Değerlendir:
  • 48 Oy - 2.85 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şiron’un Oluşturduğu Açılar
Yazar Mesaj
ginka
Kayıtsız

Cvp: RE: Şiron�un Oluşturduğu Açılar
Lavinya Yazılan:
ginka Yazılan:şironum 3. evimde ve ikizlerde jüpiterim ve ayımla üçgen açı yapmış bunun anlamı nedir acaba?

Sık sık yanlış anlaşıldığına dair bir hisse kapılabilirsin,bazen aklın karışık olduğunda karar vermen zorlaşabilir yada yanlış kararlar verebilirsin.Gelecekle ilgili,hedeflerine ulaşmayla ilgili korkuların olabilir.Bazen aşırı hareketli olabilirsin,kardeşlerinle bazen tartışmalar yaşayabilirsin yada onların eksikliğini hissedebilirsin.Eleştiriyi sevebilirsin,her şeye objektif bakma isteği olabilir,becerikli olabilirsin,kendini anlatmakta zorluk çekebilirsin, anlamadıklarını yada seni dinlemediklerini düşünebilirsin.Anneye düşkünlük görülebilir, annenin sana karşı ilgisiz olduğunu düşünebilirsin.Duygusal olarak hasas olabilirsin ve başklarına duygularını açıklamaları,kendilerini ifade etmeleri konusunda yardım edebilirsin.Sanatsal kabiliyetlerin olabilr ve bu alanlda başarılı olabilirsin.

çok teşekkür lavinya çiçek okurken ağzım açık kaldı o kadar uyuyoki bana sölediklerin hafi harfine hepsi uyuyo bana.kardeşlerimle ilşkilerim bile uyuyo.kimsenin beni anlamdığını düşündüğümde çok olmuştur
07-19-2009 04:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

RE: Şiron’un Oluşturduğu Açılar
şimdi arkadaşım, şironla ilgili veriler çok sınırlı
ancak, üzerinde anlaşılan bir nokta varki, o da chironun olumsuz açılarında ;takıntı, eleştirellik gibi başak burcuna has gölge etkiler veriyor.bu durumda astrolojinin iki belalısı satürn ve chiron oluyor .satürn ve chiron adete bir ''egosavar'' görevi görüyorlar.
satürn bulunduğu alanda ve açılarıyla kısıtlama getirirken ,chironda yaralıyor.
bir konu daha var .senin chironun güneşinle 90 derece açı yapmış yani uyumdan söz edemeyiz.çünkü 90 derece gerilimlidir.
bu durumda , güneş konusunda yara alman olasılığından söz edebiliriz.kendi değerlerin konusunda aşırı tevazu sahibi olmak ,eleştirellik gibi... bunlar egonun karşısındadır çünkü ego bunlardan hoşlanmaz, rahatça ifade bulmak ister.
bunlar benim bildiklerim daha iyi bilenler sitede vardır.onlar da yazınca daha netleşir.
08-03-2009 07:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Cvp: Şiron’un Oluşturduğu Açılar
Senin şiron'un güneş'le kare açı yapıyor yani uyumlu bir açı değil verygood

Şiron ikizlerde konuşma zorluğu verebilir yada kişi konuşkan olmayabilir. Anlaşılma,dinlenme ihtiyacı olabilir.Kimsenin kendisini dinlemediğini, anlamadığını düşünebilir. Anlaşılmak,dinlenebilmek için bilgili ve mantıklı olmak gerektiğini düşünebilir. Yeni birşeyler öğrenmek çok önemlidir,sorunların çözümü için yeni çözüm yolları araştırmaıp bulmak hoşlarına gidebilir.İstekleri ve inançları çatışabilir,Reddedilme korkusu olabilir,bazen mozşişt olabilirler,bilinmeyenlere karşı ilgi vardır,güçlü içgüdüleri sayesinde başkalarının acılarını anlayabilirler,sakin ve kendinden emin görünüşleri olsada aslında korkularını yansıtmak istemezler ve bu korkularını kontrol etmeye çalışırlar. Başkalarının kaynaklarına bağımlı olabilir yada kendi paraları başkalarının ihtiyaçları için harcanabilir, başkalarına yardım etmek için her zaman hazırdırlar ve başkalarının sorunlarına yardımcı olurlar.Eleştiri konsunda hasas olabilirsin eleştiriler karşısında sinirlenebilir,eleştirenlerin senin iyiliğini istemediğini düşünebilirsin.Sağlık konusunda kendine dikkat etmeye çalışabilir, zor yollar deneyebilirsin,düşünceler,inançlar konusunda sorgucu olabilirsin.Babayla ilişkileri sorunlu olabilir,baba ile ilgili sorun yada üzüntü yaşanabilir, kendi içinde gelgitler yaşama.
08-03-2009 08:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

şironum satürnle opozit. güneşten kare açı alıyor
güneş de satürnden kare açı alıyor. baba ölümüme işaret eden açılar oldugunu düşünüyorum.
aynı zamanda ;
bilinçaltı yönetimi, bilinçaltından türeyen yanlış davranışlarımı eğitme konusunda inanılmaz bir beceriye sahibim. sabırla ve inançla bilinçaltımı ve içgüdülerimi eğiterek, yaşadığım en çekirdek psikolojik sorunlarımı kendi başıma çözdüm.

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
09-03-2009 02:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

bir yerde okumuştum, kadının chironu jüpiterle trine açı yaptığında, jüpiter transiti ve uygun zamanda bu kadının çok parlak ve şaşaalı bir evlilik yapması muhtemeldir şeklinde bir yorum vardı.
bu sinastri için değil, natal harita için öngörülen bir yorumdu zannedersem.
aman dedim, bizi bulmaz öyle güzel sihirli açılar gülücük
bir baktım chiron-jüpiter trinim var benim de. sevindirik oldum :D:D

09-04-2009 03:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: Şiron’un Oluşturduğu Açılar
KoçAslanı Yazılan:benim şiron güneş ve şiron merkür trinim var etkileri nelerdir ? ayrıca asc kavuşum ve 12. evde bulunuyor.

135 derecede venüse yapmış bu gibi önemsiz sayılan açıların etkisi yokmu ?

Şiron'un asc ile açısı görünmüyor.

İnsanlara yardım etmk gibi bir amacının olduğunu düşünüp yardımcı olabilirsin,,insanlara ruhsal gelişim konusunda yardımcı olabilirsin,,empati yapabilirsin,,iyi bir öğretmen olabilirsin ve çevrendekilerin yeteneklerini ortaya çıkarmasını sağlayabilirsin,özleştiri yapabilirsin,İletişimin iyi olabilir fakat aynı zamnada da sabırsız olabilirsin,, sinir sistemin hasas olabilir,ve bazen bazı konuları,kararları erteleyebilirsin.Kendini ihmal edebilirsin,başkalrının sorunlarıyla çok fazla uğraştığın için ,onların soruna karşı duyarlı olduğun için yorgun bitkin olabilirsin,yeteneklerini başkalarına yardım için kullnabilirsin.
09-04-2009 07:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Serena Yazılan:bir yerde okumuştum, kadının chironu jüpiterle trine açı yaptığında, jüpiter transiti ve uygun zamanda bu kadının çok parlak ve şaşaalı bir evlilik yapması muhtemeldir şeklinde bir yorum vardı.
bu sinastri için değil, natal harita için öngörülen bir yorumdu zannedersem.
aman dedim, bizi bulmaz öyle güzel sihirli açılar gülücük
bir baktım chiron-jüpiter trinim var benim de. sevindirik oldum :D:D

sihire inanma bence =)

Şironu incelediğim kadarıyla öyle sihirli bir yanı yok aksine sıkıntılı tarafları daha çok gibi.

09-04-2009 09:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Yıldırım Yazılan:sihire inanma bence =)

Şironu incelediğim kadarıyla öyle sihirli bir yanı yok aksine sıkıntılı tarafları daha çok gibi.

sizin hep olumsuz tarafından bakmanız bu satürn durumundan mı kaynaklanıyor ? karamsargülücük

09-04-2009 09:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Miss Merkury Yazılan:
Serena Yazılan:
Yıldırım Yazılan:sihire inanma bence =)

sizin hep olumsuz tarafından bakmanız bu satürn durumundan mı kaynaklanıyor ? karamsargülücük

gerçekçide denebilir tabi.hem sihiri işe karıştırmak önyargıya sebebiyet verebilir siz ne kadar farklı manada kullansanızda.

aslında hep olumsuz taraftan bakmam , satürne ait yorumlarımı okudukça bunu göreceksin ;)
Merküry'nin dediği gibi gerçekçi bir tarafım olduğu söylenebilir yoksa bende isterim Şiron - Jüpiter sihirli üçgenine sahip biri olarak harika şeyler yaşamak ama ne sosyal ne de duygusal anlamda pek talihli olduğumu söyleyemem ;)

09-05-2009 01:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

peki yıldırım,
sizce '' ben şanslıyımdır '' diyenlerin gerçekten şanslı olmaları, hayatta talihin yüzlerine gülmeleri sizce bir tesadüf mü ?
bu kimseler sizce gerçekten şanslı açılara sahip oldukları için mi şanslı durumlarla karşılaşıyorlar yoksa katıksız inançlarını anlatan düşünce güçleriyle gezegensel etkileri alt mı ediyorlar ? gülücük

09-05-2009 01:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Şiron ( Chiron ) Burçlarda bluex 23 61,605 02-09-2019 11:16 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Şiron ( Chiron ) Evlerde bluex 29 69,436 02-19-2018 02:34 PM
Son Mesaj: shinigami
  Şiron Hakkında Bilgiler Mavi 81 109,006 11-17-2017 11:06 AM
Son Mesaj: shinigami
  Şiron ve Başak Burcu ?? astrosohbet 135 177,448 03-25-2017 11:23 PM