Değerlendir:
  • 65 Oy - 2.52 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Juno ve Kadersel Eş
Yazar Mesaj
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Juno ve Kadersel Eş
(11-19-2010 09:18 PM)ariess Yazılan:  
(11-19-2010 08:45 PM)panel Yazılan:  
(11-18-2010 02:07 AM)ariess Yazılan:  Panel , benim 2 derece terazide 1.evde ne diyebilirsin :D

Jono terazide ise;aradığın ya da ihtiyacın olan partner kesinlikle çekici,sosyal ve artistik özellikler taşımalıdır.En nihayetinde Terazi burçların en güzelidir.1. evde olmasıda onu hayatının merkezi haline getirebileceğini gösterir.1. evdeki juno aynı zamanda yeni doğmuş bebek masumiyeti verir.Tabi bunlar juno yükselen ile aynı burçta ve 10 dereceye kadar içinde ise geçerlidir.Juno birinci evde ayrıca ilişki içinde olmayı isteme ve sevmeyi beraberinde getirir.Önemli gördüğün ilişkiler, senin önayak olduğun ya da başlattığın ilişkiler olabilir.JUno'nun hem terazi burcunda hem 1. evde olması, bence kesinlikle senin kimlik dönüşümünde önem arz eden ilişkiye işaret ediyor.

Teşekkür ederim Panel'cim. Çok doğru tespitler olmuş. verygood 24 ' derece başak yükselenim aynı burç değil. Beni değiştiren birini seçme ihtimalim var heralde ?
Hangi burcun özelliklerini taşıyabilir diye bir yorumda bulanabilirmisin peki . Abarttım biliyorum .utangaç

7. evin balıkla başlıyor ama koç ile devam ediyor Ve koç burcunda güneş,venüs,merkür olmak üzere 3 kişisel gezegenin stelyum oluşturmakta.Hangi evde stelyum oluşursa hayatta o evle ilgili şeyleri yoğun deneyimlersin.Dolayısıyla 7. evindeki stelyumun bence senin kimlik dönüşümünü sağlayan bir eşe kesinlikle işaret ediyor.Bu eş Koç özelliklerinin yanında,bir aslan gibi gururlu ve artistik,bir terazi gibi çekici ve sosyal,ve bir ikizler gibi konuşkan ve popüler özellikler de taşımalıdır.Ayrıca 7. evinin yöneticisi Mars Boğada konumlanmış.Eşinin güçlü ve statü sahibi olmasını ve Mars 8. evinde yerleştiği içinde fiziksel olarak seni etkilemesi ve cezbetmesi de senin için önemli olabilir..Umarım yardımcı olabilmişimdir.Normalde yorumcu değilim verygood

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3...r=1&nho2=1
11-19-2010 09:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-27-2010 03:05 AM)tooredo Yazılan:  Meraba arkadaşlar aranıza yeni katıldım mutluyum gülücük) gelelim konuya, benim junom 12. evimde ve aslanda, araştırdığım kadarıyla 12. ev sonradan düşman olabilecek partner diyor çoğu kaynakta açıkcası üzülüyorum yani örnek vermek gerekirse öyle bir geçer ki dizisinde ki cemile ve ali gibi bir evlilik mi denmek isteniyor ? biraz komik oldu ama en anlaşılır örnek die düşünüyorum gülücük bide üstüne üstlük satürnle 90lık açısı var :( uranüsle 120 ayla 90 ve güneşle kavuşum açısı var... beni rahatlatıcak şeyler söyleyebilir misiniz umut var mı ??

Juno'nun ilişkiler ve partner hakkında etkileri olabilir ama kadersel eş yorumu çok iddialı gibi.

ben olsam Venüse , Terazi burcuna ve 7.eve daha çok dikkat ederdim.

12-27-2010 03:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(02-06-2011 05:37 PM)yeppe Yazılan:  eros dediğiniz astroidi nasıl ve nereden bulabiliriz.astro.com dan baktığımda eris le aynı mıdır eros??

bir de juno üzerindeki jüpiter transiti ne anlama gelebilir?? Junom 7. ev boğada. yorumlarsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler...

eros ve eris farklıdır. astro.com sitesinde eros'un kod numarası 433 olması lazım.

Jüpiter dokunduğu yere ait fırsatlar sunabiliyor , Juno'nun evlilikle bağlantısı varsa ( henüz bundan emin değilim ) bu alanda gelişmeleri hayatına getirebilir gibi bir yorum yapılabilir lâkin zaten evli olanlar için ne etkisi olur fikrim yok.

02-06-2011 06:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

benim junom kocta acikcasi biraz korkutuyor bu beni.. ve 10ncu evimde..

erkek arkadasimin 9uncu evde basak burcunda.. ben %16 merkuryenim %14 jupiteryen..farkli kulturlerdeniz bu da dogru..

ackcasi bu koc agresif felan beni tedrgin ediyo.. kendisi terazi burcu yukseleni yay.. kendisi jupiteryen ates elementi yuksek haritsinda..

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
06-05-2011 10:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Parlaışık
Kayıtsız

Juno kadının haritasında partnerin nasıl bir iş yaptığını ve saireyi anlatıyormuş.bir zamanlarki astroloğum demişti.(Bir zamanalarki diyorum terk ettim , çünkü çok tembel bir Terazi Burcuydu , raporları iş işten geçtikten sonra yazardı.Kendi deyimiyle Teraziler tembelmiş , çalışmayı sevmezmiş. e o zaman astrologum diye durma canım sende , işini zamanında yapmayacaksan ;)
06-05-2011 11:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Cvp: Juno ve Kadersel Eş
(11-15-2010 07:22 PM)panel Yazılan:  
(11-15-2010 06:37 PM)gezegenjupiter Yazılan:  junoyla ilgili dün lindagoodman in sitesinden yorumları okudum, astrolojik bir araştırma yapılmış 2005 de ,evli çiftler incelenmiş ve insanları en fazla bir araya getiren önemli açıların istatislikleri yapılmış.
ilk olarak tabi ki güneş var, tarafın güneşinin karşı tarafın kişisel gezegenlriyle açısı en yaygın görülen durummuş.
ikinci sırada bizim küçük astroid juno varmış!!! aaa*junonun kavuşumu ya da açıları önemliymiş
üçüncü de rahat abimiz jupiter ve açıları dansy
yüksek oranda mars venüslerin de açı yaptıkları görülmüş.
bunun yanında bizim kaale bile almadığımız vesta ceres pallas astroidleri de açı yapıyormuşacaba

gülücük)
Güneşin kişisel gezgenlerle açı yapması en önemli faktör bence de öyle.JUno için evlilik asteroidi diyorlar zaten.Benim incelemede bulunduğum haritalarda(çiftlerde) çoğunlukla juno partnerin güneşi ile kavuşumda idi.Jüpiter ise zaten kolaylaştıran rahatlatan bir etki verir.Mars-venüs açılarını ama hala araştırıyorum çözemedim gülücük bunlara alternatif açılar olabileceğini düşünüyorum.Yani şöyle atıyorum karşı tarafın mars'ı 8. evime düşsün.Venüs-mars bağlantısı olmasın.Diğer örnekte de partner ile venüs-mars bağlantısı olsun ama benim 5 ve 8 evimi etkilemesin.Arada ki farkı anlamıyorum?iki durumda da duyulan çekim aynı mıdır?Sanki aynıdır.
Çok güzel bi konu, junoya ilişkiler özellikle evlilikle ilgili dikkat edeceğim, ayrıca bi asteroidin bu kadar kritik istatistiğe olması çok şaşırtıcı, kimin aklına gelirdi ki;). Yazılanlardan anladığım sanırım kavuşum durumları çok önemli.
05-07-2016 12:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Junonun retro olmasının anlamı nedir, önemli bir durum mu? Neptün kavuşum ve plüton sekstil açıları var sadece. Venüsüm de retro ama oradaki jüpiter biraz işi toparlıyor galiba gülücük

Bilgili değil, ilgili.
07-02-2018 03:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: Juno ve Kadersel Eş
(07-06-2018 02:17 PM)aqua-sco Yazılan:  
(07-02-2018 03:56 PM)Feslegen Yazılan:  Junonun retro olmasının anlamı nedir, önemli bir durum mu? Neptün kavuşum ve plüton sekstil açıları var sadece. Venüsüm de retro ama oradaki jüpiter biraz işi toparlıyor galiba gülücük

merhabalar benim de haritamda juno retro bir yerde ruh eşini bulamama diye okumuştum gerçi kaç insana nasip oluyordur orası da tartışılır gülücük

Merhabalar, teşekkürler cevap için. Öyleyse pek hoş değilmiş, biraz önemsiyorum bu durumu çünkü ama olacak olan neyse o olur tabi gülücük
Ben de geçmiş hayattan gelen ilişkiler ve hesaplaşmalar vardır diye okudum ama daha iyi bir bilen varsa diye sormak istedim..

Bilgili değil, ilgili.
07-06-2018 02:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cancer123 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Merhaba haritam da juno 1. Ev yay burcunda Jüpiter de 1. Evimde. Juno, Satürn ile (4.ev balık) kare yapıyor. Aynı zamanda güneşim ile (8.ev yengeç) bq yapıyor bunun tabiri nedir

Doğum haritam ; https://i.hizliresim.com/ZX49RV.png
Solar haritam ; https://i.hizliresim.com/lqnBQX.jpg
06-11-2019 02:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Juno Karakter Haritası (Juno Persona Chart ) BayanKararsız 0 40,105 01-12-2020 02:02 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Juno Evlerde Angel 31 69,055 04-18-2019 11:49 PM
Son Mesaj: Minais
  Juno Burçlarda Angel 19 60,503 05-08-2018 06:41 PM
Son Mesaj: Libra
  Juno açıları Yakamoz 4 188,348 02-21-2017 02:11 PM
Son Mesaj: dilek8855

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir