Değerlendir:
  • 63 Oy - 2.73 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay Açıları
Yazar Mesaj
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: Ay - Venüs Kavuşum Değerlendirmesi
Aprilios Yazılan:Sevgili Nin.Me.Sar.Ra'nın ''Türkan Saylan'' başlığındaki değerli analizlerinden bir alıntıdır:

Alıntı:Dikkatimi çeken ilk konum Güneşin ve Jüpiterin yayda olması.Aralarındaki 13 derecelik açı farkı birleşme olarak değerlendirilebilir.Bu da yay burcunu daha da vurgulu hale getirecektir.

Alıntı, Astrozoom:

Alıntı:Güneş ile 8,5 Dereceden yakın kavuşum yapan gezegene yanık yani combust gezegen deriz.
8,5 dereceden fazla 17 dereceye kadar ise ışın altında kalmış deriz o gezegen için...

Natal haritamdaki Ay 4 derece, Venüs ise 14 derece ile İkizler, 1. ev yerleşiminde. (Placidus baz alındığı takdirde...)

Ne SF, ne de astro.com bu Ay-Venüs İkizler arasındaki yaklaşık 10 derecelik yakınlığı ''kavuşum'' başlığı altında gözetmemiş.

Fakat okumuş olduğum iki ayrı alıntıya göre, ilgili açı farkı ''kavuşum'' dahilinde incelenmeli ,,,

Değerlendirmelerinizi alabilirsem, sevinirim.

Sevgili Aprilios,
Benim kullandığım açı payları daha çok bir dönem yayınladığı dergileri takip ettiğim, Linda Goodman'ın kitaplarına da çevirmenlik yapan Gülten Suverenden öğrendiklerime dayanıyor.Bunun dışında şu an adını hatırlayamadığım kaynaklarda var yararlandığım.Ben biraz kişisel tercih olarak geniş açı payları kullanmayı tercih ettim.Bu konuda genelde farklı şöyler söyleniliyor o yüzden biraz kendi tercihin önem kazanıyor.Kendi bildiğime göre açı paylarını biraz anlatmaya çalışayım.

Güneş ve Ayın açılarında şöyle bir formül uygulanılıyor.Birleşmelerde ay için 12 güneş için 13 dereceye kadar açı payı tanınabiliyor.Ama sözkonusu Merkür ve Venüs gibi Güneşten çok fazla uzaklaşamayan gezegenler olduğunda Güneş-Merkür birleşimi için 4 derece Güneş-Venüs birleşimi için 7-8 derecelik açı payları kullanıyoruz.Ay için böyle bir ayırım sözkonusu değil.Güneş ve Ay dışındaki gezegenlerin birbirleriyle yaptıkları birleşmelerde en fazla 8 derecelik açı payı kullanılır

Kare,üçgen ve zıt açıda Güneş ve Ay için en fazla 11(Ve belki 12) diğer gezegenler için 8 derecelik paylar kullanılır.Uyumlu açıdaysa Güneş ve ay için en fazla 6 diğer gezegenler içinse en fazla 4 derecelik pay sözkonusudur.

Bir konu daha var açılarla ilgili.Oda yaklaşma ve ayrılma payı olayı. iki gezegenden hızlı hareket eden yavaş hareket edene yaklaşırken yapılan birleşmelerde(ve diğer açılarda) daha az açı payı kullanılıyormuş,bu iki gezegen birleşip hızlı hareket edenin ayrılmaya başlamasıyla daha geniş açı payı kullanılmalıymış.Ben bu formülü hiç kullanmıyorum.

İnternetteki harita çizdiğimiz sitelere gelirsek,astrozoom açı paylarını düşük tutuyor ama mesela 60 derecelik uyumlu açıda açı payı biraz fazla :6 derece.Astro.com açı paylarını geniş tutuyor bu Güneş ve ay sözkonusu olduğunda doğru ama bunlar için kullandığı açı paylarını diğer gezegenler için de kullanınca olmuyor.Mesela benim 21 00 derece Akrepteki Uranüsümle 00 45 derece Aslandaki Jüpiterimi üçgen yapmış gösteriyor.Ben bunu böyle kabul etmiyorum.Bir de bu sitelerde şöyle bir durum sözkonusu: diyelim ki üçgen için en fazla 8 derecelik açı payı kullanılıyor olsun,4 25 derece Akrepteki Marsla 12 25 yengeçteki Satürn üçgen yapıyor gösterilecektir.Ama Mars bir dakika farklı yani 12 26 derece olduğunda bu üçgen olarak gözükmez bu sitelerde.Ama biz bunu üçgen kabul edebiliriz.Bir de şunu unutmamak lazım aralarında 8 derecelik açı olan gezegenler arasındaki iletişim (karşılıklı alışveriş,etkilenim)aradaki fark 9 derece olduğunda bıçakla kesilmiş gibi bitmiyor.Etki devam ediyor,sadece zayıflıyor.Bu yüzden eğer sözkonusu gezegenler fazla açı yapmıyorlarsa ,açı paylarını daha geniş tutmakta fayda var bana kalırsa.

Senin Haritana gelirsek , senin Ay-Venüs birleşimin var bana göre.

Nin.Me.Sar.Ra
05-27-2009 03:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Ay Açıları
Bu konu üzerine sizinle bir şey paylaşmak istiyorum.Doğum haritamda göreceksiniz.

Sahip olduğum Venüs-Jüpiter KAVUŞUM acısı var, venüsüm ise satrünle 60'lık yapmış. Bazı haritalarda bu açım satürn 60 venüs yanında satrün 60 jüpiterde olabiliyor.Ama her haritada değil.
Doğdum günden 10 gün sonra tam 60 lık yapmış satrün jüpiter .

Dikkatte alınması gereken çeşitli zamanlar 120.gün doğum anı, ve sonrasında çok nadir insanın değiştirebileceği kozmik etkiler.Bunlara girmeyeceğim isteyen nasıl olduğunu araştırır.

Bu klasik astoloji açı kabulünde kavuşum olarak görünüyor.Haritada açı hoş görüsümü yada diğer adı ile açı tolenası konusunda farklı fikirler var hangisi kabul edilir bilemiyorum.
05-27-2009 03:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Dergide bulduklarım:

135 derecelik açı :Bir haritada uyumlu,üçgen,kare gibi açılara rastlanmıyorsa 135 derecelik açıya dikkat etmek gerekebilir.Ay,Merkür ve Venüs gibi yıldızlar bu açıdan epey etkilenebilir.Buna karşılık büyük sayılan Güneş,Mars,Jüpiter,Satürn gibi yıldızlar bu açıdan pek rahatsız olmazlar.Bu açıda yaklaşma payı 2 derece ayrılma payı 3 derecedir.

Zıt açı:Gezegenler için zıt açının yaklaşma payı 6 ayrılma payı 8 derecedir.Güneş için yaklaşma payı 9 ayrılma payı 12'dir.Bazı astrologlar en sert ve en büyük olan bu açı için daha fazla pay gerektiğini düşünmektedir.Ama deneyimlerimiz bu payların yeterli olduğunu göstermiştir.

Birleşme:Genel olarak gezegenlerde yani Merkür,Venüs,Mars,Jüpiter,Satürn,Uranüs,Neptün,Plutonda bu birleşme açısı en fazla 6 derece olabilir.Ancak bu yıldızların birleşmek için hareket ettikleri sırada geçerlidir.Yıldızlar birbirinden uzaklaşmaya başladıklarında aralarında daha güçlü bir çekim oluşur.Dolayısıylada ayrılmadaki açı payı 8 derece olacaktır.Güneş için yaklaşma payı 8 ayrılma payı 10, ay için yaklaşma payı 7 ayrılma payı 9 derecedir.

Uyumlu açı:Güneş ve ay için yaklaşma ve ayrılma payı 7 derece.diğer gezegenler için yaklaşma payı 5 ayrılma payı 6 derecedir.

Yarıkare(45 derece)
:Güneş ve Ay için yaklaşma payı 3 ayrılma payı 4 derece.Diğer gezegnler için yaklaşma payı 2 ayrılma payı 3 derece.

Yarı uyumlu açı(30 derece)
:Yarı kareyle aynı açı payları geçerli.

Üçgen:Güneş için yaklaşma payı 8 ayrılma payı 10, Ay için yaklaşma payı 7 ayrılma payı 9 derecedir.

Bazı astrologlar Üçgen,Kare,Zıt açı ve Birleşmelerde Güneş ve Ayın paylarının daha fazla olması gerektiğini ileri sürmektedirler.Bu payları Güneş için 10-14 ay için 9-12 derece olarak göstermektedirler.Fakat biz bunları aşırı olduklarını düşünüyoruz.

Kaynak:Astroloji yıldızlar ve burcunuz dergisi
---------------------------------------------------------------------

Dergide çıkan yazı bu şekilde.Lakin aynı derginin şimdi elimde olan sayısında Gülten hanım okuyuculardan birinin sorusu üzerine Güneşin 12-14, Ayınsa 8-12 derecelik farkla birleşebileceğini yazmış.

Ben ise birleşme açısı için kullanılacak açı paylarının üçgen kare ve zıt açıyla karşılaştırılmasını doğru bulmuyorum.Çünkü bunlardan çok daha farklı bir açı kalıbıdır bana kalırsa. O nedenle diğer açılardan daha geniş açı payı kullanımı gerektiği kanaatindeyim

Nin.Me.Sar.Ra
05-27-2009 03:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Cvp: RE: Ay Açıları
Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:Sevgili Almira Jüpiterin uyumlu açı yapması için 7 12 lik bir açı farkı biraz fazla bana kalırsa.Senin haritanda Jüpiter13 48 derece oğlak Satürnse 2100 akrep.Uyumlu açı sayamam ben bunu.

gülücükgülücükgülücük

Eskilerin bir sözünü hatırlattın bana ...

Gördüğün rüyayı beyenirsen herkese anlat ki olsun Eğerki rüyayı beyenmezsen sessizce suya fısılda .....
Şimde nerden çıktı bu diyeceksin durduk yere ben olumsuz enerjiye açtım kendimi oysa bunu profösyenel birine sormuştum.Ve bana şahane şeyler söylemişti.
A be Almiracım neden imgelemeni sarsarsın, bilgi aç gözlüğü edersin.
Öz eleştirisinden sonra

Fikimce sevgide bana sağlam ve disiplin veriyor bu açı!
Ayrıca venüs kavuşum jüpiiterde sevmenin sermayesi olmadığını bana hatırlatıyor.

Bol sevgi ve merhamet .......

Bende bu telkinleri oluşturuyor.Hayat bir ayna güzel olanlara bakmak daha mantıklı....

Her an yeni bir ders yeni bir tecrübe ....Teşekkürler Nin.Me.Sar.Ra çiçek

Hayat kolay olsa idi iyi olan anlaşılmazdı.

İyilerin anlaşılması için bile akslerine ihtiyaç var.

Mühteşem ve mükenmel yapı bunu gerektiriyor.
05-27-2009 04:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:Sevgili Aprilios,
Benim kullandığım açı payları daha çok bir dönem yayınladığı dergileri takip ettiğim, Linda Goodman'ın kitaplarına da çevirmenlik yapan Gülten Suverenden öğrendiklerime dayanıyor.Bunun dışında şu an adını hatırlayamadığım kaynaklarda var yararlandığım.Ben biraz kişisel tercih olarak geniş açı payları kullanmayı tercih ettim.Bu konuda genelde farklı şöyler söyleniliyor o yüzden biraz kendi tercihin önem kazanıyor.Kendi bildiğime göre açı paylarını biraz anlatmaya çalışayım.

Güneş ve Ayın açılarında şöyle bir formül uygulanılıyor.Birleşmelerde ay için 12 güneş için 13 dereceye kadar açı payı tanınabiliyor.Ama sözkonusu Merkür ve Venüs gibi Güneşten çok fazla uzaklaşamayan gezegenler olduğunda Güneş-Merkür birleşimi için 4 derece Güneş-Venüs birleşimi için 7-8 derecelik açı payları kullanıyoruz.Ay için böyle bir ayırım sözkonusu değil.Güneş ve Ay dışındaki gezegenlerin birbirleriyle yaptıkları birleşmelerde en fazla 8 derecelik açı payı kullanılır

Kare,üçgen ve zıt açıda Güneş ve Ay için en fazla 11(Ve belki 12) diğer gezegenler için 8 derecelik paylar kullanılır.Uyumlu açıdaysa Güneş ve ay için en fazla 6 diğer gezegenler içinse en fazla 4 derecelik pay sözkonusudur.

Bir konu daha var açılarla ilgili.Oda yaklaşma ve ayrılma payı olayı. iki gezegenden hızlı hareket eden yavaş hareket edene yaklaşırken yapılan birleşmelerde(ve diğer açılarda) daha az açı payı kullanılıyormuş,bu iki gezegen birleşip hızlı hareket edenin ayrılmaya başlamasıyla daha geniş açı payı kullanılmalıymış.Ben bu formülü hiç kullanmıyorum.

İnternetteki harita çizdiğimiz sitelere gelirsek,astrozoom açı paylarını düşük tutuyor ama mesela 60 derecelik uyumlu açıda açı payı biraz fazla :6 derece.Astro.com açı paylarını geniş tutuyor bu Güneş ve ay sözkonusu olduğunda doğru ama bunlar için kullandığı açı paylarını diğer gezegenler için de kullanınca olmuyor.Mesela benim 21 00 derece Akrepteki Uranüsümle 00 45 derece Aslandaki Jüpiterimi üçgen yapmış gösteriyor.Ben bunu böyle kabul etmiyorum.Bir de bu sitelerde şöyle bir durum sözkonusu: diyelim ki üçgen için en fazla 8 derecelik açı payı kullanılıyor olsun,4 25 derece Akrepteki Marsla 12 25 yengeçteki Satürn üçgen yapıyor gösterilecektir.Ama Mars bir dakika farklı yani 12 26 derece olduğunda bu üçgen olarak gözükmez bu sitelerde.Ama biz bunu üçgen kabul edebiliriz.Bir de şunu unutmamak lazım aralarında 8 derecelik açı olan gezegenler arasındaki iletişim (karşılıklı alışveriş,etkilenim)aradaki fark 9 derece olduğunda bıçakla kesilmiş gibi bitmiyor.Etki devam ediyor,sadece zayıflıyor.Bu yüzden eğer sözkonusu gezegenler fazla açı yapmıyorlarsa ,açı paylarını daha geniş tutmakta fayda var bana kalırsa.

Senin Haritana gelirsek , senin Ay-Venüs birleşimin var bana göre.
Rötar'a (istemdışı sebeplerle) uğrasa da, çok teşekkür ederim. Hem ricamı geri çevirmediğiniz hem de her bir kelimesi, bilgi ile donatılmış cümleleriniz için.

Aklıma takılan şöyle bir nokta oldu :

(Genelde matematiksel değerlendirmeleri Solar Fire'a bırakıyorum. Zaten tercihimi başka bir alternatiften yana kullanmam pek mümkün değil gibi, matematikle aramızda kişisel sorunlar mevcut, varlığı ilkokul yıllarıma dek dayanan. gülücük) )

* Natal Ay'ım, Mc noktasına üçgen bakıyor. Fakat, Venüs'ün Mc ile 135 derecelik bir görüntüsü söz konusu. İki gezegenin birleşim konumuna göre hangi açı esas alınmalı, Mc ile oluşturdukları ilişkide ,,,

* Ayrıca, İkizlerdeki ve I. evdeki Ay - Venüs birleşimi, bu enerjinin 10. ev Mars Kovası - üçgeni üzerinden akışı hakkındaki değerlendirmelerinizi iletirseniz, çok sevinirim. gülücük

06-07-2009 01:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Aprilios Yazılan:* Natal Ay'ım, Mc noktasına üçgen bakıyor. Fakat, Venüs'ün Mc ile 135 derecelik bir görüntüsü söz konusu. İki gezegenin birleşim konumuna göre hangi açı esas alınmalı, Mc ile oluşturdukları ilişkide ,,,
Aprilios Yazılan:* Ayrıca, İkizlerdeki ve I. evdeki Ay - Venüs birleşimi, bu enerjinin 10. ev Mars Kovası - üçgeni üzerinden akışı hakkındaki değerlendirmelerinizi iletirseniz, çok sevinirim. gülücük[/font]

Sevgili Aprilios,
Birleşme yapan gezegenleri yaptıkları diğer açılar sözkonusu olduğunda ayrı ayrı değerlendirmek gereklidir benim bildiğim kadarıyla.Şimdi senin Ayının MC'yle yaptığı açı ile Venüsünün MC'yle olan açısını birbirleriyle ilişkilendirmemiz gerekmiyor bana kalırsa.Ayrıca şöylede bir konu var ki Ayın MC'ye yaptığı açı birinci derecede güçlü bir açı ,Venüsünün ki ise ikinci derecede güçlü bir açı.Bundan ötürü de Venüsün açısını görmezden gelebiliriz.

Venüsün MC'ye yaptığı olumsuz açıların yorumlarında genellikle olumsuz olduğunu okuduğum tek şey tembellik ve başkalarına dayanarak yükselme isteği verebileceğiydi.Bir anlamda kişinin hayatta yükselmek için cazibesini kullanması durumundan bahsediliyordu.Ama Venüsün bu bu pekte dikkate almamızı gerektirmeyen olumsuz açısı,10. evdeki Marsın vereceği gayretkeşlik ve çalışkanlıkla zaten hissedilmeyecektir bile.Bunun dışında Venüsün MC'ye yaptığı olumsuz açıların da olumlu açılar gibi kişinin kendisini sanat yoluyla ifade etmesine olanak verebileceğini ve de kişinin çevresine uyumlu hareketler sergileyen çekici birisi olacağını söyleyebiliriz.

Senin haritanı bir bütün olarak değerlendirirsek; Hem Yükselen burcunun yöneticisi olduğu hem de 1. evinde Ayla birleştiği için güçlü bir konumda olan Venüsün MC'ye yaptığı 135 derecelik açı ve 10. evdeki Marsa yaptığı Üçgen açı senin dış dünyada Venüsyen bir imajın olmasını sağlıyor.Uyumlu,çekici,hoş ,sevimli bir insan olarak tanınıyorsun , sanat senin kendini ifade etmen için en uygun yollardan biri,estetik ve güzellik hayatında önemli bir yer tutuyor.Ayrıca kişisel çekiciliğin senin mesleğinde ve kariyer yapmanda sana yardımcı olacaktır.

Yukarıda yazdıklarımı Marsın Plutonla ve Güneşle yaptığı açıları görmeden yazmışım.Plutonun iş ve çalışma hayatını yöneten 6. evde olması ve meslek- kariyer evi diyebileceğimiz 10. evdeki Marsla kare yapması sanıyorum hayatın boyunca bu iki alanda mücadele vermeni, rekabet halinde olmanı ve belki sana yönelen kıskançlıkla mücadele etmeni gerektirebilir.Başka bir açıdan bakarsakta senin iş hayatında hırslı rekabetçi ve hatta acımasız olabileceğini söyleyebiliriz.Ya da mesleki sorunların sağlığını bozabileceği şeklinde de bir yorum yapabiliriz.

Nin.Me.Sar.Ra
07-18-2009 05:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

plutonik Yazılan:bir haritada güneşten çok ve diğer tüm gezegenlere oranla iyi açılar yapmış ay hangi özellikleri vurgular?? çok merak ediyorumm...

yıldız haritasındaki gezegenler arasında AY , en çok etkilenendir..

örneğin Ay-Satürn açılarında = Ay Oğlak etkileri gözlemlenir

yada örneğin Ay-Uranüs açılarında = Ay Kova etkileri gözlemlenir

vs..

Ay'ın diğer gezegeni etkilemesi , onu yumuşatması ve duyarlılaştırması şeklinde gözlemlenebilir.

bir yıldız haritasında AY yani Lunar vurgular olması için ,

* Yengeç burcu vurgusu olması

* Ay'ın Asc üzerinde yada IC - MC noktaları üzerinde olması

* Dolunay yada Yeniay zamanlarında doğmuş olmak

* Ay'ın Yengeç , Boğa , Balık burçlarından birinde olması

* Ay-Neptün güçlü açılarına sahip olması

gibi kriterler aranabilir..

AY'ı bu kriterlere uyan Lunar kişilikler oldukça hassas , değişken , duygusal , anaç , koruyucu , besleyici , yardım sever , alıngan , inatçı , güven ihtiyacında olan vb. özellikleriyle ön planda olacaktır.

bu kriterler haricinde Ay başka bir burçtaysa ve söylediğimiz evlerden başka bir evdeyse , diğer pek çok gezegenle açı yapıyor olması o kişiyi Lunar kişilik yapmaz ancak '' pek çok konuda duyarlı ve güven ihtiyacı hisseden '' biri yapabilir.

08-10-2009 05:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
plutonik Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

haklısın yıldırım;benim de ay- neptün kuvvetli açım var;bu soruyu şunun için sordum aslında her ne kadar balık ile yengeç normalde de çok iyi anlaşsa da nedense ben hep yengeç burcu kişilikteki insanları seviyorum onlar da beni...bu karşı cins meselesi değil sadece...annem arkadaşlarım etrafım ay vurgulu yani...hani dedim benim de vurgum var ondan mı diye...açıklamaların için teşekkürler yıldırım...he bir de dolunay veya yeni ay zamanı doğduğumuzu nasıl anlarız onu merak ettim gülücük))) benden de kurtuluş yok hegülücük))

[Resim: astro2gw02plutonikhp448.th.gif]

Kimi aradığını yitirir aradıkça,
Kimi de arayandır;aranan onu bulur...Ö.Asaf
08-10-2009 01:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

pasifik338 Yazılan:Ay'ın annemizi veya anneliğimizi gösteriyor olması ayın yaptığı açılarında annemiz ve ya anneliğimiz hakkında yorum yapmamıza olanak verir ,değil mi?

Ay =Su=Duygu=Anne=Hisler=vs ....

Anne hakkında bilgi verirken bulunduğu ev konumu ve aldığı açılar bakımındanda sizi bazı konularda aydınlatır...

Genel harita kordinatları tam doğruyu verecektir...

Hangi burçta olduğu ,yaptığı vurgular.....

Diğer gezegenlerle direk ve indirek açıları....

Sizin ruh halinizi kısmı olarak ortaya koyacaktır....

Haritada hızlı en çok olan bu gezegen en çok söz sahibi olan oyuncularındanda biridir.

O yüzden tam tespit daha iyi sonuç verecektir....

Genelde anne manyatetik alanından çıkabilmek için anne ile aynı enerjide olunması gerekitiği bilinir...

Uyumsuzluk sonucunda anne ve çocuk arasında anarji çıkar!

Ama mutlak ve mutlak bir şekilde yeni doğan çocuklar baba görümündedir....

Orasıda ayrı ve derin bir konu .....
09-18-2009 06:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
pasifik
Kayıtsız

almira Yazılan:
pasifik338 Yazılan:Ay'ın annemizi veya anneliğimizi gösteriyor olması ayın yaptığı açılarında annemiz ve ya anneliğimiz hakkında yorum yapmamıza olanak verir ,değil mi?

Ay =Su=Duygu=Anne=Hisler=vs ....

Anne hakkında bilgi verirken bulunduğu ev konumu ve aldığı açılar bakımındanda sizi bazı konularda aydınlatır...

Genel harita kordinatları tam doğruyu verecektir...

Hangi burçta olduğu ,yaptığı vurgular.....

Diğer gezegenlerle direk ve indirek açıları....

Sizin ruh halinizi kısmı olarak ortaya koyacaktır....

Haritada hızlı en çok olan bu gezegen en çok söz sahibi olan oyuncularındanda biridir.

O yüzden tam tespit daha iyi sonuç verecektir....

Genelde anne manyatetik alanından çıkabilmek için anne ile aynı enerjide olunması gerekitiği bilinir...

Uyumsuzluk sonucunda anne ve çocuk arasında anarji çıkar!

Ama mutlak ve mutlak bir şekilde yeni doğan çocuklar baba görümündedir....

Orasıda ayrı ve derin bir konu .....

Çok teşekkürler almira gerçekten derin bir konuymuşçiçek,benim aslında merak ettiğim annemin ay burcu açılarıydı ,en dikkatimi çeken ay'ının pluto ve marsa kare yapması ve annemin annesiyle yaşadığı sıkıntılar,ananem yoğun mars pluto etkisi olan biridir de hımm
09-18-2009 06:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ay - Neptün Açıları astrosohbet 7 59,009 04-30-2021 03:45 AM
Son Mesaj: Aliz226
  Ay - Plüto Açıları astrosohbet 108 157,172 12-07-2020 02:24 AM
Son Mesaj: daydreaminblue
  Ay - Jüpiter Açıları astrosohbet 15 48,597 09-07-2020 07:07 AM
Son Mesaj: Hattusas
  Ay - Merkür Açıları astrosohbet 49 74,880 02-18-2020 12:24 AM