Değerlendir:
  • 16 Oy - 2.69 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ÖZDEĞER ve ÖZGÜVEN
Yazar Mesaj
Sahinde Hülya
Kayıtsız

RE: ÖZDEĞER ve ÖZGÜVEN
Öncelikle dualarınız ve iyi dilekleriniz için teşekkürü bir borç bilirim allah razı olsun diyorum,sağolun.Gelelim sorularınıza iki sorunuzu da okudum anlayabıldıgım nekadarsa anlatmaya calısayım malum insan bir sey bılmezmiş sadece anladıgını ifade edermiş gülücük
- sevgili neptunzz... cok mütevazi oldugunu söylemeliyim... bilmeyen soru cok sorarmisya, bende bilmedigim konularda 'senin' gibi bilgili kisilerden sorarak ögreniyorum iste, sagol varol...

2.evin boş olması iyi yada kötü demek degıldır orda ki burc hangi burcsa onun yönetici gezegenine bakılır hangi evde ve ne açı alıyor o bize 2.evi nasıl yasıyoruz gösterır sızın 2.eviniz yengeç burcu ve maşallah şahane açılanmış görunuyor sayet verdıgınız dogum saati dogru ise bu harita sizin 1.ev ikizler 2.ev yengec seklınde gıdıyor.Boş evlere nasıl bakarsınız acıklayayım;
-ya ben gece yeniden okumaya firsatim olmadi ve sabah ancak zaman bulabildim... anlamak icin haritami göz önünde bulundurarak senin yazdiklarinla karsilastirdim ama bazi yerlerde aklim almadi nedense, acaba senin baktigin zamanlama ile benim zaman farkliligindanmi yoksa benim henüz acemiligimden kaynaklaniyor bilmiyorum... orasini sen daha iyi bilirsin ama yaptigin tarif cok acik , güzel anlasiliyor...

1-Boş olan evde hangi burc bulunuyorsa o burcun yönetici gezegenini bulun ve ne acılar alıyor dıger gezegenlerden ve hangi evde bulunuyor hangi evlere açılanıyor burdan yola cıkarsanız enerjıyı anlarsınız.

2-Gezegen varsa sayet bulundugu burcta asaletlı mi degıl mı kontrol edınız zira zayıf dusuyorsa enerjısı kısıtlı ve dusuk olur sonuclar istegımız dısında akseder;ama guclu ise örnegın venus 2.ev de ise;boga ya da terazi de konumlu ise bu saglam parasal gücü ifade eder.Dengeli bir calısma saglar hareket bereket getırecektır cunku guzel ve asaletli durum olusuyor;ama koç burcu varsa ya da mars gezegeni 2.ev de ise olay karısır cok calısılır cok mucadele edılır;fakat ne yazık ki gelen para tutumsuzca harcanır gıder paraya deger verılmez ekonomık olmayan bır kimse ile karsı karsıyayız desek yerıdır.Anlatabıldım umarım gelelım Transitlere sıze iki satır bunanla ılgılı tüyo verelım kendınız karsılastırın bakalım nasıl gectı son 3 ayınız?
-durumun zayif düsüp düsmedigini nerden anliyacagimki? son 3 ayimin nasil gectigini sormussun, yanilmiyorsam parasal anlamda bu soru, yanlis anlamadim umarim... esimin kazanci hamd olsun iyi ama gelir gideri karislamadigi varken, seninde bahsettigin gibi ikimizde harcamalirimizda tutumlu degiliz maalesef...

1-Sizin 2.ev yengec oldugundan transit gecen gezegen varsa kontrol edılır horoskoptan burdan gecen gezegen sıze ya parasal desetk yada köstek cıkarır dıyeyım gezegenın karakterı ve sızın natal(yani dogdugunuz an ki konumlu gezegenlere)göre aldıgı açılar size ipucu verır.
-neptunzz, yeni oldugum icin henüz toparlayamiyorum bildiklerimi, yani taslar yerine oturmadi... ileride bende yorum yapmayi anlayabilecekmiyim dersin... gülücük

2-Suan transit mars Yengec de bulunuyor bu demektır ki sizin ıcın zorlu surec parasal maddi yönde olusuyor mars Yengecte duser ayrıca 2.ev de zararlı busbutun kötu konum kısaca aldıgı acılara bakacak olursak;
-durum aynen yazdigin gibi ama karamsar degiliz, saglik olsun diyoruz ve düzelmesini bekliyoruz... bildigin gibi her inisin cikisida olacaktir elbette ama ne zaman nasil Allah'u alem... Rabbiminde bir ayetinde dedigi gibi 'her zaorlugun ardindan kolaylik vardir'...

Natal neptun ile ücgen görmus; Bu acı iş konusunda yanlıs hayaller veya bos beklentıler ıcınde oldugunuzu gösterır ayrıca 2. ev ve 6.ev arasında ki bu Ücgen açı sızın soyut konulara karsı meraklı bir yapınız oldugunuda gösterır bu dönemde ugraslarınız soyut konulara ilgi olabılır böyle kimselerle fazlaca karsılasabılırsınız demektır bu daha uzar dıgerlerıne gecelım musadenızle gülücük
-aslinda fazla hayel kurmam gibi ama beklentileri hayel sayarsak, o zaman var sayilir...hayirlisi olsun ne yapalim...

natal jupıter ile mars kare görmustur;11.ev den koç burcunda ki jupıterınız dıger öncü burc yengecten gecen marsa kare yapıyor asıl dugum burda neden?Jupıter yengecte yucelır ;fakat mars yengecte duzer zayıf oluyor bu ikisi öncü burclarda karsılastıgı anda ınanılmaz enerjı acıga cıkar fazla hareket ve calısma sonucu güç kaybı asırı yorgunluk ve bıkkınlık gundeme gelebılır bana İzin konusunu sormussunuz ilginc bır soru böyle bır soru nerden bakılır astrolojıde dıye dusundum ve 5.ev ile 11.ev dıye dusundum;cunku bu ıkı ev insanın en rahat ve basıbos eglendıgı umutlandıgı keyıf aldıgı sahneler buralardan sızın ne kadar boş zamanınız olabılır dıye bır sonuc cıkarırmıyım dıye fıkır yuruttum dogrudur umarım bu dusuncem benım kanımca gülücük mayıstan sonra artık yavaslama vakti sızın ıcın izin gundemde olabılır istırahat olur dıyebılırım 10 mayıstan sonra aslan da hareketlenecek olan mars aslanı sever aslan neseli ve eglenceli keyıflıdır burda mars oyun ve rahata duskundur kaldı ki jupıter yıne bır dıger ates burcu koç ta konumlu ondan alacagı ucgen acı sıze rahatlık getırebılır daha olumlu ve kafanız rahat keyıflı huzurlu saatler olması muhtemeldir diyebılırım tahmınım bu yönde bakalım olacakmı allah bılır sadece yorumumu ortaya koydum hayırlısı dıyeyım gülücük
-izini sordum diye gülmedin bana demi... utandım ne bileyim, bakilabilir diye okudum bir yerlerde o yüzden sordum..
-rahatlik ve keyf hakkinda yazdiklarin gercek olmasada yorumunu okumak bile beni rahatlatti ve huzur verdi inanmazsin, bekliyelim ve görelim... sende haber alirsin, yasandiktan sonra sonucu bildiririm...

Şimdilik aklıma gelenler bunlar sonra yıne baska konularla devam ederım umarım saglıcakla kalınız.

eline, beynine ve yüregine sagilk... hakkini helal et ve görüsmek üzere kal sevgiyle...
04-16-2008 10:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
ÖZDEĞER ve ÖZGÜVEN - Angel - 01-17-2008, 03:59 PM
RE: ÖZDEĞER ve ÖZGÜVEN - neptunzz - 01-22-2008, 06:09 PM
RE: ÖZDEĞER ve ÖZGÜVEN - galaxia - 04-15-2008, 06:56 PM
RE: ÖZDEĞER ve ÖZGÜVEN - Sahinde Hülya - 01-24-2008, 03:05 PM
RE: ÖZDEĞER ve ÖZGÜVEN - Sahinde Hülya - 04-15-2008, 12:27 PM
RE: ÖZDEĞER ve ÖZGÜVEN - neptunzz - 04-15-2008, 09:30 PM
RE: ÖZDEĞER ve ÖZGÜVEN - neptunzz - 04-15-2008, 09:43 PM
RE: ÖZDEĞER ve ÖZGÜVEN - galaxia - 04-16-2008, 10:29 AM