Değerlendir:
  • 65 Oy - 2.52 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Juno ve Kadersel Eş
Yazar Mesaj
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: Juno ve Kadersel Eş
(02-06-2010 07:26 PM)Revenge Yazılan:  
(02-06-2010 03:08 PM)Revenge Yazılan:  
(02-06-2010 01:29 PM)Serena Yazılan:  
(02-06-2010 12:43 PM)Revenge Yazılan:  sevgili serena bende yorum istiyommmask yaparsan çok mutlu olurumask

benim juno 12. evimde yengeçte
satürnle kavuşum, Mc ve jüpiter kare,
mars 60
k.a.d 120

sevgili revenge,
12. evde ve yengeç burcundaki juno duygusal yönden korumacı, duygularına karşı hassas, aranızda telepatik ve derin bir bağ bulunan biri olabilir ve beraberliğiniz ruhani ve koşulsuz bir sevgi beraberliği olabilir.
yönetici gezegen ay, 10. evde yer alıyor. bu kişinin herkes tarafından beğenilen, işinde parlayan, başarısıyla göz dolduran biri olma olasılığı da var sanırım gülücük

çok tşk ediyorum sevgili serena ask çiçek

sevgili serena eşiminkini yazmayı unutmuşumutandım onada yorum yaparsan çok sevinirim ask

oğlak burcunda 1. ev asc kavuşum, şiron kare
k.a.d kare, uranüs ve jüpiter kare ve güneş 60
ayrıca 1.evin yöneticisi 4. evde koç burcunda ve venüsle kavuşumda.(placidusa göre 3. evde)

asc ile birleşerek yükselimde olan juno, ilişkiler ve ruh eşini bulmak gibi kavramların eşin için fazlaca önemli oldugunu gösterebilir.
juno oğlak ; ayakları yere sağlam basan, ciddiyet sahibi, planlı programlı, sebatkar bir ruh eşine işaret eder.
şayet yönetici 4. evde ise, bu kadın aynı zamanda evcimen, iyi yemek yapan, evişlerinden anlayan, ona güzel ve sıcak bir yuva sunan biri de olmalıdır.
uranüs karesi oğlağın katı gelenekçi tutumunu yumuşatarak tipik oğlağa nazaran biraz daha yeniliklere ve değişime açıklık gibi potansiyeller verebilir. bunlara dikkat etmekte fayda var:D
(02-06-2010 08:50 PM)Terazi Yazılan:  
Alıntı:-Bu konuyu baya araştırmıştım Serena yorumların çok güzel gülücük
Bizim ikimizin Junosuda akrepte .pek anlamadım

Alıntı:sevgili terazi,
2. evde ve akrep burcundaki juno, hırslı, zeki, planlı, ve maddi yönü güçlü bir erkeğe işaret ediyor olabilir. haritanda gözükmüyor ama plüto ile de kavuşumda olabilir, o zaman bu dediklerimin altını biraz daha çiz:D
üstelik yönetici gezegen de 2. evde yer alıyor. senin ruh eşin bir hayli zengin biri sanırsam:D

Maddiyatı iyi aklı fikri iş,çalışmak falan zaten erkek arkadaşımın . dil çýkarma Bu arada onunda 7.evinde akrepte junosu ve erosu bunada bir yorum yapabilirmisin rica etsem .. Herkes yorum istio kolay gelsin arkadaşım sana utandım

teşekkürler terazi gülücük
haritasını ve yönetici gezegen konumunu göremedigim için daha basit bir yorum yapabilirim erkek arkadaşın için. juno 7. evde ve akrepte. bu kişi için ilişkisi ve o kişiyle tam bir bütün olmak, iyi bir ikili oluşturmak son derece önemli olabilir. onun kadersel eşi onunla iyi bir ikili olduklarını, ilişkilerinin ne kadar önemli oldugunu ve bu aşkın hayatının merkezinde oldugunu hissettiren biri olmalıdır.
7. ev akrep juno için , güzellik vb. den öte '' derin sevgi , tutku ve aşk '' daha önemlidir. bu konum aşkın romantik ve tensel boyutuyla ilgilenir.
akrep özelliklerini taşıyan bu kadın ; derinden seven, tutkulu, şehvetli, gizemli biri olabilir. .

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
02-06-2010 11:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

RE: Juno ve Kadersel Eş
vuslat demiş ki
bende istemiştim ama

sevgili vuslat ;
senin ruh eşin, aynı filmlerdeki her genç kzıın hayalini süsleyen jönler gibi popüler , tanınmış ve şöhretli bir imaja sahip biri olabilir
juno mc ile kavuşumda yükseliyor ve aslan burcunda yer alıyor. güçlü, başarılı, kariyer sahibi, toplumca takdir gören, çevresinde popüler, kısacası '' herkesin istedigi ama zor ulaşılan bir erkek ''
satürn le kavuşumda. bu kişi iş güç sahibi, dünyevi şartları gayet iyi olan ve başarısıyla en tepede parlayan biri olabilir.
senin kadersel eşinin en belirgin özelliği bana '' dünyevi arenada başarılı ve tanınmış biri '' gibi geldi. yönetici gezegen de nitekim şan şöhret evi olan 10. evde parlıyor
teşekkür ederim

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
02-07-2010 04:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(02-07-2010 06:41 PM)ıhlamur Yazılan:  
(02-01-2010 05:28 PM)Serena Yazılan:  gerçekten bu kadar doğru olur..
çok çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için gülücük

rica ederim Serena
junoyla ilgili "belki de doğrudur bu juno muhabbeti" şeklindeki yaklaşımın dikkatimi çekince junon hakkında birşeyler söylerek asteroidlerin aslında ne kadar ayrıntılı bilgiler içerdiğini anlatmak istedim biraz. gerçi iznin de olmadan junonu yorumladım ayrıntılı olarak ama.. onun için de gösterdiğin anlayış ve takdirin için saol. çünkü juno ne de olsa temel aşk asteroidlerinin başında geldiği için daha özel bir dünyanın kapılarını aralıyor.

bu arada sevgili serena'ya yaptığım yorumun ardından bir hayli hızlı ilerlemiş juno muhabbeti 12. sayfadan 24. sayfaya kadar gelmiş. daha önceden fırsat bulamadığım için katılamadım. bana gelen bazı sorular da olmuş ama çok geride kalmış. utandım. gerçi serena saolsun junolar konusunda elinden geldiğince hoş yorumlarda bulunmuş.

fakat tabi belirtmekte fayda var; haritamızdaki asteroidleri gözlemlemeye başlamadan önce haritamızı tam olarak çözmüş olmamız gerekiyor. ki asteroidlerin hayatımızın hangi yönlerinde ne tür enerjilerle beslendiğini ve ne tür hikayeler olarak karşımıza çıktığını anlayabilelim. ve elbette en önemlisi her asteroidin mitolojik hikayesini ve içerdiği anlamları da iyi anlamamız gerek.
madem bu kadar ilgi çekti bu konu birden bire die düşünerek junonun gezegenlerle yaptığı açılar hakkında kısaca bir bilgi vermenin uygun olduğunu düşündüm. şimdilik jupitere kadar hazırlayabildim. vakit buldukça dier gezegenler ve asteroidlerle etkileşimlerini de ilave ederiz inş.

güneş-juno
juno güneş kavuşumuna sahip birisi genellikle gösterişli ve dramatik tipleri çekecektir. bir cazibe ve kişinin ilişkilerine yansıtığı güçlü bir ışık vardır. bir bayana etkisiyle bulunduğu burcun özelliklerinde çıkık bir juno rolu söz konusudur. bir erkekte ise “kendisini hissetmek” için bir ortağa ihtiyaç duymak oldukça önemli olacaktır. sert görünüşler için ise ortaklarla ego çatışmalarını gösterebilir.

ay-juno
aşka aşık bir hava yaratabilir. bir bağımlılık olarak da karşımıza çıkabilir. duygusal ve evcil tipleri çekecektir. junoya bir bakıcı bir anne rolu verebilir. sert görünüşler duygusal çatışmalara ve sulu gözlü bir ortağa işaret edebilir. ya da ilişkileri bitirmekte zorlanmayı ifade edebilir. uç noktalarda kıskançlığı ve düşmanlığı da gösterebilir.

merkür-juno
iletişim çok önemlidir. beklentileri açıkça dile getirmek ve anlaşmalara varmak öncelikli olacaktır. karşı cinste zihinsel kapasite ve uyum aranır. ilişkiler aynı zamanda iletişim yeteneğinin geliştiği bir alan olacaktır. ilişkiyi kurtaran pratik fikirler üretilebilir. sert görünümler ortaklarla iletişim problemlerini gösterebilir. fazla konuşarak karşı tarafı boğma gibi sözcüklerin bir fazlalığı veya yalana başvurma eğilimleri olabilir.

venüs-juno
ilişkiler konusunda yetenek.. çekici biri veya sanatsal yetenekleri ile ilgi çeken bir ortak. bir kadında kendini güzellik ve estetik boyunca ortaya çıkarıcak bir ilişki, erkekte ise ideal kadın vurgusu. stresli görünüşlerde sevgi ve şefkati ifade zorluğu olarak şekillenebilir. ve ilgi başka yerlerde aranabilir.

mars-juno
evlilik ve ortaklıklarda hareketlilik. bir eylemi gerçekleştirmek için bir ortağa ihtiyaç duyalabilir. kendine çektiği ortaklar iddialı, aktif ve saldırgan olacaktır. ilişkilerde cinsellik önem kazanır. zor açılar ilişkideki güç ve kontrol mücadelesini gösterir ve birinin diğerine egemen olma mücadelesi görülebilir.

jupiter-juno
evlilik ve ilişkiler yoluyla gelen şans. iyi eğitimli, gezgin veya yol gösterici olan birisiyle evlenmek. ortak bir inanç sistemi ilişkide önemli olacaktır. İlişkiler kişinin ufkunu açacak ve genişlemesini sağlayacaktır. ortaklar da rahat ve iyimser olacaktır. sert etkilerde, ilişkilerde sadakatsizlik veya felsefe ve inanç yönünden çatışmalar ve uyumsuzluklar gelişebilir. ilişkilerin sayısını abartılı bir şekilde artırabilir.

yararlı bilgiler adına çok teşekkürler ıhlamur-alkış devamını merakla bekliyorum..

02-07-2010 10:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(02-07-2010 06:41 PM)ıhlamur Yazılan:  güneş-juno
juno güneş kavuşumuna sahip birisi genellikle gösterişli ve dramatik tipleri çekecektir. bir cazibe ve kişinin ilişkilerine yansıtığı güçlü bir ışık vardır. bir bayana etkisiyle bulunduğu burcun özelliklerinde çıkık bir juno rolu söz konusudur. bir erkekte ise “kendisini hissetmek” için bir ortağa ihtiyaç duymak oldukça önemli olacaktır. sert görünüşler için ise ortaklarla ego çatışmalarını gösterebilir.

ay-juno
aşka aşık bir hava yaratabilir. bir bağımlılık olarak da karşımıza çıkabilir. duygusal ve evcil tipleri çekecektir. junoya bir bakıcı bir anne rolu verebilir. sert görünüşler duygusal çatışmalara ve sulu gözlü bir ortağa işaret edebilir. ya da ilişkileri bitirmekte zorlanmayı ifade edebilir. uç noktalarda kıskançlığı ve düşmanlığı da gösterebilir.

merkür-juno
iletişim çok önemlidir. beklentileri açıkça dile getirmek ve anlaşmalara varmak öncelikli olacaktır. karşı cinste zihinsel kapasite ve uyum aranır. ilişkiler aynı zamanda iletişim yeteneğinin geliştiği bir alan olacaktır. ilişkiyi kurtaran pratik fikirler üretilebilir. sert görünümler ortaklarla iletişim problemlerini gösterebilir. fazla konuşarak karşı tarafı boğma gibi sözcüklerin bir fazlalığı veya yalana başvurma eğilimleri olabilir.

venüs-juno
ilişkiler konusunda yetenek.. çekici biri veya sanatsal yetenekleri ile ilgi çeken bir ortak. bir kadında kendini güzellik ve estetik boyunca ortaya çıkarıcak bir ilişki, erkekte ise ideal kadın vurgusu. stresli görünüşlerde sevgi ve şefkati ifade zorluğu olarak şekillenebilir. ve ilgi başka yerlerde aranabilir.

mars-juno
evlilik ve ortaklıklarda hareketlilik. bir eylemi gerçekleştirmek için bir ortağa ihtiyaç duyalabilir. kendine çektiği ortaklar iddialı, aktif ve saldırgan olacaktır. ilişkilerde cinsellik önem kazanır. zor açılar ilişkideki güç ve kontrol mücadelesini gösterir ve birinin diğerine egemen olma mücadelesi görülebilir.

jupiter-juno
evlilik ve ilişkiler yoluyla gelen şans. iyi eğitimli, gezgin veya yol gösterici olan birisiyle evlenmek. ortak bir inanç sistemi ilişkide önemli olacaktır. İlişkiler kişinin ufkunu açacak ve genişlemesini sağlayacaktır. ortaklar da rahat ve iyimser olacaktır. sert etkilerde, ilişkilerde sadakatsizlik veya felsefe ve inanç yönünden çatışmalar ve uyumsuzluklar gelişebilir. ilişkilerin sayısını abartılı bir şekilde artırabilir.

bende merakla bekleyeceğim.. satürn juno kavuşumuna sahibim..

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
02-08-2010 10:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Juno yorumları gayet aktif gidiyor verygood bendemi yorum istesem gülücük

8.evde Yengeç burcunda çok fazla açısı olmayan bir Junoya sahibim.

birde erkeğin Junosu ile bayanın marsı kavuşum yaparsa , sinastride belirgin bi etkisi olurmu merak etmekteyim. sinastride venüs-mars açıları gibi düşünebilirmiyiz ?

02-08-2010 06:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(02-08-2010 06:20 PM)Yıldırım Yazılan:  Juno yorumları gayet aktif gidiyor verygood bendemi yorum istesem gülücük

8.evde Yengeç burcunda çok fazla açısı olmayan bir Junoya sahibim.

birde erkeğin Junosu ile bayanın marsı kavuşum yaparsa , sinastride belirgin bi etkisi olurmu merak etmekteyim. sinastride venüs-mars açıları gibi düşünebilirmiyiz ?

sevgili yıldırım, senin gibi bu kadar bilgili bir astroloji üstadına yorum yapmak , kendi bilgimle haddime değil aslında ama bişeyler karalamak istedim gülücük

yengeç burcundaki juno ; anaç, evcimen, aile ve yuvaya değer veren, güzel yemek yapan, korumacı bir kadersel eşe işaret ediyor olabilir.
akrebin yönetimindeki sekizinci evde yer alıyor olması kadersel eşle ilişki tipine plütonik tadlar katacaktır. bunlar ; tensellik, derinlik, ölümüne sevgi , ölene dek beraber olmak gibi kavramlar olabilir..

bence erkeğin juno su , bayanın marsı değil de venüsüyle kavuşursa erkek için çok hoş bir etki yaratabilir diye düşünüyorum. çünkü venüs, kadının dişiliğini ortaya koyuş biçimini yansıttıgı için, venüs / juno açısı erkeğin ruhunu gerçekten okşayabilir. ruh eşini bulmuş hissi yaşatabilir.

erkeğiğn marsı ile kadının juno su kavuşursa, bu kez aynı güzel etki kadın için söz konusu olabilir belki , kendi fikrimce.. utandım

ama ben juno etkileşimini hiç yaşamadığımı belirtmeliyim. bu nedenle juno ya şüpheli yaklaşıyorum aslında..

02-08-2010 07:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(02-08-2010 07:41 PM)Serena Yazılan:  sevgili yıldırım, senin gibi bu kadar bilgili bir astroloji üstadına yorum yapmak , kendi bilgimle haddime değil aslında ama bişeyler karalamak istedim gülücük

yengeç burcundaki juno ; anaç, evcimen, aile ve yuvaya değer veren, güzel yemek yapan, korumacı bir kadersel eşe işaret ediyor olabilir.
akrebin yönetimindeki sekizinci evde yer alıyor olması kadersel eşle ilişki tipine plütonik tadlar katacaktır. bunlar ; tensellik, derinlik, ölümüne sevgi , ölene dek beraber olmak gibi kavramlar olabilir..

bence erkeğin juno su , bayanın marsı değil de venüsüyle kavuşursa erkek için çok hoş bir etki yaratabilir diye düşünüyorum. çünkü venüs, kadının dişiliğini ortaya koyuş biçimini yansıttıgı için, venüs / juno açısı erkeğin ruhunu gerçekten okşayabilir. ruh eşini bulmuş hissi yaşatabilir.

erkeğin marsı ile kadının juno su kavuşursa, bu kez aynı güzel etki kadın için söz konusu olabilir belki , kendi fikrimce.. utandım

ama ben juno etkileşimini hiç yaşamadığımı belirtmeliyim. bu nedenle juno ya şüpheli yaklaşıyorum aslında..

teşekkür ederim Serena ,

bende kendi Junomun pek güçlü açılarla beslenmemesi sebebiyle hayatımda dikkate değer etkisi olacağını düşünmüyordum.
Yengeç ve 8.ev etkileriyle bağlantılı bir kadersel eşim olacakmı bakalım ;)

bu arada hiç mütevâzi olma lütfen , Ihlamur ile birlikte konuya hareket kazandırdınız.
yorum konusunda ki özgüveninden dolayı kutlarım verygood

02-08-2010 09:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(02-13-2010 01:26 AM)nurbanu10 Yazılan:  uzun bir aradan sonra selamlar arkadaşlar...site epey değişmiş..daha da güzelleşmiş... yorumcu statüsü kazanan arkadaşlara başarılar kolaylıklar diliyorum....bu arada ben de bu juno meselesini merak ettim...benim ikinci evimde 2 derece yayda...yorumu ne olabilir acaba...cevap yazan olursa sevinirim..teşekürler şimdiden

segili nurbanu,
öncelikle yeniden hoşgeldin aramıza . senin eski paylaşımlarından bi hayli feyz aldıgımı söyleyebilirim gülücük
yeni yeni paylaşımlar yapman dileğiyle , hoşgeldin tekrardan ..

juno yorumunu ben yapmak istiyorum gülücük

juno yay burcunda, 2. evde ve ay ve marsla kavuşum. bu konum ; seni maddi manevi koruyan (2. ev ay ) , tuttugunu koparan, hem korumacı - kadın ruhuna inebilen ve duygularına hitap edebilen ( ay ) hem de yeri geldiginde ağırlığını koyabilen, cesur, atılgan, cinsel yönden cazibeli (mars)
bir kadersel eşi simgeleyebilir.
juno nun yay burcunda ve yönetici gezegen jüpiterin 3. evde olması, zekası ve felsefi düşünme biçimiyle göze çarpan, belki basın-yayın- yazarlık- filozofi vb. konularla ilintisi olan, sözlü - yazılı anlamda kişilere hitap eden birisi olma ihtimali de olabilir

02-13-2010 04:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(02-14-2010 03:43 AM)Mavisahram Yazılan:  iyi aksamlar arkadaslar.. bu junoyu yeni ögreniyorum daha dogrusu adini da yeni duydum, yalniz genel hesaplamis oldugum haritalarimda bunu göremiyorum, bunun icin özellikle cikarilmasi gereken harita sitesi var mi acaba? simdiden tesekkürler..

saygi ve sevgilerimle...

http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi?&c...1266065869

Buraya gir. "Chart drawing style:Astrodients w. astroids " yap.

Sonra da bilgilerini gir. Bütün astroidler haritanda çıkacak.
02-14-2010 10:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(02-14-2010 02:19 AM)nurbanu10 Yazılan:  
(02-13-2010 04:10 PM)Serena Yazılan:  [quote='nurbanu10' pid='77080' dateline='1266010011']
uzun bir aradan sonra selamlar arkadaşlar...site epey değişmiş..daha da güzelleşmiş... yorumcu statüsü kazanan arkadaşlara başarılar kolaylıklar diliyorum....bu arada ben de bu juno meselesini merak ettim...benim ikinci evimde 2 derece yayda...yorumu ne olabilir acaba...cevap yazan olursa sevinirim..teşekürler şimdiden

segili nurbanu,
öncelikle yeniden hoşgeldin aramıza . senin eski paylaşımlarından bi hayli feyz aldıgımı söyleyebilirim gülücük
yeni yeni paylaşımlar yapman dileğiyle , hoşgeldin tekrardan ..

juno yorumunu ben yapmak istiyorum gülücük

juno yay burcunda, 2. evde ve ay ve marsla kavuşum. bu konum ; seni maddi manevi koruyan (2. ev ay ) , tuttugunu koparan, hem korumacı - kadın ruhuna inebilen ve duygularına hitap edebilen ( ay ) hem de yeri geldiginde ağırlığını koyabilen, cesur, atılgan, cinsel yönden cazibeli (mars)
bir kadersel eşi simgeleyebilir.

tşkler serena..yorumun isabetli gerçekten...böyle biriyle nişanlıyım şu anda..paylaşımlarımdan yararlanmış olmandan mutlu oldum..inşallah vakit bulabilirsem devam ederim...bu arada nişanlımın junosunu da merak ettim..6 derece terazi burcunda..doğum saati kesin değil...ama yaklaşık 7. evde görünüyor...1. evdeki koç burcunda 7. derecede merkür var..onunla zıta açıda juno...acaba yorumu ne olabilir merak ettim gerçekten...kısa da olsa bi yorum daha yazabilir misin acaba...teşekkür ederim...

sevgili nurbanu,
öncelikle allah mutlu etsin nişanlınla gülücük

1. evdeki merkür koç kişisi için iletişim, konuşma, yazma, rasyonel akıl gibi konular son derece önemlidir. ama nasıl ? bir koç ifadesiyle. bu kişi zihinsel açıdan son derece aktif, cesur, atılgan bir yapıdadır. diğr gezegen etkilerini bilmiyorum ama nişanlın muhtemelen zihinsel ve entellektüel konularda pasif, uyuşuk, durağan biri olmasa gerek. bu kişinin her konu hakkında entellektüel bir bakış açısı, bir fikri vardır.
7. evdeki terazi juno suyla, 1. ev merkür sert görünümünü harmanlarsak ;
nişanlının kadersel eşi de merkürün ifade ettigi zeka ve iletişim yönünden aktif bir kişi olmalıdır.
çünkü kendisi için zeka ve zeka ürünü konular bu şekilde öne çıkıyorken , kadersel eşinin bundan muaf kalması onun için eksikliktir.
7. evde terazi burcundaki juno kişisi için, farkında olsun ya da olmasın '' denge unsuru '' önemlidir.

aranızda nasıl bir kimya var bilemiyorum ama, bu kişinin temel gereksinimi uyumlu , huzurlu, dengeli bir birlikteliktir.
bu kadın onun ne annesi, ne çocugu gibi olmalıdır. bu kadın direkt olarak '' sevgili '' dir.
ilişki terazi burcunun ifade ettigi biçimde ; dengede, ahenkli , ve uyumlu olmalıdır. dışarıdan örnek gösterilen çift '' 7. ev terazi juno '' dur.
merkür 180 derece bakış açısı ; nişanlına eşiyle iletişim kurabilmek, konuşmak ve zeka yönünden karşılıklı uyum sağlamak için kuvvetli bir ihtiyaç verebilir.

genel bir dipnot ;
örneğin, birilerine çekiliyoruz, ha da bazı karakterleri çekici buluyoruz ama onlarla mutlu olamıyoruz.
bana juno, ilişkiler konusundaki kilit bir anahtar rolünde gibi geliyor. ''sen bunlardan hoşlanıyor olabilirsin ama farkında değilsin, sen aslında böyle birisiyle mutlu olursun / olacaksın .'' gibi, kişinin haritasındaki mars ve venüs çekim alanlarına meydan okuyan bir konumlanması da olabiliyor çoğu zaman juno'nun.

aşk potansiyellerimizi anlatan mars ve venüs bilinçüstü ise, juno daha '' farkedilemeyebilen '' bir potansiyel.
çoğu insan juno nun denk geldigi burçlardan hayatlarında hoşlanmadıklarını söylüyor.
çünkü juno, senin genel eğilim ve çekim alanını temsil etmez ki. juno, senin birlikte iyi bir armoni yaratacığın kişilik ve ilişki tipinden bahseder. bunu illa '' istiyor '' olman gerekmez. ben başka odaları da bi görmek istiyorum da diyebilirsin neticede:D
örneğin x kişi yıllarca , tutkuyu hissedebildigi için marsiyen ilişkilerin içine çekilmiş olabilir. ya da yıllarca burjuva kadınlardan hoşlandıgını sanan, ama hezeyanla biten ilişkilerin akabinde mutluluğu köylü bir kadında bulan adamlar vardır. işte juno da farketmedigimiz bu '' köylü kadın '' ya da '' köylü adam '' dır.

02-14-2010 12:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Juno Karakter Haritası (Juno Persona Chart ) BayanKararsız 0 40,182 01-12-2020 02:02 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Juno Evlerde Angel 31 69,165 04-18-2019 11:49 PM
Son Mesaj: Minais
  Juno Burçlarda Angel 19 60,584 05-08-2018 06:41 PM
Son Mesaj: Libra
  Juno açıları Yakamoz 4 189,296 02-21-2017 02:11 PM
Son Mesaj: dilek8855

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir