-11-2011 09:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

bence de sen yükselen yengeçsin kıvılcım , gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

dış görünüş , buradaki tavırların ( genellikle sakin duygusal ve anaç ) bana bu etkiyi verdi .

yükselen aslan olsaydın , daha hükmedici ve arasıra egosal problemler çıkaran bir yapın olurdu .
12-11-2011 10:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-11-2011 10:22 PM)aeon Yazılan:  bence de sen yükselen yengeçsin kıvılcım , gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

dış görünüş , buradaki tavırların ( genellikle sakin duygusal ve anaç ) bana bu etkiyi verdi .

yükselen aslan olsaydın , daha hükmedici ve arasıra egosal problemler çıkaran bir yapın olurdu .

ayrıca yükselen venüs seni kararsız yapıyor olmalı , kaç yıl oldu hala yükselenine karar veremedin gitti gülücük

12-11-2011 10:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

birde whole mi , placidus mu makara

senin artık başka sorulara yönelmen gerek kıvılcım , 9.evdeki jupiter balığı heba etme , genişle verygood
12-11-2011 10:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Bende yükselen yengeç olduğunu hissediyorum kıvılcımın...

9. evde jüpiter biraz sessizlik olsun düşüncelere dalıyor. Karşılaştığı her konuda , söyleyecek bir şeyler buluyor.
Allah böyle yapmamı istediki böyle düşünüyorum diyebilen insanlardır 9. ev jüpi

Biraz yengeç hissediyorsanız yengeçsinizdir. Zira güçlü bir aslan olmanız gerekir ki öyle gelmiyor..
12-11-2011 10:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

bencede sen asc yengeçsin kıvılcım ayrıca şu son günlerde ben wholenin gerçekten doğru olduğuna inanmaya başladım

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
12-11-2011 11:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

evt gerçektende transitlerde iyi çalışıyor benimde kararsız olduğum yerler oluyor ama bazende çok uyuyor morinusda placidusa çok benziyor aten ufak farklılığı var valla bilmiyorum kafam çok karıştı

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
12-12-2011 12:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

(12-11-2011 11:42 PM)Kıvılcım Yazılan:  .Wholeye geçememe nedenim satürn 1.evde kemikli bir yapı veriyor ben de ise yuvarlak hatlar var ne kadar zayıf olsam da.

Haritanızda Whole sisteme göre 1.evde Satürn var ama öyle pek açısı yok.Yanlış görmediysem Jüpiter,Plüton ve Mc ile açısı var.
Satürn'ün Jüpiter'le olumlu açısı kemikli bir yapının olmamasında bir rolü olabilir.Ama bu benim tahminim aslı var mıdır bilemiyorum.
Venüs ise başlıbaşına bir kişisel zaten.
Nitekim Venüs'ün de Jüpiter'le olımlu açısı var.
12-12-2011 12:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-11-2011 11:42 PM)Kıvılcım Yazılan:  Selam Vuslat,
Yıldırım da whole kullanıyor ben ise kararsızdım ki halen de tam net deiğilim
Ama Doğumum zor olmuş ve anneme oksijen verilmiş neredeyse ölüyormuş Hmm satürn 1.evde olabilir dedim
Zor bir baba vs 12.ev satünr de uyuyuor...Wholeye geçememe nedenim satürn 1.evde kemikli bir yapı veriyor ben de ise yuvarlak hatlar var ne kadar zayıf olsam da...Sonra cimri değilim Planlı biri hiç değilim spontane bir yapım var....
Neptünüm 5.evde satürnüm 12/1.evde merkürün 1.evde olması lazımdı buna tek uyan ev sistemi de Morinus ev istemi onu da pek kulanan yok sanırım gülücük
Zaten bir çok astrolog farklı ev sistemi kullanıyor ...Öner Döşer ayrı , hakan Kırkoğlu farklı, Ata Nirun farklı ..
Ben de bu ara Morinus a takıldım benim haritama daha çok uyuyor giibi.
Ama haklı olduğuun ve Yıldırımın da haklı olduğu trnasitlerde iyi çalışan bir sistem...

Kıvılcım şu avatarındaki fotoğrafta yanındaki kim merak ettim ?

12-12-2011 12:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yükselen aslan fotoğraflar aeon 21 30,690 03-08-2017 01:33 AM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir