Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Aslan
Yazar Mesaj
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Yükselen Aslan
(09-14-2010 11:16 PM)ozzzyyy Yazılan:  benimde yükselenim aslan gürlü saçlar falan aslana benziyor ama biraz yengeç esintileri hissediyorum sanki 10 nisan 1990 da ankarada 12.42 de doğmuşum bu işten anlayanlar bana cevap verirseniz sevinirim çünkü astrolojiyle yeni ilgilen eye başladım neyin ne etki yaptığını tam kavrayamıyorumm

Yükselen Aslan niteliği küçük kafa gür saç...

Küçük ama pati yada pençe gibi eller...

Bol damar...

Bacaklarda bol bol varis...

Omuz üstünden bakmalar...

Süse süpe boyunda yoğunluk verme...

Ama illede kendine baktırma...

gülücük)

Efenime söyleyim başka...

Tıknaz boy olabiliyor bazen...Ama bu genetik etkili olabilir...

Yükselen yengeçte nokta çene varmı bundan ayırt edebilirsin ...

Ayrıca yüzde cidden aslana benzerlik oluyor...

Pati sürekli havada seni kıstırmak için ...

Gerçi ben aslanları eğlenceli bulurum ...

Ama baskıcıda oluyorlar...

Hafif höt höt durumları ...

Vs ...

Belki alakasız ama ben hepp aslan için Hulusi Kentmeni düşünmüşümdür...

Temiz kalpli ama yönetmek istiyor işte dil çýkarma
09-14-2010 11:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(09-15-2010 06:35 PM)kara_kedi Yazılan:  Aynı ben bir de buna kalın kemik yapısını eklersek aynı ben yani... ama yükselenim Aslan değil ne yapacağuk? dansy

Asc çizgisine yakın gezegenin Güneş ...

Aslan=Güneş ...

Yükselen elma burcundan dahi olsan yükselen çizgisine güneş yükseldiği için yazdıklarım senin içinde geçerli olurdu...

Burç kadar hangi gezegenin yükselende yükseldiği yakın olduğuda önemli ...

Ben bu opsiyonu 10 derece tutuyorum...

Ama sendede bu tip etkilerin olması Güneşle alakalı..

Yüksek benliğe bile sahip olabililrsin ...

Önceliği hayatta kendine verme yönünden gözkýrpma
09-15-2010 07:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(09-15-2010 07:10 PM)kara_kedi Yazılan:  Güneş 1. evde görünüyor, derecelerden hiç anlamıyorum ama ben :(

Bencil değilimdir,uysal olduğumu bile söylerler.Ama gururum aşmış durumda, eğer bir sözle incinirsem o kişiyi hayatımdan kolayca silerim,dönüp arkama bakmam bir daha. İster egoist desinler,ister kendini beğenmiş hiç umrumda olmaz, işte bu noktada kendimi ön plana koyarım. Başkasının beni üzmesine asla izin vermem.

Hepsini yazmak astroloji konusunda (Edebiyat) yapmakla eş ...

Niteliklerin çıkış biçimi senin terkibinle ilintili (Genetik,yıldız,eğitim) ...

Bunları hesaba katarak evet bu kara kedir denir yada denmez...

Ama bu tarif batın bir tarif ...

Aslı bu işin böyle değil ..

O yüzden burçlar ve yıldızlar dahi bir yere kadar ...

Olayı anlayabilmek için bazen tepeden bakmak bile yetmez...

Uzay hatta varsa daha yukarıdan o işten sığyılaral izlemek gerek ..

Durumu objektif değerlendirmek için ...

Benlik konusunda ciddi sınavlar vermek gerekebilir..

Ateş gruplarının ehlileşmesi gereken konuların başında geliyor..

Mistik açıların fena değil ...

Serenaya rica edersen sana küçük bir yorum yapabilir;)

Sevgiler
09-15-2010 07:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Ben o sinavi veriyorum sanirsam...ahh ahhh bir yükselen aslan olarak...
Ateslerde gurur ön planda..uysal da olsaniz artik 12. evde de olsa günesiniz gizli bir benlik var(mis) insan düsününce söyle evet diyor...
Ve suan gururum sanirim sifirlarda... rahatsiz ediyormu...biraz sIKINtI var ama bundan mi kaynaklaniyor bilemiyorum, ilerki zamanlarda degisimleri anlatirim insallah..
kara_kedi arkadasin da dedigi gibi beni üzenleri silip atardim...:( ama artik öyle degilim...atmak istiyorsun ama nereye kadar gülücük ata ata elde avucta kimsede kalmayacak.. gülücük ve zaten inadina bu yönde bir ders alinmasi gerekiyorsa, kader hep insani üzenlerle karsi karsiya birakir diye düsünüyorum...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
09-16-2010 03:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(09-16-2010 03:31 AM)Mavisahram Yazılan:  Ben o sinavi veriyorum sanirsam...ahh ahhh bir yükselen aslan olarak...
Ateslerde gurur ön planda..uysal da olsaniz artik 12. evde de olsa günesiniz gizli bir benlik var(mis) insan düsününce söyle evet diyor...
Ve suan gururum sanirim sifirlarda... rahatsiz ediyormu...biraz sIKINtI var ama bundan mi kaynaklaniyor bilemiyorum, ilerki zamanlarda degisimleri anlatirim insallah..
kara_kedi arkadasin da dedigi gibi beni üzenleri silip atardim...:( ama artik öyle degilim...atmak istiyorsun ama nereye kadar gülücük ata ata elde avucta kimsede kalmayacak.. gülücük ve zaten inadina bu yönde bir ders alinmasi gerekiyorsa, kader hep insani üzenlerle karsi karsiya birakir diye düsünüyorum...

Daha genel bir yaklaşım sergilenebiliriniz..

Kendine zor geleni yaparsan benliği törpüleyebilirsin..

Otuyorsan kalkmak ...Ayaktaysan oturmak ...

Sevdiklerini değil sevmediklerini sevgi ile yapabilmek...

Hatta bulaşığı bile aşkla yıkamak gibi...

Ne yapıyorsan yap ...

Onu sahiplenmeden yaparsan benliğe girmemiş olursun...

Kendi krallığından ziyade..

Kendi huzur cumhuriyetini kurabilirsin böylece...

gülücük
09-16-2010 12:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

YÜKSELEN ASLAN
Yükselen Aslan içten gelen, çoşkulu ve dramatik bir kişisel stili vurgular. Aslan süreci artık yüzeydedir. Yükselen Aslan insanı için liderlik, yöneticilik yapmak doğaldır. Sanki dünyaya kendi bireyliğini, egemenliğini ve gücünü göstermek için gelmiştir. Enerjisi her zaman yüksektir. Dışadönük, hatta kalben bir teşhirci, gösterişçidir. Utangaç olsa bile ilgi odağı olmayı başarır. Davetlerin ve sosyal ilişkilerin hayat kaynağıdır. Yüksek sesle gürleyebilir, büyük işler peşinden koşabilir, ama zaferinden sonra sırtının sıvazlanmasını bekler. Çevresini eğlendirmek, sahnede bulunmak onun işi olduğuna göre, enerjisi düşük olduğu dönemlerde gösteriyi erteler. Yükselen Aslan'ı aklına koyduğunu yapmaktan hiçbir şey vazgeçiremez. Nereye gitmek istediğini ve oraya nasıl ulaşacağını bilir. Kararını verdikten sonra önünde kimse duramaz. Yaptığı her şey doğal bir şekilde enerji doludur. Hareketleri başkalarını etkilemek için yapılan hareketler değildir. Onun doğal dramatik yapısını yansıtırlar. Yükselen Aslan'a insanların ilgisi adeta otomatik olarak yönelir ve bu ilgi onu bir çeşit baskı altına alır, her zaman "form"da olmaya çalışır. Aslan kendine yapılan iyilikleri unutmaz. Bağlılığı sınırsız, hafızası güçlüdür. Takdir gördüğü sürece sadık ve vefakardır. Sevgisi ve cömertliği sınırsızdır. Karşılık olarak sırtının okşanmasını hatırlatıcı kendine özgü yöntemleri vardır. Belirli aralıklarla teşekkür bekler. İlişkilerini bozucu davranışlar karşısında gerçekten incinir. Kin tutmaz, sadece ortaya çıkmaz ve soğuklaşır. Kendisini yaralayan kişiyi görmezden gelip, yaşamdaki yerini en aza indirger. Aslan kişiliğinin vazgeçilmez unsurları asalet ve gururdur. Eğer kaynaklarını tükettiğini hissederse durumu gerçekten acıklı olur. Cömertliğini, cazibesini ve iyi yaşama yeteneğini ortaya koyması zorunludur, yoksa ızdırap çeker. Egosu doğru beslenmişse elindeki kaynaklarla yetinebilir, küçük takdirlerle mutlu olabilir. Özdeğer duyguları gelişmemişse yaptıklarıyla fazla övünen, üstünlük taslayan biri olabilir. Beklediği ilgiyi ve alkışı almadığı zaman kibirli, küstah davranabilir. Kendisine ters düşse bile sadece onaylanmak veya insanları memnun etmek uğruna gösteri krizine kapılabilir.Öfkeleri alev gibi çok açık, samimi ve hareketlidirler ve işleri iyi gittiği zaman, içlerinin huzuru yüzlerinden okunur. Mutluluklarını mümkün olduğunca çok insana dağıtmak ve paylaşmak isterler. Düzen, cesaret, dayanıklılık bu insanların başlıca erdemleridir. "Güneşli" çehreleri, ihtiyaçları olan ilgiyi kolayca görmelerini sağlayacaktır. Güç ve kumanda etmeye düşkün olduklarından, gerek olmayan durumlarda bile kontrolü ele almaya çalışabilirler. Kendi sorumlulukları altında olmayan konularda bile, vazifeyi üstlenirler. Kendilerine çok güvenirler. Olayları gereğinden daha hafife alıp panik olmadıklarında, politik yaklaşımlar geliştirerek daha kolay vekestirmeden sonuca ulaşabilirler. Öfkeleri alev gibidir, bir anda parlayıp, aynı hızla söner. Çok sağlam görünmelerine rağmen çabucak yıkılabilirler. İşler iyi giderken her şey kontrolleri altındadır, fakat ters gittiğinde kumandayı çabuk kaybederler. Hayatlarında çelişkiye neden olan insanları görmezlikten gelmeyi tercih ederler. Cesaretleri ve rahatlıkları bazen çizmeyi aşarak, sorunlara neden olabilir. İnatçıdırlar ama tat kaçıracak derecede değil. Çok romantik ve duygusaldırlar, kimi zaman aptal aşık durumuna düşebilirler. Kendilerine iyilik yapan insanları asla unutmazlar, kendi yaptıkları iyilikleri de takdir eden, kıymetini anlayan arkadaşlarına karşıda ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Lüks ve asalete olan düşkünlükleri, sadece görüntü için büyükparalar harcamalarına sebep olabilir. Doğuştan oyuncu olan bu kişiler, her şeyin belli bir seremonisi olması gerektiği düşünürler. Hayatı da bir tören gibi yaşarlar, tabii ki bu törende kendisini kral veya kraliçe rolünde görme eğilimleri vardır.

I. Dekan (0-10 Derece)Aslan / Güneş dekanı.Kişi en tipik yükselen Aslan özelliklerini bu dekanda taşır.Başarma hırsı ve sabrı yoğundur.Bir şeyi başarma kararı almış ise, yolunda hangi engelin ne ölçütte olduğu onu ilgilendirmez.Israrcılığındaki dayanıklılığı sağlam ölçütte yapan bu dekanın doğasıdır.Fiziksel olarak, kayda değer ölçütte çekicidir.Yaptığı hemen hemen her şeyde ışıldayan bir gurur vardır ve bu gurur dik yürüyüşünde olağanca izlenendir.Sahne ışığına sahip olabilir, tiyatral bir yeteneğin potansiyelinden rahatlıkla söz edilebilir.Arkadaşları ve ailesinin birçok üyesi ile birlikte olmak, ona mutluluk getirendir.
II. Dekan ( 10-20 Derece)Yay / Jüpiter dekanı.İlk veya üçüncü dekan yükselen Aslan bireylerinden daha uzun veya daha iri olabilir.Baş çoğunlukla, tamamen büyüktür. Işıldayan ve geniş bir gülümseyişten söz edebiliriz.Kilo aldırmaya son derece meyilli olan Jüpiter, kişide sürekli olarak diyet zorunluluğuna dikkat çekebilir.Çok pozitif bir yolda, espri anlayışına yardım edebilir.şansı yaver giden insanlardır fakat onlar bu şanslarını bazen olumsuz olarak şans oyunlarında da kullanmak isteyebilirler.Riskin herhangi bir öğesi yaşamına nefes ekler.Eğitimle arası en bozuk olanları bile genelde fakülte mezunudur çünkü kesinlikle iyi birer öğrenci olmuşlardır, Bağımsız olmayı, yolculuk yapmayı sever ve muhtemelen arkadaşlarının birçoğundan fazla olarak, uzak şehirleri ve hatta ülkeleri ziyaret edebilir.Yabancı bir ülkede ya da doğum yerinden daha uzak bir şehirde yaşamını sürdürmesi olasıdır.
III. Dekan ( 20-30 Derece)Koç / Mars dekanı.Heyecan meraklısı...Aslan'ın, Güneş olan yöneticisi, güç ve sıcaklık sağlar.Konsantre sağlamak onun için diğer dekanlılara nazaran daha kolaydır.Odak sağlamada o denli başarılı olabilir ki, bazen yapması gereken tek şey sadece istemektir.Eğer kişi akıllıca, bu muazzam enerjiyi kullanırsa, yaşamda onun ilerlemesini durduran pek az şey olacaktır.Benlik duygusu hem Aslan, hem de Koç vurgusu ile adeta taçlandırılmıştır.Baskın karakteri, bazen kaçınılmaz problemlere kişiyi sürükleyen olabilir.Benlik duygusu ve dinamizmi övgüye değerdir.Mars'ın yüksek enerjisi, çok aktif ve çabuk hareketli yapar.Sürekli hareket halindedir ve bu neredeyse kişinin ihtiyaçları arasındadır.Bu hareketlilikten dolayı, kişi nadiren fazla kilolu olabilir.Masabaşı ve etkileşimi durgun olmayan bir meslek edinmelidir zira kişi spontan mesleklerde yeterli ilerlemede bulunamaz.Kariyerini özellikle spor dallarından birinde yapmak, kişiye ruhsal tatmin ve mutluluk getirebilir.Onlar, hayatın yaşamaya değer olduğuna inanır ve bu inancı başkalarına da empoze etmeye çalışırlar.
Boylu poslu, enine boyuna, aslan gibi gösterişli.... ifadesi bu burç insanını iyi tarif eder. Omuzlar geniş, kalça dardır. Kemikler kalındır. Et yapısı serttir. Bu iri, uzun ve kuvvetli yapıya oranla baş küçüktür. Saçların gür olması özel bir çekicilik ve hava verir. Gözler büyük ihtimalle renkli olur. Çenede bir çukur veya çizgi olur ki bu da bir özellik verir. Hoştur, yakışıklıdır, çekicidir ama ne yazık ki eller için aynı şeyler pek söylenemez. Tipik aslan eli "pençe" gibi olur. Yani, kemikli, eklem yerleri çok belirgin, el çizgileri ben burdayım dercesine derindir. El sert ve çok güçlüdür. Kendinden emin ve kuvvetli oluşuna rağmen yürüyüşü yumuşaktır genelde çocukken Sarışın ya da Sarımsı saça sahip oluyorlar

alıntıdır.

kaynak: http://attart.blogcu.com/

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3...r=1&nho2=1
10-19-2010 08:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(11-02-2010 07:11 PM)Kıvılcım Yazılan:  offff şiştim ya burayı da okuyunca yükselen aslana uyuyorum kendimi koca haritada sabitleyemedim yengç miyim aslanmıyım iki özellikte uyuyor gülücük inmiyim cinmiyim ben neyim arkadaşlar....işin şakası yüksleen aslan arkadaşlarım uzun boy beyaz ten bol bol saç ....

Bana kalırsa Yükselenin Yengeç.12. evde görünenen Venüs 1. evinde olabilir.Yüz hatların Aslan burcu olup Yükseleni Aslan olan bir insan için fazlasıyla kadınsı.Yüz ifaden de Aslandan çok Yengeci andırıyor.

Nin.Me.Sar.Ra
11-02-2010 10:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
friday 13 Çevrimdışı
Üye
**

eğer kokoşluk derecesinde süslüysen koca koca küpeler kolyelerle gezmeyi seviyorsan
fena halde savurgansan ben ben deyip ortalarda dolaşıyorsan yükselen aslansın demektirutangaç
en yakın dostum yükselen aslan (hem de güneş koç ay terazi süslülüğü sen düşün)
hele o saçlar.... şampuan reklamında gibi gezer:D
işte ondan gözlemlediklerimsuna-bak

fena halde gururlu ve kibirli olsalar da dürüst yüce gönüllü dosturlar candırlar
haksızlığa uğrayıp herkesn bana küstüğü zamanda beni bırakmamış cesareti ile herkese meydan okumuş düştüğüm yerden beni kaldırmış gerçekten dosttur benim aslanım
cidden aslan gibi kadınlarcanımsın

çiçek çiçek çiçek
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...1291463609
11-04-2010 02:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

hayır bilgecim gülücük
öyle koca küperli sevmiyorum daha sade giyinmeyi seviyorum..
Tek parça elbise yada kot sade tişört falan
sürekli kendini övenleri de sevmem
o zaman yengeçgülücük
ama elim çok açık ve yüce gönüllüsün dert arkadaşlarım belki güneş burcum aslan oldugundan
sağol

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
11-05-2010 12:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Lajâ Çevrimdışı
.::скорпион::.
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 44

Yükselen Aslan burcunun tipi: Yükselen Aslan burçlarının boyları genellikle uzun, kemikleri kalındır. Omuzları geniş kasları gelişmiştir. Vücutları biçimli, pembe veya buğday tenlidirler. Saçları dalgalı ve gür, renk olarak kumral veya kahverengidir. Erkeklerde erken yaşlarda alında dökülme ve açıklık oluşur. Büyükçe ve yuvarlak başları vardır. Gözleri ela veya açık renkli, çok etkileyici bakışlıdır. Burunları etli ve iri yapılıdır. Dişleri genellikle seyrek, ağızları büyük, kalınca renkli dudaklara sahiptirler. Yürüyüşleri yumuşak ve ahenklidir.

Yükselen Aslan burcunun kişiliği: Yükselen Aslan burçları gururlu cömert, büyük idealleri olan, toplumun soylu kişileridir. En belirgin özellikleri iyi niyet, gösteriş ve dikkat çekme tutkusudur. Büyük gösterişli marka olan her şey ilgilerini çeker. Kendilerine güvendikleri için girişimlerini korkusuzca cesur bir şekilde yapar ve olaylar karşısında sabit fikirli davranırlar. Bulundukları yerde tek yetkili kişi olmayı ister, övülmekten çok hoşlanırlar. Güçlü ihtirasları olan, bencil insanlardır. Gururlu oluşları nedeniyle sorunlarını kimseyle paylaşmaz, gururları kırıldığında ise etraflarıyla iletişimi keser ve kabuklarına çekilirler. Akıllarına koyduklarını yapan, karşılarında engel tanımayan, şövalye ruhludurlar. İş ve aşk yaşamlarında riske atılmaktan çekinmezler. Sinirlendiklerinde adeta kükrerler, fakat kinci düşünceleri yoktur. Kızgınlıkları çabuk geçer. Yönetme kabiliyetleri gelişmiştir. Komut verme eğilimleri etraflarında zorba izlenimini bırakır. En çok istedikleri şey lüks bir yaşam ve etraflarında onları alkışlayan dostlarının bulunmasıdır.

Yükselen Aslan burcunun hayat akışı: Yükselen Aslan burçları ihtirasları ve yüksek idealleri olan kişilerdir. Her zaman en önde olmayı ister, kendilerini kral ve kraliçe gibi görürler. Yönetim kabiliyetlerinin gelişmiş olması ve ihtirasları sayesinde hayatlarının bir döneminde istedikleri konuma gelirler. Ellerindeki değerleri korumayı bilmedikleri için hayatları iniş ve çıkışlarla doludur. Cömert oluşları nedeniyle mal varlıklarını kolay harcar ve övülme tutkusu yüzünden kıymet bilmeyen kişilere yedirirler. Gösteriş düşkünlükleri ve bencilce davranışları zararlarına olur. Sinirlendiklerinde gözleri hiçbir şey görmez. Aşk ve iş konusunda risk almaktan korkmaz, yaptıkları şeylerden pişmanlık duymazlar. Parayı kazanırken özenli davranır, harcamaya sıra gelince hiç düşünmezler. Parasal sıkıntıya düşerlerse çok üzülürler. Konuşmaları ile insanları etkiler ve istediklerini yaptırırlar. Kardeşleriyle iyi anlaşamaz ve akrabaları tarafından sevilmezler. Yuvalarında tek egemen güç olmayı ister ve sağlıklı iyi oturmuş bir aileye sahip olmayı arzu ederler. Saray gibi bir ev, ihtişamlı bir araba, etraflarında onları alkışlayan dostlarının bulunması en çok istediği şeylerdir. Eninde sonunda önemli bir iş yapar, ya yüksek mevkide bulunan kişilerle ilişkiye girer, bir şekilde toplumda dikkat çekmeyi başarırlar. Hayatlarının bir döneminde tüm istediklerini elde ederler. Babalarıyla aralarında bir soğukluk olabilir. Çocukları çok sever ve onlarla iletişim kurmayı başarırlar. Bu yetenekleri sayesinde iyi bir eğitimci ve pedagog olabilirler. Organizasyonlardan, yönetim gerektiren işlerden iyi para kazanabilirler. Yaratıcı düşünce gücüne sahip olmaları, sorunlar karşısında pratik çözüm üretmelerine yardım eder. Etraflarına kral gibi hükmedici davranışları iş ortamında sorunlara neden olabilir. Özgürlüklerine düşkündürler ve verdikleri kararları kolay değiştirmezler. Yükselen Aslan’larla hayatı paylaşmak zordur. Birden fazla aşk ilişkisi yaşar ve eş seçimini yanlış yaparlar. Miras konusunda şanslı sayılırlar. Bu kişiler için uzun yolculuklar ve uzak yerlerdeki işler hayırlı değildir. Geleneksel ve dinsel davranışların kendilerini zorlamasından hoşlanmazlar. Hayatlarındaki iniş ve çıkışlar ruhen yıpranmalarına neden olur. Sağlık sorunları genellikle kalp ve belleri ile ilgilidir. Ayrıca sırt ve omurga sorunları yaşayabilirler. Arkadaşlarının çoğu yalancı ve dalkavuk tiplerdendir. Başarılı olabilmeleri için ellerindeki değerleri iyi korumaya, arkadaş ve eş seçimini iyi yapmaya dikkat etmeleri gerekir. Gösteriş uğruna riskli işlerden kaçınmalı ve sorunlar karşısında sabit fikirli davranmaktan vazgeçmelidirler. İhtiras ve egoları yıkımlarının tek nedenidir. Disiplinli olmaları onlara başarıyı getirecektir.

Filiz Mete

Bizi başınızdan geçenler değil kafanızdan geçenler ilgilendirir..
. .. . . ... .. .. ...
.. .
. .. . ... .
. . ..
12-30-2010 05:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yükselen aslan fotoğraflar aeon 21 30,486 03-08-2017 01:33 AM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra

Forum'a Git: