Değerlendir:
  • 38 Oy - 3.18 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AY AKREP
Yazar Mesaj
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

Cvp: AY AKREP
Seninki yine yengecte ve retro degil. Yengec bir su burcu ve oncu nitelikte. Yukselen akrep de aslinda bilinenin aksine samimiyet ve yakin bag kurmak ister saniyorum.

Bunu zamanla asabilirsin diye tahmin ediyorum, saturnun etkileri asilabilir.

07-20-2017 01:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melody Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(07-20-2017 01:58 PM)Merau Yazılan:  Seninki yine yengecte ve retro degil. Yengec bir su burcu ve oncu nitelikte. Yukselen akrep de aslinda bilinenin aksine samimiyet ve yakin bag kurmak ister samiyorum.
Bunu zamanla asabilirsin diye tahmin, saturnun etkileri asilabilir.

Aşılabilir ama zor.Bende venus yengecte iyi diye düşünüyorum. Ama saturn karesi gerçekten berbat bisey.Asılması çok zor.Retro venuste bence aynı o da zamanla duzelir.Zaten mesele zamanla aşılması degil.Olmak istedigin seye ulasmakta gec kalman.Gec olmasa bile seni cok mutsuz eden bi durum bu,ozguvenini azaltiyor.

Natal haritam

https://i.hizliresim.com/VQ8lNn.jpg
07-20-2017 07:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Saturnun dersleri burnu surter ama " bilgelik", sukunet bahşeder. :P İyi tarafindan bakmaya calisalim...

07-20-2017 08:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melody Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(07-20-2017 08:35 PM)Merau Yazılan:  Saturnun dersleri burnu surter ama " bilgelik", sukunet bahşeder. :P İyi tarafindan bakmaya calisalim...

O bilgelik ve sukuneti henuz elde edemedigim icin iyi tarafından bakamiyorum.tek bildigim yeterince acı verdigi.

Natal haritam

07-20-2017 09:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Zorlayici etkilerini ben de agir denebilecek bicimde tecrube etmekteyim ama hayat herkese ayni sansi vermiyor ne de olsa...

saturn herkesin haritasinda mevcut ve sen ay yaysin, iyimser olmaya bak gülücük

07-20-2017 10:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melody Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(07-20-2017 10:52 PM)Merau Yazılan:  Zorlayici etkilerini ben de agir denebilecek bicimde tecrube etmekteyim ama hayat herkese ayni sansi vermiyor ne de olsa...

saturn herkesin haritasinda mevcut ve sen ay yaysin, iyimser olmaya bak gülücük

Ilerde bu olumsuz etkilerini duzeltirsem her sey daha guzel olacak.buna emij degilim ama inşallah duzelir

Natal haritam

07-21-2017 12:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
wordsofmyuniverse Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 1

Ay akrep evet zor bir konum...ya siyah ya beyaz hersey...grileri ogrenmek sanirim ay akrebin dersi...derindir,gizemlidir ,gercekten gozleriyle tum duyguları anlatir ve anlar da...göz cok onemlidir benim icin...derin bakmali...ya hep ya hic der...suphecidir,guvenene kadar birsuru duygusal kriz yasar yasatir...eskiden daha zordu bu duygu derinligiyle basa cikmak ama yillar ilerledikce daha iyi kontrol edebiliyor insan...ketumdur...cok sey duyamazsiniz kendiyle ilgili ama başkaları ona hep anlatir...guvenirler ona...birsuru sir saklar...aklima ilk gelenler bunlar...imza...güneş terazi ,venüs ay pluto satürn gad vertex akrep bir dostutangaç
07-25-2017 01:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@wordsofmyuniverse

Bence siz akrep burcundaki yogunluk nedeniyle ay isaretinin ozelliklerini keskin seziyor olmalisiniz, hayli zorlayicidir... Haritanizdaki diger diger etmenlerini bilmedigimden bir sey diyemiyorum, gerci bilsem de yorum safhasinda basarisiz olurdum zaten. :/

Ben ozellikle ketumluk - yogun hisler anlaminda ay akrebe hatta akrep temalarina cok uzagim; yukselenimin yanlis oldugunu dusunecek kadar... Bu durum, gunes ve yukselen yoneticilerinin akrebin ziddi olan ehlikeyf ve materyalist boga burcunda kavusum yapmasindan ileri geliyor olabilir.

07-25-2017 04:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
wordsofmyuniverse Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 1

(07-25-2017 04:18 PM)Merau Yazılan:  @wordsofmyuniverse

Bence siz akrep burcundaki yogunluk nedeniyle ay isaretinin ozelliklerini keskin seziyor olmalisiniz. Hatta bence direkt akrep temalari hayatinizda belirgin olabilir. Haritanizdaki diger diger etmenlerini bilmedigimden bir sey diyemiyorum, kavusum vb...

Ben ozellikle ketumluk - yogun hisler anlaminda ay akrebe hatta akrep temalarina cok uzagim; yukselenimin yanlis oldugunu dusunecek kadar... Bu durum, gunes ve yukselen yoneticilerinin akrebin ziddi olan ehlikeyf ve materyalist boga burcunda kavusum yapmasindan ileri geliyor olabilir.

:)haritadaki diger yerlesimler tabiki etkiliyor,sizin de dediginiz gibi gunes ve yükselen yonetuciniz bogadaysa benim kadae yogun hissetmeyebilirsiniz.yükselen ve gunes yöneticim de akrep benim:)ondandir belki.Bana kalsaydi ay burcum boga,terazi falan olsun isterdim.gülücük))Sevgiler
07-25-2017 04:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Hattusas Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Akrep'te Ay düşüktür. Ayrıca Akrep'teki Ay sebebiyle kişi gösterişten uzak hatta kalabalıktan uzak, sade bir yaşamı sevebilir. Kendisine bunun iyi geleceğini düşünür. İçindeki acıları asla söylemezler bir sır gibi saklarlar. Başkalarının sırlarını da tek bakışta görebilirler. Acının derinlerini zaten hissettiği için zor şartlarda bile ayakta kalmayı bilir, yıkılmaz. Bu içindeki yoğun duygular sebebiyle karşıdakinden fedakarlıklar, yoğun sevgiler bekler ve her daim onları test eder. Testini geçebilirseniz sonsuza dek sadık olabilir ona yanlış yapmadığınız sürece. Kendini sizin için sürekli feda ederken onu bulabilir ve sezgileri ile sizi sürekli tehlikelerden koruduğunu hissedebilirsiniz. Fakat düşmanı olursanız ömür boyu sizden intikam alacağı günü bekleyecektir fakat bir Ay Akrep'in yüreğini yumuşatıp pişman olduğunuzu ona kanıtladığınız an intikamdan vazgeçecektir.

Kristin Demirci'nin yorumlarında okumuştum. Ay Akrep olup da kendini mutlu edebilen insan yok demişti. Duygularındaki bu yoğunluk nedeniyle hep bir şeyin kötü yanlarını da iliklerine kadar hissettikleri için asla kendilerini mutlu edemezler. Çevrelerinde kendilerini mutlu edecek ve pozitif duygulara vurgu yapan insanlar bulundurmaları kendi psikolojileri için şart.

[Resim: 6IVuY5.png]
04-11-2020 05:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir