Değerlendir:
  • 65 Oy - 2.52 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Juno ve Kadersel Eş
Yazar Mesaj
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Juno ve Kadersel Eş
Peki birinin ayı diğerinin junosuyla kavuşursa önemli olabilir yani, peki ayla kavuşan juno ne anlama gelebilri??
[/quote]

dur heyecanlanmagülücük okadar iyi değilim öyle bir yorum yaptım sadece.
bunu yabancı bir kaynaktan çeviriyorum.karşı tarafın ay'ının senin 2. evine düşmesi ile ilgilii;)
partneriniz finansal kaynaklarınızı ve servetinizi arttıran biri olabilir.romantik bir yerleşim değildir.daha çok partnerle olan lüks ve somut paylaşımları gösterir.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3...r=1&nho2=1
10-06-2010 05:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(10-05-2010 07:44 PM)panel Yazılan:  
(10-04-2010 09:28 PM)Mavisahram Yazılan:  Benim junom aslanda ve 12. evdeydi.. Bu da farkli boyutlarda tanisacagim biri mi... ya da bu kadersel esi bulmam zor durumda heralde.. ama gerek de yok evliyim gülücük esimle sanal da tanistik...

Peki eşinizin burcu,yükseleni ya da ay burcu aslan mı?Aslan özellikleri gösteriyor mu?Güneşiniz juno ile kavuşum yapmış ve güneş yine uranüsle üçgen açı oluşturuyor.siz Sanal diyince dikkat ettim acaba bu açı etkilemiş olabilir mi?Juno'yu anlamaya çalışıyorum sadece cevap verirseniz sevinirim.

soru bana değil ama :D juno'm 5. evde aslanda eşimin güneşiyle kavuşum..

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
10-06-2010 06:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(10-06-2010 05:52 PM)virgotaurus Yazılan:  
(10-06-2010 05:22 PM)panel Yazılan:  Peki birinin ayı diğerinin junosuyla kavuşursa önemli olabilir yani, peki ayla kavuşan juno ne anlama gelebilri??

dur heyecanlanmagülücük okadar iyi değilim öyle bir yorum yaptım sadece.
bunu yabancı bir kaynaktan çeviriyorum.karşı tarafın ay'ının senin 2. evine düşmesi ile ilgilii;)
partneriniz finansal kaynaklarınızı ve servetinizi arttıran biri olabilir.romantik bir yerleşim değildir.daha çok partnerle olan lüks ve somut paylaşımları gösterir.

:D Teşekkür ederim. Yalnız şöyle bişey var karşı tarafın satürnü benim 2. evimdeki junomla kavuşumda, benim satürn ay kavuşumumda onun 7. evindeki junosuyla kavuşuyor. Aynı kaynak 7. evdeki junoya kavuşan ayla ilgili nediyor???
[/quote]

ama az önce ay dediniz gülücük
yine juno'nun 2 evde olmasıyla ilgili yabancı bir kaynaktan çeviri;
zengin ve varlıklı biriyle evlenmeye meyilli olabilirsin.azla yetinmeyi reddedersin.bir kadının özgür ve bağımsız olmasını zorlaştıran bir hareket olarak kendine olan özsaygını bu evlilikle ölçersin.eğer "bu kişi"yi bulamazsan da kendini yıpratma ihtimalin vardır.Ayrıca juno'su 2. evde olanlar evliliklerinde sonu boşanma ile bitebilecek,üstesinden gelmesi zor durumlar yaşayabilirler.Juno 2 evde ayrıca zengin koca avcısı(gold digger) kadın'a ya da yaşlı erkeğin genç ve güzel karısı(trophy wife) gibi çıkar amaçlı yapılan evlilikleri işaret eder.Bu yerleşimdeki kişiler daha çok para ya da statü evliliği yaparlar.

10-06-2010 07:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Bu arada kadının ayı ile erkeğin 7. evindeki junosunun kavuşumuydu anlatmak istediğim. Benim junomsa 2. evde ve onun satürnü ile kavuşumda.
[/quote]

Juno 7. evde evliliği seven bir yapı verir.Karşı taraf zaten buna yatkın e senin ay'ının karşı tarafın 7. evine düşmeside bunu pekiştirir.yani evlilik işareti olabilir neden olmasın ama harita bütününede bakmak lazım tabiki.Evlilik asteroidi diorlar juno'ya.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

10-06-2010 08:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

soru bana değil ama :D juno'm 5. evde aslanda eşimin güneşiyle kavuşum..
[/quote]

Neredeyse incelediğim çoğu haritada böyle.Sizde eklemiş oldunuz.teşekkür ederim.

10-06-2010 08:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(11-01-2010 06:22 PM)kımıl Yazılan:  junom 9.evde balıkda yöneticisi neptün 5.evde yay da bu ne demek

juno 9. evde, seyahat etmeyi,fesefe yapmayı seven biriyle evlilik getirir.Partner senden epey uzakta doğmuş biri olabilir ya da tamamen farklı background'dan geliyyor olabilirsiniz.Bu juno Yay yerleşimiyle yani benimkiyle hemen hemen aynı gülücük

Juno balığa gelince eşini idealleştirme eğilimin olabilir.Hayali eş getirir.partnerin gerçek taraflarını görememe gibi.Ayrıca duygusal ve hassas eş arayışın olabilir.Onla beraberken sanatsal şeylerden zevk almak istersin.

11-01-2010 07:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tılsım
Kayıtsız

Arkadaşlar, bir kaç aydır forumu takip ediyorum, neredeyse her mesajı okudum, gizli takipçinizdim anlayacağınız gülücük
Soru sormayayım dedim ama Juno konunuz beni bile baştan çıkardı canımsın

Sorum şu; Benim Juno 5. ev Oğlak ve yöneticisi Satürn 9. evde Boğada juno ile üçgen açıda. Junom partnerin satürn ve ayı ile birleşiyor.(Benden 10 yaş büyükgözkýrpma)

Partnerde; Juno 8. evde Akrep'te yöneticisi Marsla(yine 8. evde) kavuşuyor, benim de Mars'ım la birleşiyor ve Venüs'üme zıt açı.

Ayrıca benim Junom ile onun Neptünü kavuşumda iken, benim neptünüm ile onun junosu üçgen. Çift taraflı neptün etkisi var.(benim 7. evim balık, onun yükseleni balık)

Ayrıca, onun 7. ev Başak yöneticisi Merkür ile , benim 7. Ev Balık yöneticim Neptün kavuşumda iken, onun yükselen Balık yöneticisi Neptün ile benim yükselen Başak yöneticim Merkür üçgen.

Ruh eşlerin birbirini bulduğu anlamı taşır mı bu etkleşimler, teknik olarak nasıl açıklanabilir.

İlginize teşekkürler, katılımın devamı gelecek, çünkü çpk faydalıalkis
11-01-2010 10:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tılsım
Kayıtsız

(11-01-2010 10:43 PM)Messa Yazılan:  Ben yorumcu değilim ama 5. ev aşk ilişkiler evi ve aşk ilişkilerinde oğlak tarzı olacağın belli ki genelde kendilerinden yaşça büyük ya da olgun kişileri tercih ederler. Senden 10 yaş büyük olmasında bunu gösteriyor.

Teşekkürler messa, zaten yaşça olgun ve biraz da işkolik tipleri beğenirim.

Partnerin juno'su için ne söylenebilir ve diğer etkiler ne anlama gelebilir , bilen arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim.

Bu arada bir yerde hata yapmışım, onun junosu benim neptün kavuşum; benim junom onun neptünü üçgen, diğer yerler yazdığım gibi.
11-02-2010 12:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(11-15-2010 06:37 PM)gezegenjupiter Yazılan:  ben ona pek inanmıyorum çünkü senle aynı yıl içinde doğanların juno'su senle aynı olacaktır.Bu birçok 86 doğumlunun haritasında bulunan Neptün-Pluto sekstiline benzer.Kale alınmamalı bence yinede bilemem tabi ;)

şimdi sen söyleyince birden çok anlamsız geldi bana da gülücük
hemen denedim ben de ve sonuç: junolar bizim jenarasyonda yay çıktı ama haritada kavuşum yapmıyorlar
benim baktığım kişi de 7. evoğlak junolu zaten 1982 doğumlu

junoyla ilgili dün lindagoodman in sitesinden yorumları okudum, astrolojik bir araştırma yapılmış 2005 de ,evli çiftler incelenmiş ve insanları en fazla bir araya getiren önemli açıların istatislikleri yapılmış.
ilk olarak tabi ki güneş var, tarafın güneşinin karşı tarafın kişisel gezegenlriyle açısı en yaygın görülen durummuş.
ikinci sırada bizim küçük astroid juno varmış!!! aaa*junonun kavuşumu ya da açıları önemliymiş
üçüncü de rahat abimiz jupiter ve açıları dansy
yüksek oranda mars venüslerin de açı yaptıkları görülmüş.
bunun yanında bizim kaale bile almadığımız vesta ceres pallas astroidleri de açı yapıyormuşacaba
[/quote]

gülücük)
Güneşin kişisel gezgenlerle açı yapması en önemli faktör bence de öyle.JUno için evlilik asteroidi diyorlar zaten.Benim incelemede bulunduğum haritalarda(çiftlerde) çoğunlukla juno partnerin güneşi ile kavuşumda idi.Jüpiter ise zaten kolaylaştıran rahatlatan bir etki verir.Mars-venüs açılarını ama hala araştırıyorum çözemedim gülücük bunlara alternatif açılar olabileceğini düşünüyorum.Yani şöyle atıyorum karşı tarafın mars'ı 8. evime düşsün.Venüs-mars bağlantısı olmasın.Diğer örnekte de partner ile venüs-mars bağlantısı olsun ama benim 5 ve 8 evimi etkilemesin.Arada ki farkı anlamıyorum?iki durumda da duyulan çekim aynı mıdır?Sanki aynıdır.

11-15-2010 07:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(11-18-2010 02:07 AM)ariess Yazılan:  Panel , benim 2 derece terazide 1.evde ne diyebilirsin :D

Jono terazide ise;aradığın ya da ihtiyacın olan partner kesinlikle çekici,sosyal ve artistik özellikler taşımalıdır.En nihayetinde Terazi burçların en güzelidir.1. evde olmasıda onu hayatının merkezi haline getirebileceğini gösterir.1. evdeki juno aynı zamanda yeni doğmuş bebek masumiyeti verir.Tabi bunlar juno yükselen ile aynı burçta ve 10 dereceye kadar içinde ise geçerlidir.Juno birinci evde ayrıca ilişki içinde olmayı isteme ve sevmeyi beraberinde getirir.Önemli gördüğün ilişkiler, senin önayak olduğun ya da başlattığın ilişkiler olabilir.JUno'nun hem terazi burcunda hem 1. evde olması, bence kesinlikle senin kimlik dönüşümünde önem arz eden ilişkiye işaret ediyor.

11-19-2010 08:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Juno Karakter Haritası (Juno Persona Chart ) BayanKararsız 0 40,237 01-12-2020 02:02 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Juno Evlerde Angel 31 69,305 04-18-2019 11:49 PM
Son Mesaj: Minais
  Juno Burçlarda Angel 19 60,650 05-08-2018 06:41 PM
Son Mesaj: Libra
  Juno açıları Yakamoz 4 189,709 02-21-2017 02:11 PM
Son Mesaj: dilek8855

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir