Değerlendir:
  • 24 Oy - 3.08 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doğum haritamla ilgili..
Yazar Mesaj
cancimini Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip

Rep Puanı: 4

RE: Doğum haritamla ilgili..
Uranüs Çooooooooooooooook! teşekkür ediyorum,O kadar uğraşıp böyle bir yorumu yolladığın için.Sürpriz oldu inan.. gülücük

"Allah yüzbinlerce Kimya yarattı ama, insan SABIR gibi bir kimya görmedi." Hz. Mevlâna

http://i.hizliresim.com/P0ONz9.gif
02-01-2008 08:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Uranüsün analizinin üzerine ben analiz yaparsam biraz kötü olabilirgülücük) Bende haritanda gezegenlerde bulunan açılar hakkında bilgi vermeye çalışırım Özgecim olur mugülücük açıların anlamlarıyla ilgili yanigülücük

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
02-01-2008 09:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
shadow
Kayıtsız

beyhan,sen olgun olarak gözüken kişilerden daha olgun biriymişsin.seni gerçekten tebrik ediyorum.
02-01-2008 09:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cancimini Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip

Tamam Beyhan anlıyorum seni, anlaştık sadece açılar üzerine yorumunu bekleyeceğim.. gülücük teşekkürler ilginize..

"Allah yüzbinlerce Kimya yarattı ama, insan SABIR gibi bir kimya görmedi." Hz. Mevlâna

02-01-2008 09:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Ay 7. evde yay burcunda asil ruhlu brisin Özge,Sevilmek, takdir edilmek, kendine hayranlık duyulmasını isteyebilirsin. Ay hem 7. evde hemde yay burcunda uyum sağlamayı gösteriyor ve yaşayacağın ilişkilerde her şeyden önce kendi duygularını yaşayan biri olmalısın, Ortaklık konularında yoğun bir uyum isteği duyarsın. Ay 7. evde reddedilmekten hoşlanmayabilirsin.

Şimdi açılarına baktığım zaman sert açılarda mevcut onlara bakalım şimdi, tüm ay açılarını söylemeye çalışacağım.

Özgecim Güneş_ Ay opozisyonu duygusal problemlerin varlığını gösteriyor, çoğu zaman duyguların ve davranışların arasında kalabilir kendi içinde çatışmalar yaşaman sözkonusu olabilir. Ay Yayda ve 7. evde olduğu için özellikle ikili ilişkilerinde kendi içinde karamsarlıklar yaşayabilirsin. Sonra Ay_Jüpiter kareside duygularında iniş çıkışlar yaşayabileceğini söylüyor bu açıda en belirgin olan bence verdiğin kararlar sonrasında pişmanlık duyabileceğin sözkonusu olabilir. Ay_Neptün kavuşmuş senin haritanda ve buda güçlü bir hayal gücün olduğunu yaratıcılık konusunda iyi yeteneklere sahip olduğunu gösterir. Hem Ay Yayda olduğundan hemde bu açıdan kaynaklanan yardımseverliğin ön plana çıkıyor. Ay_Neptün kavuşumu aşk yaşamında çok romantik biri olman ve bundan dolayı aşkta istediğini alman biraz zor olabilir. Ay_ASC Opozisyonu ise; ve Ay 7. evde olduğu için yaşamında mutlaka duygusal olarak istediklerini yaşamak istediğin bir eş arayışın olmalı. Bir yorum varki erken yaşta evlilik sözkonusu olabilir,bu konuda senin ne düşündüğünü merak ettim Cancimini.

Ay7. evde sert açılarda almış, aya burcunun iyimserliğini bazı açılarında destekliyor.

Özgecim, haritandaki gezegenlerde ve evlerde bulunan tüm açıları inceleyeceğim. Daha bitmedigülücük7. evinde Neptün var oğlak burcunda, sıradaki yorum bu olacakgülücük

MEVLANA
[i]
02-11-2008 02:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cancimini Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip

Tamam Beyhan'cım.. Duygusal olarak karmaşık olduğum doğru,duygusal açıdan yakınlık kuramadığım kimselerle de pek dost olmam..Bu da doğru, fakat erken evlilik konusuna gelince hiç erken evlilik düşünmüyorum,herşeyi bir sıraya koydum tabi ki ileriki hayatımda,hepsi ne kadar isabetli gerçekleşecek bu bir muamma ama ufukta erken beliren bir evlilik yok,evlilik için aday adayı arayışında bile değilim,Dediğim gibi önce kendi durumumu sağlamlaştırdıktan sonra, kariyer vs.. evlilik düşünüyorum hiçte acele etmiyorum o Konuda..

02-11-2008 05:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Haklısın Özgecim evlilik konusundaki düşüncelerinin bu şekilde olacağını düşünmüştüm bende, o yüzden senin düşüncelerini merak ettim.

MEVLANA
[i]
02-12-2008 01:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,597 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,720 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 29,994 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 118,141 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 10,983 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,282 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,497 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,705 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra
  Dogum haritama bakabilir misiniz? ddmmyyy 118 132,672 05-29-2018 10:31 PM
Son Mesaj: shrekk
  Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz? lansor 55 67,509 10-25-2017 09:17 AM
Son Mesaj: tugsem_10

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir