Değerlendir:
  • 48 Oy - 2.81 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Juno Evlerde
Yazar Mesaj
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Cvp: RE: Juno Evlerde
pamuk674 Yazılan:sevgili beyhan benim junada yayda ve 1 inci evde
yöneticisi 4 üncü evde ve junoyla sert açı var galiba bana bunu anlaöını söyleyebilirmisin teşekkür ederim

Juno Yay burcunda ve 1 evde;
1 evde bazen etkisinin çok olmadığını bende okumuştum, ben sana junonun açılarıyla ilgilide bir kaç şey yazacağım sen doğrumu yanlış mı irdelersin olur mu?

Juno kadersel eşin hakında sana bilgiler verir. Sende çok daha farklı tarzda bir eş seçimi yapabilirsin. Farklı kutuplar gibi düşünebilirsin mesela.Zıt kutuplar birbirini çekergülücük Tutkulu, dürüst ve sana tamamen açık bir eş isteğin olabilir. biraz havalı, rahat tavırları olan ama saygı konularıda seçiminde ya da istediğin eşte bulnması gerekli özelliklerden olabilir. Satürnle aldığı kavuşum senin partnerine karşı duygularını göstermede çekingen biraz soğuk olduğunu gösteriyor. Birde Ay ile kavuşumda demişsin, yaşadığın ya da yaşayacağın sorunlarda partnerine karşı hoşgörülü olacağını söyleyebiliriz.

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
10-18-2008 03:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

pamuk674 Yazılan:valla ne diyem sanki beynimi okumuş gibisin beyhancıgım tamamen çok dogru teşekkür ediyorum birde yay burcunda junosu olanlar dışardan evlikil yapar olayı var 1 inci evde olması demek herhalde etkisini kaybediyor olabilirmi

Rica ederim pamuk, bu söylediğin için kesin birşey söyleyemiyorum. Aslında junoyu irdelerken kişini haritasında Venüs etkilerinide gözönüne almak gerekiyor. Ama benimde okuduğum kaynaklarda 1. ev ve 3. evdeki konumların bazı etkileri azalttığı yazıyordu. yay burcu için dışarıda evlilikten ziyade senden farklı biri ile yani daha öncede yazdığım gibi, senden çok farklı kültürde bir ile evlilik söz konusu olabilir. Ama illaki yurtdışı olmak zorunda değil.

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
10-18-2008 05:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Juno Evlerde
benim Juno 6 cı evde ve kovada
etkileri neler acaba?

iş yerim yok şu an ama okulu iş yeri sayarsak?
ola bilir.....okulda proje çalışmam olun kişeye veya sınıftan olan insanlara kolay kapılıyorum...

Şu anki Sevgilim ilede sınıfta tanıştık yükseleni Yengeç diye tahmin ediyorum ve o halde onun 7 ci evinde Uranus ve balık var......benim 7 ci ev yöneticim ise neptun....beki o yüzden birbirimize çekim hiss ettik?

Acaba transit Juno,nunda etkilerini hesaba almak lazım mı?

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
07-17-2009 10:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Lavinya Yazılan:
hilal-e Yazılan:benim Juno 6 cı evde ve kovada
etkileri neler acaba?

Partner ihtiyacı farklı,özgürlüğüne düşkün,ilerici,dost canlısı,sıradışı bazen güvensizlik hissi verebilen değişen davranışları olan biri olabilir.Eşitlik senin için önemli olabilir, evlilik sıkıcı gelebilir yada evliliğin yaşama kısıtlama getirdiği düşüncesi olabilir,.
Ya arkadaşların tarafından ya aynı işyerinde çalıştığın biri yada aynı işyerinde çalışmayı istediğin uyumlu olduğun olabilir eya işiyle evli biri olabilir evliliğin sorumlulukları yerine getireleblir ve bunun bir görev olduğu düşünülebilir.Günlük ayrıntılar yaşamda etkili olabilir.Olumsuz açılar varsa bir taraf diğerine hükmetmeye çalışır,eşitlik olmayabilir ve bu da sinirlerinizi bozup ilişkinizi zedeleyebilir.

Çok teşekkürler Lavinyagülücük

Bu düşünce yapısı bende var şu an...ve zaman geçtikce dahada kuvvetleniyor...
7 ci ev yönecim Neptun ve bu beni fazlaca romantik ve idealize eden birisine çevirsede sanki bi yerlerden Uranus etkeliyor.
Evet eşitliyede çok önem veririm...her konuda....feminist deyilim ama o tarafa eyilimim var gibidil çýkarma

Yani kendim özgürlüyüme çok düşkünüm ve evlenir isem kısıtlanmak en büyük korkularımdan birisi o yüzden uranusyen birini bulsam benim için daha iyi olucak galibadil çýkarma

Aman işi ile evli biri olmaz inşaAllah! neyse nasip bakalımgülücük

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
07-18-2009 12:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

MoRKedi Yazılan:Arkadaşlar rica etsem bende bir yorum alabilir miyim? çiçek

Juno 12. evde ve yengeçte

yorumlarınızı bekliyorum
şimdiden teşekkür ederim

ilişkilerdeki deneyim kaliteli olmalı diye düşünebilir,ilişkideki ve partnerdeki önemli ihtiyaçlardan biri duygusallık,yakınlık,sıcak bir aile ortamı,duyarlılıkdır.Paertnerin biraz gizemli olabilir,sana muhtaç olabilir,Beraber isteklerinizi, özlemlerinizi, paylaşablirsiniz. Huysuzluk, yoksunluk, dar ve bağımlı davranış bu duygusal ihtiyaçlar karşılamadığında ortaya çıkabilir . Bazen daha önce tam çözülememiş nedenlerden sorunlar çıkabilir.
09-14-2009 10:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

ibd18 Yazılan:benim ki de yay da ve 6. evdeymiş...

İşyerinde tanıştığın ya da sağlık sektöründe çalışan biri olabilir partnerin. Entellektüel,ortak inançlarınızın olduğu biri olursa çok iyi anlaşabilirsiniz fakat birinizin inançlarında daha fanatik olursa sorunlar çıkabilir,eğitim ve felsefeye senin gibi önem veren,birlikte seyahat etmekten hoşlanan biri olabilir .
09-14-2009 10:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Defnis Yazılan:Selamlar,
Ben de yorum alabilir miyim acaba?
Juno 12. ev ve ikizlerde.
Venüs ile karesi, güneş ve merkür ile de 60 lık açısı var.
Çok teşekkürler...

sevgili defnis,sen ilişkinde iletişim ihtiyacı duyabilirsin.Partnerin zihinsel olarak çekici ayrıca konuşkan biri olabilir,birlikte çeşitli aktiviteler yapmaktan hoşlanacağın,yanında rahat edeceğin bir partner isteyebilirsin.İdealleriniz ve zevkleriniz çatışabiir,ilişkide eşitlik her zaman sağlanmayabilir,duygularınız gösteremeyebilirsiniz sen ilişki için fedakarlıkta bulunabilirsin.
09-14-2009 11:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
MoRKedi Çevrimdışı
Üye
**

Lavinya Yazılan:
MoRKedi Yazılan:Arkadaşlar rica etsem bende bir yorum alabilir miyim? çiçek

Juno 12. evde ve yengeçte

yorumlarınızı bekliyorum
şimdiden teşekkür ederim

ilişkilerdeki deneyim kaliteli olmalı diye düşünebilir,ilişkideki ve partnerdeki önemli ihtiyaçlardan biri duygusallık,yakınlık,sıcak bir aile ortamı,duyarlılıkdır.Paertnerin biraz gizemli olabilir,sana muhtaç olabilir,Beraber isteklerinizi, özlemlerinizi, paylaşablirsiniz. Huysuzluk, yoksunluk, dar ve bağımlı davranış bu duygusal ihtiyaçlar karşılamadığında ortaya çıkabilir . Bazen daha önce tam çözülememiş nedenlerden sorunlar çıkabilir.

Bu güzel yorumun için çok teşekkürler gülücük

partnerdeki önemli ihtiyaçlardan biri duygusallık,yakınlık,sıcak bir aile ortamı,duyarlılıkdır.

özellikle bu kısma katılıyorum
yakınlık,sıcaklık ve duyarlılık benim parola kelimelerimdir

ama çok fazla duygusallığım yoktur hımm

ilgilendiğin için tekrar teşekkür ederim çiçek

[Resim: astro2at01morkedi395012.th.gif]
09-15-2009 01:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Aprilios Yazılan:
Uranos Yazılan:Benim juno 5. evde ve aslan'dadil çýkarma

Juno Aslan'da; Kendi profilinden üstün düzeyde olduğunu kabul edebileceği ölçüde üstün değerlere sahip ya da bu konumdaki kişiye hayranlık boyutunda sevgi besleyeceği ve bunu sözcüklere sürekli olarak dökebilecek birisine çekim söz konusudur.

Zira paylaşılan etkileşimlerde kişi, yüksek ölçüde romantik, dramatik, ve yaratıcıdır.

Juno, 5. evde; Bu kişi için aşk, ilişki yaşamında zorunlu bir malzeme olabilir...

Ninurta Yazılan:Juno 1. evde

1. ev basitçe “siz”sinizdir. Burası dünyaya yaklaşımınızı ifade eder. 1. evde konumlanmış bir juno, partnerinizin hayatınızın merkezi olduğunu gösterir. Juno ilk evde aynı zamanda yeni doğmuş bir çocuk saflığı verir. Bu özellikle juno yükselenle 10 derece içinde kavuşum halinde ve aynı burçtaysa doğruluk taşır.

junom 5. evde aslanda, yukarıda ki tarif ben eşimin junosu 1. evde yükselenle kavuşum da aynı o sinastrimizde benim junum eşimin güneş/mars kavuşumuyla kavuşum da, benim güneşim de onun 5. evinde. onun junosu benim 1. evimde ki chironumla kavuşumda. şimdi ben ruh eşimi bulmuş oluyor muyum?
12. yaşında eşimi, o günkü haliyle rüyamda görmüştüm. onu tanımadan çook önce ve ciddi ciddi aşık olmuştum. böyle bir hafta leyla dolaşmıştım ortalarda belki de bu yüzden yakın zamana kadar eşimin ruh eşim olduğunu düşünürdüm.

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
11-05-2009 02:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

RE: Juno Evlerde
juno 2 evde Akreptee..,

Partner ihtiyacı bu konumda duygusal olarak yoğun güçlü ve gizemli bir tipe işaret eder ..ve maddi bakımdan ayakları yere basmalı ..

aynen öyleee gülücük !!

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
11-05-2009 07:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Juno Karakter Haritası (Juno Persona Chart ) BayanKararsız 0 40,075 01-12-2020 02:02 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Juno ve Kadersel Eş Angel 78 195,064 06-11-2019 02:23 PM
Son Mesaj: cancer123
  Juno Burçlarda Angel 19 60,495 05-08-2018 06:41 PM
Son Mesaj: Libra
  Juno açıları Yakamoz 4 188,028 02-21-2017 02:11 PM
Son Mesaj: dilek8855

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir