Değerlendir:
  • 42 Oy - 2.26 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jüpiter Evlerde
Yazar Mesaj
albunea Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 13

RE: Jüpiter Evlerde
jüpiter 9. evde fanatiklik verir mi bilmiyorum lakin tembellik veriyor, çok güzel tembellik veriyor, böyle fırsatlar havada uçuşuyor ama bir rahatlık bir ben zaten biliyorumlarla hoop kaçıveriyor fırsatlar..
04-02-2012 09:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aylions Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

Okuduklarımdan yola çıkarak Jüpiterimin 2. evde olduğuna karar verdim. Para geliyor ve gidiyor gülücük, akış çok kısa süreli kesintilere uğrayabilir ama genelde süreklidir. Koçtaki Jüpiter aşırı bir kendine güven veriyor.
Anahtar cümleler: Bana bir şey olmaz, ben yaparım, bu işin altından kalkarım, para bulunur, kazanırım, ben burdan atlarım, uçabilirimgülücük vs..

Yukarıdaki aşağıdaki gibidir, içindeki dışındaki gibidir
04-03-2012 07:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

benim anlayamadığım zararlı yerleşimler; yani jüpiter ikizlerde zararlı çalışıyo mesela 11. evde arkadaşlar konusunda şans veririken ikizlerde olduğu için yüzeysel mi değerlendiriyo bu şansı ? yoksa...
04-03-2012 09:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

(04-03-2012 09:14 PM)destrudo Yazılan:  benim anlayamadığım zararlı yerleşimler; yani jüpiter ikizlerde zararlı çalışıyo mesela 11. evde arkadaşlar konusunda şans veririken ikizlerde olduğu için yüzeysel mi değerlendiriyo bu şansı ? yoksa...

Bence yüzeysel değerlendirmeden çok arkadaşlık ilişkilerinde yüzeysellik olabilir.
Kişinin kalabalık bir arkadaş grubu vardır ama hepsini derinlemesine bilemez,tanıyamaz.
Bence bunu parasal anlamda da düşünmelisiniz.Bir türlü paranın biriktirilememesi gibi.
04-03-2012 10:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

''Güneş Jüpiter karesi iyi sayılmaz. Bu para kaybına ve ömür boyunca talihsizliğe işaret edebilir. Harita sahibi borç vermemeli ve kimseye kefil olmamalıdır. Ayrıca kimseyi dava etmemelidir.''
jüpim 8. evde kovada guneş karesi var. jüpiter dokunduğu herşeyi buyutme genişletme etkisi var ise neden talihsizlik olsunki. Bende talihli birisi deyilimdir fakat bunu direk jupitere karesine bağlamak istemiyorum. belki 8. ev etkisi olablir. Ama jupinin bulunduğu evi koruma altına aldığınıda biliyorum.. pek anlamadım kafam karıştı iyimi.
04-03-2012 10:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

(04-03-2012 10:54 PM)Kaktüs Yazılan:  ''Güneş Jüpiter karesi iyi sayılmaz. Bu para kaybına ve ömür boyunca talihsizliğe işaret edebilir. Harita sahibi borç vermemeli ve kimseye kefil olmamalıdır. Ayrıca kimseyi dava etmemelidir.''
jüpim 8. evde kovada guneş karesi var. jüpiter dokunduğu herşeyi buyutme genişletme etkisi var ise neden talihsizlik olsunki. Bende talihli birisi deyilimdir fakat bunu direk jupitere karesine bağlamak istemiyorum. belki 8. ev etkisi olablir. Ama jupinin bulunduğu evi koruma altına aldığınıda biliyorum.. pek anlamadım kafam karıştı iyimi.

Jüpiter'in dokunduğu yeri iyileştirme durumu var ama genelde 6.8. ve 12.evler sıkıntılı evler.Gezegenler pek gösteremiyorlar kendilerini.
Fakat alıntıladığınız yazı çok net,çok keskin.
04-03-2012 11:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aylions Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

(04-03-2012 10:05 PM)Mahinur Yazılan:  
(04-03-2012 09:14 PM)destrudo Yazılan:  benim anlayamadığım zararlı yerleşimler; yani jüpiter ikizlerde zararlı çalışıyo mesela 11. evde arkadaşlar konusunda şans veririken ikizlerde olduğu için yüzeysel mi değerlendiriyo bu şansı ? yoksa...

Bence yüzeysel değerlendirmeden çok arkadaşlık ilişkilerinde yüzeysellik olabilir.
Kişinin kalabalık bir arkadaş grubu vardır ama hepsini derinlemesine bilemez,tanıyamaz.
Bence bunu parasal anlamda da düşünmelisiniz.Bir türlü paranın biriktirilememesi gibi.

Yorumunuza katıldığımı söylemek isterim
Dar anlamda;
Jüpiter bulunduğu burca ilişkin konuları bulunduğu ev bağlamında abartacaktır. Dolayısı ile 11.evde ikizlerdeki Jüpiter muhtemelen gençlerden oluşan geniş bir arkadaş grubu verirken ikizlerin detaylara inememesi ile bu grubun "dost" değilde arkadaş olarak nitelendirilmesine sebebiyet verebilir. Ayrıca bu gruptaki sirkülasyonun hızlı olması beklenebilir. Uzun süreli arkadaşlıklar değil, dönemsel arkadaşlıklar söz konusu olabilir. Ancak aynı zamanda bu arkadaşlardan gelecek faydalar da söz konusudur. Yani; faydalı olabilecek, ancak "dost" diye nitelendirilemeyecek, daha yüzeysel bir arkadaş grubu söz konusu.

Yukarıdaki aşağıdaki gibidir, içindeki dışındaki gibidir
04-04-2012 12:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(04-01-2012 10:05 PM)Mahinur Yazılan:  
(04-01-2012 08:47 PM)By Ceykp Yazılan:  ''Bildiklerinde aşırı fanatiktir'' demiş. Bu yanlış.
Bilgiyi ölçüp biçer, sonra inanır. Fakat her yeni bilgiyede açıktır.
Çünkü hayatımızın genişliği bildiklerimizle sınırlıdır.
Yarın ne olacağını bilmemek hoşuma gidiyor. Hayatımız eşsiz bir deneyim.

Yay-Jüpiter etkisi fanatikliğe neden olur mu,emin değilim bundan ama...
1.Jüpiter haritanızda Terazi burcunda.
2.Jüpiter,Venüs'ten karşıt açı almış.
Bunları da göz önünde bulundurun derim ben.
Ayrıca Jüpiter-Mars(Yengeç) kareniz var.Her ne kadar yeni bilgilere,fikirlere açık olsanız da kendi fikirlerinizi koruma,sahiplenme eğiliminde olabilirsiniz.

Forumda bir problem olduğundan biraz geç okudum. Cevabınız için teşekkürler. Güzel yerlere ayak basmışsınız. Fikirlerim kolay kolay değişmez ama yeni bilgilerede haksızlık etmemeye çalışıyorum.
04-04-2012 02:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(04-02-2012 09:22 PM)albunea Yazılan:  jüpiter 9. evde fanatiklik verir mi bilmiyorum lakin tembellik veriyor, çok güzel tembellik veriyor, böyle fırsatlar havada uçuşuyor ama bir rahatlık bir ben zaten biliyorumlarla hoop kaçıveriyor fırsatlar..

Aynen çok doğru gülücük tembellik veriyor.

Jüpi 9. evde iyimserlik artıyor. Bu kişiye yay burcu etkiside katıyor. Bir şeyle fazla uğraşmasa bile genelde işi yaver gidiyor. Fakat bazı şeylerde:
* Herşey yolunda
* Merak etme, düzelecek
* O işinde üstesinden geleceğiz.
Gibi cümlelerle kendini kandırıp, tembellik ediyor. Sonunda hezimete uğrayabiliyor.
04-04-2012 02:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

(04-04-2012 12:07 AM)aylions Yazılan:  
(04-03-2012 10:05 PM)Mahinur Yazılan:  

Yorumunuza katıldığımı söylemek isterim
Dar anlamda;
Jüpiter bulunduğu burca ilişkin konuları bulunduğu ev bağlamında abartacaktır. Dolayısı ile 11.evde ikizlerdeki Jüpiter muhtemelen gençlerden oluşan geniş bir arkadaş grubu verirken ikizlerin detaylara inememesi ile bu grubun "dost" değilde arkadaş olarak nitelendirilmesine sebebiyet verebilir. Ayrıca bu gruptaki sirkülasyonun hızlı olması beklenebilir. Uzun süreli arkadaşlıklar değil, dönemsel arkadaşlıklar söz konusu olabilir. Ancak aynı zamanda bu arkadaşlardan gelecek faydalar da söz konusudur. Yani; faydalı olabilecek, ancak "dost" diye nitelendirilemeyecek, daha yüzeysel bir arkadaş grubu söz konusu.
Mahinur,Aylions teşekkürler
para anlamanında düşününce evet cebimde bi delik var gülücük arkadaşlar da da evet ikizler de olunca jüpiter çok arkadaş ama parmakla sayılacak kadar dost diyebilirim ve bu arkadaşlarla sadece bilgi alışverişi ve makara kukara üzerine kurulan diyaloglar ki zaten fazlasını merak etmiyorum sık sık yer değişikliği daha doğrusu çevrenin sık değişmesi dönemsel arkadaşlıklara sebep olmuştur.bir de kıldan tüyden çabuk nem kapan biri olmam da mesafe koymama sebep olmuştur çokça...

jüpiterin ikizlerde zararlı çalışması ilerletememek gibi sanırım
04-04-2012 10:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Jüpiter ve Çekim Yasası astrosohbet 120 216,916 07-26-2018 05:08 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Jüpiter Burçlarda Angel 63 94,006 05-04-2018 07:41 PM
Son Mesaj: Feslegen
  JÜPİTER ve BİZ SoL@RÎ$ 27 35,152 04-15-2018 05:39 PM
Son Mesaj: Libra