Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.44 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Koç
Yazar Mesaj
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Yükselen Koç
Yükselen burçlar hakkında bir çok bilgi ekledik foruma fakat kendi fikirlerimiz öğrendiklerimizi pekiştirmemiz açısından daha güzel ve daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

Yükselen Koç için fikirlerimizi burada paylaşabiliriz.

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
01-27-2008 11:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Yükselen Koç
yükselen koç kişiye güçlü bir kişil ve ben verir diye düşünenlerdenim.biraz sabırsız ve hızlı hareket eder.hafif maço görünmek hoşuna gider.yalnız marsın hangi burç ve evde olduğuda burada çok önemli.bir haritada yükselen koç ve mars balık ise bu kişiye aceleci ,sabırsız aynı zamanda dağınık bir kişilik verebiliyor.uykuyada düşkünlük.başkaları için fedakarlıktan sakınmayan ama kendisi için mücadeleye girmekten çekinen bir karekter oluyor diye düşünüyorum.

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
01-28-2008 10:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tarihci Çevrimdışı
Sakaryalı
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 68

işte burçların arasında en mubarek olan burç-ok zaten astrolojide koç burcu kafayı temsil eder daha ne deyim... gerçi bu yükselen ama olsun zaten yükselen insanın dış görünüşünü göstermiyor mu o zaman koç özellikleri burada ağır basıyor demektir.) gerçi benim güneş burcum koç ancak benim haritamda yanlış hatırlamıyosam 5 tane koç etkisi var... sanırım 3 -4 tanede akrep etkisi var.. ee daha nee mubarek burçlargülücük) yaa koçlara dikkat edin enerji kaynıyo, mubarek yüksek gerilim hattı gibi olurlargülücük) neyse şimdi bakalım yükselen koç özellikleri neymiş..

YÜKSELEN KOÇ: kişinin hareketli, biraz sinirli, enerjik yapısını gösterir. inatları onları çabuk öfkelendirebilir ve taktikten yoksunluğu başlarına iş açabilir. bir şeye karar verip ve sonucunu düşünmeden o anda yaparlar...

- mars ın verdiği yüksek enerji sabırsız bir yapıyı belirtir. bir projeye başlayıp yıllarca üzerinde çalışarak meyvelerini almayı beklemek onlara göre değildir. doğum haritasında farklı bir etki yoksa, kişinin hayatı nakit para gibidir. uzun zaman alacak bir girişimde bulunsa bile, daha iyi olduğunu düşündüğü bir diğeri için, bu girişimlerini yarıda bırakabilirler. sürekli hareket halinde olamaya ihtiyaç duyan yükselen koç insanı, fazla enerjisini spor yaparak harcayabilirse hayatı daha kolay olur. zaten spor dallarınınçoğuna büyük yeteneği vardır. üstelik mücadeleden de çok hoşlanır. bu nedenle fiziksel üstünlüklerini sergileyebilecekleri, kişisel yeteneklerin yarıştırıldığı spor dallarında çok başarılı olacaktır. onların gücü dağları yerinden oynatabilecek kadar yüksektir. bu enerji kontrollü kullanılmalıdır. kontrol edilemediğinde ise onlara zarar verebilir. özgürlüğüne düşkün, hareketlerini pek hesaplamayan ve patavatsız davranışlar veren yükselen koçların,aynı zamanda zeka seviyesi yüksektir. bu burcun saldırganlı ve öfkesi, esasında yüksek zekanın dışa vurumudur. iş dünyasında ve ordudabaşarılı liderlerin yükseleni koçtur.. yeter ki zeka, hırs kurnazlık bir amaca yönlendirilmiş olsun. koç yükselenliler, atletik vücutlu, uzunca boylu, geniş omuzlu koyu kumral veya esmerdirler. yüzleri oval, kare ve uzundur. mars ın sembolize ettiği enerjileri bacaklarının ve kollarının gücüne yansımıştır. 1.evdeki mars veya koç yükselenli kişilerin yüzünde yara izine veya bene rastlanabilir. kişi hayatı boyunca yüzünü korumalıdır, bir kaza anında yüz bölgesinden yaralanmalar olabilir.

YÜKSELEN KOÇ BURCU ÜNLÜLERİ: steve mc Queen, simon bolivar, barbara streisand, john lennon, bo derek, bill cosby....

ARTIK DEVİR DEĞİŞTİ TABİ RECEP'TE DEĞİŞTİ verygood
02-11-2008 06:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

çok doğru yükselen koçlar çok enerjik oğlumdan biliyorum yükseleni koç çok haraketli marsda aslanda yerinde duramıyor

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
02-11-2008 12:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

koç burcunu severim ama koçlar gördüğüm kadarıyla birazda bencil oluyorlar

02-11-2008 12:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tarihci Çevrimdışı
Sakaryalı
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 68

hilal demir Yazılan:koç burcunu severim ama koçlar gördüğüm kadarıyla birazda bencil oluyorlar

bende yayları severim ama sanırım sen beni burada yanlış anladın arkadaşımhımm ben yay düşmanı değilim şunu bilmeni isterim... ayrıca hayatta en sevdiğim insan yay burcu bilmem anlatabildim mi??? sende de yay var bu kadar kızdığına göregülücük ama yapılan şakaları ve ince espirilere bu kadar darılma-ok burada kendi aramıza birbirimize hep takılırız alış bence-ok

ARTIK DEVİR DEĞİŞTİ TABİ RECEP'TE DEĞİŞTİ verygood
02-12-2008 03:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cancimini Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip

Rep Puanı: 4

Evet,yukarıda yazılan özellikler uyuyor,arkadaşımın yükseleni Koç,benim gözlemlediğim şu; Koç etkisi bulunan kişilerin ten rengi hafif kırmızıya kaçıyor,hırçın,aceleci,kavgacı ama kesinlikle eğlenceli bir burç.. arkadaş ortamlarında aranır böyleleri gülücük)

"Allah yüzbinlerce Kimya yarattı ama, insan SABIR gibi bir kimya görmedi." Hz. Mevlâna

http://i.hizliresim.com/P0ONz9.gif
02-12-2008 05:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

ya pardon ama ben kimseye kızmadımkihımm asıl siz beni yanlış anladınız ben genel olarak söylemiştim yani bütün koçlar hepsi aynı olacak diye birşey yok gülücük)ayrıca bende opek yaylık yok sadece neptün yay ben bir aslan burcuyum ayda kovagülücük

03-04-2008 03:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

tam tersi bende de koç etkisi var jüpiter koç şiron koç ve uranüs 1.evde

03-04-2008 03:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
neptunzz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

hilal demir Yazılan:ya pardon ama ben kimseye kızmadımkihımm asıl siz beni yanlış anladınız ben genel olarak söylemiştim yani bütün koçlar hepsi aynı olacak diye birşey yok gülücük)ayrıca bende opek yaylık yok sadece neptün yay ben bir aslan burcuyum ayda kovagülücük

Bu daha kötü yaa o halde zıt açı var karakterinde duygular ve kimlik çelişir.Dolunay zamanı dogmussun sanırım yanlış degılse.
03-08-2008 09:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yükselen koç fotoğraflar aeon 37 43,736 05-30-2014 04:29 PM
Son Mesaj: Kumsal

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir