Değerlendir:
  • 38 Oy - 3.18 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AY AKREP
Yazar Mesaj
Phoenix Çevrimdışı
Uranyen Vip
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 1

RE: AY AKREP
yıldırım çok teşekkür ederim astroloji Allah ekberdir dedirtiyor bana...
kitap bilgilerinden ziyade astrolojik etkileri bizzat insanlarda görerek öğrenmek ve hayretlerde kalmak çok güzel bir şey...
astrolojiyi sevenler beni anlar...

İdrak edebilmek en büyük zenginliktir!

''hell is other people.''

[Resim: wewewewe.th.jpg]
10-21-2009 01:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Phoenix Çevrimdışı
Uranyen Vip
Uranyen Vip
lt=

bu şahsın plutonu terazide ve 12. evde; aslandaki ve 10. evdeki venüse 60 derecelik açı yapıyor venüs MC ile kavuşumda. Mcye de 60 derecelik açı yapıyor doğal olarak.

pluton ikinci evindeki jupiter ve neptüne yine 60 derecelik açı yapıyor. Maddi durumu iyi birisi =) zaten işaretler belli ediyordur ama akrep etkileri gerçekten çok yoğun deşifre edilmekten hiç hoşlanmıyor diye düşünüyorum

İdrak edebilmek en büyük zenginliktir!

''hell is other people.''

[Resim: wewewewe.th.jpg]
10-21-2009 01:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: RE: AY AKREP
Phoenix Yazılan:bu şahsın plutonu terazide ve 12. evde; aslandaki ve 10. evdeki venüse 60 derecelik açı yapıyor venüs MC ile kavuşumda. Mcye de 60 derecelik açı yapıyor doğal olarak.

pluton ikinci evindeki jupiter ve neptüne yine 60 derecelik açı yapıyor. Maddi durumu iyi birisi =) zaten işaretler belli ediyordur ama akrep etkileri gerçekten çok yoğun deşifre edilmekten hiç hoşlanmıyor diye düşünüyorum
Astroloji defterimdeki notlardan ikisi;

- Venüs & Plüto kombinasyonu: ''finansal eksen''
- Venüs & Jüpiter kavuşumuna Plüto 60'lığı: ''popülarite ve çok para kazanma potansiyeli''

* her iki öngörüm de olası seçeneklerden sadece birer tanesi olarak belirtilmiştir.

Venüs Mc kavuşumuna + Maddi evdeki Jüpiter'e 60'lık Plüto bağlantısı,

siz de yukarıda notunu almış olduğum yorumlandırmalar ile paralel konumlanmalardan ve harita sahibinin ekonomik durumunun iyi olduğundan bahsetmişsiniz.

Defterimdeki notların işleyebilirliğine dair güzel'bi örnekle karşılaştım. Paylaşımınız için teşekkür ederim ;)

10-21-2009 07:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Sagittarius Yazılan:
Rüzgâr Yazılan:Oldukça doğru yazılanlar tipik bir Ay Akrebi'yim.Yoğun duygularım var.Fakat bunu dış dünyaya göstermem aksine duygusuz görünüyorum.Sevdiğim insanı kıskanabilirim ama çoğunlukla göstermem ve bu sıkıcı duyguyla uğrasmak istemem.Kıskanılmaktansa nefret ederim.Hislerim çok kuvvetli.İnsanlara karşı mesafeli ve soğuğum.Bir çok arkadaşım var hepsi beni sever.Sosyal ortamlarda kendini belli eden tiplerdenim fakat dostluk dersek yok.1 tane oldu bu zamana kadar yakın arkadaşım ama ondan bile gizlediğim şeyler var.

Aşka ve tutkuya sonuna kadar inanıyorum, fakat aşık olunabileceğine dair şüphelerim var.Ben o işi balıklara bırakmayı tercih ediyorum.Sevgiye tuhaf bir tepkim var.Dostluklarımdada böyle oluyor çoğunlukla, ne zaman yakınlaşmam gerekse ve arada bir bağ oluşsa yabancılaşıyorum, bu da beni insanların gözünde umursamaz ve sadakatsiz yapıyor.

Aşık olmadım.Bu duygu beni korkutuyor.Ama dedim ya o neptünün saflığındaki aşka sonuna kadar inanıyorum, mutlaka bir yerlerde olmalı birileri.

hoşgelmişsin Rüzgar nikini sevdimgülücük yazdıklarının çoğunda kendimi buluyorum ama Aşk konusunda aşkı insanların kendilerini kandırması olarak görüyorum ne kadar Neptünyen olsamda inanmıyorum inanamıyorum işte..bu arada bi bağ oluşunca uzaklaşmak Kova burcuna has bi özellik sanki Venüs Kovası olmandan kaynaklanıyo olabilir bence..gerçi Satürnüde es geçmemek lazımgülücük

Ay-Plüto kavuşumu olan biri olarak herhalde az bişi söz hakkım vardır Ay Akrep konusunda ;)

sizlere katılıyorum evet bencede aşk = insanın kendini kandırması
zaten yanlışlıkla hem kendini hemde karşı tarafı kandırabilirsen adı evlilik oluyor gülücük

katılmadığım nokta ise ;

kendimi kandırarak geçirdiğim o zamanlar , hayatın en lezzetli anları.

hayatın geri kalan kısmı ise , hayatın bizi kandırdığı anlardan ibaret..

11-09-2009 06:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ibd18 Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

"Ay-Plüto kavuşumu olan biri olarak"

beni neden bu kadar iyi anladığını şimdi anladım gülücük

evlilik ve aşk hakkındaki fikirlerine de sonsuz katılıyorum...

I Always Ready For Battle!!!

http://img266.imageshack.us/i/astrow2gw0...97305.gif/
11-09-2009 02:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

SoL@RÎ$ Yazılan:ya biz bu ay akreplerini nasıl aska inandırcaz ...
burada yazılanları okudukca tırsıyorum erkek arkadasımdan ,altındaN ne cıkacak bilmiorum :D

Akrepler çok derin yaşar herşeyi.. Bir ay akrebi, kendine ait güç ve kontrol duygusunu kaybetmemek için, aşka dair duygularını derinlerine gömer. Aşk insana kendini kaybettirir, kendi olamayan bir akrep ise korkar. Derinlerindeki aşk, tutku ve ihtirasa dönüşerek, ona güç verir. Ya benimsin, ya toprağın teması hakim olur sonra..
11-10-2009 02:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

SoL@RÎ$ Yazılan:
Nevrotik Yazılan:
SoL@RÎ$ Yazılan:ya biz bu ay akreplerini nasıl aska inandırcaz ...
burada yazılanları okudukca tırsıyorum erkek arkadasımdan ,altındaN ne cıkacak bilmiorum :D

Akrepler çok derin yaşar herşeyi.. Bir ay akrebi, kendine ait güç ve kontrol duygusunu kaybetmemek için, aşka dair duygularını derinlerine gömer. Aşk insana kendini kaybettirir, kendi olamayan bir akrep ise korkar. Derinlerindeki aşk, tutku ve ihtirasa dönüşerek, ona güç verir. Ya benimsin, ya toprağın teması hakim olur sonra..

"ya benimsin ya topragın" bu sözü kendisinden cok sık duyuyorum... ayrılık konusundada cok garip yaklasımları oluyor ayrıldıgımız bi aralık olmustu onu yok saymıstısimdi-kızdım

Kayli erkek arkadaşının haritasına çok dikkatli bakmamıştım lâkin bu Plütonik cümleyi inanarak söylüyorsa ilerde sorun olmaz umarım çünkü sen tanıyabileceğimiz sosyal kelebeklerden biri gibisin ( dışa dönük , neşeli , pozitif vb.)

istersen Ders notları bölümüne ikinizin haritasını ekle , anlatımda değerlendirme yapalım ok

11-11-2009 01:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

' pid=' dateline= Yazılan:
'tiyatral_gitarist Yazılan:Acaba plutonikleşmiş ay hakkında ne söyleyebiliriz sevgili Yıldırım.
Yani daha doğrusu benim ay ters açıyla satürnle plutonun tam ortasına düşüyor. Şimdi acaba bu ay için ikisindende eşit mi etkilenmiştir yoksa pluton uzak gezegen diye baskın mıdır ?
Yani kısacası bu ay nasıl yorumlanır acaba ? gülücük

Unutmadık , unutmayacağız gülücük

buyrun ; http://www.astrosohbet.com/showthread.ph...3#pid79763

04-13-2010 08:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

\'yelizimo\' pid=\'80024\' dateline=\'1271530007\ Yazılan:iki ay akrebi ilişkisi çok mu zor olur?güneşlerde terazi ve kova ise özellikle??

yelizimo öncelikle aramıza hoşgeldin..
bu durumda güneşler birbirine üçgen yani olumlu açıyla bakacak, aylar da kavuşum yapacak..
aslında ay kavuşumları birbirinin duygusal ihtiyaçlarını anlayabilmek açısından güzel bir kombinasyon yaratsa da, şahsi fikrim iki akrebin birbirini ittigi yönünde..
duygusal krizleri, tansiyonu, kontrol etme çabaları her iki tarafta da var olabileceğinden anlaşmazlık doğabilir gibi geliyor iki cambaz bi ipte oynamaz misali.
bir de bu kombinasyondaki güneş-ay arasındaki kare açı da, (kova-akrep) bildigim kadarıyla çiftler arasında gerilime neden oluyor. bir tarafın kişiliği ile diğer tarafın duygusal beklentileri arasındaki bir gerilim olarak ele alınabilir. tabii harita bir bütün, iki açıya bakarak kesin konuşmak doğru olmaz. zaten astrolojide hiçbir şey için kesin konuşmak doğru olmaz. neyse uzatmiim sabah sabah çenem açıldı :D

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
04-18-2010 08:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

\'aeon\' pid=\'81117\' dateline=\'1272565147\ Yazılan:yıldırım., ay akrepte niçin zor bir çocukluk geçiyor.hayatın besleyiciliğine inançmaması mı ?
bir de ay-pluto açıları için de zor çocukluk kavramını kabul edebilir miyiz ?

------
şunu söyleyim.oyuncunun haritasına baktım.
ya ay terazisi kalıyor ve ayı , pluto ile kavuşumda; ya da ay akrebi oluyor.
ve koç stelyumuna 180 derece bakan bir plutoya sahip.
onda ayrebin yoğun duygularının saldırganlığa dönüşmesi vardı. seni de obi-wan kenobiye benzetmiştim. tam neptünyenleri temsil ediyordu.tipi de az buçuk andırıyordu.

Evet Ay Akrep ve Ay-Plüto kişilerinin ( ve hatta Plütoyla kişisel gezegenleri arasında dinamik açısı olan kişilerin ) bir takım krizlerden geçerek güçlenmeleri ve şüpheci + gerçekçi yaklaşımlar geliştirmeyi öğrenmeleri doğaldır. sorunsuz ve neşeli bir hayat , niçin kuşkucu ve gizemli ve güce ihtiyacı olan birine işaret etsinki.

-------

obi van kenobiyi bana mı benzettin o kısmı anlayamadım kusura bakma star wars filmine pek âşina değilim gülücük

04-30-2010 07:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir