Değerlendir:
  • 55 Oy - 2.62 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ceres Evlerde
Yazar Mesaj
aries86
Kayıtsız

RE: Ceres Evlerde
12. EVDE
Önceliği, evrensel güven ve derin, manevi bağlantıya bakmak ve geliştirmekdir. merhameti öğretir, ve empati kurar, kayıp veya kargaşaya karşısında sevgiyle yardım etmeye çalışırlar.

Kendini güvende hissetmek istersin merhametlisin empati kurarsın diğer insanların sorunlarını dinlersin onlara yardımcı olmaya çalışırsın

BAŞAK
İnsanlara faydalı olduğun zamanlarda mutlu olursun hizmet etmeyi seversin evini ve çevrenin düzenli ve hijenik olmasınıa çok önem verirsin insanalra yardım edersin sekreterlik muhasebecilik kütühanecilik gibi mesleklerde başarılı olursun doğayla içiçe olmayı seversin bahçıvanlık çiftcilik gibi bir mesleğin olursa mutlu olursun bitkilerden toprakdan anlarsın onlarla uğraşmak sana zevk verir evinde hayvan besleyebilirsin annene karşı çok açık değilsindir onunla aranda çekingen bir ilişki vardır annenin seni sevdiğini bilirsin ama onu çok mantıklı bulursun daha şefkatli biri olmasını istersin kendini çocuklarına adarsın

JÜPİTER CERES OPPOSITE

Hayatında özgürlük ihtiyacınla kendini güvende hissetme ihtiyacın çelişir bu yüzden ikilemler yaşarsın hayatında yaşadığın ayrılıklar senin inançlarını şekillendirebilir çok doğru

NEPTÜN CERES TRINE

Merhametli birisindir çıkar beklemeden herkesi sevebilirsin psişik yeteneklerin güçlüdür sanatta karşı yeteneğin vardır
06-07-2011 03:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
rosales Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

ceres burçlarda ne anlama geliyor bilenler paylaşabilir mi lütfen.
11-04-2011 01:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Ceres 11.evde ama hiç de arkadaş canlısı olduğum söylenemez.(1 derece)Acaba 10.ev etkilerini yansıtıyor olabilir mi ?acaba
11-04-2011 01:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

3. Evde:
Senin ilgi odağın, aklı beslemektedir, türlü tecrübelere bir eğitim ve maruz kalmayı sağlamak, iletişim becerilerini öğretmek, ve arkadaşlarından bir destek şebekesini yaratmak.

Aklı beslemek kesinlikle,ama karakterimdeki Uranüs esintilerinden mi bilmem de deli gibi araştırarak kendim beslemeyi seçiyorum aklımı :D

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
02-21-2017 06:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  ceres burçlarda smoochy 4 15,509 07-13-2018 03:54 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Ceres açıları Yakamoz 1 64,233 02-21-2017 06:18 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Ceres Luli 17 37,552 09-30-2012 02:33 AM
Son Mesaj: Mavisahram