Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.83 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Darren Lynn Bousman - saw (Testere)
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Darren Lynn Bousman - saw (Testere)
testere (saw) filmlerinin , çılgın senarist + yönetmeni henüz çok genç ve tüm zamanların en çok hasılat yapan korku filminin mimarı durumunda.

11 ocak 1979 doğumlu , henüz doğum saatiyle ilgili bi bilgiye ulaşamadım. burada bu adamın yıldız haritasını müsait bir zamanda yorumlamaya çalışacağım..

11-05-2007 07:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

RE: Darren Lynn Bousman - saw (Testere)
ya kuzen filmin ölen başrolünüde yorumlasa sevinirim. bir adam korku filmine bu kadarmı yakışır. duruşu, bakışı bisiklete binişi hep gerilim gülücük) hihihi..

ya film manyak o bisiklete takıldım ne gereği var dimi yani filme yakışmıyor maske ve bisiklet.
11-05-2007 11:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: RE: Darren Lynn Bousman - saw (Testere)
eFenDy Yazılan:ya kuzen filmin ölen başrolünüde yorumlasa sevinirim. bir adam korku filmine bu kadarmı yakışır. duruşu, bakışı bisiklete binişi hep gerilim gülücük) hihihi..

ya film manyak o bisiklete takıldım ne gereği var dimi yani filme yakışmıyor maske ve bisiklet.

bisiklete binişi gerilim derken hımm gülücük

tamamdır başrölünün doum bilgilerini bulabilirsem , onuda analiz ederim ok.

11-05-2007 02:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

ya bisiklete biniyo ya birisi o başrol değilmi?

kukla mı yoksam o ? içinde insan yokmu? gülücük
11-05-2007 10:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: Darren Lynn Bousman - saw (Testere)
11 ocak 1979 doğumlu olduğunu söylemiştik. haritasındaki gözüme çarpan en önemli etki olarak oğlak burcundaki güneş - mars kavuşumunu söyleyebilirim.
oğlak burcu iyi bir tırmanıcıdır. zirve odakı yaşar. yaptığı işe kendini adar. hırslıdır , azimlidir.. genelde oğlaklar amaçlarına uzun vadede ulaşır çünkü ihtiyatlı ve adım adım hareket ederler.
D.L. Bousman genç yaşında şöhreti yakalamış ve korku filmleri arasında zirveye ulaşmış görünüyor. başarıya daha hızlı erişmesinin en önemli katalizörü bence marsının konumu.. bildiğiniz gibi , mars yüksek enerji verir , mücadele yetisi verir ve bi o kadarda sabırsızlık verir.

yine bousman'ın marsının , testere filmindeki şiddet sahnelerinde kendini gösterdiğine şahit oluyoruz. şunu sorabilirsiniz ; mars daha çok aksiyon filmlerini çağrıştıran bir gezegen , niçin gerilim ? bu soruya soruyla cevap veriyorum ; bousman'ın marsı nasıl bir mars ? cevap = plütodan sert kare açı alan bir mars..
plüto etkisinin , bu ölüm tasarımlarını hayal edip kağıda geçmesinde en önemli etken olduğunu düşünüyorum.
bousman'ın doğum saatini bilmiyoruz ancak ben bir tahminde bulunmak istiyorum ; güneş - mars oğlakta kavuşum yapınca daha nesnel bir aksiyon ve gerilim adamı çıkarmalı bence ortaya. yani bousmanın kendisi de oldukça enerjik ve dinamik biri olmalı. özel yaşantısını bilmiyorum ancak şunu söyleyebilirim ; bousman bence güneş-mars oğlağının yüksek enerjisini ve plüto gerilimini HAYAL EDEREK , YAZARAK kullanmıştır.. buna en uygun ev olarak 12.evi görüyorum. yani bousmanın yükseleni kova olabilir şeklinde bi tahminde bulunmak istiyorum..

11-06-2007 04:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

ewet yıldırım çok haklısın gerçekten tanıdığım hemen hemen bütün oğlak burcu kişiler iş hayatlarında çok hırslı ve başarılılar...-ok.özellikle oğlak bayanları tam bir iş kadını....ve çok sevimli oluyorlar hayatı çok ciddiye almalarına rağmen..gülücük.

Full Time Şerefsiz Olacağına,Part Time İnsan OL......
11-06-2007 04:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: RE: Darren Lynn Bousman - saw (Testere)
eFenDy Yazılan:ya kuzen filmin ölen başrolünüde yorumlasa sevinirim. bir adam korku filmine bu kadarmı yakışır. duruşu, bakışı bisiklete binişi hep gerilim gülücük) hihihi..

nafizin isteği üzerine ; testere filminin kötü adamının -tobin bell'in- küçük bir analizini yapmak istiyorum..

7 ağustos 1942 doğumlu tobin bell ve aslan burcunda stelyum yani birikim görüyoruz.. güneş - merkür - şiron ve plüto aslan burcunda ve yakın duruyorlar..
burada ki şiron ve plütonun onun kimliğine de , dış görünümüne de , oyunculuğuna da mistik ve gizemli , soğuk bir hava kattığını söyleyebilirim.. zaten plütosu güçlü insanlarda mevcut olan keskin yüz hatları ve donuk bakışlar kendini gösteriyor tobin bell'de..

haritasının ilginç yönlerinden biride , ikizler - başak arasında ki burçlara sıkışmış durumda tüm gezegenleri..
bu tip haritalarda yetenek ve ilgi hayatın bir alanına odaklanır ve hayatın diğer tadlarından mahrum kalınabilir..
mesela tobin bell belkide testere filmindeki rolüyle tüm zamanların en kötüleri arasına girdi ancak rol çeşitliliği açısından belkide her rolde kendini gösterebilecek biri olmayabilir.. nafiz diyecek ki , onu romantik filmde düşünemiyorum zaten gülücük

transitlerine baktığımda , testerenin ilk çıktığı yıl transit jüpiterin , tobin bell'in marsına dokunduğunu + transit uranüsün (ani gelişmelerin habercisidir) yine tobin bell'in marsına zıt açı yaptığını görüyoruz..
eğer sizin yada bir yakınınızın marsına , hem tr.jüpiter hemde tr.uranüs önemli açılar yapıyorsa , sürprizlere , gelişmelere ani yükseliş yada belki düşüşlere hazırlıklı olun diyebiliriz..

11-14-2007 03:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

sağol kuzen ama gerçektende o filme ondan daha iyisi bulunamazdı herhalde.
11-14-2007 11:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bilemezgil Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Saklambaç adlı bir gerilim filmi izlemiştim.Başrolerde Robert De niro ve Dakota Fanning....Dakota şu an 12- 13 yaşları civarında inanılmaz bir oyuncu bence ufaklık...Bir çocuktan böyle bir performans izlemek şaşırtıcı...Gazap Ateşi adlı diğer filminde Denzel Washington la oynamıştı minik hanım.Bu iki filmde izlenesidir.Ve böyle psikopat görüntü çizen Dakota'da haritası incelenesidir?!!!!-ok

Doğum tarihini bulmuştum fakat nerde...Neyse bulunca yazacağım.Aklınızda bulunsun arkadaşlar belki merak edenelr vardır.
11-14-2007 11:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

bilemezgil Yazılan:Saklambaç adlı bir gerilim filmi izlemiştim.Başrolerde Robert De niro ve Dakota Fanning....Dakota şu an 12- 13 yaşları civarında inanılmaz bir oyuncu bence ufaklık...Bir çocuktan böyle bir performans izlemek şaşırtıcı...Gazap Ateşi adlı diğer filminde Denzel Washington la oynamıştı minik hanım.Bu iki filmde izlenesidir.Ve böyle psikopat görüntü çizen Dakota'da haritası incelenesidir?!!!!-ok

Doğum tarihini bulmuştum fakat nerde...Neyse bulunca yazacağım.Aklınızda bulunsun arkadaşlar belki merak edenelr vardır.

dakotayı bende severim. dünyalar savaşı filmindede tom cruıse ile oynamıştı..

yanlış hatırlamıyorsam balık - aslan potansiyeli vardı dakota'da. bakarız müsait bi zamanda -ok

11-15-2007 12:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir