Değerlendir:
  • 36 Oy - 2.92 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Satürn Evlerde
Yazar Mesaj
mavimercan Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Satürn Evlerde
Yıldırım Bey, hızlı yorumunuz için teşekkür ederim. çiçek. Gerçekten çok zorlayıcı bir konumu var satürnün. Hem onun, hem benim açımdan. Sevildiğini hissetmemek zor. Belki o da gösteremediği için aynı sıkıntıyı yaşıyordur.

Benim satürnüm ise ilginç, otoriteden o kadar korkmama, çekinmeme rağmen sürekli otoriteye yakın çalışıyorum.Şimdiye kadar sürekli çalıştığım yerlerin yöneticisinin asistanı durumunda çalıştım.Halen de öyle...

Ben http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=7...add=14&ast=
Eşim http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...12&go.y=14
09-24-2010 05:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(09-24-2010 04:34 PM)Phoenix Yazılan:  ve organize olamama sorunları yaşayan bir sahışım. Ender saraç'ın kitabında organize olamayanlar kayyum zikrini yapsınlar yazıyordu. acaba kayyum esmasının saturn gezegeniyle bir alakası var mdır? sanki ayakları yere sağlam basmakla alakalı kayyum--> kaya-->sabitlik--> sebat--> saturn...

kayyum zikrinin mânası hakkında pek bilgili değilim lâkin senin söylediğin gibiyse eğer evet satürnle bağlantılı olması mantıklı.

bende nacizane bir telkin cümlesi önerebilirim istersen ;

* Allahın izniyle dikkatimi kolayca bir noktaya toplayabiliyorum. Duygularımı ve düşüncelerimi kontrol edebiliyorum.

09-24-2010 07:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Benimde satürnüm 12.evde
Kendi kendimi rahat bırakmıyorum..Sıkıp duruyorum
Olay 1 sıkıyorsa beni kendi kendime düşüne düşüne 10 katına çıkarmayı başarıyorum..

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
11-12-2010 08:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dinoo Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

1. evde ki Satürn özellikle ASC çok yakın bir konumda ise, kişiye kolay bir çocukluk ve ilk gençlik vermiyor, erken yaşlarda sorumluluk duygusu ile tanışıyor

Özellikle doğum anında problemler olabiliyor, erken doğum, sezeryan, doğum anında komplikasyonlar...vs

http://solarlunarx.blogspot.com/

Haritam

Kusurlarımız ile Mükemmeliz.!
11-12-2010 08:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

(11-12-2010 08:11 PM)Dinoo Yazılan:  1. evde ki Satürn özellikle ASC çok yakın bir konumda ise, kişiye kolay bir çocukluk ve ilk gençlik vermiyor, erken yaşlarda sorumluluk duygusu ile tanışıyor

Özellikle doğum anında problemler olabiliyor, erken doğum, sezeryan, doğum anında komplikasyonlar...vs

dinoo, benim de çok zor bir doğumum oldu. annem ölmek üzereyken son anda kurtarmışlar. ben tersten doğmuşum:D

yükselen yöneticisi düşük ve satürn kareli. zor ya da geç doğumlarda asc ya da asc yönetici gezegeni ile satürnün büyük ihtimalle sert bir takım bağlantıları, bir ilişiği oluyor verygood

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
11-13-2010 01:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

1. evimde ASC'ye çok da yakın olmayan bir Satürnüm var.İlk doğum olmasının verdiği zorluk dışında öyle acayip bir durum yaşamamış annem.ASC noktası ve açıları daha önemli olabilir bu konuda.

Nin.Me.Sar.Ra
11-13-2010 02:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(11-13-2010 01:55 AM)Serena Yazılan:  
(11-12-2010 08:11 PM)Dinoo Yazılan:  1. evde ki Satürn özellikle ASC çok yakın bir konumda ise, kişiye kolay bir çocukluk ve ilk gençlik vermiyor, erken yaşlarda sorumluluk duygusu ile tanışıyor

dinoo, benim de çok zor bir doğumum oldu. annem ölmek üzereyken son anda kurtarmışlar. ben tersten doğmuşum:D

yükselen yöneticisi düşük ve satürn kareli. zor ya da geç doğumlarda asc ya da asc yönetici gezegeni ile satürnün büyük ihtimalle sert bir takım bağlantıları, bir ilişiği oluyor verygood

Bi süredir gözlemlediğim bir şey var.. Balık-neptün enerjisi taşıyanların da doğumunda sıkıntılar, doğumda belirsiz komplikasyonlar oluyor. sanki maddi dünyaya ayak basmak istemiyorlar bu veletler.. daha anne karnından buraya uyum sağlayamayacaklarını anlayıp tembellik edip çıkmıyorlar.. Mesela sebep yok ama, çocuk zamanı gelince anne karnından çıkmıyor..
Tabi ki basit bi gözlem.. Sıkıntı, engel ve gecikmelerde satürn varken, kimseye laf düşmez;))
11-13-2010 03:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

(11-13-2010 03:32 AM)Félicé Yazılan:  
(11-13-2010 01:55 AM)Serena Yazılan:  

Bi süredir gözlemlediğim bir şey var.. Balık-neptün enerjisi taşıyanların da doğumunda sıkıntılar, doğumda belirsiz komplikasyonlar oluyor. sanki maddi dünyaya ayak basmak istemiyorlar bu veletler.. daha anne karnından buraya uyum sağlayamayacaklarını anlayıp tembellik edip çıkmıyorlar.. Mesela sebep yok ama, çocuk zamanı gelince anne karnından çıkmıyor..
Tabi ki basit bi gözlem.. Sıkıntı, engel ve gecikmelerde satürn varken, kimseye laf düşmez;))

nihan, harika bir gözlem yapmışsınverygood
subjektif bir yorum olucak tabii ama pek kolay gelemedigim bu dünyayı ben kendi adıma sevemedim :D bi türlü çıkmak istememişim zaten makara
burada hep ne işim oldugunu sorguluyorum. hayat, sadece yeme ve barınma gibi basit yaşam haklarını karşılayabilmek için at gibi çalıştığın, ter döktügün bir yarış mı.
sürekli bir geçim kaygısı, gelecek kaygıları taşıyoruz. bazen bunun için mi geldim diye sorguluyorum. yani ben buraya gelmesem ne kaybedecektim ki:D

zaten buraya ait bankalar, evraklar, binalar ve hesaplamalardan da anlamıyorum.medeniyeti aval aval izleyen bir yerlinin duyguları içindeyim.

bazen böyle zamanlarda neptünyen bir haritaya sahip olmak ceza gibi geliyor. toprak etkisine sahip olsaydım belki burayı kuralına göre yaşayabilir, ayak uydurabilirdim.

off ağlama duvarı yaptım başlığı, içimi döktüm. rahatladım. :D

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
11-13-2010 10:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı:bazen böyle zamanlarda neptünyen bir haritaya sahip olmak ceza gibi geliyor. toprak etkisine sahip olsaydım belki burayı kuralına göre yaşayabilir, ayak uydurabilirdim.

kafanı yorma bendeki toprak etkisi ikimize de yeter :D
11-13-2010 11:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(11-13-2010 03:32 AM)Félicé Yazılan:  Bi süredir gözlemlediğim bir şey var.. Balık-neptün enerjisi taşıyanların da doğumunda sıkıntılar, doğumda belirsiz komplikasyonlar oluyor. sanki maddi dünyaya ayak basmak istemiyorlar bu veletler.. daha anne karnından buraya uyum sağlayamayacaklarını anlayıp tembellik edip çıkmıyorlar.. Mesela sebep yok ama, çocuk zamanı gelince anne karnından çıkmıyor..

Benim bir arkadaşımın ablası (Yükselen Yay Neptün 1. evde) çok kolay doğmuş.Annesinin doğuma girmesi ve çıkması bir olmuş.Ben de bundan yola çıkarak Neptünün doğumun çok kolay ve annenin çok fazla acı hissetmeden geçmesini sağlayabileceğini düşünmüştüm.Neptünün varlığıyla yokluğu pek belli değildir ya o açıdan

Nin.Me.Sar.Ra
11-13-2010 03:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Satürn - Kısıtlanma - Ödül Hades 26 50,085 03-30-2020 07:12 PM
Son Mesaj: Hattusas
  Satürn Döngüsü (29 Yaş Bunalımı) Angel 61 90,839 09-02-2018 07:07 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Satürn Gerilemesi Angel 12 24,909 04-17-2018 01:11 AM
Son Mesaj: Feslegen