Değerlendir:
  • 100 Oy - 2.87 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları
Yazar Mesaj
duygf Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları
Merhaba. Bu seneki haritamda tüm öncü burçlar 7. Evde konumlanmış durumda. Merak ediyorum

[Resim: dvbzjZ.png]
01-05-2019 10:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Laamimha Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 14

@duygf paylaştığın harita gelecek senenin . Sen 2018/19 haritanı yaşıyorsun şuanda . Yukarıdaki haritayı 2019 eylülden sonra başlayacak.

Her bahar bir çiçekle başlar.
01-06-2019 12:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
duygf Çevrimdışı
Üye
**

@Laamimha bu daha enteresan geldi. 2018 haritasında ucurtma aci kalibi var. Kendi haritamda da mevcut. Buyuk bir degisime mi isaret eder acaba?

[Resim: qdBlXd.png]
01-06-2019 05:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
idrilhawke Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

Cvp: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları
(01-06-2019 12:14 PM)Laamimha Yazılan:  @duygf paylaştığın harita gelecek senenin . Sen 2018/19 haritanı yaşıyorsun şuanda . Yukarıdaki haritayı 2019 eylülden sonra başlayacak.

Sonuç itibari 2019 girmedik mi şuanki tarihi baz alınca 2019/2020 kadarki dönemi gösteriyor benmi yanlış biliyorum yoksa

Pladicus: https://i.hizliresim.com/JDDXJW.png
Whole Sings: https://i.hizliresim.com/lZZL5E.png
01-14-2019 08:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Gulsen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 12

@idrilhawke
Solar return(gün dönümü) haritaları kişinin kendisine özgüdür, yeni yılla alakalı değildir. Mesela senin güneşin 2 derece 40 dakika. Güneş her sene 2 derece 40 dakika yengece gelince senin “astrolojik yeni yılın” başlar. Yukarıda paylaştığın haritada 24 haziran 2019-24 haziran 2020ye ait. Yani daha o yıl başlamadı senin için. 24 haziran 2019da başlayacak.
01-14-2019 01:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
idrilhawke Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(01-14-2019 01:25 PM)Gulsen Yazılan:  @idrilhawke
Solar return(gün dönümü) haritaları kişinin kendisine özgüdür, yeni yılla alakalı değildir. Mesela senin güneşin 2 derece 40 dakika. Güneş her sene 2 derece 40 dakika yengece gelince senin “astrolojik yeni yılın” başlar. Yukarıda paylaştığın haritada 24 haziran 2019-24 haziran 2020ye ait. Yani daha o yıl başlamadı senin için. 24 haziran 2019da başlayacak.
verygood Bilmiyordum bu seneki haritamı atsam birazcık yorumlarmısın peki rica etsem

[Resim: jgXVvm.png]

01-14-2019 07:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Gulsen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 12

@idrilhawke
Solar return konusunda kendime pek güvenmiyorum ama geçenlerde Bendegül Çandarlı şöyle bi tweet atmıştı.
“Astro bilgi: Solar Return haritanızı değerlendirirken;
Solar Return haritanin yükseleni Natal haritanızda hangi eve düşüyor? Natal haritanızın yükseleni Solar haritada hangi eve düşüyor?
Yıl hakkında epeyce bilgi verecektir..”
Placidusa göre solarının yükseleni natalın 10. evine, natalın yükseleni soların 3. evine düşüyor. Kariyer, toplumsal statü, ebeveynler ve yakın çevre, akrabalar, kardeşler, komşularla alakalı gelişmeler olabilir gülücük
01-14-2019 10:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
idrilhawke Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(01-14-2019 10:54 PM)Gulsen Yazılan:  @idrilhawke
Solar return konusunda kendime pek güvenmiyorum ama geçenlerde Bendegül Çandarlı şöyle bi tweet atmıştı.
“Astro bilgi: Solar Return haritanızı değerlendirirken;
Solar Return haritanin yükseleni Natal haritanızda hangi eve düşüyor? Natal haritanızın yükseleni Solar haritada hangi eve düşüyor?
Yıl hakkında epeyce bilgi verecektir..”
Placidusa göre solarının yükseleni natalın 10. evine, natalın yükseleni soların 3. evine düşüyor. Kariyer, toplumsal statü, ebeveynler ve yakın çevre, akrabalar, kardeşler, komşularla alakalı gelişmeler olabilir gülücük

Anladım benim güneşim 9. Evde pladicus göre fark etmiyor her ikisinde uyuyor ama eğitim kariyer konuları

01-15-2019 07:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yagmurimu Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Öncelikle çok güzel bilgiler var herkese teşekkürler gülücük
Benim ve eşimin 2019 solar haritaları basitçe göz gezdirdiğimde biraz bir birine benziyor. Mesela solar haritalarımızın natal haritalarımızı kestikleri burçlar aynı. Müşterek bir hayat sürdüğümüzden olsa gerek :D Ayrıca aşağıdaki yazıda satürnün bulunduğu ev o yıl sorumluluk alacağımız alanı gösterir diyor. İkimizin de 5. evinde ve çok doğru bir bebeğimiz var ve onun sorumluluğu bizi biraz zorluyor. Bu şekilde bazı şeylerin örtüştüğünü gördükçe astrolojiye daha da saygı duyuyor insan gülücük
Nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama solar haritalarda 29 derecede bir gezegen varsa bulunduğu ev konularında bir sonlanma olurmuş. Benim haritamda 3. ev terazi burcunda 29 derecede venüs var. Bu sene tezimi yapıyorum yani inşallah 2019 da eğitimim tamamlanacak. Ayrıca 1. ev merkür-ay 5. ev satürn ve 9. ev uranüs şeklinde bir büyük toprak üçgeni ve bunlara dahil olan 3. ev venüsle bir uçurtma açı kalıbım var.
Haritama bakıp kısaca yorumlamak isteyen olursa çok sevinirim gülücük

http://solarlunarx.blogspot.com' dan alıntıladığım yazı;

Önce çıkardığınız Güneş Dönüşü haritasını natal gibi göz atabilirsiniz, AY nerede ise güven ve duygusal destek ihtiyacınızın olduğu yer orası olacaktır..
Merkür nerede ise bu yeni yaşınızda bilgileneceğiniz, fikir sahibi olacağınız, yeni şeyler öğreneceğiniz alan
Venüs nerede ise; keyif alacağınız, hoşunuza gidecek, sizi mutlu edecek, güzel zamanlar geçireceğiniz alan
Mars nerede yeni yaşınızda mücade vereceğiniz, kendinizi ortaya koyacağınız alan
Satürn nerede ise, olgunlaşacağınız, disiplin kazanacağınız, belki de büyüyeceğiniz alan
Jüpiter nerede ise, kazanç sağlayacağınız, yaraları iyileştireceğiniz, maddi olarak gelişmeler yaşayacağınız alana
İşaret eder. Bu sadece haritaya şöyle bir göz ucuyla bakacağınız alandır…

Tabii sadece bunula sınırlı kalmaz, bu sadece girişti… Güneş dönüşü haritanızda Yükselen Burç olarak gözüken alan, kendi doğum haritanızda nereye denk düşüyorsa o yaşınızda o konular odak noktanız olacaktır demektir.
Bir gezegen her natal (doğum haritanızd) hem de güneş dönüşü haritanızda aynı burçta ise o gezegenin gücünü o sene daha çok hissedeceksiniz demektir ve vaad ettiği tüm iyi veya kötü ne varsa ortaya koyacaktır.
Bir güneş dönüşü haritasında özelikle 1 ve 7 . evde ki gezegenler çok önem taşıayacaktır. Kişinin o yaşının nasıl bir kalitede geçeceğini anlayabilirsiniz.
Doğum haritanızda olan bir açı eğer güneş dönüşü haritanızda da yer var ise o açı o yaşınızda kendini daha etkin bir şekilde ortaya koyacaktır.
Güneş dönüşü haritanızda güneş’in bulunduğu eb doğduğunuz ayı gösterir, sonra ki ev ise bir sonra ki ayınız hakkında bilgi verir ve bu şekilde ilerler. Evlerin içinde bulunduğu gezegen ve yöneticilerinin konumları o ay hakkında harika bilgiler verir.

Kaynak: http://solarlunarx.blogspot.com/2013/04/...solar.html

Haritam
Eşimin haritası
01-31-2019 11:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
koçastroloji Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

beni yine kötü bir sene bekliyor :(
05-02-2019 10:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Solar Harita Yorumu ayaneyano 0 16,786 10-24-2022 09:55 AM
Son Mesaj: ayaneyano
  Solar return haritama yorumlarınızı beklerim esoshii 2 72,084 11-03-2021 03:59 PM
Son Mesaj: esoshii
  Solar Return haritam dlnatly 16 82,375 09-15-2021 07:48 PM
Son Mesaj: ahsen1
  Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız Félicé 115 205,746 03-29-2020 09:07 PM
Son Mesaj: simone de
  güneş dönüşü haritasında neptün-ay ve neptün-şiron kavuşumu evilik göstergesi mi? merkür_yen 1 7,186 11-21-2019 05:49 PM
Son Mesaj: yagmurimu
  solar harita pinkylove 0 9,938 05-30-2019 03:55 PM
Son Mesaj: pinkylove

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir