Değerlendir:
  • 100 Oy - 2.87 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları
Yazar Mesaj
cansin1970 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Solar Haritayla ilgili Detaylı Bilgiler
Yıldırım,eğer ki bu benzer etkiden (uranüs transiti) sen de benim kadar nasiplenirsen eğer,2008 yılını yaşadığın müddetçe unutamayacağın bir yıl olarak anacağının garantisini veriyorum...
08-23-2008 04:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

cansin1970 Yazılan:Yıldırım,eğer ki bu benzer etkiden (uranüs transiti) sen de benim kadar nasiplenirsen eğer,2008 yılını yaşadığın müddetçe unutamayacağın bir yıl olarak anacağının garantisini veriyorum...

tşk ederim cansin 1970 anladım seni ;)

senin kadar yoğun düzeyde yaşarmıyım bilmiyorum ama bu sene üzerimdeki ölü toprağı silkeleyip attığım ve kendimi daha özgür daha güçlü daha farklı hissettiğim bir sene ve dışarıyada yasıtıyorum ki çalışma arkadaşlarım bu değişimin farkında ;)

senin uranüs trasidini çok yoğun yaşamanla ilgili tahminimi söyleyim ; güneşin haritanın köşe evi yani güçlü evi dediğimiz evlerden biri olan 4.evinin başlangıcında + transit uranüs ise diğer bir güçlü köşe evi olan DSC yani 7.evinde etkileşim yapmış..

2009'a ait daha detaylı yorum istemişsin , müsait olduğumda bunu yapacağım ok. bu arada uranüs transitlerini güzelce incelemen konuya hakim olman açısından faydalı olacaktır.

08-23-2008 05:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

cansin1970 Yazılan:TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM YILDIRIM!
Bu gerçektende benim için çok önemli.Astrolojinin gücünü bir kere daha kavradım.(Doğru yorumlandığında elbetteki)
BENİM İÇİN BİR DE ŞU DOĞUM VERİLERİNİ YAZACAĞIM KİŞİNİN 2007 YILI TRANSİT DATASINA BAKABİLİR MİSİN LÜTFEN,

31 Ağustos 1962, Sivas ,saat 10:30 doğumlu erkek.
Şimdiden teşekkürler.

sevgili cansin1970 ; doğum bilgilerini verdiğiniz erkeğin 2007 transitleri arasındada tıpkı sizde olduğu URANÜS VURGUSU görünüyor.
transit uranüs balık burcundaydı ve siniz güneşinize kare açıyla sert bakıyordu , o erkeğinse başak burcundaki Ay-plüto kavuşumuna zıt açıyla sert bakıyor. bu insanla da ilgili uranüsyen değişimler ve beklenmedik gelişmelerden sözedebiliriz.

ve bu arada 2009 solar haritanızla ilgili yorum istemiştiniz ;

yanlış hatırlamıyorsam daha önce bakmış ve satürn - uranüs arasındaki zıt aıdan bahsetmiştim. eski ile yeni arasında zıtlaşma olabilir demiştim , geçmişle gelecek arasında bir zıtlaşma olabilir demiştim..

şimdi tekrar bakınca güneş-mars kavuşumunun hem satürne hem de uranüse 90 derece kare bakarak T-Kare oluşturduklarını görüyoruz.

klasik astrologların bakış açısıyla baksaydım şunu derdim ; güneş ve mars iki erkeği sembolize ediyor olabilir. biri satürnü yani geçmişi diğeri uranüsü yani geleceği ve yeniliği sembolize ediyor olabilir.
iki erkek arasında kalabilirsin gibi bir kehanette bulunabilirdim 2009'la ilgili solar yorumunda..

daha psikolojik bir yaklaşımda bakınca ; cesaret gerektiren seçimler yapacağınız bir yıl olabilir 2009.. işin içinde erkekler olurmu bilmiyorum ama satürn ve uranüs arasındaki zıtlık güneşinizi , marsınızı hatta merkürünüzü sallandıracak gibi görünüyor.
belki kariyerinizle aileniz arasında gel-gitler olacak , belki çalışmak için henüz değiştirdiğiniz yaşam ortamınızı yeniden değştirmeniz gerekecek vs. pek çok olasılıktan bahsedebiliriz.
esas mesaj ; cesaretini ve hayatının temel enerjisini geçmişle geleceğe yada eskiyle yeniye nasıl sentezleyeceğindir.

bu sene kasım ayında ve 2009'da temmuz ve ağustos aylarında transit satürn haritanızda yükselecek yani ASC'ye dokunacak..

belkide uranüsün fırtınasıyla yerden kesilen ayaklarınızın yere değmesine yardımcı olacaktır. tabii biraz cansıkıcı olabilir. monotonluk sözkonusu olabilir. bişeylerin sizi kısıtlaması olasıdır.
satürnün yükselmesi gerçekleri ve gerçekçiliği önplana çıkaracaktır.
belkide satürnün getireceği bu zorlu süreçle , uranüsten kalma fırtınalı süreç arasında ikilemde kalma durumu sözkonusu olabilir sizin için.
bence şimdiden kolları sıvayıp seçenekleri şimdiden düşünüp değerlendirmenizi yapın ;)

08-26-2008 11:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

cansin1970 Yazılan:Sevgili Yıldırım;
Öncelikle övgü dolu sözlerle cevabıma başlamak istiyorum.Olağanüstüsünüz!...
Sorularıma kısa zamanda dönüşünüz sezgi gücünüzle belki de durumumdaki zorluğu farketmenizden kaynaklanıyor da olabilir.Ancak bu ilgilendiğiniz konu üzerindeki ciddi duruşunuzdan ve sorumluluk duygularınızın mükemmliğindendir elbetteki.Samimiyetimin paralelliğinde sabırsızlığıma hoşgörüyle yaklaştınız ve beni kırmadığınız için tekrar tekrar ayrıca teşekkür ederim.Burada çok fazla detayına giremeyeciğim için beni anlayışla karşılayacağınızı umarak yorumlarınız doğrultusunda şunları söylemek isterim;
7. evim doğrultusunda ;kalacağım ,ikilemden söz etmişsiniz,klasik astrolojiye göre yapılacak yorum çerçevesindedir yaşadıklarım.Çok zor ve gelenekelere ters bir durumur elbette.Kişisel tercihler,öncelikler ,gelenekler,başka insanların bu durumdan nasıl etkilenecekleri vs.vs...Siz zaten herşeyin farkındasınız...
Yaşam şifrem elinizde ve siz bunu okumayı çok iyi biliyorsunuz.
Tavsiyeleriniz doğrultusunda yazdığınız gökyüzü hareketleri konusunda kendimi geliştirmeye çalışacağım.Bunun bir çeşit olasılıklar karşısında öngörü gücü olduğunu düşünüyorum.Zorda kaldığımda içtenliğinize güvenerek tekrar sizden yardım alabilmeyi umuyorum.Başka önerileriniz olursa bilmek isterim.Önemsediğimi ve dikkate aldığımı bilmenizi isterim.Sevgiyle kalın.

yok canım olağanüstü değilim , sadece harikamıyım neyim gülücük utandım

sadece şunu ilave edeyim , sadece duygularınızla hareket etmeyin derim. sezgilerinizi , sağduyunuzu ve özellikle aklınızı ve değerlerinizi de dinleyin. astroloji sayesinde belkide olası durumları önceden öğrenmeniz avantaj sayılabilir sizin için. yani iyi bir değerlendirme yapmak için yeterince zamanınız olduğunu düşünüyorum.
kolaylıklar dilerim

08-27-2008 03:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cansin1970 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Merhaba arkadaşlar;
Geçende okurken gözüme çarptı Jüpiter 2010 yılında Balık burcunda olacakmış.Ölmez ,sağ kalırsam eğer bu durum benim haritama nasıl etki edebilir acaba?
Haritamda 7. evim balık burcu.Bu arada Sevgili Yıldırım daha önceden 2009 Solarımda uranüsün natal DSC üzerinde olacağını bildirmiş,olası etkilerinden söz etmişti.Sözkonusu durumun jüpiterle çakışması olabilir mi?Uzman arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim.
09-03-2008 01:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

cansin1970 Yazılan:Merhaba arkadaşlar;
Geçende okurken gözüme çarptı Jüpiter 2010 yılında Balık burcunda olacakmış.Ölmez ,sağ kalırsam eğer bu durum benim haritama nasıl etki edebilir acaba?
Haritamda 7. evim balık burcu.Bu arada Sevgili Yıldırım daha önceden 2009 Solarımda uranüsün natal DSC üzerinde olacağını bildirmiş,olası etkilerinden söz etmişti.Sözkonusu durumun jüpiterle çakışması olabilir mi?Uzman arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim.

sorunu yeni gördüm cansin1970 ;

2009 solarında uranüs dsc üzerinde olacak demişsem ve 2010 da jüpiter balık burcunda ilerleyecekse yani dsc'ne dokunacaksa bunun anlamı önümüzdeki 2 yıl ilişkiler konusunda beklenmedik sürprizlere açık olman gerektiği şeklinde yorumlanabilir. 2009 ile 2010 arasında yaşayacakların bağlantılı mı olur bunu bilemeyiz ama 2010 da jüpiter kısmetini dahada genişletebilir gülücük

09-14-2008 09:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

sayın admınımçiçek bende geldım horar harıta bana bakmadı ama ıns sen benım 2009 yılı hakkında guzel seyler soylersın demıverygoodçiçek daha oncedende gunes burcumun koc burcuna gececegını soylemıstın bıraz da o konu hakkında bılgı verırmısın:D

benı dusunduren bı konu daha var tabı ne kadar dogru bılemıyorum ama solar harıtada saturn 3 evde olupta gunes ve ay kotu acı yapmıssa akcıger yada tb vb hastalıkmı demek???

YILDIZ HARITAM
09-18-2008 12:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: RE: Solar Haritayla ilgili Detaylı Bilgiler
pamuk674 Yazılan:merhaba yıldırım lütfen benim solar haritamı çıkarırmısın

pamuk , solar return (güneş dönüşü) haritası ;

[Resim: pamuksolartt1.th.gif]

2008-2009 güneş dönüşü haritanın bir-iki dikkat çekici vurgusu var sevgili pamuk.

* 7.evinde terazi burcunda merkür-venüs-mars üçlüsünü kavuşum yaparlarken görüyoruz. ilişkiler konusunda gelişmeler bu seneye damga vurabilir yorumunu getirebiliriz. Ay-jüpiter kavuşumuna sert bakan bu 7.evdeki üçlü , ailenle çatışabilecek türde bir ilişki yaşayabileceğine işare olabilir yada evlilik konuları gündeme gelebilir ama aileler arasında problemler sözkonusu olabilir.

* güneş-satürn kavuşumunu 6.evde görüyoruz ve 12.evdeki uranüse zıt açıyla bakıyorlar..
fedakarlık beklenebili bu sene senden. bu fedakarlık , bişeylerden kopman anlamın gelebilir. belki özgürlüğünden kopma durumu , belki ailenden belkide sevdiğinden kopma durumu sözkonusu olabilir.
yani illa ki bişeylerden vazgeçeceksin gibi net bir olumsuz yorum yapmak yanlış olur , sadece senden özellikle ailen ve sevdiğin insan fedakarlık isteyebilir bunu duygusal olarak değil , sağlıklı düşünerek sorgulayarak değerlendirmeni öneririm öyle bişey yaşarsan ok

09-19-2008 10:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
pamuk674 Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

sevgili yıldırım aileler arasında çatışma derken evlilik konusunda mi çatışma bu evliligi onay verilmiyecekmi
09-20-2008 01:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: RE: Solar Haritayla ilgili Detaylı Bilgiler
pamuk674 Yazılan:sevgili yıldırım aileler arasında çatışma derken evlilik konusunda mi çatışma bu evliligi onay verilmiyecekmi

haritada aileyi işaret eden faktörler ile evliliği işaret eden faktörler arasında sert açı var pamuk ama hep belirtiyorum astroloji kehanet değil şu olacak bu olacak demiyorum , sadece böyle bir olasılıktan söz edebiliriz diyorum , kendini bu tür olumsuzluklara şimdiden akıl olarak hazırlayabilirsen zamanı geldiğinde en kötü senaryoda bile şok olmaz ayakta kalmasını bilirsin , astrolojinin faydasıda böyle bişey işte.

09-20-2008 05:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Solar Harita Yorumu ayaneyano 0 16,685 10-24-2022 09:55 AM
Son Mesaj: ayaneyano
  Solar return haritama yorumlarınızı beklerim esoshii 2 71,958 11-03-2021 03:59 PM
Son Mesaj: esoshii
  Solar Return haritam dlnatly 16 82,287 09-15-2021 07:48 PM
Son Mesaj: ahsen1
  Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız Félicé 115 204,943 03-29-2020 09:07 PM
Son Mesaj: simone de
  güneş dönüşü haritasında neptün-ay ve neptün-şiron kavuşumu evilik göstergesi mi? merkür_yen 1 7,168 11-21-2019 05:49 PM
Son Mesaj: yagmurimu
  solar harita pinkylove 0 9,926 05-30-2019 03:55 PM
Son Mesaj: pinkylove

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir