Değerlendir:
  • 23 Oy - 2.52 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Yengeç
Yazar Mesaj
intrinsic Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Yükselen Yengeç
ben de bir yükselen yengecim, ve duygularımı inanılma yoğun yaşıyorum, duygularımı asla erteleyemiyorum,çok olmuştur göz yaşlarımı tutamadığım üstelik hiç olmayacak yerlerde, sevincimi de üzüntümü de direkt yansıtıyorum, bu nedenle rol yapar diyenlere cevabım yengeç ikiyüzlülük yapamayacak kadar yoğun yaşar duygularını, o nedenle rol yapabilmesi için de gerçekten rol yapmasının gerektiği bir duruma düşmesi gerekir. böyle bir durumda da empati yeteneği müthiş gelişkin olduğundan en ala oyuncudan daha iyi rol yapar... ve de rol yapanları hemen anlar, ama akrep gibi dedektifçe iz sürerek değil, yalnızca yüzüne bakar ,yüzden duyguları okuma yeteneği vardır, bakar ve hemen görür ruhunu, duyguların efendisi olduğundan sahte duygular yansıtanları şıp die anlar.
sezgileri iyi çalışır,insanların içindeki eziklikleri acıları fark eder. yengeç pasiftir, son derece etkilenmeye müsaittir dış dünyadan ama şaşırtıcı bir biçimde etkiler de. duygularını etrafına bulaştırıcıdır. hiç bir görünür hareket ve çaba olmadan, su gibi iç alemlere sızdığından insanlar onun ruh haline göre etkilenebilirler.

zayi olmaz gül temennasiyle vermek hare su...
04-24-2010 11:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

RE: Yükselen Yengeç
arkadaşlar yükselen yengeçseniz ,ayın bulunduğu konuma bakın, ay çok önemlidir ve çabuk etkilenir.bulunduğu burç , ev ve açıları önem taşır.
04-24-2010 11:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Cvp: RE: Yükselen Yengeç
\'virgotaurus\' pid=\'80513\' dateline=\'1272137717\ Yazılan:
' pid=' dateline= Yazılan:arkadaşlar yükselen yengeçseniz ,ayın bulunduğu konuma bakın, ay çok önemlidir ve çabuk etkilenir.bulunduğu burç , ev ve açıları önem taşır.
4. ev başak ve satürnle kavuşumda, venüs ve neptüne kare güneşe 135 derece ne dersin???

ay haritanda gerçekten güçlü açılar yapmış
senin aşırı duygusallığının (neptün ) satürn ve başaktaki yerleşimden ötürü
baskılandığını söyleyebilirim.neptün ve ay kişiye inanuılmaz duygusallık verir.öte yandan satürn duygularını baskılamana neden olabilşir.
ayrıca ay 4.evde , burada ay bilinçaltı konularını ve başak özelliklerini biliyor.sisitemli olmayı araştırmayı temiz olmayı. biliyor.ancak , satürn tarafından bilinçaltı korkuların olabilir.duygularını açmakta zorlanabilirisn.
başaktan dolayıda duygularını rasyonalize etmekten bahsedebilirim.sanırım haritanda mistik dörtgen var.keşke bilseydim de yorumlasaydımgülücük

ayrıca bir soru ?
anneni sana biraz uzak , baskıcı ve kayıp biri gibi algılama durumun oldu mu ? ve , annen geleneksel bir insan mı ?
04-24-2010 11:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

RE: Cvp: Yükselen Yengeç
\'intrinsic\' pid=\'80510\' dateline=\'1272136754\ Yazılan:ben de bir yükselen yengecim, ve duygularımı inanılma yoğun yaşıyorum, duygularımı asla erteleyemiyorum,çok olmuştur göz yaşlarımı tutamadığım üstelik hiç olmayacak yerlerde, sevincimi de üzüntümü de direkt yansıtıyorum, bu nedenle rol yapar diyenlere cevabım yengeç ikiyüzlülük yapamayacak kadar yoğun yaşar duygularını, o nedenle rol yapabilmesi için de gerçekten rol yapmasının gerektiği bir duruma düşmesi gerekir. böyle bir durumda da empati yeteneği müthiş gelişkin olduğundan en ala oyuncudan daha iyi rol yapar... ve de rol yapanları hemen anlar, ama akrep gibi dedektifçe iz sürerek değil, yalnızca yüzüne bakar ,yüzden duyguları okuma yeteneği vardır, bakar ve hemen görür ruhunu, duyguların efendisi olduğundan sahte duygular yansıtanları şıp die anlar.
sezgileri iyi çalışır,insanların içindeki eziklikleri acıları fark eder. yengeç pasiftir, son derece etkilenmeye müsaittir dış dünyadan ama şaşırtıcı bir biçimde etkiler de. duygularını etrafına bulaştırıcıdır. hiç bir görünür hareket ve çaba olmadan, su gibi iç alemlere sızdığından insanlar onun ruh haline göre etkilenebilirler.

Ya beni anlatmışsın sanki. Özellikle şu etkilenme,etkileme olayı... O kadar çok yaşıyorumki. Moralim bozuk olduğunde kimseyle konuşmak, hiç bir ortama girmek istemiyorum, anında bulunduğum ortamı ve insanlarında moralini bozuyorum. Konuşmama gerek yok sadece orda bulunmam yeter. Ne demek istediğimi yengeçler anlar.
Aynı şekilde keyfim yerindeykende bi anda ortama neşe getirdiğimi soylerler, zaten bunu fark ederim.Rol yaptığım soylenemez, yalanıda beceremem hemen anlaşılır... Bir insanı tanımak için bi kaç kez goz goze gelmemiz yeterli oluyor. ozelliklede benim hakkımdaki duşuncelerini şıp diye anlarım. Özellikle ikiyuzluluk ve sahte duyguları anında yakalarım.. Birde 3-5 sene oncesine kadar sudan çıkmazdım, acayip balık tutardım. balık adam derlerdi bana:D heralde yengeç etkisidir. yukselen yengeç olarak ani tepkilerden oturu biraz kırıcıyım.
04-30-2010 12:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Rol yapamam duygularım hakkında ne hissediyorsam belli ederim anında. Ama bende yengeç kini de vardır. İçimde saklarım kinimi ama iş intikam almak için kötülük yapmaya gelince onu yapamam. Olumsuz duyguları sünger gibi çeker diye biliyorum yükselen yengeç olanlar o yüzden negatif ortamlardan uzak durmalı.
06-29-2010 11:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(07-24-2010 03:44 PM)dove7guntesti Yazılan:  bir şey merak ediyorum, eşimin 1 evını ilk olarak yengeç kesiyor. ve devamı hep aslan çoğunluk olarak. çokta yükselen yengeç gibi görünmüyo. tipik aslan özellikleri var. yükseleni aslan diyebilirmiyiz?

Doğum saati kesinse ve asc çizgisi 29* yengeçte olsa, yükseleni yengeç olur..Belki aslan özellikleri haritadaki diğer kombinasyonların vurgulandığı bir durumla açıklanabilir..
07-24-2010 05:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Yükselenim yengeç, yengeç burcunun gezegeni ay ise zıt burç oğlakta. Asıl burcum başak burcuda yengeç görünümüm var. Kısa boy kilo almaya meyil filan.
08-19-2010 01:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
intrinsic Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip
lt=

Rep Puanı: 0

bu yuklesen yengeçdeki kilo işi beni ciddi ciddi düşündürüyor messa, bildiğim gördüğüm yukselen yengeçler gençken ne kadar zayıfsa 35 den sonra da bir o kadar kilolu oluyo..

tek güvencem asc ye üçgen yapan saturnum.

zayi olmaz gül temennasiyle vermek hare su...
08-31-2010 04:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nuray esen Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 2

benım oğlumumda yukselen yengec asc de saturn olması onu zayıf yapıyor.yoksa cok ıştahl bır cocuk .saturn olmasaydı heralde şişman gobeklı bır cocuk olacaktı..

[Resim: nurayesen.th.gif]http://img38.imageshack.us/i/nurayesen.gif/http://img38.imageshack.
08-31-2010 12:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

erkek arkadasımda boyle ve tanıgım yukselen yengeclerım hepsı ... cok ıstahlılar , ve bıraz fazla kacırsalar asırı kılo almaya baslıyorlar ama cok cabukta verıyorlar..

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
09-01-2010 03:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yükselen yengeç fotoğraflar aeon 34 45,229 07-01-2016 04:52 AM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra
  Yükselen Yengecin duygulu ve güzel kadınları ozzzyyy 46 57,708 07-24-2011 04:32 PM
Son Mesaj: Messa

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir