Değerlendir:
  • 38 Oy - 3.18 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AY AKREP
Yazar Mesaj
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: AY AKREP
satürnle kavuşumu nasıl bilemiyorum tabi ama, pluto ile akrepte kavuşan bir ay güneş akrepten daha akrep bence..venüs de orada zaten 3 kişisel gezegen akrepte üstelik köşe ev olan 4. evde üstelik kavuşımda..

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
12-15-2011 03:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lilianxxx Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

(12-15-2011 03:05 AM)nisan15 Yazılan:  satürnle kavuşumu nasıl bilemiyorum tabi ama, pluto ile akrepte kavuşan bir ay güneş akrepten daha akrep bence..venüs de orada zaten 3 kişisel gezegen akrepte üstelik köşe ev olan 4. evde üstelik kavuşımda..

Katılıyorum düşündüklerinize. Haritamda Ay, Venüs, Pluto akrepte ve 8. evde kavuşum halindeler, jüpiter de 8. evde. Haritamda oğlak etkisi de var, güneş ve merkür oğlak 10. evde kavuşumda ancak ben akrep yoğunluğundan diğer burçların etkilerini pek hissedemiyorum :/
01-01-2012 06:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lilianxxx Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

(01-01-2012 02:45 AM)xclsx Yazılan:  ya benim ay akrepte ama hiç de öyle manalı felan bakmıyorum çok boş bakıyorum bence bomboş hatta. sezgiler konusuna gelince bi felaketim 2 seçenekten birini seçmem bile gerekse hep yanlış olanı seçiyorum. ben sanırım yeraltında kalan ay akrepim gülücükgülücük

Belki sana öyle geliyordur. Hep yanlış olanı seçmen şanssızlıkla ilgili olabilir, ben de çok şanssızımdır. Murphy kanunları benim için özellikle çalışıyor sanki gülücük

Yükselen burcun neydi?
01-01-2012 06:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
xclsx Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

(01-01-2012 06:13 PM)lilianxxx Yazılan:  
(01-01-2012 02:45 AM)xclsx Yazılan:  ya benim ay akrepte ama hiç de öyle manalı felan bakmıyorum çok boş bakıyorum bence bomboş hatta. sezgiler konusuna gelince bi felaketim 2 seçenekten birini seçmem bile gerekse hep yanlış olanı seçiyorum. ben sanırım yeraltında kalan ay akrepim gülücükgülücük

Belki sana öyle geliyordur. Hep yanlış olanı seçmen şanssızlıkla ilgili olabilir, ben de çok şanssızımdır. Murphy kanunları benim için özellikle çalışıyor sanki gülücük

Yükselen burcun neydi?

teraziiii gülücük zaten bi yükselen burcumu seviyorum ha ha sağolsun bana orijinal kızıl saç vermiş gülücük
01-02-2012 07:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Cvp: AY AKREP
(11-09-2009 02:20 PM)Félicé Yazılan:  
Yıldırım Yazılan:sizlere katılıyorum evet bencede aşk = insanın kendini kandırması
zaten yanlışlıkla hem kendini hemde karşı tarafı kandırabilirsen adı evlilik oluyor gülücük

Bunu çok tuttum, evlilik daha espirili bir şekilde tanımlanamaz;)
Aşk harika bir duygudur, biter ve cisim değiştirir, kişiler değişir sadece

Bence ask kanmak degil ya da aldanmak degildir... insan aslini hic bir zaman red edemez...

Ask gönül yanilsamasidir diyenlere Ask gönlün olgunlasmasidir diyebilirim...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
02-28-2012 07:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

'Ne sevdam bitti ne kavgam' bir ay aslanının ay akrebe söyleyeceği söz olsa gerek...aynı şekilde onlarında ay aslanına...Tutku ve hırçınlıklarını sevdiklerim...aynı zamanda kendinden en çok nefret ettiren ...etkilendiğim kişiler hep ay akrep.. Ahh ay akrep...gülücük
Enerji akışı çok yoğun
08-25-2012 01:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
deniz kaya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(12-14-2011 08:39 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(12-14-2011 07:09 PM)deniz kaya Yazılan:  merhaba

kendimden biliyorum ayım akrepte yazılanların hemen hemen hepsi doğru.Salt ayım akrepte değil aynı zamanda
neptünümde akrepte.İkiside 5.evde.bu arada plüton mars ve uranüs kavuşumları 3.evim.de bulunmakta.

tabi sizde akrep etkilerini arttıran çok önemli bir unsur da mars pluto kavuşumu olmalı... bu potansiyel, kontrol altında tutulsa bile nerede ne yapacağını bilmeyen, sonuna kadar gidebilen hırçın bir çılgın gibi olma özelliği verir...

Haklısınız bende mars pluto kavuşumu var+plutonyenim. Kolay kolay takmam kesinlikle. ama bir taktımı gülücük şaka .... kolay kolay yapılan olumsuzlukları unutamadığımda bir gerçek. (çok ciddi konulardadır benim bu kafaya takma huyum).Birde 4.ev sonlarında ay lilith kavuşumu var.Ay ve lilith akrepte haritamda. Bu ne anlama geliyor?

http://a1210.hizliresim.com/12/m/f2y65.gif
08-25-2012 11:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

(09-14-2012 05:28 PM)hayta90 Yazılan:  öncelikle merhaba herkesegülücük bende yeni üyelerden sayılırım.. gerçi belli bir süredir takip ediyodum siteyi fakat aktif katılımda bulunmamıştım.. inşallah bu mesaj bi başlangıç olsunalkis Ayım akrep burcunda fakat benim asıl sormak istediğim şu; bildiğim kadarıyla ay, astrolojide anneyi temsil ediyo... ayın bulunduğu evin anneyle olan iletişimde baskın bi rolü olduğunu söyleyebilirmiyiz peki? bunun çocuğun gözündeki anne imajıyla bi ilgisi olabilirmi?? şimdiden teşekkür ederim gülücük

Öncelikle hoşgeldin Haytagülücük
Anne algımızda ayın bulunduğu evin etkili olduğunu söylemeliyim.Mesela dominant, manipülatif, irade, yoğun isteklerini vs.( akrep arketipi) hangi alanda göstereceğini belirtir ev konumu.Tabi hangi gezegene/eve açı yapıyorsa o evde , ayın bulunduğu evde diğer gezegenlerden etkilenir.
09-14-2012 10:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aslında Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Ay'ı akrepte olan bir yeğenim var. Birkaç gün sonra 2. doğum gününü kutlayacak bir ikizler. yükseleni balık. Ay akreplerinin çocuklarını tanımlayan cümlede, bir film izler gibi hissettim kendimi. gözler ve bakışlar. yüzüne bakılınca görünen o delici, ve konuşan bakışları. adeta gözleri ile konuşmayı doğuştan öğrenmiş gibi. ay akrepliği mi neden olan bilmiyorum ama, oyun oynarken bile büyükler gibi, sanki çocukluğundan orda olduğunu bilir gibi. enteresan...dilerim ki o güçlü bir sanat gücünü seçer... karanlık tarafını arada sırada güneşin arındırıcı gücüne bırakmayı tercih eder.
Sevgiler...

gökyüzü herkesindir...
05-30-2014 11:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

2 kız kardeşiz...
ben ay ikizler ile annemin eleştirici ve meraklı yönünü görürken kızkardeşim ise akrepteki ay plüto kavuşumu ile annemi baskıcı hırçın ve yönlendirici olarak görüyor...

en son olan bi olayda... annem bana zerre diş geçiremez iken kızkardeşimi çok güzel manipüle edip istediklerini yaptırdıklarını gördüm..

kardeşim ise ay kavuşum plütosnu yansıtırken olabilecek en kötü konumuyla hırçınlığıyla yansıtıyor.. gerçekten 2-3 dk sora konuşmak imkansız.. o derece yoruyor insanı.. :(
02-05-2017 12:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir