Konu Kapalı 

Değerlendir:
  • 34 Oy - 3.06 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Analizi Hakkında Pratik Öneriler
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

artemis için 15 haziran transit analizi
öncelikle sana da öss sınavında başarılar diliyorum ve hemen analize geçiyorum ;

** biliyorsun ki merkür geri harekete geçmek üzere ve bunun yansımalarını forumun bir kaç günlük aksaması vb. şekillerde görebiliyoruz.
iletişim sorunlarının olabileceği , yanlış anlamaların olabileceği , zekanın kıvraklığının frenleyebileceği günlerdeyiz diyebilirim..
öyleyse merkürün geri hareketi hem seni , hemde sınava girecek olan tüm gençleri ilgilendiriyor. artemis seni daha fazla ilgilendiriyor çünkü şu dönemde transit merkür 9.evinde (eğitim evi) yapacak bu geri hareketi. hemen karamsarlığa kapılma çünkü sonra bazı önerilerim olacak..

** transit satürn 15 haziran döneminde (bir kaç hafta öncesinide alacağım yorumlarımda) başak burcunun ilk derecelerinde ve senin 11.evindeki marsına dokunuyor. 11.ev idealleri temsil eder , mars cesareti ve bunlara dokunan satürn zahmetli bir süreçten sonra BİŞEYLERİ GERÇEKLEŞTİRMEYİ temsil eder..
puzzle'nin parçalarını ben birleştirdim , anlamışsındır sen onu ''bir idealin doğrultusunda harekete geçmek''

** transit jüpiter , 15 haziran döneminde 4.evinden senin Ay yengeçine zıt açıyla bakıyor. (bu arada equal ev sistemini kullanıyorum)
duygularını gerecek bir sürtüşme yaşayabilirsin o dönemde ya da boşvermişlik + rehavet duygularıyla karşılaşabilirsin..

** transit uranüsün , senin satürnüne 120 dereceyle güzel baktığını görüyoruz. satürnün olumlu anlamda sarsılmış durumda ve kendini daha disiplinli hissediyorsan bu açının etkisi olduğunu söyleyebiliriz. çünkü uzun zamandır transit neptün senin bu satürnüne sert bakıyormuş ve oldukça melankolik-uyuşmuş bir satürn dönemi geçirmiş olabilirsin son 1 yıl içinde..

** transit plüto tam 14 haziran gününde geri hareket ederek YAY burcuna geçiyor.. katılığı ve özgüven eksikliğini endişeyi ifade eden oğlaktan , rahatlığı olumlu düşünmeyi ve eğitimi temsil eden yay burcuna geçmesinin -hemde sınavdan bir gün önce- avantaj olabileceğini düşünüyorum.
mesela öss günü , deneme sınavlarından daha iyi bir performans gösterebilir genel anlamda öğrenciler..

** transit mars sınav döneminde artemisin 11.evinde görülüyor. sınavdan hemen önceki haftalarda venüsüne dokunuyor (aşk potansiyeli - aman dikkat ;) )
transit marsının 11.evde olmasının yine avantaj olacağını düşünüyorum çünkü enerjini (mars) idealine (11.ev) yönlendirebileceksin..

** sınav döneminde güneş-venüs kavuşumu olacağını görüyoruz. oldukça hoş duyguların içimizi saracağı bir hafta olacak , hatta sınavdan çıkan gençlerin tanışıp kaynaşmaları , sinema-cafe gibi yerlere gitmeleri sözkonusu olabilir gülücük
sen rahat ol artemis , senin 9.evinde oluyor bu kavuşum , 5.yada 7.evinde olanlar düşünsün ;)

** sınav günü transit Ay akrep burcunda yani senin 2.evinde görülüyor artemis. bence olumlu bir konum çünkü Ay burayı sever.

sonuç ; genel anlamda olumlu etkilerin seni bir hedefe sürüklediğini transitlerde görebiliyoruz. olumsuz duvarlar her zaman olacaktır (örneğin geri giden merkür)

ben buradan hem sana hemde sınava girecek olan tüm gençlere şu önerileri yapmak istiyorum nacizane ;

merkür geri hareketinde kıvrak zekanızı daha melankolik konularla boş yere kullanırken görüyorsanız , dikkat dağınıklığı ya da algılama zayıflığı sözkonusuysa ve en kötüsü ÖSYM astrolojiden bi haberse ve sınav maalesef merkür geri hareketindeyken olacaksa Yıldırım diyor ki ;

inançlı biriyseniz manevi reçeteye başvurun ve gerçekten kalpten isteyerek Allahtan yardım isteyin , duanın gücünün o anda astrolojik tüm dalgalardan daha tesirli olacağını söyleyebilirim.

ya da daha bilimsel bir insan olduğunuzu düşünüyorsanız şuna itiraz etmezsiniz umarım ''ODAKLANMIŞ ZİHİN EVRENDEKİ EN BÜYÜK GÜÇLERDEN BİRİDİR..''
Zihninizden yayacağınız olumlu DÜŞÜNCE GÜCÜ , yine astrolojik dalgaların -özellikle olumsuzların- üstesinden gelecektir diye düşünüyorum..

tekrar başarılar dilerim..

05-24-2008 04:35 AM
« Önceki | Sonraki »

Konu Kapalı 

Bu Konudaki Mesajlar
Hades için 2009 öss.. - astrosohbet - 12-06-2007, 05:10 AM
artemis için 15 haziran transit analizi - astrosohbet - 05-24-2008 04:35 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Chiron coolhandsome 47 95,743 01-17-2020 08:03 PM
Son Mesaj: Pozitifterazi15
  Transit etkisi merkür_yen 1 4,526 09-20-2019 05:45 PM
Son Mesaj: dilek8855
  en iz bırakan transit ve etkilediği ev? bu şarkı yarınlara 33 44,878 02-18-2019 07:37 PM
Son Mesaj: elizya
  Gökyüzü arkadaşım için transit yorumum.. dilek8855 4 11,599 03-02-2015 03:06 PM
Son Mesaj: gökyüzü
  Transit Analizi Hakkında Pratik Bilgiler aeon 18 48,110 07-15-2011 10:58 PM
Son Mesaj: aries86
  Transit Etkilerinden Farkettiklerimiz Venüs 54 66,616 04-30-2011 01:43 PM
Son Mesaj: lylymn
  8. Eve Transit Örnekleri vivienleigh 11 31,175 05-11-2010 08:38 PM
Son Mesaj: Tuğçe
  Aylık Transit Takvimi Çıkarılması Anlatımı... tiyatral_gitarist 15 26,903 02-14-2010 04:28 PM
Son Mesaj: tiyatral_gitarist
  Transit Çalışma Sayfamız Angel 57 62,903 07-28-2009 05:16 PM
Son Mesaj: harpy
  BİR CİNAYETİN ASTROLOJİ ANALİZİ yezda 1 6,126 06-27-2008 12:22 PM
Son Mesaj: JoMaJa

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir