Değerlendir:
  • 65 Oy - 2.52 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Juno ve Kadersel Eş
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: Juno ve Kadersel Eş
(02-02-2010 04:43 PM)engül Yazılan:  benim juno yuda yorumlayan olcakmı hala bekliyorum??

Juno'dan daha önemli olan potansiyellerden başlayalım istersen ;)

7.evinde İkizler burcu , 5.evinde Koç burcu görünüyor ( doğum saatin tam olarak doğrumu , eğer 10 dakika geç doğma ihtimalin varsa yükselen burcun ve evler değişecektir ? )

eğer doğum saatin net ise , İkizler - Koç ( Merkür - Mars ) kişiliklerine çekim duyabileceğini yada bu tip kişilikleri hayatına çekeceğini söyleyebiliriz.

02-02-2010 06:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

(02-02-2010 05:03 PM)lajâ Yazılan:  junocuğum 3.evimde ve yay da..
çok konuşan ve özgür olan tipleri sevmem.. benim kadersel eşim yay özellikleri olmamalı:p
galiba junomda ay'ım gibi saturnden nasibini almış ki ağır adam severim..

sevgili laja, benim de marsım koç ta, junom ise terazi de. çelişkiyi görebiliyor musun ? ben de hep marsiyen tiplere ilgi duymuşumdur. hiç de anlaşamamışımdır. ama juno daha çok farkında olmadıgımız bir potansiyelden söz ediyor aslında. örneğin sen satürnyen tiplerden hoşlanabilirsin ama juno nun işaret ettigi kişi aslında senin en fazla anlaşabileceğin, en fazla uyum sağlayacağın karakteri öngörüyor. belki de farkında bile olmadıgın..

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
02-02-2010 06:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

(02-02-2010 03:43 PM)Serena Yazılan:  
(02-02-2010 03:14 PM)Almira Yazılan:  benim junom terazide ayla iyi açısı var banada yorum yapabilirmisiniz arkadaşlar ....

sevgili almira , birbirine çok benzeyen juno yerleşimlerine sahibiz gülücük
juno'n 7. evde ve terazi burcunda yer alıyor. ölçülü, nazik, sanatsal yönü gelişmiş, seni ve ilişkinizi hayatının odak merkezine alabilen, sosyal, tatlı dilli , kavgadan gürültüden çok hoşlanmayan bir erkek senin ruh eşin olabilir.
yönetici gezegen venüs ise 11. evde yer almakta ve jüpiterle kavuşumda.
bu erkekle sosyal bir ortamda tanışabilirsin, bu kişinin sosyal yönünden/aktivitelerinden etkilenebilirsin. ve mutlaka olmazsa olmaz ; senin ruh eşin aynı zamanda senin arkadaşın da olmalıdır gülücük
Serana yorum için teşekkürler böyle bir partnere sahibim ...gülücük

Çok sosyal bir ortamda tanıştık hehee ....

Ama eşten önce arkadaş olması daha öncelikli tercihim gözkýrpma
02-02-2010 07:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
engül Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 0

(02-02-2010 06:01 PM)Yıldırım Yazılan:  
(02-02-2010 04:43 PM)engül Yazılan:  benim juno yuda yorumlayan olcakmı hala bekliyorum??

Juno'dan daha önemli olan potansiyellerden başlayalım istersen ;)

7.evinde İkizler burcu , 5.evinde Koç burcu görünüyor ( doğum saatin tam olarak doğrumu , eğer 10 dakika geç doğma ihtimalin varsa yükselen burcun ve evler değişecektir ? )

eğer doğum saatin net ise , İkizler - Koç ( Merkür - Mars ) kişiliklerine çekim duyabileceğini yada bu tip kişilikleri hayatına çekeceğini söyleyebiliriz.
teşekkür ederim yıldırm doğum saatim net olarak doğru yorumlarınızın devamını bekliyorumciçek
02-02-2010 09:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(02-03-2010 03:58 PM)Sniper Yazılan:  Serena orjinal yorumlarından bende nasiplenebilirmiyim ;)

sevgili amine,
yengeç burcundaki juno ile venüs oğlak 180 derece görünüm almış. yengeç burcundaki juno ile venüs oğlak zıtlaşması bana yoğun bir güvenlik ihtiyacını çağrıştırıyor. juno yengeç, senin kadersel ve bilinçaltının ihtiyaç duydugu kişinin evcimen, ailevi hayatına önem veren, ruhani, korumacı biri olabileceğini gösterirken ; bilinçli aşk potansiyelini anlatan venüs oğlak, daha ziyade maddi güvenliğe ,realite ve statüye önem verebilir.
bu iki kutbun ''çekişmesini'' yaşayan durumları zaman zaman iç dünyanda hissedebilirsin.
juno yöneticisi ay , 12. evinde yer alıyor. senin ruh eşin senin duygularına ve iç dünyana bütünüyle nüfuz edebilen, ve yengeç burcunun öngördüğü tüm o korumacı, duygusal ve evcimen potansiyeli bünyesinde barındıran ,neptün-juno zıtlaşmasıyla da '' biraz şiirsel ve derin '' biri bana kalırsa..
ilişkilerinde '' maddi güvence ve manevi uyummu , yoksa manevi güvence ve uyum mu '' ikilemini yaşaman olası olabilir.

02-04-2010 01:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(02-04-2010 04:57 PM)SoL@RÎ$ Yazılan:  serena bende yorum alabilir miyim çiçek

sevgili solaris,
juno terazi burcunda ve 10. evde konumlanmış. senin ruh eşin bana kalırsa sosyal, dışa dönük, diplomatik, dengeli ve sanatsal yönü kuvvetli biri olabilir. juno 10. evde. dolayısıyla toplum tarafından beğenilen, takdir edilen ve kariyeri güçlü biri oldugunu da ekleyelim.
yönetici gezegen 3. evde konumlanmış. bu kişi aynı zamanda seni zihinsel, entellektüel yönden de tatmin edebilecek biri olmalı. terazi burcu ve 3. evi hatmanladıgımızda , bir terazi üslubuyla senin beynine hitap edebilen biri olmalı. yani ölçülü, sakin bir üslupla ve güzel kelimeler seçen, güzel konuşan biri olabilir.. gülücük
(02-04-2010 02:25 PM)Nar_Rengi Yazılan:  serena bende juno yorumu rica edebilr miyim ?

sevgili nar-rengi, haritanı açamıyorum pek anlamadım

02-04-2010 10:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(02-04-2010 10:52 PM)virgotaurus Yazılan:  Serena fazla olacak belki ama bende yorum alabilirmiyim. junom 2. evde yengeçte...

sevgili virgotaurus,
juno'n 2. evde yengeç burcunda. yönetici gezegen ay da 4. evde konumlanmış.
senin ruh eşin seni maddi manevi koruyup kollayan, gözeten biri olabilir. duygusal güvence ve sıcaklıkla seni sarıp sarmalayabilmeli. yengeç burcu da 4. ev bağlantısı da , yuva hayatının önemini vurgular.
bu kişi yuvasına bağlı, evcimen, ev yaşantısını ve sıcaklığını seven, yuvanda birlikte güzel vakit geçirebileceğin biri olabilir. gülücük

02-04-2010 11:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(02-04-2010 10:56 PM)truva34 Yazılan:  
(02-02-2010 07:19 PM)truva34 Yazılan:  Benim juno venüs akrepte 7. evde fakat 7. eve duyan gelmiş =)7. evle ilgili yorumlarıınızı alabilirmiyim işin içinden henüz çıkamadım

Serena fırsatınız olursa memnun olurum bende=)

sevgili truva34,
dikkat çekici ve son derece vurgulu bir junon oldugunu söyleyebilirim. 7. evde ve venüs le kavuşumda. zaten 7. evin de bir hayli yoğun.
ilişkilerin , ortaklıkların hayatında oldukça fazla yer tutması durumu olabilir. herkes için önemlidir tabii ama , aşk senin için en önemli konulardan biri olabilir:D
venüs le kavuşumda ve 7. evde akrep burcunda yerleşen bir juno için aslında çok şey söylenebilir. ruh eşin akıllı, tutkulu, tüm benliğiyle kendini sana veren, ilişkinizi her şeyden üstün tutan, hastalıkta sağlıkta , her durumda yanında olabileceğini bildigin biri olmalı.
venüs etkisiyle güzel, şefkatli, sıcakkanlı ; akrep etkisini eklediğimizde ise bir o kadar da baştan çıkartıcı bir yönü olabilir gülücük

02-04-2010 11:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
coolhandsome
Kayıtsız

(02-04-2010 11:48 PM)Serena Yazılan:  coolhandsome, sevgili moderatörüm :D
gerçekten değişik bir juno. terazi burcunda ve merkürle kavuşumda olması, yönetici gezegen venüsün de 9. evde yer almasına bakacak olursak senin ruh eşin hem terazinin vurguladıgı diplomasi, uyum, alım ve cazibe gibi özelliklerden nasiplenmiş hem de zehir gibi akıllı , eğitimli bir bayan olsa gerek. off, siz erkekler zaten hep daha fazlasını istersinizkoptum.w
herşeyden önce sen bu kişi ile kafaca anlaşabilmelisin. konuştuğu konular, eğitimi, dünyaya bakış açısı da seni güzelliği kadar cezbedebilmeli. belki de daha fazla.
9. ev bağlantısı , belki bu kişinin yabancı bir kültüre mensup ya da sanki bütün yabancı kültürleri gezip görmüşcesine vizyonu gelişmiş, belli bir hayat felsefesi olan, dolu bir insan oldugunu vurguluyor olabilir. belki merkür ve 9. ev bir eğitmene, akademisyene de işaret ediyor olabilir.
e tabii sadece kuru kuru terazi alımı , merkür zekası da yetmemiş senin ruhuna.bir de marsiyen özellikleri de olsun demişsin.:D öyle her söyleneni yemesin, gerektiginde kişisel haklarını savunsun, biraz arada tartışın, didişin, arada rekabet edin falan filan ,)) öyle yani senin juno durumları benim penceremden gülücük

Pencerenin görüş açısı oldukça güzeldil çýkarma Seninde dediğin gibi ilişki kuracağım kadında bir çok özellik arıyorum,benim için aptal olan kadının güzelliği önemli değildir en fazla bir kaç günümü veririm.Şu ana kadar benim kriterlerime uyan çok az kişi çıktı karşıma,çok sık partner değiştirmemin bundan kaynaklandığını düşünüyorum.
02-05-2010 12:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

RE: Juno ve Kadersel Eş
sevgili nar rengi , juno 12. ev ile 1. ev çizgisinde. bağlantıda oldugu tüm gezegenler ise 1. evde yer alıyor. başak juno , satürn güneş ve jüpiterle kavuşumda. satürn ve başak etkisini düşününce, bu kişi ayakları yere sağlam basan, dünyevi konulardan anlayan, dünya arenasında sağlam bir duruşu olan , iş , para, kariyer konularına kafası çalışan, belki biraz ciddi görünümlü biri olabilir. aklıma tipik takım elbiseli, çalışan, düzgün bir adam geliyorgülücük
güneş ve jüpiterle kavuşumda olması , bu kişinin belki babana benzer özellikler sergilemesi, ya da belki babacan , öğreten bir kişiliği olması gibi özellikleri olabilir.

jüpiter, güneş bağlantılarını biraz daha irdelersek, bu kişinin senin gelişmene, ilerlemene katkısı olan, güneşin temsil kişilik taşlarını oturtmanda sana belki öncülük eden, yol gösterici, ufkunu açan (jüpiter) bir karakter olabilir gülücük

02-05-2010 12:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Juno Karakter Haritası (Juno Persona Chart ) BayanKararsız 0 40,076 01-12-2020 02:02 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Juno Evlerde Angel 31 69,040 04-18-2019 11:49 PM
Son Mesaj: Minais
  Juno Burçlarda Angel 19 60,495 05-08-2018 06:41 PM
Son Mesaj: Libra
  Juno açıları Yakamoz 4 188,034 02-21-2017 02:11 PM
Son Mesaj: dilek8855

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir