Değerlendir:
  • 12 Oy - 2.58 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nejat İşler
Yazar Mesaj
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Nejat İşler
Ben Nejat İşlerin çok iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum bende horoskop analizinde ilerlediğim zaman hatitasına bakıcam inşallah,Sizde okuyun ve Su Karakuşu2un analizine ilave etmek istediğiniz birşey olursa ekleyin lütfengülücük

NEJAT İŞLER HOROKOP ANALİZİ-BALIK

28.Şubat.1972 Sevgili Nejat’ ın doğum günü. Küçük bir horoskop analizi, Nejat’ a doğum günü hediyem.

Küçük yaşta evinden ayrılmış ve sokakta bir yaşama yol almış. Anadolu Lisesini okurken çok istediği askeri okulu kazanmış. Çok zeki, çok asi, çok duygusal. Horoskopunda bütün kişiliğinin ve yaşamının izlerini görebiliyoruz. Erken yaşta evden ayrılmış ve sokak işlerinde çalışmaya başlamış. Ta ki tiyatroyla tanışana dek. Konservatuar sınavlarını – torpilsiz- kazanınca, hem çalışmış, hem okumuş. Kısaca yaşam öyküsü budur.

Nejat İşler, Balık burcu. Ay Burcu Başak, Yükselen burcu Aslan. Kuzey Ay Düğümü ( ruhsal yolu) Kova.
Güneş’ i Balık burcunda olduğu için son derece merhametli ve duygusal. Yalnızlığı seviyor. Fedakar.
Güneş’ i ve Mars’ ı arasındaki açı; enerjik, kararlı, cesur ve kendine güvenli bir insan olmasını sağlıyor. Kontrol etmeyi, yönetmeyi seven bir yapısı var. İradesi güçlü. Dürüst.
Güneş ve Neptün arasındaki kare açı: hayalgücünü yükseltirken, hülyalı bir yapı sağlıyor. Kolay etkileniyor ve bazen hayatını gereksiz yere karmaşıklaştırıyor.
Ay burcu Başak. Çok iyi bir hafızası olduğunu kestirmek güç değil. Alçak gönüllü, ölçülü, sakin ve düşüncelerini kolay paylaşmayan biri. Duygularını disiplin altına almayı seviyor. Yardımsever, sadık ve nazik. Tıpkı Aliye’ nin yardım sever, dürüst, açık sözlü doktoru gibi! Bu özelliğine bonkörlükte ekleniyor; Ay ve Jüpiter arasındaki üçgen açıya bakınca. Arkadaşlarına yemek yapmaktan, ziyafet vermekten hoşlandığını anlıyoruz. Bu bir şans açısı aynı zamanda. Nejat’ ın çevresinde doğru insanlar oluyor her zaman.

Ay’ ın Satürn’ le kurduğu her açı çok önemlidir. Engelleyen öğretmen Satürn, duyguların ifadesine ambargo koyar bu açıyla. Ay, astroloji de kadınları simgeler. Sevgili Nejat İşler’ in, kadınlarla, annesiyle, ablası veya teyzeleriyle arasında geç yaşlara dek blokaj olacaktır. Ne kadar sevilirse sevilsin, sevildiğinden asla emin olamayacaktır.
Bu yazıyı hazırladığım sıralarda Venüs, Koç burcunda yol alıyor. Venüs Koç burcunda havai, çapkın, şıpsevdi bir tarz yaratır. Bir önceki yazımda bunu daha detaylı anlatmıştım. Çabuk aşık olur ve çabuk vazgeçer Koç’ da dans eden Venüs.
Ve sıkı durun! Bizim Nejat’ ın, doğum horoskopunda, Venüs’ ü Koç da. Aşk ve tutkuyla kolayca sarhoş olan ve hedefe odaklı bir aşk yaratan, bu etki, romantik Nejat’ ın, derin aşklardan kaçmasının bir başka sebebi. Üstelik Venüs, değişken Uranüs’ le zıt açı altında. Yani sıradan ilişkiler, evlilik pek de Nejat' a göre değil! Ümitlenmeyin kızlar! Zoru seviyorsanız, maceraya, yeniliklere, sıradışılıklara açıksanız, bir ihtimal!

Erkeklik simgesi Mars, Boğa burcunda iken doğmuş Nejat İşler. Sabit fikirli Boğa, kolay kızmaz, ancak kızdığında öfkesini hiç kimse kontrol altına alamaz. Bir amaç için sonuna kadar uğraşır, erkeksi,seksi ve etkileyicidir. Horoskop da 10.evde yer alan Mars, işine çok enerji harcayacağını vurguluyor. Sadık ve akıllı bir eleman, iyi bir partner olma özelliği taşıyor. Uzun vadeli işlere odaklanabilme yeteneği muhteşem. Son derece azimli.

Horoskopuna bakmayı sürdürüyorum ve Jüpiter’ in 5.evde olduğunu görüyorum. Bu müthiş bir yerleşim. Oğlak burcunda ve 5. evde. Hem şanslı, hem yetenekli, hem de ayakları yere basan bir aktör. Ağır adımlarla ve işin mutfağını mutlaka öğrenerek ilerlemek ister. Oğlak başarılarına rağmen kendinde emin olamayan burçtur.

Nejat İşler’ in bütün başarılarına rağmen roportajlarda sık sık ‘ ben daha oyuncu değilim ki!’ dediğine tanık oluyorum. Daha oyuncu değil! Milyonların en beğendiği oyuncu listesinde, ama o kendince, henüz yolun başında. Yaşlandığı, başarılarını biriktirdiği ve mümkünse Oscar aldığı gün Nejat İşler, ‘eh işte çalışıyoruz, çok çalıştık, verdiler bir şeyler’ diyecektir. Oğlak da Jüpiter böyle bir şeydir!
Tepe Noktasına bakılırsa, bu başarıyla ilişkili alanda yerleşmiş Mars hemen göze çarpıyor. Şimdiye dek kurulmuş başarılı özgeçmiş boşuna değil. Ve pek çok başarı 2007, hatta 2008 boyunca da Nejat İşler’ in çalışmalarının karşılığı olacak. Nice Yıllara sevgili Nejat! Nice Yaşlara adam gibi adam!

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
11-20-2007 04:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: Nejat İşler
adam gibi adam ewet ....-ok.çok seviyorum NEJAT İŞLER i bende...gülücük.hayata duruşu , kendisiyle bile dalga geçebilmesi, doğallığı gülümsemesindeki ışıltı ve samimiyeti,karizması yani kısaca her yönüyle çok seviyorum onu tabii oyunculuğu da dahil buna...-ok.doğal= masum=çılgın bence bu üç özelliğide taşıyor kişiliğinde NEJAT İŞLER ... ee bir balık nede olsa...gülücük)gülücük)gülücük)gülücük)gülücük)

tamam tamam itiraf ediyorum diğer oyunculara duyduğum sevgi ve hayranlıktan farklı NEJAT İŞLER e karşı hislerim ben onu çoookkk seviyorum...utandım....

melek

Full Time Şerefsiz Olacağına,Part Time İnsan OL......
11-20-2007 08:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

oyunculuğunu pek takip etme imkanım olmadı. yinede madem bayanlarımız onu seviyor , su karakuş'un güzel yorumuna nacizane bişeyler ekleyim..

tevâzu sahibi bir kişiliği varsa eğer , bunun astrolojik göstergesi olarak balık - başak kombinasyonunu gösterebilirim. (balık burcu - ay başak)
hem balık , hem de başak burçları mütevazilik konusunda başı çekerler diyebilirim.

nejat işler'in haritasında dolunay görüyoruz yani güneş - ay zıt burçlarda..
aynı zamanda venüs - uranüs zıt açısını görüyoruz..
aynı zamanda satürn - neptün zıt açısını görüyoruz..

haritanın 6 gezegeni ikişerli olarak birbiriyle zıt açı yapmış ve genel yorumum , nejat işlerin özellikle iç dünyasında karmaşa duygusu hakim olabileceği şeklinde olacak. içinde fırtınalar kopan adam diyebiliriz.. tabii ki , bu zıt açılar onca güzel meziyetine rağmen içsel huzuru yakalaması açısından nejat işleri zorlayacaktır..

balık - başak zıtlığının olumlu yönleri ; alçakgönüllü oluşu , fedakarlık , duyarlılık..
balık - başak zıtlığının olumsuz yönleri ise ; alınganlık , kırılganlık..
venüs - uranüs zıtlığının olumlu yönleri ; ilişkilerinde özgürlüklere saygı duyması , cazibe..
venüs - uranüs zıtlığının olumsuz yönleri ise ; ilişkilerde çabuk sıkılma eğilimi ve uçarılık..
satürn - neptün zıtlığı ; hayaller ve gerçekler arasında ki iç çatışmayı ifade eder ki bu iç çatışmayı kontrol edebilirse hayallerini denetleyebilme yeteneği gibi üstün meziyetler gösterecektir..

bende tepede duran mars boğasının ona fiziksel anlamda dayanıklılık ve cazibe kattığını söyleyebilirim.. balık - başak ve boğa burçlarını harmanladığımızda -venüs koçuna rağmen- çok konuşmayan , medya malzemesi olmaya hevesi olmayan , alçakgönüllü , genelde içe dönük bir kişilik vurgusu olduğunu söyleyebilirim..

jüpiterin bulunduğu burçla ve evle ilgili konularda YETENEK VE TALİH verdiğini hatırlarsak , 5.ev oyunculukla da ilgilidir (aslan evi) ve jüpiterin bulunduğu burç OĞLAK ( zirveye tırmanma odaklı )
nejat işlerin bu yeteneğini iyi kullandığı yorumunu yapabiliriz..
başarısının kalıcı olup olmaması ise satürnle ilgilidir diyebiliriz. açık konuşmak gerekirse ben nejat işlerde bir anda herşeyi silip atabilecek bir tür dünyasal konulara vurdumduymazlık potansiyeli gördüm. satürn - neptün ve balık - başak zıtlıklarını dengeleyebildiği sürece başarısı kalıcı olacaktır..
gün gelir nejat işler herşeyden vazgeçebilir , oyunculuğu bırakabilir , hayatına yeni bir yön katacak bambaşka kararlar verirse kendi adıma şaşırmayacağımı söyliyeyim.
inşallah başarısı dâim olur..

11-21-2007 07:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Yıldırım Yazılan:haritanın 6 gezegeni ikişerli olarak birbiriyle zıt açı yapmış ve genel yorumum , nejat işlerin özellikle iç dünyasında karmaşa duygusu hakim olabileceği şeklinde olacak. içinde fırtınalar kopan adam diyebiliriz.. tabii ki , bu zıt açılar onca güzel meziyetine rağmen içsel huzuru yakalaması açısından nejat işleri zorlayacaktır..

bende tepede duran mars boğasının ona fiziksel anlamda dayanıklılık ve cazibe kattığını söyleyebilirim.. balık - başak ve boğa burçlarını harmanladığımızda -venüs koçuna rağmen- çok konuşmayan , medya malzemesi olmaya hevesi olmayan , alçakgönüllü , genelde içe dönük bir kişilik vurgusu olduğunu söyleyebilirim..

jüpiterin bulunduğu burçla ve evle ilgili konularda YETENEK VE TALİH verdiğini hatırlarsak , 5.ev oyunculukla da ilgilidir (aslan evi) ve jüpiterin bulunduğu burç OĞLAK ( zirveye tırmanma odaklı )
başarısının kalıcı olup olmaması ise satürnle ilgilidir diyebiliriz. açık konuşmak gerekirse ben nejat işlerde bir anda herşeyi silip atabilecek bir tür dünyasal konulara vurdumduymazlık potansiyeli gördüm. satürn - neptün ve balık - başak zıtlıklarını dengeleyebildiği sürece başarısı kalıcı olacaktır..
gün gelir nejat işler herşeyden vazgeçebilir , oyunculuğu bırakabilir , hayatına yeni bir yön katacak bambaşka kararlar verirse kendi adıma şaşırmayacağımı söyliyeyim.

Yıldırım çok teşekkür ederim incelediğin için, bende açılarına bakmıştım ve tüm yorumların çok doğru, Nejat İşlerin başarısıyla ilgili bir program izlemiştim çok zaman oldu gerçi ama orada kendindende bahsetmişti ve senin kişiliğiyle ilgili söylediğin cümleleri aynen söylemişti,Kesinlikle biranda herşeyden vazgeçebilecek bir özelliği var benim gözlemlediğim kadarıylada. Yani süper isabet yorumlar olmuş bence, oyunculuktaki başarısı bence mükemmel-ok

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
11-21-2007 02:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

RE: Nejat İşler
nejat işler in çok hayranıyım

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
01-12-2008 02:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

aramıza hoşgeldin hilal......melek

01-12-2008 02:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

hoşbuldum yaren

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
01-14-2008 02:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Yıldırım Yazılan:oyunculuğunu pek takip etme imkanım olmadı. yinede madem bayanlarımız onu seviyor , su karakuş'un güzel yorumuna nacizane bişeyler ekleyim..

tevâzu sahibi bir kişiliği varsa eğer , bunun astrolojik göstergesi olarak balık - başak kombinasyonunu gösterebilirim. (balık burcu - ay başak)
hem balık , hem de başak burçları mütevazilik konusunda başı çekerler diyebilirim.

nejat işler'in haritasında dolunay görüyoruz yani güneş - ay zıt burçlarda..
aynı zamanda venüs - uranüs zıt açısını görüyoruz..
aynı zamanda satürn - neptün zıt açısını görüyoruz..

haritanın 6 gezegeni ikişerli olarak birbiriyle zıt açı yapmış ve genel yorumum , nejat işlerin özellikle iç dünyasında karmaşa duygusu hakim olabileceği şeklinde olacak. içinde fırtınalar kopan adam diyebiliriz.. tabii ki , bu zıt açılar onca güzel meziyetine rağmen içsel huzuru yakalaması açısından nejat işleri zorlayacaktır..

balık - başak zıtlığının olumlu yönleri ; alçakgönüllü oluşu , fedakarlık , duyarlılık..
balık - başak zıtlığının olumsuz yönleri ise ; alınganlık , kırılganlık..
venüs - uranüs zıtlığının olumlu yönleri ; ilişkilerinde özgürlüklere saygı duyması , cazibe..
venüs - uranüs zıtlığının olumsuz yönleri ise ; ilişkilerde çabuk sıkılma eğilimi ve uçarılık..
satürn - neptün zıtlığı ; hayaller ve gerçekler arasında ki iç çatışmayı ifade eder ki bu iç çatışmayı kontrol edebilirse hayallerini denetleyebilme yeteneği gibi üstün meziyetler gösterecektir..

güneş ....balık...

ay ....başak...

işte ortak özelliğimiz ......zira bende güneş balık ay başağım....gülücük)gülücük)

nafiz....duy sesimi ya...ben avatarıma nejat işlerin resmini koymak istiyorum ama yapamıyorum...simdi-kızdım

bir el atsan şunahımmgülücük)

01-14-2008 03:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sim. Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

ask Nejaaat ask
Beğendiğim tiplerde astrolojik kombinasyon hiç değişmiyor hayret ediyorum!!! Haritada kilit noktalar, yükselen, Ay, kişisel gezegenler illaki Balık, Boğa, Aslan, Oğlak, Başak ortaya karışık oluyoo

http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=67&y=14
07-27-2008 02:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mislina Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

simya senin ki

●•۰Yıldızlarım•●
07-28-2008 10:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla