Değerlendir:
  • 32 Oy - 2.81 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

8.ev
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Cvp: 8.ev
(02-24-2017 12:46 AM)Nun Yazılan:  Tanıdığım bir ikizlere kova erkeği, ay ve pluto 8. Evde. Ağzı çok sıkı, (merkür açısı)sezgiler inanılmaz kuvvetli. Sorunlarını sadece kendi içinde yaşayan ve yansıtmayan bir tip. Astronomi okumuş, bir şeylerin derinini merak eden, araştıran biri. Ama ikizlere kova olmasına rağmen bazen gerçekten fazlasıyla sıkıcı olabiliyor, en azından benim gibi iletişim meraklısı biri için. ~_~

Ayrıldığım (kullanıcı adımdaki) Güneş-Kova,Ay-Oğlak (8.evde) ve ASC 29 derece Boğa olan kişinin de ağzı çok sıkıydı,ve bazen çok donuk davranıyordu,bir sır ver mezara gitsin,gerçekten o da meraklıydı,ama iletişimde de donukluğu vardı,Ay-Merkür Oğlak'tan olsa gerek,Merkür 9'daydı gerçi.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
02-24-2017 01:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

RE: 8.ev
Kişinin yaşadığı olayların da onu yoğurduğunu hesaba katarsak bazen sadece harita bazlı düşünmek yerine yaşadığı transitleri de göz önüne alabiliriz. 8. ev etkiye açık bi ev bu arada. Kişiyi sarsan travmatik olaylarla da ilişkili, bi nevi dış etkilerin iç dünyayı bozması. Bunu da yazmışken aklıma geldi ağır etkili gezegenlerin transitlerini hep çok net gözlemlemişimdir. Dışarı ben de çok şey veren biri olmasam da astroloji her defasında kendini kanıtlayıp beni şaşırttı. Bi gün bunun başlığı açılabilir aslında, gözlemlerimizi paylaşırım.
02-24-2017 01:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(02-24-2017 01:53 AM)capri Yazılan:  Kişinin yaşadığı olayların da onu yoğurduğunu hesaba katarsak bazen sadece harita bazlı düşünmek yerine yaşadığı transitleri de göz önüne alabiliriz. 8. ev etkiye açık bi ev bu arada. Kişiyi sarsan travmatik olaylarla da ilişkili, bi nevi dış etkilerin iç dünyayı bozması. Bunu da yazmışken aklıma geldi ağır etkili gezegenlerin transitlerini hep çok net gözlemlemişimdir. Dışarı ben de çok şey veren biri olmasam da astroloji her defasında kendini kanıtlayıp beni şaşırttı. Bi gün bunun başlığı açılabilir aslında, gözlemlerimizi paylaşırım.

Bak bu da çok mantıklı ama transitler başlığında zaten yazmıyor muyuz?Sadece 8.evi mi paylaşalım?

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
02-24-2017 02:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Bazen haritada pek o izi göremezsin ama o kişi tam plutonyen ya da neptunyen ya da uranüs, mars vs karakterinde biridir ya da bu özelliklerini daha baskın sergiliyodur. Geçmişi, yaşadığı transitler, bulunduğu şartlar gibi şeyleri göz önüne alırsın bu sefer, aslında bunları her daim göz önünde bulundurursun;) neyse konu 8.ev ama sayemde transitlere kaymaya başladı;) sonuç olarak sadece harita bazlı düşünmek yerine kompleks düşünmek daha iyi sonuçlar verir. Üstteki yorumlardan aslında şu burç, bu gezegenleri de baskın ama arkadaş da böyle havası sezdim; ondan öyle yazdımgülücük
02-24-2017 02:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(02-24-2017 02:26 AM)capri Yazılan:  Bazen haritada pek o izi göremezsin ama o kişi tam plutonyen ya da neptunyen ya da uranüs, mars vs karakterinde biridir ya da bu özelliklerini daha baskın sergiliyodur. Geçmişi, yaşadığı transitler, bulunduğu şartlar gibi şeyleri göz önüne alırsın bu sefer, aslında bunları her daim göz önünde bulundurursun;) neyse konu 8.ev ama sayemde transitlere kaymaya başladı;) sonuç olarak sadece harita bazlı düşünmek yerine kompleks düşünmek daha iyi sonuçlar verir. Üstteki yorumlardan aslında şu burç, bu gezegenleri de baskın ama arkadaş da böyle havası sezdim; ondan öyle yazdımgülücük

Doğru bir yaklaşım,haklısın gülücük

Haritam
02-24-2017 02:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(02-24-2017 02:30 AM)Nun Yazılan:  @capri tabii ki haklısın, transitler çok önemli. Ama bahsettiğim genel yapıdan kaynaklı.

@libraquarius merkür oğlakta zaten bin düşünüp bir söyler ama bence ay 8. Evde özellikle çok yoğun duygular veriyor. Tümüyle yansıtamama. Ve kaybetme korkusu.

Doğru dedin onu,Ay'da Oğlak olup 8.evde olunca nutku tutuluyor vatandaşın.

Benim de 8.evde Balık'ta Satürn var retro halde ama benzer etkileri veriyor,kendi canımdan zerre korkmam ama sevdiklerimi kaybetmekten çok korkarım :/

Haritam
02-24-2017 02:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
idrilhawke Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

8.evimde venüs var satürn ve ay ile uyumlu açıda sekizinci evde ki venüs bana Dumanın ''Beni Yak Kendini Yak Şarkısını'' anımsatıyor yoğun derin sevgi kıskançlık hepsi gülücük) venüs burda hem iyi hem kötü biliyorum fazla takıntı sevgilerde aşırı bağlanma kontrolcü cinsel sorunlar vesaire diğer taraftan eşten gelecek miras veya mülki konularmış ama eşten bilmem ama ailede küçük bir miras var diyebilirim

DİP NOT: arkadaşlar 29 derece deki gezenler Anaretik olarak geçiyor benim Venüs boğada bu derecede okuduklarıma göre bu derece tam geçişte kalıyor ve kadersel olayları ifade edermiş sevgi ve iki ilişkilerde sorun Venüs'ün temaları çok önemli olacaktır diyor bir yere kadar doğru gerçekten bir de geçişte olduğu için kişiye Venüs ikizler burcu özelliği verir mi ? Venüs ikizler özelliği göstermiyorum ikizler daha flörtçü ve havai bir sevgi anlayışı belki karşı cinste entelektüel bir konuşma havası arayabilir ilişkiler kısa olup sıkılabilir sürekli heyecan arama gibi etkenler verir diye düşünüyorum tam aksi bende zor beğenip seven tam sahiplenen biriyim korumak isterim sahiplenirim sevdiğim insanı gerçi kültürlü konuşkan insanları da severim ama zaten Merkür'üm ikizlerde zaten farklı şeyler yapmak öğrenmek ilgi alanımda sosyal bir insan olduğumda söylenebilir

Pladicus: https://i.hizliresim.com/JDDXJW.png
Whole Sings: https://i.hizliresim.com/lZZL5E.png
03-10-2018 02:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

8. evi öncelikle maddi konularla baglantılı olarak mı degerlendirmeliyiz? ''dönüşüm, kriz, degisim'' gibi iddialı okült kavramları 8. evle bagdastırmak ana akım astrolojiye has bir yanılgı mıdır?

04-26-2018 04:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

8.ev zor meselelerin evidir. Genelde zorluklarıı "miras boşanma ölüm vs." olarak deriz. Tabi size ne zor geliyorsa sizin zor meseleniz de odur. Psikolojik yükünüzdür yani 8.ev

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
04-26-2018 09:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Miu_miu Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Merhaba gülücük

Rica etsem benimkine de yorumunuzu ekleyebilir misiniz?

8. Evim koç venüs de balık da. Güneşim de koç.

(04-26-2018 09:07 PM)Ahmeedd Yazılan:  8.ev zor meselelerin evidir. Genelde zorluklarıı "miras boşanma ölüm vs." olarak deriz. Tabi size ne zor geliyorsa sizin zor meseleniz de odur. Psikolojik yükünüzdür yani 8.ev

https://hizliresim.com/8Ypk1n
04-27-2018 03:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir