Değerlendir:
  • 65 Oy - 2.52 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Juno ve Kadersel Eş
Yazar Mesaj
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: Juno ve Kadersel Eş
(02-05-2010 12:43 PM)Nar_Rengi Yazılan:  serena teşekür ederim,
juno tam olarak neyi ifade ediyor anlamlandıramıyorum ama
eşim yukarıdaki bahsettiklerinden saturn ve başak etkisini taşıdığını ciddi soğuk görünümlü biri olduğunu söyleyebilirim.
ama pek dünyevi değil açıkçası.
acaba juno mutlak kader yani eş midir ?

juno benim bildigim kadarıyla, seni tamamlayabilecek eş tipi.
ama bir mars gibi venüs gibi çekildiğin, arzuladıgın eş tipi denmiyor juno 'ya .
bu tip bir modelle tamamlanırsın, iyi uyum sağlarsınız gibi algılanabilir. ben de çok emin değilim..

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
02-05-2010 01:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Cvp: Juno ve Kadersel Eş
(02-05-2010 02:53 PM)Aprilios Yazılan:  Sevgili Serena,

Ben de başarılı Juno yorumlandırmalarınızdan bi'kuple ;) rica edebilir miyim?

T-Kare (sabit) elemanı. Birinci evde, Jüpiter Boğa'sı ile kavuşum. Karşı komşu (7) Plüto ile zıt, fokal eleman Mars Kova'sı (10) ile kare. Huzur'u (üçgen) sadece Neptün'de (9) bulmuş dil çýkarma

sevgili aprilios, öncelikle beğenin adına çok teşekkür ederim..ask
jüpiterle kavuşumda olduguna göre, asc çizgisi üzerinde ve yükselimde oldugunu söyleyebiliriz..
haritanda oldukça önemli bir konumda demek ki gülücük
asc üzerinde ve yükselimde oldugu için, ruh eşini bulmak , ruhunu tamamlayacak kişinin arayışı gibi bir konu seni kuvvetle güdümleyen bir faktör olabilir.
nitekim yönetici venüs de , bütün bir hayat yolunu simgeleyen 1. evde.
zıtlaştıgı 7. ev plüto kaos ve entrikaya işaret ederken, juno boğa bunun tam tersi ; yapıcı bir eşi simgeler.
7. ev plüto etkisiyle ilişkilerinde kaotik deneyimlere doğru bir çekim hissedebilme potansiyelinin tam karşıtı olarak boğa burcuna yerleşen juno, seni aslında tamamlayacak eşin yapıcı, plüto gibi karmaşık değil de daha düz, daha kolay anlaşılabilir ve uzlaşmacı bir kişilikte olduguna işaret ediyor olabilir.
mars ve plütonun juno'n üzerindeki rekabetçi, kutuplaştırıcı, mücadeleyi sever gölgeleri düzenlemen, ve daha yapıcı olan boğa, jüpiter ve egosuz neptün potansiyellerini kullanmalısın belki de gülücük
(02-05-2010 02:26 AM)vishne21 Yazılan:  sevgili serena bende yorum isteyebilir miyim ?utandım

sevgili vishne haritandaki juno konumunu göremedimpek anlamadım

02-05-2010 03:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Ben teşekkür ederim ;)

Serena Yazılan:nitekim yönetici venüs de , bütün bir hayat yolunu simgeleyen 1. evde.

Vakit bulabildikçe gerçekleştirmeye çalıştığım acemi işi harita yorumlandırma çalışmalarını, Whole sistemi üzerinden taramaya başladım. Placidus'ta onikinci ev'e kurulmuş Jüpiter & Juno kavuşumu, Whole'da Asc evine düştü. Dolayısıyla ''ben & sen aksı''na Plüto davet edilmiş oldu. Ki böylece birinci ev elemanları da (Ay, Venüs) ikinci ev'e taşınmış oldular... Juno yöneticisi II. evde ilişiği; ''somut şekilde ve istikrarlı adımlarla (doğal yönetici = Boğa) inşaa edilme ihtiyaçlılığındaki güven'' teması bazında değerlendirilebilir belki de. ''Boğa'' potansiyeline çifte vurguhim
Serena Yazılan:ruh eşini bulmak , ruhunu tamamlayacak kişinin arayışı gibi bir konu seni kuvvetle güdümleyen bir faktör olabilir.

haydiiii oley (smiley'ın mütemadiyen söylemi için lütfen bkz; bravo)

02-05-2010 05:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
coolhandsome
Kayıtsız

(02-04-2010 04:50 PM)Daily Yazılan:  juno ve k.a.d arasında ki bağlantı hakkında fikri olan var mı arkadaşlar?

Juno-K.a.d olumlu açılarında hayatı anlamana yardımcı olacak,alınan dersleri kavramana,farkındalığını ve duyarlılığını arttıracak bir eş,olumsuz açılarda ise hayat yolunda sana problem çıkaracak,kişisel gelişimine engel olan,seni kolayca depresif moda sokabilen bir eş..
02-05-2010 10:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(02-05-2010 06:36 PM)vishne21 Yazılan:  
(02-05-2010 03:50 PM)Serena Yazılan:  
(02-05-2010 02:53 PM)Aprilios Yazılan:  Sevgili Serena,

Ben de başarılı Juno yorumlandırmalarınızdan bi'kuple ;) rica edebilir miyim?

T-Kare (sabit) elemanı. Birinci evde, Jüpiter Boğa'sı ile kavuşum. Karşı komşu (7) Plüto ile zıt, fokal eleman Mars Kova'sı (10) ile kare. Huzur'u (üçgen) sadece Neptün'de (9) bulmuş dil çýkarma

sevgili aprilios, öncelikle beğenin adına çok teşekkür ederim..ask
jüpiterle kavuşumda olduguna göre, asc çizgisi üzerinde ve yükselimde oldugunu söyleyebiliriz..
haritanda oldukça önemli bir konumda demek ki gülücük
asc üzerinde ve yükselimde oldugu için, ruh eşini bulmak , ruhunu tamamlayacak kişinin arayışı gibi bir konu seni kuvvetle güdümleyen bir faktör olabilir.
nitekim yönetici venüs de , bütün bir hayat yolunu simgeleyen 1. evde.
zıtlaştıgı 7. ev plüto kaos ve entrikaya işaret ederken, juno boğa bunun tam tersi ; yapıcı bir eşi simgeler.
7. ev plüto etkisiyle ilişkilerinde kaotik deneyimlere doğru bir çekim hissedebilme potansiyelinin tam karşıtı olarak boğa burcuna yerleşen juno, seni aslında tamamlayacak eşin yapıcı, plüto gibi karmaşık değil de daha düz, daha kolay anlaşılabilir ve uzlaşmacı bir kişilikte olduguna işaret ediyor olabilir.
mars ve plütonun juno'n üzerindeki rekabetçi, kutuplaştırıcı, mücadeleyi sever gölgeleri düzenlemen, ve daha yapıcı olan boğa, jüpiter ve egosuz neptün potansiyellerini kullanmalısın belki de gülücük
(02-05-2010 02:26 AM)vishne21 Yazılan:  sevgili serena bende yorum isteyebilir miyim ?utandım

sevgili vishne haritandaki juno konumunu göremedimpek anlamadım

junom 25 45' derece kovada altıncı evimde
[IMG=http://img694.imageshack.us/img694/7282/70903949.png][/IMG]

sevgili vishne, 6. evin tümüyle balık burcunda , kova burcu ise 5. evde yer alıyor. dolayısıyla juno kova burcunda ise 6 değil 5. evde yer alıyor olması lazım pek anlamadım

5. evde ve kova burcunda yerleşen bir juno ; zeki, eğlenceli, sıradışı, egzantrik, yenilikçi ve sanatsal yönü olan bir ruh eşine işaret ediyor olabilir. yönetici gezegen ise 3. evde.
tam emin değilim ama merkür ve plüto dan kare açı alıyor muhtemelen..
bu kişi düşünsel yönü oldukça kuvvetli , seni zihinsel olarak uyaran, kelimelerle oynayan, zekasına hayran bırakan, düşünmeye sevk eden biri olabilir..
(02-05-2010 09:29 PM)vuslat Yazılan:  bende istemiştim ama

sevgili vuslat ;
senin ruh eşin, aynı filmlerdeki her genç kzıın hayalini süsleyen jönler gibi popüler , tanınmış ve şöhretli bir imaja sahip biri olabilirgülücük
juno mc ile kavuşumda yükseliyor ve aslan burcunda yer alıyor. güçlü, başarılı, kariyer sahibi, toplumca takdir gören, çevresinde popüler, kısacası '' herkesin istedigi ama zor ulaşılan bir erkek ''
satürn le kavuşumda. bu kişi iş güç sahibi, dünyevi şartları gayet iyi olan ve başarısıyla en tepede parlayan biri olabilir.
senin kadersel eşinin en belirgin özelliği bana '' dünyevi arenada başarılı ve tanınmış biri '' gibi geldi. yönetici gezegen de nitekim şan şöhret evi olan 10. evde parlıyorgülücük
(02-06-2010 01:26 AM)venüs_ Yazılan:  Sevgili Serena hazır Juno yorumlarına başlamışken, yorum yaptıklarınızın arasına beni de dahil ederseniz sevinirim.

sevgili venüs ;
juno yay burcunda ve 10. evde yer alıyor.
senin ruh eşin toplum önünde saygın bir kariyeri/imajı olan , belki jüpiterin temsil ettigi akademik , felsefi ya da hukuksal alanda kariyer sahibi ve öncü ; belki de jüpiterin sadece eğlenceli, muzip, neşeli, arkadaş canlısı potansiyellerine sahip biri olabilir..
yönetici gezegen 12. evde , dolayısıyla ruhuna, iç dünyana direkt hitap etmeli bu kişi. aranızda kimsenin bilmedigi ve yalnızca size ait olan derin bir bağ olmalı. psikolojik olarak seni anlayabilmeli, seni çözümleyebilmeli..
(02-05-2010 08:59 PM)Terazi Yazılan:  -Bu konuyu baya araştırmıştım Serena yorumların çok güzel gülücük
Bizim ikimizin Junosuda akrepte .pek anlamadım

sevgili terazi,
2. evde ve akrep burcundaki juno, hırslı, zeki, planlı, ve maddi yönü güçlü bir erkeğe işaret ediyor olabilir. haritanda gözükmüyor ama plüto ile de kavuşumda olabilir, o zaman bu dediklerimin altını biraz daha çiz:D
üstelik yönetici gezegen de 2. evde yer alıyor. senin ruh eşin bir hayli zengin biri sanırsam:D

02-06-2010 01:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(02-06-2010 12:43 PM)Revenge Yazılan:  sevgili serena bende yorum istiyommmask yaparsan çok mutlu olurumask

benim juno 12. evimde yengeçte
satürnle kavuşum, Mc ve jüpiter kare,
mars 60
k.a.d 120

sevgili revenge,
12. evde ve yengeç burcundaki juno duygusal yönden korumacı, duygularına karşı hassas, aranızda telepatik ve derin bir bağ bulunan biri olabilir ve beraberliğiniz ruhani ve koşulsuz bir sevgi beraberliği olabilir.
yönetici gezegen ay, 10. evde yer alıyor. bu kişinin herkes tarafından beğenilen, işinde parlayan, başarısıyla göz dolduran biri olma olasılığı da var sanırım gülücük
(02-06-2010 01:27 PM)engül Yazılan:  sevgili serena benim juno 23.derece terazide daha öncede sordum arkadaşlara ama cevap veren olmadı yorumunuzu alabilirmiyim???????

sevgili engül ,
terazi juno ; ölçülü, diplomatik, kibar, dengeli ve sanatsal yönü olan bir ruh eşine işaret eder. yönetici gezegen 12. evde. bu kişi sürekli zihninde yer alan, direkt olarak ruhuna hitap eden ve yine yukarıdaki 12. ev örneğinde oldugu üzere duygusal ihtiyaçlarına karşı doğrudan ilgili, ilişkinize şiirsel ve ruhani bir tat katan biri olabilir..
(02-06-2010 12:57 PM)lajâ Yazılan:  benim 3.evde yay da junom..
belki saturn ve uranüsle kavuşumu da olabilir açılarını bilmiorum ama
yay ın yöneticisine baktıgımda 5. evimde..yani yine aşk evliliğimi çıkıyor bu yerleşimde de gülücük

sevgili lajâ ;
juno 3. evde ise satürn ve uranüs bağlantıları olabilir. 3. evde ve yay burcunda yer alan bir juno herşeyden önce zeki, düşünen, zihinsel faaliyetleri yüksek ve felsefi birine işaret eder. bu kişi ne olursa olsun sözleriyle ve zekasıyla seni etkilemelidir. yay ve 3. ev etkisi şakacı bir mizaç , esprili bir konuşma potansiyeli de verebilir. yönetici gezegen ise 5. evde. zevk, neşe, aşk ve eğlence gibi konulara bir kez daha dikkati çeker. bu kişi kesinlikle hayattan zevk alan, yaşamasını bilen ve pozitif biri olsa gerek..

02-06-2010 01:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

RE: Juno ve Kadersel Eş
venüs_ demiş ki
Sevgili Serena hazır Juno yorumlarına başlamışken, yorum yaptıklarınızın arasına beni de dahil ederseniz sevinirim.

sevgili venüs ;
juno yay burcunda ve 10. evde yer alıyor.
senin ruh eşin toplum önünde saygın bir kariyeri/imajı olan , belki jüpiterin temsil ettigi akademik , felsefi ya da hukuksal alanda kariyer sahibi ve öncü ; belki de jüpiterin sadece eğlenceli, muzip, neşeli, arkadaş canlısı potansiyellerine sahip biri olabilir..
yönetici gezegen 12. evde , dolayısıyla ruhuna, iç dünyana direkt hitap etmeli bu kişi. aranızda kimsenin bilmedigi ve yalnızca size ait olan derin bir bağ olmalı. psikolojik olarak seni anlayabilmeli, seni çözümleyebilmeli..

Teşekkürler sevgili Serena
02-06-2010 03:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(02-06-2010 02:38 PM)gizem kara Yazılan:  bende isteyebilirmiyimask juno 6.evde boğada ve merkür ve mc ile 120lik üçgen açısı var..
eşiminde 3.ev terazide neptünle 60,jüpiterle 90,merkürle 90 asc ile 60 lık açısı var...plütonlada 5.5 derecelik bir açı ile kavuşum,sayılırmı bilmiyorm..

sevgili gizem ;
6. evde ve boğada yerleşen juno bana '' güçlü, çalışkan, evine bakan, gündelik dünya işlerine kafası basan, pratik ve yardımcı, sebatkar , güçlü bir erkek'' tipini canlandırdı. hani genel bir evlenilecek adam model vardır ya, eskiler söyler ; ''iyi ve dürüst adam olsun, eli ekmek tutsun, kafası çalışsın '':D işte senin juno bana kalırsa tam bu tip bir juno:D

eşinin 3. evde ve terazide yerleşen junosu herşeyden önce hem güzel hem akıllı, zevk sahibi ve kafası iyi çalışan bir kadersel eşi resmediyor. merkür ve jüpiter kareleri de zeka ve zihinsel potansiyel konularının altını çiziyor olabilir.
eşinin kadersel eş arketibi ; araştıran, düşünen, gelişime açık, jüpiter ve merkür kareleriyle aynı zamanda düşünsel anlamda öğreten ve yol gösteren bir imajda olabilir.

02-06-2010 04:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

(02-06-2010 03:08 PM)Revenge Yazılan:  
(02-06-2010 01:29 PM)Serena Yazılan:  
(02-06-2010 12:43 PM)Revenge Yazılan:  sevgili serena bende yorum istiyommmask yaparsan çok mutlu olurumask

benim juno 12. evimde yengeçte
satürnle kavuşum, Mc ve jüpiter kare,
mars 60
k.a.d 120

sevgili revenge,
12. evde ve yengeç burcundaki juno duygusal yönden korumacı, duygularına karşı hassas, aranızda telepatik ve derin bir bağ bulunan biri olabilir ve beraberliğiniz ruhani ve koşulsuz bir sevgi beraberliği olabilir.
yönetici gezegen ay, 10. evde yer alıyor. bu kişinin herkes tarafından beğenilen, işinde parlayan, başarısıyla göz dolduran biri olma olasılığı da var sanırım gülücük

çok tşk ediyorum sevgili serena ask çiçek

sevgili serena eşiminkini yazmayı unutmuşumutandım onada yorum yaparsan çok sevinirim ask

oğlak burcunda 1. ev asc kavuşum, şiron kare
k.a.d kare, uranüs ve jüpiter kare ve güneş 60
ayrıca 1.evin yöneticisi 4. evde koç burcunda ve venüsle kavuşumda.(placidusa göre 3. evde)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
02-06-2010 07:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

Alıntı:-Bu konuyu baya araştırmıştım Serena yorumların çok güzel gülücük
Bizim ikimizin Junosuda akrepte .pek anlamadım

Alıntı:sevgili terazi,
2. evde ve akrep burcundaki juno, hırslı, zeki, planlı, ve maddi yönü güçlü bir erkeğe işaret ediyor olabilir. haritanda gözükmüyor ama plüto ile de kavuşumda olabilir, o zaman bu dediklerimin altını biraz daha çiz:D
üstelik yönetici gezegen de 2. evde yer alıyor. senin ruh eşin bir hayli zengin biri sanırsam:D

Maddiyatı iyi aklı fikri iş,çalışmak falan zaten erkek arkadaşımın . dil çýkarma Bu arada onunda 7.evinde akrepte junosu ve erosu bunada bir yorum yapabilirmisin rica etsem .. Herkes yorum istio kolay gelsin arkadaşım sana utandım

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
02-06-2010 08:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Juno Karakter Haritası (Juno Persona Chart ) BayanKararsız 0 40,122 01-12-2020 02:02 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Juno Evlerde Angel 31 69,132 04-18-2019 11:49 PM
Son Mesaj: Minais
  Juno Burçlarda Angel 19 60,547 05-08-2018 06:41 PM
Son Mesaj: Libra
  Juno açıları Yakamoz 4 188,499 02-21-2017 02:11 PM
Son Mesaj: dilek8855

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir