Değerlendir:
  • 100 Oy - 2.87 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları
Yazar Mesaj
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: Solar Haritayla ilgili Detaylı Bilgiler
[Resim: cibilixu5.th.jpg][Resim: thpix.gif]

Sevgili Adminim,

sizden Solar Haritamla ilgili yorum isteme ve aynı zamanda alma ( ; şansına sahip olabilir miyim?

hımm

09-20-2008 07:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

redrosee için solar return (Güneş Dönüşü Haritası)
2008 - 2009 redrosee solar return ;

[Resim: redrosesolarreturncc4.th.gif][Resim: thpix.gif]

öncelikle sevgili redrose , 6. ve 7.evlerinde birikim görüyoruz. bu senenin konuları iş hayatın ve ilişkiler ( evlilik ) olsa gerek.

iş hayatınla ilgili 6.evinde pek sert açı göremedim + merkür-venüs kavuşumu sebebiyle ''tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır'' deyimine uygun küçük başarıların olabilir çalışmalarınla ilgili. çünkü merkür ile venüs kavuşumu hoşsohbet - dinlenmesi tatlı bir yapıyı işaret eder.

7.evine gelince ; Uranüsü , Güneşi , KAD yani Kuzey ay düğümünü ve tam Dsc çizgisi üstünde Neptünü görüyoruz.. bu sene talibin bol olabilir..

1.evinde Satürn ile Ay'ını görüyoruz ve sert açılar var 1. ile 7.evin arasında..

Satürn , 7.evdeki Güneşe zıt açıyla bakıyor.. belkide aslanla olan kısıtlanma ve sıkıntılara işaret ediyor edebilir.

Ay ise 7.evindeki Uranüsle zıt açı yapıyor + Mars ile sert Kare açı yapıyor..

seni duygusal anlamda şaşırtacak , yıpratacak beklenmedik durumlar sözkonusu olabilir. kısaca duygusal ihtiyaçların konusunda problemler gerilimler yaşayabilirsin diyebiliriz.

solar haritanda ( ki tüm bu söylediklerim Solar haritana göredir , doğum haritanla karıştırma ok ) Mars 11.evde görünüyor. internetten yada 11.eve ait gruplar , arkadaşlıklar arasından bir erkeğe işaret edebilir bu konum.

KAD 7.evde ilişki kurmak , ortaklık kurmak yada evlilik kurmak konuları bu sene daha yoğunluk kazanmış olabilir hayatında.

Solar Haritalarda en dikkat çekici vurgulara odaklanılmasını öneririm. ve redrose senin solar haritanda 1.evindeki satürn ile Ayın , 7.evindeki Güneş ile Uranüse zıt açılar yapması gösterilebilir bence.

ailenle ilgili bir baskıyı sezinledim çünkü satürn yada güneş babayı , Ay anneyi temsil eder.

ilişkin yada olası evlilik konusunda , ailenle ilgili bir gelişmenin seni frenlemesi sözonusu olabilir belki bu sağlık problemide olabilir Allah korusun diyelim.

7.evde görülen Neptün ile 11.evdeki Mars'ı da gözden kaçırmamak lazım ;)

benden şimdilik bu kadar

09-28-2008 02:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
pamuk674 Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Solar Haritayla ilgili Detaylı Bilgiler
marsın yenidinci evdeki iyi veya kötü yorum yapabilirsen sevinirim çünkü solar haritada hep sert açılar var işin garibi eski erkek arkadaşım geri döndü ama annem sinir oldumgerçi bende olumlu bakmıyorum
10-01-2008 01:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: RE: Solar Haritayla ilgili Detaylı Bilgiler
pamuk674 Yazılan:marsın yenidinci evdeki iyi veya kötü yorum yapabilirsen sevinirim çünkü solar haritada hep sert açılar var işin garibi eski erkek arkadaşım geri döndü ama annem sinir oldumgerçi bende olumlu bakmıyorum

solar haritanda evlilik ve ailenle ilgili bağlantı olabileceğini söylemiştim sanırım ve sorunlar gözüküyor demiştim sert açılar sebebiyle.

şimdi söylediğine göre erkek arkadaşın (mars 7.ev) döndü ama annen (Ay 10.ev) arasında gerilim var gibi gözüküyor ise bunun göstergesi olarak solar haritandaki Ay - Mars Karesini söyleyebiliriz.

6.evindeki güneş-satürn kavuşumu ile 12.ev uranüsünün zıt açısını birkaç olasılıkla değerlendirecek olursak ;

- aile büyüğü (baba gibi) hastalık sorunu yaşayabilir (6.ev satürn)

- eski sevgili yeni sevgili problemi sözkonusu olabilir (satürn eski , uranüs yeni , güneş erkek)

- senden fedakarlık yapacağın birşey istenebilir ve hayat enerjini , canlılığını zayıf hissedebilirsin.

- eğer çalışıyorsan işyerinle ilgili (6.ev) monotonluk (satürn) + beklenmedik gelişmeler (zıt açılı uranüs) sözkonusu olabilir

----------

yani sevgili pamuk , sert açı sadece Ay-Mars karesiyle sınırlı değil , seni pişirecek olan , olgunluğunu arttıracak olan bir döneme işaret ediyor solar haritan..

solar haritandaki yükselen burcun koç ve yöneticisi mars evlilik evinde ama merkür ile venüste evlilik evinde yani başka tâliplerde olabilir.
tabii annen (AY) diğerlerinede olumlu bakmayabilir , mesela oku üniyi bitir öyle evlen yada şu sorunu çözelim öyle evlilik düşün vb. istekler sözkonusu olabilir.

durum her ne olursa olsun , akıllı mantıklı pamuğu arka plana atmamanı öneririm.
duygusal anlamda erkek arkadaşınıda aklınla değerlendir ve net hataları varsa bunları görmemezlikten gelme + ailen senden fedakarlık istiyorsa eğer bunuda aklınla değerlendir ve kendini kurban hissettirecek kararları onlara bırakma derim.

10-01-2008 02:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
pamuk674 Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

üniversiteyi bitirdim sevgil, yıldırım iş hayatım gerçekten berbat ve yalan degil iki kiş arasında kaldım annem okulu bitirdigim için seviniyor güzel bir işe yerleş evliligi düşün diyor dogru evlilik konusuna gelince iki kiş arasında kaldım ama inşallah güzel bir işe girer güzel bir evlilik yaparım ve çok teşekkür ederim yorumların için
10-01-2008 02:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: RE: Solar Haritayla ilgili Detaylı Bilgiler
pamuk674 Yazılan:üniversiteyi bitirdim sevgil, yıldırım iş hayatım gerçekten berbat ve yalan degil iki kiş arasında kaldım annem okulu bitirdigim için seviniyor güzel bir işe yerleş evliligi düşün diyor dogru evlilik konusuna gelince iki kiş arasında kaldım ama inşallah güzel bir işe girer güzel bir evlilik yaparım ve çok teşekkür ederim yorumların için

rica ederim , dediğim gibi kararlarını verirken hem duygularını hemde aklını mantığını dinle onları HARMANLA yani tamamen duygusal olma ;) bence..

10-01-2008 02:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
pamuk674 Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

eğer çalışıyorsan işyerinle ilgili (6.ev) monotonluk (satürn) + beklenmedik gelişmeler (zıt açılı uranüs) sözkonusu olabilir yorum atmışın sevgili yıldırım sert açı derken iş güzel bir iş olumsuzmu oluyo 180 derece uranüsle satürn açı yapmış çünkü saturn ve uranus sert açı yaptıgında olumsuz oluyor şimdiden teşekkür ediyorum birde erkeklerde solar haritada evliligi yengeç ve ay venüs gezegenlerimi belirliyor
10-01-2008 03:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

pamuk674 Yazılan:eğer çalışıyorsan işyerinle ilgili (6.ev) monotonluk (satürn) + beklenmedik gelişmeler (zıt açılı uranüs) sözkonusu olabilir yorum atmışın sevgili yıldırım sert açı derken iş güzel bir iş olumsuzmu oluyo 180 derece uranüsle satürn açı yapmış çünkü saturn ve uranus sert açı yaptıgında olumsuz oluyor şimdiden teşekkür ediyorum birde erkeklerde solar haritada evliligi yengeç ve ay venüs gezegenlerimi belirliyor

çalışma hayatınla ilgili düşünürsek , uranüsün zıt açısı illa ki olumsuz şeyler olacak demek değildir. kısaca beklenmedik gelişmeler , âni değişimler sözkonusu olabilir hatta iş adına alternatifler çıkabilir ama orada ki satürn DEĞİŞİM İÇİN FEDAKARLIK İSTEYEBİLİR YADA DEĞİŞİME DİRENÇ GETİREBİLİR KISITLAMA GETİREBİLİR..

sadece örnek olması açısından söyleyim , mesela yeni bir iş fırsatı olur ama eskiyi bırakmak zor gelir vb.. gibi..

10-29-2008 04:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

Merhabalar Arkadaşlar,bende bundan bikaç ay önce solar harita analizi yaptırmıştım ve yakın zamanda bebek sahibi olacagım konusunda bilgiler yazmıştı yıldırım ve bikaç arkadaş daha.. Evet şuan 2.aylık hamileyim,inşallah Allahın izniyle ocak ayının ilk haftası bebişimi kucagıma alabilcem,çok mutluyum,sizinle paylaşmak istedim çok öpüyorum

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
05-23-2009 06:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nurbanu10 Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=h...&rs=0&ast=
haritamı eklemeye çalıştım...umarım başarmışımdır..
05-24-2009 02:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Solar Harita Yorumu ayaneyano 0 16,855 10-24-2022 09:55 AM
Son Mesaj: ayaneyano
  Solar return haritama yorumlarınızı beklerim esoshii 2 72,171 11-03-2021 03:59 PM
Son Mesaj: esoshii
  Solar Return haritam dlnatly 16 82,517 09-15-2021 07:48 PM
Son Mesaj: ahsen1
  Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız Félicé 115 206,334 03-29-2020 09:07 PM
Son Mesaj: simone de
  güneş dönüşü haritasında neptün-ay ve neptün-şiron kavuşumu evilik göstergesi mi? merkür_yen 1 7,201 11-21-2019 05:49 PM
Son Mesaj: yagmurimu
  solar harita pinkylove 0 9,950 05-30-2019 03:55 PM
Son Mesaj: pinkylove

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir