Değerlendir:
  • 100 Oy - 2.87 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları
Yazar Mesaj
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları
Alejandro herkese farklı şey iyi gelebilir, tam teşhis olmadan bir şey demek ne derece doğru olur bilmiyorum ama demir eksikliğin var mı? Bir de haşlanmış yumurta yer misin? Faydası olduğunu düşünüyorum. Bir de çeşitli yağları karıştırıyorlar, yağlar ezbere aklımda değil ama...Kayısı,hint yağı,evigen veya bepanthen ampul karıştırıp sürüyorlar, e vitamini bir de galiba...
Sonra yıllar önce pantogar diye bir hap vardı günde 2x3 alırdın saç için, bayağı pahalıydı ama türevleri çıkmıştır artık. Ben de böyle yardım edeyim.

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
07-07-2017 10:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Güneş (Aynı zamanda Solar yöneticisi) ve Mars 12. ev konumu beni zorlayabilir onun dışında kötü yerleşimler açılar yok Solar Mars 12. ev konumunu 2014/2015'te yaşadığım için bana o kadar yabancı bir enerji olmayacak o dönem erkek arkadaşım vardı ondan yana sıkıntılar yaşıyordum belki yine erkeklerden yana sıkıntı yaşayabilirim
5. evde Satürn var bu yerleşim de 2013 GD haritamda vardı o sene uzun ilişkiye başlamıştım, bu yıl ne gibi etkisi olur bana bilmiyorum

Ben bu yıl iyice içe kapanacağım herhalde öyle görünüyor :D
https://hizliresim.com/5QQ40R

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
07-07-2017 10:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tooredo Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları
(07-07-2017 10:25 PM)say24 Yazılan:  Güneş (Aynı zamanda Solar yöneticisi) ve Mars 12. ev konumu beni zorlayabilir onun dışında kötü yerleşimler açılar yok Solar Mars 12. ev konumunu 2014/2015'te yaşadığım için bana o kadar yabancı bir enerji olmayacak o dönem erkek arkadaşım vardı ondan yana sıkıntılar yaşıyordum belki yine erkeklerden yana sıkıntı yaşayabilirim
5. evde Satürn var bu yerleşim de 2013 GD haritamda vardı o sene uzun ilişkiye başlamıştım, bu yıl ne gibi etkisi olur bana bilmiyorum

Sevgili Say24;

Haritalarımız bir hayli benzemekte gülücük Haritanda gördüğüm ilk şey sen içine kapanık değil bir hayli hareketli zamanlar geçirebilirsin, neden?

2 ihtimal var!

Bir kere haritandanda ki açılar benimki gibi fazla ve benimkinden farklı olarak düşük orblarla ilişki kuruyorlar. Etkileri yüksek olacak birtakım ilişkiler kurman olası ani başlayıp biten seni şaşırtan, farklı, platonik başlayan gibi... Fakat bir tanesi var ki!!!
Bir de önceden çok güçlü bir kişilik ile kurduğun ilişki tekrar gündeminde olup, bu kimseye söylemediğin şeylerin ortaya çıkması ile daha da belirgin hale gelebilir..
Senin kimselere söyleyemediğin şeyler var sadece sen biliyorsun ama bu pandoranın kutusu misali artık bulunduğu kaba dar geliyor, kadersel bir yıl bu yıl ( kad kavuşum yükselen 1 orb) bu kişi ile aranda bir karmik bağ belki de hesaplaşma var ve bu çözülecek, çözülmek zorunda...

Çözemediğin farklı bulduğun insanlara karşı çekiliyor olabilirsin sanki bu kişide böyle bir kişilik sergilemiş ve sen sevmiş aşık olmuşsun fakat merak mı desem gizemli mi desem tuhaf biriymiş bu, sanki bir bulmaca gibi çözmeye çalışmışsın aşkla merak'ı birbirine karıştırma her şey çok güzel olacakmış edasıyla hayatına yeniden girmeye çabalasa da tavrını koy yarım kalmış hesaplaşma varsa bunu gör fakat DUR! Bu birinci ihtimaldi gülücük

İkincisi ise böyle biri hayatına girecek henüz tanımıyorsun cool, özgürlüğüne düşkün kova olma ihtimali ya da kova burcu özellikleri baskın, bir parça venüs etkisi de almış bu kişiyle bir etkileşim söz konusu yukarıda dediğim durumları, önceden yaşamış olduğun ve karma yarattığın bir durumu bu kişi ile sonlandırabilirsin, bu karma bu yıl içinde sonlanması yüksek ihtimal, demem o ki bu kişi hayatının erkeği olmayabilir!! Bir şey öğrenmen gerekiyor onu bilemiyorum işte..

Onu haricinde çalışıyor musun yoksa okuyor musun bilmiyorum ama güzel bir başarı elde etmen yüksek ihtimal yazılı ya da görsel bir işle ilgili başarı bu ,lakin senin düşündüğünden bir parça daha düşük olabilir ama başarımı evet gülücük Umarım faydalı olur gülücük

@alejandro Biotin hapı var özellikle bir marka var ama söyleyeyim mi bilemiyorum burda sıkıntı olursa özel mesaj da atarım çok iyi geliyor tavsiye ederim.

O GÜN

2017 - 2018 SOLAR RETURN
07-07-2017 11:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Okuyunca tüylerim ürperdi. Birebir yaşadıklarımı anlattınız güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim gülücük

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
07-08-2017 02:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

(07-07-2017 10:01 PM)divitsizhokka Yazılan:  @Alihan
bence yükselen aslan ve kova
1. Evdeki güneş ve Uranüs o sene dış görünümde değişim veriyor . ya da insanların gözünde değişim oluyor daha dogrusu.

Bu sene güzeldünya gergin bir havaya sahip güç dengeleri de değişim içerisinde .. haliyle halkların solarlari da iyi deGil.

saçlar dökülünce eskisi gibi olmuyor ne yaparsan yap. İç organları temizlemeden toparlayamazsin. Lavanta kürünü öneririm kozmik bakim blog. burdan bakabilirsin.

@tooredo Mars 1. Evimdeyken solarda zor bir sene geçirdim.
Olumlu düşün daha güçlü oluyorsun her sene.
bekarsan belki evlenirsin. Tabi transitler ve Natal önemli. solarda 7.ve 4te hareketli diye böyle dedim.

Teşekkür ederim. Ya kesinlikle geri gelmiyor. Tedavi gördüm kendimde daha önce bitkisel detox yaptığım zamanlar şampuanımdan her şeyime bitkiseldi. Satürn venüsüme kare yapıyordu satürn akrep...

(07-07-2017 10:15 PM)Kumsal Yazılan:  Alejandro herkese farklı şey iyi gelebilir, tam teşhis olmadan bir şey demek ne derece doğru olur bilmiyorum ama demir eksikliğin var mı? Bir de haşlanmış yumurta yer misin? Faydası olduğunu düşünüyorum. Bir de çeşitli yağları karıştırıyorlar, yağlar ezbere aklımda değil ama...Kayısı,hint yağı,evigen veya bepanthen ampul karıştırıp sürüyorlar, e vitamini bir de galiba...
Sonra yıllar önce pantogar diye bir hap vardı günde 2x3 alırdın saç için, bayağı pahalıydı ama türevleri çıkmıştır artık. Ben de böyle yardım edeyim.

İlk başlarda bir şey görülmedi (eylül ekim gibi ilk döküldüğünde) ancak 2015 mart aylarında sporda bir gün fenalaştım. Ertesi güm hastaneye cildiye randevum vardı cünkü saçlarım aşırı dökülüyodu kemoterapi misali. Sporda bayildiğimi söyleyince elstra şeylere baktı doktor. Her neyse kan vermeye gittiğim gün 6 tüp kan verdim verdikten sonra bayildim kalbim durdu gözümü açtığımda 2 saat geçmişti. Her neyse kan sonuçlarında demir bağlamam 37 di (normalde 150 felan olmalı) b12 düşük olması beklenirken 800 lerde çıkmıştı hatta 6-7 ay önce 890 felandı b12 im yüksektir beniö hep. Doktor demir bağlaman ciddi oranda düşük demişti tedaviyi reddettim çünkü önümde üniversite sınavı süreci vardı. Tedavinin 3 yıl süreceğini göz önünde bulundurdum ama reddettim onun yerine tıpkı dediğin gibi aynı süreçte böbrek iltihaplamöası geçirdim uzun süre Antibiyotik kullandım 2015 yazında oruç tutmam bile yasaktı.

Bephanten evigen bemiks ampul ü zeytinyağı ile karıştırıp her hafta saçıma sürüp streçe sarıp bir gece beklettim. Onun dışında bitkisel şampuan (aveda markası) şampuana geçmemi söyledi ve içine cüzzi miktarda çam terebentini koydurdu. Bunu 7 ay uyguladım hiç üşenmedim sonrasında bitti ve devam niteliğimde her haftada hindistan cevizi yağı sürmemi önerdi.

Saçlarım aşırı toplardı ama. Hiç bir zaman eski haline gelemedi. Doktora yakın zamanda tekrar gittim ve demir bağlamam 60 felan cıktı yine düşük ama tedavi görmemiştim. Hala tedavi olmam gerkiyor çünkü bakımı bıraktıkça sağlıklı beslenmedikçe saçlarım dökülüyor. Göz altlarım böbrekleriö yüzünden hep mor.

Bilmiyorum düzelirim umarım. Ama demir bağlama tesavisi çok zor gözümde büyüyüor. Ben 4 yaşında ağır anemi geçirdim. Lösemi kenarından döndüm. O yüzden o günleri tekrar yaşamak istemiyorum.

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
07-08-2017 03:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(07-07-2017 11:53 PM)tooredo Yazılan:  
(07-07-2017 10:25 PM)say24 Yazılan:  Güneş (Aynı zamanda Solar yöneticisi) ve Mars 12. ev konumu beni zorlayabilir onun dışında kötü yerleşimler açılar yok Solar Mars 12. ev konumunu 2014/2015'te yaşadığım için bana o kadar yabancı bir enerji olmayacak o dönem erkek arkadaşım vardı ondan yana sıkıntılar yaşıyordum belki yine erkeklerden yana sıkıntı yaşayabilirim

Sevgili Say24;

Haritalarımız bir hayli benzemekte gülücük Haritanda gördüğüm ilk şey sen içine kapanık değil bir hayli hareketli zamanlar geçirebilirsin, neden?

2 ihtimal var!

Bir kere haritandanda ki açılar benimki gibi fazla ve benimkinden farklı olarak düşük orblarla ilişki kuruyorlar. Etkileri yüksek olacak birtakım ilişkiler kurman olası ani başlayıp biten seni şaşırtan, farklı, platonik başlayan gibi... Fakat bir tanesi var ki!!!
Bir de önceden çok güçlü bir kişilik ile kurduğun ilişki tekrar gündeminde olup, bu kimseye söylemediğin şeylerin ortaya çıkması ile daha da belirgin hale gelebilir..
Senin kimselere söyleyemediğin şeyler var sadece sen biliyorsun ama bu pandoranın kutusu misali artık bulunduğu kaba dar geliyor, kadersel bir yıl bu yıl ( kad kavuşum yükselen 1 orb) bu kişi ile aranda bir karmik bağ belki de hesaplaşma var ve bu çözülecek, çözülmek zorunda...

Çözemediğin farklı bulduğun insanlara karşı çekiliyor olabilirsin sanki bu kişide böyle bir kişilik sergilemiş ve sen sevmiş aşık olmuşsun fakat merak mı desem gizemli mi desem tuhaf biriymiş bu, sanki bir bulmaca gibi çözmeye çalışmışsın aşkla merak'ı birbirine karıştırma her şey çok güzel olacakmış edasıyla hayatına yeniden girmeye çabalasa da tavrını koy yarım kalmış hesaplaşma varsa bunu gör fakat DUR! Bu birinci ihtimaldi gülücük

İkincisi ise böyle biri hayatına girecek henüz tanımıyorsun cool, özgürlüğüne düşkün kova olma ihtimali ya da kova burcu özellikleri baskın, bir parça venüs etkisi de almış bu kişiyle bir etkileşim söz konusu yukarıda dediğim durumları, önceden yaşamış olduğun ve karma yarattığın bir durumu bu kişi ile sonlandırabilirsin, bu karma bu yıl içinde sonlanması yüksek ihtimal, demem o ki bu kişi hayatının erkeği olmayabilir!! Bir şey öğrenmen gerekiyor onu bilemiyorum işte..

Onu haricinde çalışıyor musun yoksa okuyor musun bilmiyorum ama güzel bir başarı elde etmen yüksek ihtimal yazılı ya da görsel bir işle ilgili başarı bu ,lakin senin düşündüğünden bir parça daha düşük olabilir ama başarımı evet gülücük Umarım faydalı olur gülücük

@alejandro Biotin hapı var özellikle bir marka var ama söyleyeyim mi bilemiyorum burda sıkıntı olursa özel mesaj da atarım çok iyi geliyor tavsiye ederim.

Biliyorum solgarın 5000 mg lık biotini her sene 3 ay kullanıyorım mevsim geçişlerinde saç dökülmesini azaltıyor. faydasını gördüm..

Bu arada herkese tek tek önerileri için teşekkür ederim umarım benden çok Allahım herkese gerekli şifa verir

07-08-2017 03:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tooredo Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(07-08-2017 03:14 AM)divitsizhokka Yazılan:  @tooredo

Solar yorumlamayı biliyorsan bana da yorum yapabilir misin?
İçteki harita natal ,dışarıdaki solar. ..

https://hizliresim.com/pWWB8L

Elimden geleni yaparım divitsizhokka gülücük
Fakat sadece solar haritanı açılarıyla beraber eklersen daha yardımcı olabilirim çünkü resmi görmekte zorlandım verygood

O GÜN

2017 - 2018 SOLAR RETURN
07-08-2017 02:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Tooredo hazır divitsize bakmışken benim linke de tıklamayı ihmal etmezsin dimi gülücük gülücük şaka yapıyorum eğer vaktin olursa ve müsaitsen benim linkteki solarıma da bakar mısın ?

07-08-2017 03:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tooredo Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

alejandro ve divitsizhokka ikinize de bakacağım ama o uygun anı bekliyorum içimden gelmesi gerekiyor dışarıdan geldim ve açım gülücük en kısa zamanda dönüş yapacağım beklemede kalın ;)

O GÜN

2017 - 2018 SOLAR RETURN
07-08-2017 09:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tooredo Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(07-08-2017 03:28 PM)divitsizhokka Yazılan:  https://hizliresim.com/G0001Z

Tamamdir. (:

Gelelim sana Divitsizhokka gülücük

Haritan çok ama çok ilginç geldi ilk görünce bu kız bir şey yaşayacak ve unutamayacak dedim ama bunun ne ile ilgili olduğunu bilmiyorum. Olumlu mu? hayır olumsuz mu? hayır
Peki ne? Tahminim şu;
Bu sana ders niteliğinde olacak çevrende bulunan maddi kaynaklarla ilgili, sahibi olduğun değer verdiğin bir şey bir kişi yani demem o ki ölçütü olan birşey ile ilgili. Bir insana verdiğin değerin ölçülmesi gibi bak burası önemli, bununla ilgili bir durum var yakın çevrenden akraba belki aile bireylerinden biri, birinin arkadaşı, bu değer ya artacak ya azalacak. Jüpiter ve Satürn açılarına bakıyorum T kareyi oluşturan gezegenler pek rahat durmamışlar. Belki de aile olarak birine karşı bir değer düşmesi yaşayabilirsiniz ve bu verilen bir borçtan bir alacak durumundan dolayı olabilir. Bunun senin hayatında bir ders niteliğinde iz bırakması mümkün!

Ay ve Neptün'e bakıyorum kol kola süzülmüşler resmen, 1. ev'in iki yöneticisi olarak buraların ağasıyız diyorlar gülücük 3. evde ki mars çakmış selamı veriyor gazı, başaktaki kad ile de açı 120>, kendinle ilgili başarmak ya da kendini kanıtlamak istediğin bir konu var ise tam senesi bunun için destek görecekmiyim diye sorarsan cevabım kendine güven olur gülücük Başkasının sen yapamassın bırak bu işleri demesi daha olası.. Bir hayalin varsa devam et elbet uçma ama start ver derim başarmamak için evrenin koyduğu engel yok, olursa tek engel kendine güvensizliğin olurverygood

Bir de geçen senelere göre biraz daha duygusal alıngan olabilirsin bazı insanları, olayları gözünde büyütebilirsin mantıklı biri olduğunu düşünüyorum hep mantık süzgecinden geçirerek muamele et her kişiye her olaya...

Görebildiklerim bunlar sormak istediklerin varsa memnuniyetle cevaplarım umarım faydalı olur :)çiçek

Sevgiler

O GÜN

2017 - 2018 SOLAR RETURN
07-09-2017 12:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Solar Harita Yorumu ayaneyano 0 16,724 10-24-2022 09:55 AM
Son Mesaj: ayaneyano
  Solar return haritama yorumlarınızı beklerim esoshii 2 72,009 11-03-2021 03:59 PM
Son Mesaj: esoshii
  Solar Return haritam dlnatly 16 82,306 09-15-2021 07:48 PM
Son Mesaj: ahsen1
  Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız Félicé 115 205,256 03-29-2020 09:07 PM
Son Mesaj: simone de
  güneş dönüşü haritasında neptün-ay ve neptün-şiron kavuşumu evilik göstergesi mi? merkür_yen 1 7,176 11-21-2019 05:49 PM
Son Mesaj: yagmurimu
  solar harita pinkylove 0 9,931 05-30-2019 03:55 PM
Son Mesaj: pinkylove

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir