Değerlendir:
  • 38 Oy - 3.18 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AY AKREP
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: AY AKREP
\'aeon\' pid=\'81232\' dateline=\'1272646701\ Yazılan:ehehegülücük
izlemeni tavsiye ederim .özellikle ilk üç seri güzeldir. verygood

evet aslında Star Warsın şu Harison Ford ve Tüy yumağı yaratığın olduğu bölümünü hatırlıyorum ve gayet güzeldi.
sonra yeni bölümlerinden Anakinin henüz Darth şeysi gülücük olmadan önceki bölümünüde hatırlar gibiyim.

yani doğrusunu söylemek gerekirse evet çok güzel bir hayal gücünün ürünü olduğunu düşünmekle birlikte , bende çok etki bırakmamışlar nedense.

belkide dediğin gibi seriyi komple izlemeliyim verygood

05-01-2010 01:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(01-03-2011 02:44 PM)zsevimLee Yazılan:  işte ben de o yorum yapacak birinin çıkıp gelmesini bekliyordumdil çýkarma ya ben aslında çoookk eskiden sanki buraya aitmişim gibi hissettim eskimeme ne gerek var dil çýkarma neyse teşekkürlerutangaç

önce haritanı eklersen iyi olur.
sonra yorumlar yapılabilir.ancak , ay akrep , pluto ve 10.evle ilgili sitede çok fazla döküman var.
sana yararlı olabilir.

ay , duygular , anneyi gösterir.

ay ; yengeç ve boğa da iyi çalışır ; zıt burçları olan oğlak ve akrepte zorlanır.

plutonunu olduğu ev güç hissetme , krizli deneyim yaşama ve döüşüm alannlarıdır.

ay -pluto açılarını da site içinde gezgebilirsin.

sonr a 10.ev kariyer evidir.1-7-4- ve 10.evler köşe evleridir ve buraya düşen gezegenler güçlü çalışır.
kariyerinde anne yönlerdirmesi , kadınlardan düşmanlıklar görebilirsin ve annen söz sahibi bir ebeveyn olabilir.
01-03-2011 02:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(03-10-2011 11:59 AM)büşra Yazılan:  aeon ayın işlevleri içinde derin duygusal ihtiyaçlar, sezgisellik, duygular ve duygusallık, korumacılık yatar.akrepde ne kadar bunlara zıt şeyler olsada akrepler de çok sahiplenicidir, onlarda çok duygusal ve sezgiseldir. bu yüzden ay akrepde de güçlü denemezmi?

Ay ve Venüsün huzur ve uyum ihtiyacını Akrep burcunda bulacaklarını söyleyemeyiz. Çünkü Akrep tarlası , Ay ve Venüs kızlarımızı ürkütebilecek gizemlerle doludur ve yoğundur.

Bu yüzden kızlarımız (yani ay ve venüs) Boğa tarlasını daha çok severler , daha huzurlu daha sakin ve daha bilindik olduğu için.

03-10-2011 01:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mutluluklar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 3

ben sadece ay akrep için değil akreplerde görüyorum bu özelliği,,, elde edeceği kafasına koymuşsa ayrıntıcı ve derinlemesine bi çalışmayla onu mutlaka elde edebilir... akrep tanıdklarımda bu özellik var... ben bu özelliği değişken hiç bir burç için söyleyemem özellikle de balık örneği asla uymaz, balık vazgeçer... çunku değişkendir... sadece hayallari geniştir... fikrim de yine sabitim yani akrep kafasına koymuşsa bişeyi hem inatlaşır hem derinlemesine bağlanır istedği şeye... yay ve koç ve aslan örneği içinşu söylenebilir evet ateş grubudur ve yapabileceklerine inanırlar herşeyi... içlerinde buna en yakın yaydır, değişkenlik göstermezse o da derinlemesine araştırır ve gücünü ortaya koyar ve başarır....

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/5/6721.gif
04-08-2011 01:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mutluluklar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 3

anladım demek istedğini fakat akrep burcu böyle söyler demiyorum... içinden böyle hisseder... hiç bişeyin onun için sorun olmadığna imkansız olmadğına inanır.. ölüm dahil hiç bişey korkutucu gelmez imkansız gelmez ona ... ama bunları içinde böyle hisseder... hatta paranoya dediğimiz durum akrepler içinde vardır...içindeki enerji ve güç bazen bu şekilde duygusal bi biçimde onu körükler... isterse yapabileceğini çok iyibilir.. sessizce yapar ve elde eder... ben öyle gördüm genelde akreplerde... ben bi ikizlerım sadece ayım akrep ve plutom... bi akrep burcu kadar güçlü olamaz duygularım sanmıyorum... ama korkusuzluk bende de var... akrep tanıdğım çok yakın bi arkdşm da bunu gördüm hep... yeter ki içinden gelerek başlamasın bişeye onu mutlaka halleder o... asla yapamaz diye bişey yoktur..allem eder kallem eder canını dişişne takar ama başarır onu... ve en enteresan olanı bunu baştan biliyodur emindir kendinden... çok harika bişey aslında değilmi... :D

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/5/6721.gif
04-08-2011 02:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(05-09-2011 05:43 PM)vatansever Yazılan:  ay ile pluto arasın biquintil açı var akreplik katar demi bu bana arkadaşlar?

pluton köşe ev'de önemli bir yerde fakat kareler varken 2.planda tutmalıyız quintile'i
05-09-2011 08:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lilianxxx Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

(08-22-2011 09:23 PM)Mavisahram Yazılan:  Ay Akrebi ünlüleri yok mu acaba eklesek ya da diger her ay'larin ünlülerini...

Benim bildiklerim,

Charlie Chaplin, Björk, Avril Lavigne, Kate Moss, Steven Speilberg, Orlando Bloom..

Kate Moss ve Orlando Bloom'un güneşleri de oğlakta.. İkisinde de aynı soğuk hava var. Astroloji sürekli beni şaşırtıyor gülücük
Justin Bieber'ın da Ay Akrebi olduğunu öğrendim. Soğudum mu ne Ay Akrepten dil çýkarma
Scarlett Johansson'ın da ayı akrepte.. gülücük
09-02-2011 01:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Bir Ay Akrep ünlüsü örneği de ben ekleyeyim yerli olsun;Ayben.
Ay,Uranüs Akrep ve Mars Yay ile kavuşuyor.Nitekim kendisi Türkiye'nin ilk bayan rap sanatçısıdır.
Çocukluğu ve ilk gençlik zamanları kolay geçmemiştir;kanser hastası bir annesi vardır zira..
Ama Mars Yay ile kavuşum O'nda ''kapalı kutu'' olma özelliğini yok etmiş.
10-31-2011 06:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
deniz kaya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

merhaba

kendimden biliyorum ayım akrepte yazılanların hemen hemen hepsi doğru.Salt ayım akrepte değil aynı zamanda
neptünümde akrepte.İkiside 5.evde.bu arada plüton mars ve uranüs kavuşumları 3.evim.de bulunmakta.

http://a1210.hizliresim.com/12/m/f2y65.gif
12-14-2011 07:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

(12-14-2011 07:09 PM)deniz kaya Yazılan:  merhaba

kendimden biliyorum ayım akrepte yazılanların hemen hemen hepsi doğru.Salt ayım akrepte değil aynı zamanda
neptünümde akrepte.İkiside 5.evde.bu arada plüton mars ve uranüs kavuşumları 3.evim.de bulunmakta.

tabi sizde akrep etkilerini arttıran çok önemli bir unsur da mars pluto kavuşumu olmalı... bu potansiyel, kontrol altında tutulsa bile nerede ne yapacağını bilmeyen, sonuna kadar gidebilen hırçın bir çılgın gibi olma özelliği verir...

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
12-14-2011 08:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir